Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#1801) feloman


feloman
aktív tag

Nem lesz emui 11 [link] Ez mondjuk többen írtatok is. De HarmonyOS még valószínű... De ezek után ha az sem lesz, nem csodálkozom. A biztonsági frissítések míg jönnek, baj nem lehet :N

felo

(#1802) zzola válasza feloman (#1801) üzenetére


zzola
félisten

Ez eddig is borítékolható volt. Amire akarták, már kiadták.

(#1803) illjo válasza feloman (#1801) üzenetére


illjo
senior tag

Csupa feltételes mód..Lehet, nem kapják meg 11 et, majd: nincs megerősítve, de lehet harmonyt megkapják. Szokásos HC nesze semmi fogd meg jól. Mondjuk még mindig jobb, mint az a súlyos tárgyi tévedésük, amikor anno a már béta tesztelés alatt álló (!) Emui 11 et android 11 alapúnak írták. Szezont a fazonnal keverők azóta is azt a HC baromságot, meg a szakértő huawei blog ezen alapuló baromságát linkelik 'bizonyítékként' hogy de igenis emui 11 az android 11 alapú. Szóval ennyit a HC hitelességéről.

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#1804) PAtr0n


PAtr0n
addikt

Sziasztok!

Mivel neten nem nagyon találok így hátha a topiclakóknak bújik a fiókban 1 törött kijelzős készülék amitől szívesen megválna. Szín mind1. Téves kijelző rendelés miatt (P40 lite E helyett) most keresek hozzá való hardvert. :R

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#1805) feloman


feloman
aktív tag

Ma reggel jelezte a készülék ezt a pici frissítést:

felo

(#1806) zoltan77 válasza feloman (#1805) üzenetére


zoltan77
aktív tag

Nekem már 2 hete fent van, hozzád később érkezett. Februári biztonsági frissítés.

Samsung S24 8/256-Honor Tab X9

(#1807) feloman válasza zoltan77 (#1806) üzenetére


feloman
aktív tag

Rendszerparaméteres frissítés érkezett reggel, a februári biztonsági csomag nekem és régebben jött. Nem írtam egyértelműen, bocsánat.

felo

(#1808) zoltan77 válasza feloman (#1807) üzenetére


zoltan77
aktív tag

Akkor várható nekem is a napokban,mert neked hamarabb szokot jönni mint nekem, már megfigyeltem a hozzászólásaidból. :R :DD :DD

Ui: pár hónap használat után azt mondom, hogy legjobb középkategóriás telefon még most is, hiába nincs gms. Minden téren, akku, kijelző, kamera, rendszer sebesség na az nagyon jó mindenre rögtön reagál.

[ Szerkesztve ]

Samsung S24 8/256-Honor Tab X9

(#1809) tomcat1987


tomcat1987
tag

Sziasztok!
Az Apkpure alkalmazás nálam fel van telepítve, használom. Volt múltkor ez a vírus probléma vele, biztos hallottatok róla. A gyári Avast vírusvédelem mennyire lehet hatékony? Nem jelzett semmit, egyébként. Érdemes lenne letölteni valami mást is?
https://www.origo.hu/techbazis/20210412-apkpure-kartevo-malware.html

(#1810) illjo válasza tomcat1987 (#1809) üzenetére


illjo
senior tag

Ezért (is) érdemesebb aurora store t használni, mivel abban azokat az appokat éred el,mint play store ban, már ami nincs fent ag-ben.
És úgy nem kerül káros, modolt app a telefonra.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#1811) Gordiann válasza illjo (#1810) üzenetére


Gordiann
őstag

Ami ezzel kapcsolatban nekem tapasztalat, hogy van 1-2 app, ami ha megszakadok sem helyettesíthető és sokat nem is használom, viszont csak fizetős változatban megy. És ugye in-app purchase meg nincs. Ekkor "muszály" 200ft-nyi appot egyéb forrásból beszerezni.

(#1812) tomcat1987 válasza illjo (#1810) üzenetére


tomcat1987
tag

Amatőr vagyok sajnos ebben a témában, és legtöbb helyen azt olvastam, hogy megbízható forrás az apkpure. :/
Mennyire lehetett ez veszélyes? Vagy csak reklámokat dobált fel, és ennyi? Adatokat lophattak? Számomra nem világos a cikk alapján, mekkora veszélyt jelentett is ez...

(#1813) illjo válasza Gordiann (#1811) üzenetére


illjo
senior tag

Ok, akkor módosítom, mivel auroraban fizetős app megvásárlására valóban nincs lehetőség, de azokon kívüli appokhoz szerintem a legjobb. Én chrome ot használok,mivel gms mók van fent és be is yudok lépni. Valamiért chrome ot nem frissíti egyedül, de arra meg az evozit használom. Aki nem ismerné, webes felületű play store letöltő. Csak be kell másolni a webes play storeban megkeresett app címét és szépen letölti. [link]

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#1814) illjo válasza tomcat1987 (#1812) üzenetére


illjo
senior tag

Nem is hallottam eddig erről a 'kis' malőrről.Hát, bármi lehet, meg az ellenkezője is, hogy mit tud csinálni az a trójai. Elvileg gyári vírusirtónak észlelnie kell, de ha nem nyugtat meg, mivel kaspersky találta, keress kaspersky mobilosvírusirtót és nézd meg.
Hogy mi a megbízható? Kivett simkártya, nulla netcsatlakozás😃
Hogy ki mikor miért állít valamit megbízhatónak az sokmindentől függhet.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#1815) Gordiann válasza illjo (#1813) üzenetére


Gordiann
őstag

Bocs, igazából amit írtam az kicsit "kötözködés" lett, nem is tudom miért írtam :B

Egy kis ON: én nagyon bírom a telefont, minden gyors és kellemes. Úgyhogy szeretném, ha sokáig tartana.

(#1816) illjo válasza Gordiann (#1815) üzenetére


illjo
senior tag

Nem vettem annak, és így pontosítottunk közösen😃

Én szolgáltatól hoztam ki két ilyen telefont. Nem is akartam váltani, de nem tudtam ellenállni az ajánlatnak, 0 ft befizetés nélkül, 22 havi kamatmentes részlet,a két telefonért ÖSSZESEN kb 48.000 ft a végén.
Pörgős,nem rossz kamera stb.Ráadásul mókolva úgy használom, mint egy gms telefont. Szerintem verhetetlen..😃

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#1817) illjo válasza Gordiann (#1815) üzenetére


illjo
senior tag

Csak közben a fizetős dolgokkal kapcsolatban eszembe jutott még valami, csak hogy tényleg tűpontosak legyünk.😃
Ha van egy saját fiókból megvásárolt appod és auroraba azzal a fiókkal jelentkezel be (új verzió már nemcsak a névtelen bejelentkezést engedi), akkor az letölthető onnan. De érdemes utána kijelentkezni és egy olyan google fiókkal vissza, amit nem sajnálsz, akár külön erre a célra létrehozottal. Ha most akarsz vásárolni, meg lehet tenni play store webes felületén, bejelentkezve egy olyan fiókkal már, amit írtam, majd auroraból letölteni, oda is azzal a,fiókkal bejelentkezve.
Igaz, még nem vásároltam azóta,hogy hms telefonom van és fizetős appjaim sincsenek, de elvileg működik.

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#1818) Gordiann válasza illjo (#1817) üzenetére


Gordiann
őstag

wow! És működik az Aurora! Habár a már megvett appra kiírja az árát (pl 1799Ft), de engedi letölteni.
A beállításoknál ki kellett választanom a "telepítés módja" részen a "natív telepítő"-t, egyébként nem települtek nálam.

Ez eddig nem működött, így azért egészen új lehetőségek nyílnak, köszönöm! :)

(#1819) illjo válasza Gordiann (#1818) üzenetére


illjo
senior tag

Szívesen! :))

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#1820) illjo


illjo
senior tag

Szerintem elég sok találgatás félreértés van garancia úgyében, ezért rákérdeztem huawei supportnál. Hogy itt ne foglalja a helyet a hosszú válasz, linkelem:
[link]

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#1821) tomcat1987 válasza illjo (#1814) üzenetére


tomcat1987
tag

Köszi a segítséget, remélhetőleg akkor semmi komoly problémát nem okozott. A gyári vírusirtó néma maradt. Én csak annyit tapasztaltam, hogy az Apkpure használatakor a böngészőben megnyílt magától 1-1 angol nyelvű weboldal. Ilyen reklámszerű oldalak...
Plusz használat közben magától bezárult az apkpure alkalmazás. Ennyi.
Frissítés után minden ilyen anomália megszűnt. Azóta csend van. Bízunk a legjobbakban. :)
Egyébként szeretem a telefont, egy éve használom, villámgyors, és lassan merül. Nekem nem hiányzik a GMS, kitartok mellette.

(#1822) illjo válasza tomcat1987 (#1821) üzenetére


illjo
senior tag

Szívesen! Használd egészséggel..Főleg manapság értékelődött fel az utóbbi frázis😃
De amúgy én minden platformon továbbra is aurorat fogom ajánlani, apkpure, aptoide stb helyett. Főleg a petalsearchtől kapok idegrángást, ami bárhonnan összeszedi az appokat a gyanútlanabb júzereknek.

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#1823) illjo


illjo
senior tag

Akinek nincs mók, de bizonyos alkalmazásokról nem igazán jönnek push értesítések hms alatt: [link]

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#1824) DraXoN válasza illjo (#1823) üzenetére


DraXoN
addikt

na megcsinálták, hogy menjen? anno egy fél éve kísérleteztem vele, de akkor sehogy se ment.

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#1825) illjo válasza DraXoN (#1824) üzenetére


illjo
senior tag

Hát passzolom, hogy megy e, véletlenül akadtam rá.Igazából inkább,mint tudod, mókkal voltam elfoglalva. De eszembe jutott ez a microg és nézegetni kezdtem, mivel anno nem láttam teljes gmsmegoldásnak,mint ahogy.nem is az. Esetleg aki kipróbálja, megoszthatná a tapasztalatait. Pl.nem lenne rossz, ha firebaset használó mail appok rendesen kapnák a pushokat. Meg az is érdekes.kérdés, vajon így pl simple is megkapná a feedback pusht és menne e az nfc re regisztrálás fagyasztás nélkül.

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#1826) deedee


deedee
őstag

Üdv!
Adott egy Huawei p40 lite, lcd kijelző törött telefon. Adatkábel, program, stb segítségével, van rá mód, hogy le tudjam tölteni, vagy csak olvasni tudjam például a csevegéseket, üzeneteket, képeket?

Köszönöm

(#1827) illjo válasza deedee (#1826) üzenetére


illjo
senior tag

Sajnos mostanában egyre kevesebb telefon támogatja az mhl t, ami szükséges lenne ahhoz, hogy type c -hdmi átalakítóval tükrözzük a telefon kijelzőjét tv re, mióta itt van nekünk a jó kis vezetéknélküli megoldás.
Vannak neten ilyen varázsprogramok, de szerintem eleve, még ha usb hibakeresés be is van telefonon kapcsolva, elbukik a csatlakozás akkor, mikor telefon rákérdez, mit akarsz? Töltés fájlátvitel stb.És te nem látod kijelzőt. Már ha jól értettem és teljesen sötét, nem csak az érintés vezérelhetőségét vesztette el.
Pl itt és számos más helyen is vannak leírások, de szkeptikus vagyok..
[link]
Helyedben megjáratnám kérdést p40 pro topikban is, ott sokkal nagyobb az élet, hátha valaki tud valamit.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#1828) Pendragon911


Pendragon911
aktív tag

Sziasztok,

mik a tapasztalatok a típusról, hogyan lehet együttélni a Google szolgáltatások nélkül, mennyire volt nehéz megszokni és van-e valamilyen hiányérzet a teljesértékű Android után? Illetve egy Mate 20 Lite után mennyire ajánlott ez a Lite típus?

Köszi!

(#1829) diablo1984 válasza Pendragon911 (#1828) üzenetére


diablo1984
veterán

Szia. Egy két alkalmazás hiányzik, de egyébként köszönjük megvagyunk. Lassan 1 éve megvan, gyors készülék.

(#1830) Pendragon911


Pendragon911
aktív tag

Vajon az LG Web OS Magic Remote működik rajta? Illetve még amit használni szoktam, az Photoshop, Lightroom, Snapseed, Sony Imaging Edge, Spotify. Ami nincs benne a Huawei app áruházában, azok külön manuálisan letölthetők, telepíthetők? Az appok frissítése ilyen esetben hogy történik?

[ Szerkesztve ]

(#1831) illjo válasza Pendragon911 (#1828) üzenetére


illjo
senior tag

Én előre tervezetten nem akartam élni gms (google szolgáltatások) nélkül, ezért használatbavétel előtt stabilan gms képessé mókoltam, mivel előtte meggyőződtem róla, hogy lehetséges.
A mate 20 lite ot a legtöbb specifikációjában veri, de pl szelfi kamerában itt nincs mélységérzékelő, illetve fő kamera ugyan többet ad elvileg, mint a mate-é, de gyakorlatban nem. Pl nincs elektronikus stabilizátor. Szóval akinek fontos a kamera, az előrelépést ne várjon, sőt.. Valamint nincs a lite ban giroszkóp.
De a pörgősebb,jobb processzor jobb több tárhely, több memória, gyorsabb töltés miatt összességében hardveresen jobb telefon.
Az általad felsoroltakból egyedül a spotify ról tudom, hogy biztos fut rajta. De nem hinném, hogy a többi app alapvető működéséhez gms kellene. Viszont ezekre is vonatkozhat a gms képtelenség okozta egyik fő hiányosság: hms telefonokon, sokszor még ha futnak is az appok a fő funkcióikkal, gondot okozhat a push üzenetek érkezése. Sokan nem is tudják, hogy a google mennnyire bűvkörébe vonta a fejlesztőket azzal, hogy a firebase cloud ra csábítja őket az egyszerűség, saját szerver mellőzés lehehetőséggel a pushok és backupok tekintetében. Ez főleg mail appoknál (nem, vagy csak késve jönnek pushok), játékoknál (pl google fiókos bejelentkezés lehetőség megszűnik, push hiány) érhető tette, de az amúgy futó banki apppoknál is. Pl otp banki appjainál (az új béta app, ami lehet egy idő múlva leváltja smartbankot, már nem is indítható el gms nélkül) határozottan így van.
És az előző témával öszze is köthetjük a másik, sokak által hiányolt, hiányzó szolgáltatást hms telefonokon: az nfc érintéses fizetés problémáját:
k&h ügyfelek kivételével, akik még június közepéig, amíg ők is át nem állnak a náluk jelenleg párhuzamosan futó saját és google pay lehetőségről az utóbbira, saját appban használhatják az nfc fizetést,,csak két megoldás van az nfc fizetésre
1.Icard, ami euro alapú feltöltéssel, de működik, appgalleryből ből is letölthető,
2. Mókolás
Teljesség igénye nélkül a fő appok:
- A google fiókos mailekről nem kell lemondani, hiszen bármelyik más mail appba felvihetö, de az azonnali pushok a fent leírtak szerint problémásak
-waze megy, de csak ha be vagyunk jelentkezve waze fiókkal, regisztrálás azonban, ha előtte nem volt fiók, csa
k gms képes telefonról
- chrome, google térkép megy, de bejelentkezés nélkül
- facebook, messenger, instagram, viber megy. Vibernél megcsinálták a beszélgetések huawei cloudra mentését, de a gms es verzió backupjai, amiket addig google drive ba mentett, jelenlegi tudásom szerint nem vihetőek át.
-Netflix megy, hbo go megy, de csak alacsonyabb felbontással, mivel az amerika widevine technológiát is mellőzni kénytelenek.
Youtube csak böngésző, vagy a youtube vanced, ami a legjobb opció (még annak is, akinek megy a gms telefonján, de nem akar prémiumra előfizetni), mert prémium opciók érhetőek el benne ingyen, azaz lezárt képernyővel zenehallgatás és reklámmentesség.
Az appokat régi telefonról, még ha az nem is huawei , érdemes phone clone al átvinni.Aztán amik mennek, mennek a hms alatt, amik nem, azok nem. Utána a frissítésre vagy új appok letöltésére aurora store t ajánlom, azokhoz az appokhoz, amelyek nincsenek fent appgalleryben. Vagy ha phone clone nem lett valamiért használva, szintén innen ajánlatos letölteni az appgalleryben nem fentlevő appokat. Mert a sokak által, varázsszerként emlegetett petal search KERESŐ (amit már appgallery keresőjébe is alapértelmezetten beépítettek és esetleg annyira nem hozzáértő emberekneknek azt a hamis illúziót adhatja, hogy még mindig a megbízható appgalleryben vannak egy app találat esetén, pedig petal, ha appgalleryben nincs fent, máshova visz. Vagy aki tudatosan külön petalt használja is hiheti, hogy az egy önálló áruház, huaweies, ezért megbízható),ami innen onnan, de legtöbbször apkpure ra és aptoide ra visz a találataival. Nekem több valós hír alapján ezek az app áruházak a nem túl biztonságos kategóriába tartoznak. Főleg aptoide az, ami egy app frissítése után egy percre rá már jelzi ugyanannál az appnál a következőt. Felvágják rá az adott appok összes létező régióverzióját, amiből nem képes válogatni, ezért sok appnál az a minimum, hogy angolnyelvű lesz frissítés után. Csak ennyi, ha szerencsénk van és nem sikerült letölteni egy moddolt appot benne valami rosszindulatú dologgal. Mert sajnos náluk nem egyedi, hogy ilyenek is átmennek a biztonsági ellenőrzésen. Végszükség esetén persze lehetnek opciók ezek is, de az ritkán van.

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#1832) illjo válasza Pendragon911 (#1830) üzenetére


illjo
senior tag

Ha megnézed, ide is ide van linkelve, fent a topikösszefoglaló helyén, a gms megoldásokról szóló topikom, ahol az alább leírtak szerepelnek nagyjából. És még sok minden más is,aurora, youtube vanced is stb linkekkel..Az ottani topikösszefoglalót kell lenyitni..

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#1833) Pendragon911 válasza illjo (#1831) üzenetére


Pendragon911
aktív tag

Köszönöm a válaszodat, olyan kérdésekre is választ kaptam, amik fel sem merültek egyelőre, de nagyon fontos témákra mutat rá, mint pl. NFC fizetés, OTP Smartbank használata, stb. Azt hiszem, hogy köszönöm, nem kérek a gms nélküli rendszerből, egyelőre....

(#1834) illjo válasza Pendragon911 (#1833) üzenetére


illjo
senior tag

Szívesen. Nem elrettenteni akarok senkit, a célom az objektív tájekoztatás, megoldási lehetőségek felkínálása. A 'minden IS megy helyett.😃
Mindamellett ami a telefon mellett szól, az ára, legalábbis vételi oldalról nézve. VERHETETLEN ezeken az árakon (telekomnál már csomagfüggően elérhető 21.000 ft körüli áron!! Stb..)a kategóriájában a hardveres specifikációival, és a szoftveres (bár gms nélküli) megbízhatóságával. Pörgős, akadás és bug mentes.Ha a gms nélküliség miatt még ezen az áron sem éri meg valakinek, akinek van egy kis érzéke, affinitása telefonokhoz, szinte kihagyhatatlan ajánlat. Hiszen, mint ahogyan az enyémen is megtörtént, a leírt problémák egytől egyig kiküszöbölhetőek. Én is otp s vagyok, nfc vel fizetek, gmail appot használok, otp béta appja is működik, jönnek.a pushok stb. Csak hogy helyezzek a mérleg másik oldalára is valamit.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#1835) tipuka


tipuka
addikt

Sziasztok!

Ti milyen üvegfóliát raktatok a telefonra? :) Keresőt használva 2 találat, ha jön ki rá, gondoltam megkérdezlek titeket.
Ismerősnek van ilyen telefonja, még akkor vettem is neki alin egy random uv ragasztósat.
Tök jó meg minden, de 3 hónap alatt már a sarka széleinél kezd felpattanni az üveg és eléggé vág is, ha ott húzod az ujjad. - remélem a ragasztó simán lejön majd :DDD. Sokat is játszik a telefonon. Köszi előre is a segítséget. :R

(#1836) illjo válasza tipuka (#1835) üzenetére


illjo
senior tag

Én konkrétan ezt:[link]
Sima szilikon tokkal, szintén aliról
Nem rossz, de a szélei körben kicsit levegősek, de nem jön fel és védte már meg leeséskor.

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#1837) Pendragon911 válasza tipuka (#1835) üzenetére


Pendragon911
aktív tag

Én múlt héten vettem egy telefont a Telekom-nál, ahol tettek rá fóliát,egy új féle szilikonos fólia, helyben vágják méretre valami lézeres géppel, elvileg jobb, mint az üveg fólia, mert rugalmas anyagból van és éppen ezért nincs benne feszültség, így ha leesik a telefon, akkor a védő fólia sem sérül. 2 féle vastagságban elérhető, illetve van egy speciális változat, ami csökkenti az oldalról való betekintést, akinek ez fontos, annak jó dolog lehet. Nem kell mást tenni, csak bemenni egy Telekom üzletbe és megcsinálják ;)

(#1838) zzola válasza Pendragon911 (#1837) üzenetére


zzola
félisten

De minek rá, amikor van gyárilag rajta fólia és egész jó minőségű...

(#1839) feloman


feloman
aktív tag

Ideért a márciusi biztonsági csomag:

felo

(#1840) zzola válasza feloman (#1839) üzenetére


zzola
félisten

A márciusi május közepén?
:DDD

(#1841) feloman


feloman
aktív tag

Nem kapkodnak, de legalább készítenek :)
Várható volt erre is, mert a tesói - nova 7i, nova 6 SE - már egy hónapja megkapták a március havi csomagot.

felo

(#1842) feloman válasza zzola (#1838) üzenetére


feloman
aktív tag

Sajna nekem egyszer egy lehajolásnál kavicsokra esett, s rengeteg karc meg sérülés lett rajta. Azóta nekem is üveg van, amivel szívok, mert nekem is levegős a kamera környéke. Most rendeltem rá egy fóliát, hátha az jobb lesz az üvegnél.

felo

(#1843) BigManus


BigManus
addikt

Sziasztok!

Ha volt már akkor bocs!
A telekomos mobilvásárlás telepítő apk fájlt le tudom tölteni valahonnan?
Az apkpure oldalról sikerült, de nem indul.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#1844) zzola válasza BigManus (#1843) üzenetére


zzola
félisten

Lehet Google szolgáltatások nélkül nem megy. De a Huawei storeban nincsen fent véletlenül?
"telekomos mobilvásárlás telepítő"
EZ a Telekom app lenne?

[ Szerkesztve ]

(#1845) BigManus válasza zzola (#1844) üzenetére


BigManus
addikt

Ott nincs fent, az apkpure oldalról szedné.
A telekom app az működik szépen.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#1846) illjo válasza BigManus (#1843) üzenetére


illjo
senior tag

Csináltam a sajátomból apk file t. Feltettem a megara,innen letöltheted: [link]

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#1847) BigManus válasza illjo (#1846) üzenetére


BigManus
addikt

Nagyon köszönöm!
Sajnos ez sem megy... Így jártam ;)

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#1848) illjo válasza BigManus (#1847) üzenetére


illjo
senior tag

Szívesen! Akkor gms kell hozzá😒
'Sajnos' azt nem tudom kipróbálni milyen anélkül, mert nekem fel van mókolva :))

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#1849) BigManus válasza illjo (#1848) üzenetére


BigManus
addikt

Köszi az eddigieket is. Nem dőlök kardba, majd alternatív megoldást keresek.
Amúgy is minden cuccom Microsoftos, külön öröm, hogy nincs Google cucc a telefonon.
Ez a mobilvásárlás app nem megy egyedül, minden más tökéletesen működik.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#1850) illjo válasza BigManus (#1849) üzenetére


illjo
senior tag

Ok! Szívesen!

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.