Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:51:45

LOGOUT.hu

Huawei P30 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19451) bghistvan válasza majdnemkocka (#19450) üzenetére


bghistvan
senior tag

Szia!

Én [ezt ] használom egy Spigen tokkal, elsőosztályú!
Nem levegős, sehol nem vált el eddig a 4 hónap alatt, víztiszta átlátszó és mindenhol védi a kijelzőt!

(#19452) Technoman válasza majdnemkocka (#19450) üzenetére


Technoman
őstag

SZVSZ a Nilkin után nekem ez a kedvenc üvegfólia márkám. Már vagy 3-at én is összetörtem.
Uazt használom én is, mint a fenti kolléga (ahogy látom, most sajna nincs belőle)
Javaslom, ha lesz, vegyél rögtön 2 db-ot, mint én.

[ Szerkesztve ]

(#19453) sajby válasza majdnemkocka (#19450) üzenetére


sajby
senior tag

Nálam ez bevált. Teljes felületen tapad.
https://edigital.hu/vedofolia/amorus-3d-full-cover-ives-kepernyovedo-edzett-uveg-huawei-p30-pro-keszulekhez-fekete-p727046

[ Szerkesztve ]

(#19454) jézusom


jézusom
addikt

Én hydrosilicon gél anyagú fóliát szoktam venni. Igaz nem véd annyira, de nagyon jó érzet vele a használat. Sokkal gyorsabban lehet gépelni pl.

(#19455) majdnemkocka válasza bghistvan (#19451) üzenetére


majdnemkocka
tag

Igen, nekem is ilyen volt eddig, csak mint írtam, ez a jelek szerint hiánycikk... ☹️ Körülnézek ebayen, hátha...

A tiny flurry of human activity against the impeccable backdrop of stars and void.

(#19456) majdnemkocka válasza jézusom (#19454) üzenetére


majdnemkocka
tag

Az milyen? A "hidroszilikon gél" keresésre csak arckrémeket (vagy miket) dob a google... 🙁 (A "szilikon-hidrogél" kifejezés ismerős, de abból a lágy kontaktlencséket készítik, ami kevéssé tűnik jó képernyővédelemnek. 😊 )

A tiny flurry of human activity against the impeccable backdrop of stars and void.

(#19457) Tutu7030


Tutu7030
veterán

Jött valami 6,5MB-os patch a 132-re.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#19458) knox83 válasza majdnemkocka (#19450) üzenetére


knox83
senior tag

Az kemény. Nagy megúszás volt. Nekem ilyen utoljára p9-el volt hála istennek.

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#19459) Nikaré válasza majdnemkocka (#19450) üzenetére


Nikaré
őstag

Szép fotókat készítettél róla.
Szerencséd volt szerencsére! ;)

(#19460) Macika66 válasza ZPKing (#19448) üzenetére


Macika66
Topikgazda

Nem készülékhiba.
Bármelyik másik készülékbe rakod át a SIM-edet, ugyanez lesz. Valamelyik hálózat hülyéskedik...

(#19461) Pinyo16689


Pinyo16689
senior tag

Van még valaki rajtam kívül, akinek nem jött meg a 12?

(#19462) xcsabo válasza Pinyo16689 (#19461) üzenetére


xcsabo
senior tag

Jelen!

(#19463) subset


subset
senior tag

Ma megjött HiSuite-n keresztül az Emui12-es...
2019 szeptemberi Voda teló.

Használj Te is szabad szoftvert !

(#19464) Foose válasza Pinyo16689 (#19461) üzenetére


Foose
addikt

Jelen!

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#19465) Nikaré


Nikaré
őstag

Aki frissített az előtte készített biztonsági mentést pl. HiSuite -ra?

(#19466) subset válasza Nikaré (#19465) üzenetére


subset
senior tag

Személy szerint nem csináltam....de a képeimről ami a legértékesebb adat rajta, arról rendszeresen csinálok.
Nyilván ha van elég tárhelyed akkor csinálj mentést....és nem csak frissítéskor !!
Nekem a majd 3 év alatt volt jó pár frissítés + egy Android főverzió frissítés is ugye, de eddig lekopogom semmi probléma nem adódott belőlük.

Használj Te is szabad szoftvert !

(#19467) balintka válasza Pinyo16689 (#19461) üzenetére


balintka
addikt

Nekem sincs még...

(#19468) Jumbozorz válasza xcsabo (#19462) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Én meg nem győzöm kinyomkodni a frissítést.

(#19469) xcsabo


xcsabo
senior tag

Kipróbáltam telekomos simmel minden OTA módszert, aztán egy pannonos ősrégi simmel. Semmi. Rádugtam a gépre és a hisuite rögtön feldobta a 132-es végűt. Most csorog. Tetűlassú.

(#19470) Nikaré válasza xcsabo (#19469) üzenetére


Nikaré
őstag

4.57 GB amit szépen el kell helyezzen és utána törli is a frissítő csomagot.

(#19471) xcsabo


xcsabo
senior tag

Máris van egy bug. Az összes fotót felszinkronizálja újra a Google fotók közé. Remélem nem dupláz mindent.

(#19472) M@Db0Y válasza xcsabo (#19471) üzenetére


M@Db0Y
senior tag

Az el fog tűnni. Egy darabig duplán látod és mikor végez normalizálódik :)

Legalábbis nálam jó lett.

(#19473) jézusom válasza majdnemkocka (#19456) üzenetére


jézusom
addikt

Igen, olyan mint a kontaklencse :)

(#19474) gringoka válasza jézusom (#19473) üzenetére


gringoka
aktív tag

Sziasztok!
Még épp garanciális a telóm , de az akksi már elég ramaty , már egy napot sem bír ki.
Nem tudjátok ezt cserélik gariban?
Ha igen ez kb hány napot vesz igénybe? vidékről postáznám BP-re.
Válaszokat előre is köszönöm.
További szép napot.

(#19475) gringoka


gringoka
aktív tag

Jézusom nem neked akartam:B

(#19476) Nikaré válasza gringoka (#19474) üzenetére


Nikaré
őstag

Szia!
Volt már rá példa, hogy gariban cserélik az akksit. Indokold meg a merülést, úgy is csinálnak egy tesztet abból is látszani fog.
A postázás tovább tart mert, ha van raktáron alkatrész akkor hamar megvan. Nehéz erre jó választ adni.
Pl. egy hét.

(#19477) Ferenczi Áko válasza gringoka (#19474) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Cserélik. Ráadásul (nem tudom, hogy így van-e még) nekem tavaly ingyen vitte-hozta az mpl futár..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#19478) Pinyo16689


Pinyo16689
senior tag

HiSuite-on ott a frissítés, OTA-n nem látszik. Fura.

(#19479) Nikaré válasza Pinyo16689 (#19478) üzenetére


Nikaré
őstag

Nekem is két héttel korábban jelezte a HiSuit, mint az OTA.

(#19480) Muerte68 válasza Nikaré (#19479) üzenetére


Muerte68
addikt

Nekem tegnap ajánlotta fel a frissítést,de igazából nem érzek nagy késztetést hogy fel is rakjam.

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#19481) Nikaré válasza Muerte68 (#19480) üzenetére


Nikaré
őstag

Nekem még remeg a start gombon a kezem. Annyira még nem volt senki meggyőző, hogy gondolkozás nélkül indítsam. :)
Tudom vissza lehet menni az előzőre, de az nagyobb macera mert mindent kezdhetek újra ...

(#19482) Muerte68 válasza Nikaré (#19481) üzenetére


Muerte68
addikt

Nagyjából ezért nem is érdekel különösebben,az Android verzió marad a 10 az újítások nem győztek meg nekem ez most teljesen megfelel
Sosem értettem ezt a frissítés fetisizmust ami minden telefonos topicban megy.
Nekem pld a note 4-em akkor kezdett romlani mikor elkezdték bombázni frissítésekkel
Érdemi változás nem jött viszont hirtelen gyenge lett a térerő, leromlott az ujjlenyomat, állandóan lefagyott az előtte teljesen jól stabilan működő telefon
Persze vannak jó érdemi frissítések de ezek általában a kezdeti időszakban jönnek a későbbiekben inkább a parasztvakítás meg értelmetlen látszat általában kéretlen újítások

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#19483) Pinyo16689 válasza Nikaré (#19479) üzenetére


Pinyo16689
senior tag

HiSuite-on sem sikerül frissíteni. "Sikertelen frissítés"

(#19484) Nikaré válasza Pinyo16689 (#19483) üzenetére


Nikaré
őstag

Szokott fennakadás lenni, ha
nem megfelelő az akku töltöttsége.
Próbáld másik alaplapi usb -re tenni.
Nekem soha nem sikerült usb3 -ról ilyet indítani (saját gépről van szó, tehát lehet egyedi ütközés)

(#19485) Sztyepadzso


Sztyepadzso
őstag

Sziasztok,

Az utóbbi időben feszt nyaggat a telefon, hogy a Messenger sokat fogyaszt.

Tudom, hogy el lehet némítani, ha akarom, szó val nem ez érdekel. Az a kérdés, hogy nálatok mennyit? Nekem valamilyen net kapcsolat mindig aktív, meg a szokásos csúszkák is be vannak jelölve(manuálisan kezelje, stb...)

(#19486) Nikaré válasza Sztyepadzso (#19485) üzenetére


Nikaré
őstag

Szia!
Nálam így néz ki.


Közben látom a verziószám sem stimmel. :U

[ Szerkesztve ]

(#19487) knox83 válasza Sztyepadzso (#19485) üzenetére


knox83
senior tag

Nekem is, plusz a Facebook is. Kivágom őket amikor feladja. Szerintem azok is egyre szarabbak a frissítésekkel.

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#19488) bontabela73 válasza knox83 (#19487) üzenetére


bontabela73
aktív tag

Nekem a Spark Email miatt nyavalyog. Rányomok a leállításra, aztán megnyitom újra az appot, de hetente 1-2 alkalommal bejelez a telefon.

Da pacem, Domine!

(#19489) Sztyepadzso válasza bontabela73 (#19488) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Köszi @Nikaré, knox83, nektek is!

Az érdekes az, hogy nem változtak felhasználói szokásaimy szóval nem értem, most minek kezdte ezt el.
Facebookom és annak a háttérszolgáltatásai nekem le vannak gyilkolva, mert egyszer, még 2016-ben, a Sony telefonom valahogy úgy volt beállítva, hogy appok nem frissülhettek maguktól. Ennek ellenére a FB folyamatosan, mobilneten, akárhol, frissítette magát. Akkor láttam, hogy rendszeralkalmazás szinten van telóban, és foglal 1,5GB-ot úgy, hogy FB fiókom kb a kocsim csoportja miatt van. Nem posztok, likelok, stb...

Spark emailt nem ismerem, de gondolom annak is futnia kell folyamatosan.

(#19490) hockeyapu válasza Muerte68 (#19482) üzenetére


hockeyapu
aktív tag

Ember, az android az marad 10-es, az EMUI frissül !!

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#19491) Macika66 válasza Muerte68 (#19482) üzenetére


Macika66
Topikgazda

Rosszul látod.

2-3 év alatt összeszed annyi esést, ütödést, használatból eredő deformációt egy telefon, hogy jönnek a kontakthibák, vele a megmagyarázhatatlan szoftveres viselkedések.

(#19492) Muerte68 válasza hockeyapu (#19490) üzenetére


Muerte68
addikt

Pontosan ezt mondtam én is ezért nem látom létszügségletnek

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#19493) Muerte68 válasza Macika66 (#19491) üzenetére


Muerte68
addikt

Nekem ritkán van telefon 2 évig általában minimum 2 évente vagy kicsit hamarabb cserélem
A Huawei P9 ami szintén 2 évet volt nálam a végén alig kapott frissítést és semmi gond nem volt vele,P20 szintén
Amit most használok azt használtam vetem mert az elődje megsérült muszáj volt cserélni ez ősszel múlt 2 éves és semmi baja
A Note 4 amit mondtam másfél éves volt amikor elkezdte ezeket a dolgokat pedig arra nagyon vigyáztam
Mikor kezdett kifutni a széria,jött a legendás 7-es hirtelen hetente jött a frissítés előtte félévente és azokban volt érdemi dolog a későbbiekben csak biztonságinak titulált dolgok jöttek
Ott is úgy várták a frissítéseket mint a messiást a topicban de furcsa módon a 3-4 éves telók ugyanazokat a problémákat produkálták mint a fiatalabbak,mentek is a visszatérések a régi verzióra
Szóval biztos van abban is valami amit mondasz de én általában kivárok és csak akkor frissítek ha biztos jó addig kivárok és akkor sem lesz semmi ha nem töltöm le szerintem
A Windows-al is így vagyok :D
Persze ez csak az én véleményem mindenki úgy frissít ahogy akar nekem nem sürgős ;)

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#19494) Nikaré


Nikaré
őstag

A frissítési dilemmám megoldódott!
Ma reggel arra ébredek, hogy nem tudom feloldani ujjlenyomattal, jó oké a ritkán előforduló biztonsági megoldás érkezett el, mégpedig nyissad paraszt nehogy elfelejtődjön a telefon zároló kód. Áhhhh nem megy, nézem pin kódot akar!
Mivan???
Hajnalban frissített magától. Pedig nem engedélyeztem az éjszakai munkáját!!!
Ezt így nem értem, de eldőlt a kérdéses ügy e téren.
Most ez így meglepett! :U

(#19495) yodee_ válasza Nikaré (#19494) üzenetére


yodee_
őstag

Többekközött az ilyenek elkerülése végett (és azért is mert éjjel úgyis alszok tök mindegy hogy nem jön meg az üzenet/email/stb) van éjszakára kikapcsolva a wifi és mobilnet.

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M800

(#19496) Samanbacsii


Samanbacsii
őstag

Sziasztok! Van már tapasztalat gyári üzenetrögzítő működik a 12 verzióval? Illetve ajánljátok a frissítést? Most dobta fel. :R

[ Szerkesztve ]

" ... ááhhh, zavaros ez Szilágyi úr, kérem...! "

(#19497) bontabela73 válasza Samanbacsii (#19496) üzenetére


bontabela73
aktív tag

Szia!

Igen, a 11.0.0.109 verziójú hívásrögzítő működik EMUI 12-n. Még úgy is, hogy a frissítés után volt gyári visszaállítás. Korábbi EMUI verzióknál az volt a helyzet, hogy ha pl. EMUI 10.1-ről frissült a rendszer EMUI 11-re, a 10.1 verziójú hívásrögzítő app működött továbbra is. Ha azonban az app el lett távolítva, illetve a rendszerfrissítés után gyári visszaállítás történt, a 10.1 verziójú hívásrögzítőt már nem lehetett felrakni EMUI 11-e, csak a fent említett verziót lehetett telepíteni. EMUI 12-nél viszont továbbra is működik a fenti verziójú hívásrögzítő.

Ráadásul, a Hangrögzítő appnak is van újabb verziója [link] , a hívásrögzítés így is megy.

Da pacem, Domine!

(#19498) Samanbacsii válasza bontabela73 (#19497) üzenetére


Samanbacsii
őstag

Hohohóóó... :C Köszi szépen! :R Wipe cache -t (vagy mit) érdemes törölni előtte?

[ Szerkesztve ]

" ... ááhhh, zavaros ez Szilágyi úr, kérem...! "

(#19499) bontabela73 válasza Sztyepadzso (#19489) üzenetére


bontabela73
aktív tag

Igen, a Spark-nak is mennie kell a háttérben. Nagyon jó app, sokféle email fiókkal működik és jó néhány hasznos funkció van benne. Korábban az Outlook-ot használtam, de az meg egy idő után "elalszik", valamiért leáll, pedig ugyanúgy állítottam be, mint korábban. Tavaly év végén volt egy frissítése az app-nak, azóta van ez.

A Spark-on kívül nálam a Viber és a jelszókezelő app van beállítva, hogy menjen a háttérben, de azok nem produkálnak ilyen jelenséget (túlzott akkufogyasztás).

Da pacem, Domine!

(#19500) bontabela73 válasza Samanbacsii (#19498) üzenetére


bontabela73
aktív tag

A frissítés előtt? Végül is, lehet.

A nagyobb frissítések után gyári visszaállítást szoktam végezni és egyenként állítok be minden appot. Így nem szokott felmerülni semmilyen probléma.

Az EMUI 12-re frissítés után azt érzékeltem, hogy mintha gyorsabban merülne az akku, de mostanra ez már elmúlt. A fentiekben említett jelenség (értesítés, hogy a Spark Email sokat fogyaszt) néha előjön, de ez nem vészes.

Da pacem, Domine!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.