Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#651) dutrás válasza #88470784 (#650) üzenetére


dutrás
őstag

Itt nem látom hogy adják hozzá az okoskarkötőt.

Én 99.999ért rendeltem meg a Mediamarktban ott hozzá is volt csatolva

[ Szerkesztve ]

P50 pro/P40 Lite

(#652) Giovan! válasza #88470784 (#650) üzenetére


Giovan!
addikt

Máris lement az ára 88k-ra? Az nem semmi, vársz még 3-4 hetet és 60-ért meg is kapod.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#653) #88470784


#88470784
törölt tag

Nagyon jó, adják csak minnél olcsóbban annál többen fognak venni HMS telefont. :C

Az alza oldalán több mint 250 érdeklődtek az előbb a telefon iránt.

[ Szerkesztve ]

(#656) Giovan! válasza #88470784 (#653) üzenetére


Giovan!
addikt

Hát az kemény, ha mind a 250-en meg is veszik, akkor a Huawei meg is van mentve :K

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#657) dutrás válasza Giovan! (#656) üzenetére


dutrás
őstag

Nem csak az alzán kapható ;)

[ Szerkesztve ]

P50 pro/P40 Lite

(#658) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

A mai vitát töröltem, aki innentől folytatja, 1 hónap kitiltás a topikból.

(#659) #88470784


#88470784
törölt tag

Fontos, hogy jó áron adják, ennyi pénzért ez egy nagyon jó ajánlat. :K

(#660) Lami66 válasza #88470784 (#659) üzenetére


Lami66
őstag

Az a sejtésem, hogy a kezdőárhoz képest elég sokat fognak engedni. Még azt is elképzelhetőnek tartom, hogy a Xiaominak is alámennek árban, azok amúgy is épp most növelik az árszintet
A szolgáltatói árakra leszek kíváncsi

[ Szerkesztve ]

(#661) kiskeni


kiskeni
aktív tag

Volt vita? És én lemaradtam róla...
Legalább megy lefelé az ára szépen. Helyes, így talán nagyobb esélyük lesz befutni GMS nélkül, vagyis hát én indokoltnak is tartom a normálisnál erősebb árcsökkenést.

[ Szerkesztve ]

Két rák találkozik. Kérdezi az egyik: - Te is folyami vagy? - Nem, én tüdő

(#662) joey04 válasza #88470784 (#650) üzenetére


joey04
titán

90-ről levitték 88-ra. ez nem nagy kedvezmény.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#663) #88470784


#88470784
törölt tag

Idézet a tesztből az összegzés résznél.
"Szóval az a helyzet, hogy 100 ezer forintos áron ez a telefon egy nagyon korrekt műszaki eszköz. "

Te el se olvasod a cikket amihez hozzászólsz? :F
Ezaz összefoglaló részben van, nem is kell az egészet végigolvasni.

A 100 eFt eredeti árhoz képest ez 88 e Ft-os ár egy jelentős árkülönbség, ilyen áron ez egy nagyon jó ajánlat.

[ Szerkesztve ]

(#664) joey04 válasza #88470784 (#663) üzenetére


joey04
titán

válasz gomb továbbra sincs meg? :P

De, elolvasom, de nem érdekel. Az árak nagyon gyorsan változhatnak, a tesztben leírt árak csak tájékoztató jellegűek sok esetben eleve. Az Alzán ott van, hogy régi ár 89890, az új ár 88290.

Mellesleg nem fogyhat valami jól, ha ennyire nyomni kell lefelé az árát, de ugye ez a gms hiánya miatt nem meglepő.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#665) #88470784


#88470784
törölt tag

Persze, hogy nem fogyhat jól, hiszen még meg sem jelent. :F

Nem nézted meg a megjelenés dátumát
Ott van pár centire az ára mellett amit te is idéztél.

Várható időpont március 26, ma március 20 van.

[ Szerkesztve ]

(#666) joey04 válasza #88470784 (#665) üzenetére


joey04
titán

és? ha fent van, elő lehet rendelni, be lehet tenni kosárba. sajnálom ha nem érted.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#667) #88470784


#88470784
törölt tag

Ezért jó hogy ilyen jó áron adják.
Ilyen felszereltségű telefont ilyen áron nem nagyon kapni.
Nagyon jó ajánlat,remélem minnél többen megveszik.

Amúgy már a Netpincér is elérhető az AppGalleryben, ebben a mostani időszakban nagyon hasznos sok embernek akik otthon vannak.

(#668) dutrás válasza joey04 (#666) üzenetére


dutrás
őstag

Egy csomó más helyen is előrendelhető. Nem lehet csak egy bolt alapján következtetni

P50 pro/P40 Lite

(#669) k-adi válasza #88470784 (#663) üzenetére


k-adi
nagyúr

az hogy a cikk író ezt gondolja és leírja még nem feltétlen a valóság :U

(#670) k-adi válasza #88470784 (#653) üzenetére


k-adi
nagyúr

nem feltétlen, akinek nem kell hms az fele annyiért se veszi meg... a kereslet-kínálat nem egészen úgy működik ahogy te gondolod :B

(#671) #30610944 válasza k-adi (#669) üzenetére


#30610944
törölt tag

Gyakorlatilag most egy olyan embert biralsz akinek ez a fulltime munkaja telefonokat tesztelni, es tobb fordul meg nala egy honapon belul mint nalad evek alatt.
Tehat mar a cikkre sem lehet hivatkozni, egyre jobb a helyzet.
:C

[ Szerkesztve ]

(#672) #88470784


#88470784
törölt tag

Most már az sem igaz mit írnak a mobilarénás tesztben?
És az nem ugyanaz mint a valóság? :F

(#673) dutrás válasza k-adi (#669) üzenetére


dutrás
őstag

:C már ez se jó.

P50 pro/P40 Lite

(#674) k-adi válasza #30610944 (#671) üzenetére


k-adi
nagyúr

továbbra is csak 1 ember 1 véleménnyel

(#675) #88470784


#88470784
törölt tag

Huh hát azért szerintem Bog azért ért a tesztekhez, nem ma kezdte, nem hinném, hogy nagyon mellé lőne a véleményével, akár jó, akár rossz.

(#676) kiskeni válasza #30610944 (#671) üzenetére


kiskeni
aktív tag

What? Ezt most én sem értem. Oké, a témában szakavatottabb személyről beszélünk, de ugyan már... Olyat állítani, hogy bárki is jobban tudja nekem mi a jó, az kicsit erős nem gondolod? Mert ezzel konkrétan azt állítod, hogy a cikkíró a témában való nagyobb jártassága miatt jobban tudja, hogy számomra mi kell. Kicsit kevered a dolgokat szerintem. Itt a cikkíró nem azt mondja meg, hogy kinek mi a jó, hanem egy objektív véleményt fogalmaz meg, ami független az egyéni igényektől. Ő nem felméri a piacot, a kereslet-kínálatot, hanem egy véleményt formál arról, hogy adott tulajdonságokkal adott áron önmagában amúgy megérné-e a telefon, vagy sem. Szerinte megérné, és ha eltekintünk az egyéni preferenciáktól (GMS szükségessége), akkor simán erre a megállapításra juthatunk mind, de ez még nem azt jelenti, hogy ha már az egyénnel is számolunk, akkor még mindig megéri a telefon. Azért tényszerű, hogy egy igen szerves része a mobiltelefonnak hiányzik (GMS), ami sokaknak eleve off ajánlattá teszi a P40 Lite-ot. Oké, HMS, fejlődik, de KÖZEL SEM annyira fejlett, mint a GMS. Legkorábban ilyen 1-2 éves időtávlatban számíthat arra a Huawei, hogy a saját szolgáltatásukkal elkezdik visszanyerni az embargó miatt elvesztett vásárlóbázist, ugyanis ennyi idő alatt a megfelelő energiabefektetéssel fejlődhet annyit a HMS, hogy versenyképes legyen. Ez van.

Persze nyilván, első GMS-mentes telefon, egyértelműen kitér a cikkíró erre is, meg hogy van-e élet utána, illetve hogy így mennyire érdekli az embereket és a plecsnit (ajánlott/nem ajánlott/akármi) végül ez alapján kapja meg a telefon, de magáról a készülékről a GMS-mentességtől eltekintve próbál véleményt alkotni. Ha pedig így belegondolsz, az egyetlen különbség az, hogy most szerényebb az app kínálat, de ez nem feltétlen hátrány, vagyis hát nem mindenki számára az.

Két rák találkozik. Kérdezi az egyik: - Te is folyami vagy? - Nem, én tüdő

(#677) Lami66 válasza k-adi (#674) üzenetére


Lami66
őstag

1 ember 1 véleménnyel
Ha most azt írnám ide, hogy te is 1 ember vagy 1 véleménnyel akkor azt a téves látszatot kelteném, hogy egy akárki kommentelő véleménye azonos fajsúlyú Bog többnapos tesztelés után kialakult véleményével.
Az az 1 ember, az ország legjobb (igen, a legjobb! és nem egyik legjobb) mobil szakmai újságírója, tesztelője, évtizedes tapasztalattal és többszáz készülékkel a háta mögött. Én adok a véleményére, mert Ő a véleményét a készülék többnapos használata után írja le. Nem netről olvasott, képen látott, valakitől hallott, "azt írtják a fórumon" stb alapján ír véleményt. Lehet vele egyetérteni, lehet cáfolni konkrét tapasztalatokkal, de kétségbe vonni mindennemű konkrétum nélkül úgy, hogy a készüléket nem is használtad, az csak arra jó, hogy pontosan tudjuk mekkora jelentőséget is tulajdonítsunk bárminek amit leírsz.

[ Szerkesztve ]

(#678) k-adi válasza #88470784 (#675) üzenetére


k-adi
nagyúr

úgy "korrekt" 99ezerért ha nem kell gugli -ezt ugyan elfelejtette hozzátenni

persze utána már kifejti, akinek kell gugli is leírja a cikkbe: ám a jó hardver egy fabatkát sem ér, ha a szoftver problémás.

márpedig a többség még mindig gugli függő EUban tudtommal, ergo nekik ez a teló minden csak nem korrekt. (figyelembe véve a konkurencia termékeit)

[ Szerkesztve ]

(#679) #88470784


#88470784
törölt tag

Szóval már bele is képzelünk le nem írt mondatokat a tesztbe.

(#680) workin


workin
senior tag

meg mindig ezen megy itt az ész osztás? ahogy az IPhone - ra át lehetett szokni a droidról, és fordítva, így azt gondolom gms - ról is HMS - re.
Aztan majd szépen megegyezik a Google és a Huawei és úgy fogod telepíteni az app gallerybol a Google cuccokat, ahogy most iphone - on.
kár ezen rugózni, egy telefont meg annyiért adnak el, amennyiért a piac megveszi.
Nekem teljesen meg fog felelni gms nélkül, majd használok mást.:)

(#681) Sgr_A válasza workin (#680) üzenetére


Sgr_A
addikt

Átlehet szokni nekem is sikerült csak azt nem szabad elfelejteni, hogy az iphone-on megy a gms

(#683) fila


fila
senior tag

[link]

P40 Lite E

60.790 Ft

Ez kezd érdekes lenni.

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#684) #30610944 válasza fila (#683) üzenetére


#30610944
törölt tag

Ez kurv@ jo ar. Ezert siman bestbuy.
Ha a P40 arai nem lesznek jo akkor veszek egy ilyet.

(#685) Lami66 válasza fila (#683) üzenetére


Lami66
őstag

Figyelem! Ez nem a tesztbeni P40 Lite Ez egy másik (olcsóbb) típus: Lite E
Itt írnak róla
Lite E. Kirin 710F 4/64
Lite Kirin 810 6/128

[ Szerkesztve ]

(#686) Giovan! válasza Lami66 (#685) üzenetére


Giovan!
addikt

Bizony, jó kis Kirin 710F-el és 4 GB RAM-al. Bestbuy, lol :DDD

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#687) Lami66 válasza Giovan! (#686) üzenetére


Lami66
őstag

Csak benézték a másik, fapadosabb típust. Nem kell kajánkodni, ha már segíteni nem akarsz nekik.
Amúgy mi a baj a 710-el? Neked milyen tapasztalatod van vele?

[ Szerkesztve ]

(#688) Ricardo válasza fila (#683) üzenetére


Ricardo
félisten

Lite E. Kár volt lefelé bővíteni a családot.

(#689) k-adi


k-adi
nagyúr

ugyanígy fog esni a p40 ára is

(#690) #30610944 válasza k-adi (#689) üzenetére


#30610944
törölt tag

Ugy legyen es mar veszem is.

(#691) worxland válasza Lami66 (#687) üzenetére


worxland
addikt

Semmi, csak az, hogy ez lényegében egy P30 Lite teszkógazdaságos változat, amire ráraktak egy occó 720p-s kijelzőt meg rábaszarintottak Android 9-et, magyarán összekukáztak mindent, ami még elfekvőben volt.

[ Szerkesztve ]

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#692) Giovan! válasza Lami66 (#687) üzenetére


Giovan!
addikt

Semmi, leszámítva hogy egy két éves középkategóriás chipről beszélünk. Én már nem kérnék egy ilyennel felszerelt mobilért 60 ezret, de persze ez a Huawei dolga. Viszont a "bestbuy" jelző szerintem erős túlzás erre az ajánlatra, mind hardveres, mind szoftveres tekintetben.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#693) fila válasza Lami66 (#685) üzenetére


fila
senior tag

Köszi a cikket, a különbségeket láttam.

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#694) #88470784


#88470784
törölt tag

A p40 ára is mehetne így le, had terjedjen csak el. :)

(#695) dutrás válasza Giovan! (#692) üzenetére


dutrás
őstag

Akkor nézd meg a nagynevű nokia milyen szarokért mennyi pénzt kér. Középkategória alsóbb régióiba ez a chip még elmegy.

P50 pro/P40 Lite

(#696) workin válasza Sgr_A (#681) üzenetére


workin
senior tag

most már igen, no de régen? akkor nem nagyon volt erre lehetőség.

(#697) #88470784


#88470784
törölt tag

Jó hír, úgy néz ki a háttérben dolgozik a huawei azon legyenek appok a huawei felhasználknak.
Sok fejlesztés mellett a huawei keresője az appokra is tud keresni különböző oldalakon és onnan le is töltheti majd a felhasználó a kívánt appot.
Amazon app store, Apkmirror, Apkmonk, Apkpure, huawei appgallery, és az adott app hivatalos oldalán ha van ilyen (pl faceboknak van).
Listázza népszerűség szerint, A-z, és kategóriák szerint.
Az addot forrásból fogja közvetlenül letölteni
[link]

(#698) Giovan! válasza dutrás (#695) üzenetére


Giovan!
addikt

Szerintem a “bestbuy” akkor is erős jelző arra a készülékre azon az áron, de ez persze csak az én véleményem.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#699) janeszgol válasza dutrás (#695) üzenetére


janeszgol
félisten

A Kirin 710 jobb, mint az SD450, 630, 636.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#700) Giovan! válasza workin (#696) üzenetére


Giovan!
addikt

Régen is elérhető volt az App Store-ból majd’ minden Google szolgáltatás, a kezdetek kezdetétől, sőt ha jól tudom, hamarabb volt Google Maps app iPhone-ra, mint androidra.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.