Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-13 20:33:35

LOGOUT.hu

******** Huawei P10 Összefoglaló ********

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) rwin5 válasza ntomi0730 (#950) üzenetére


rwin5
őstag

Gondolom az utóbbi nekem szólt, köszi az infót! Nem vagyok nagy szaki, csak amit olvastam + a rá érkező kommentekből tájékozódtam ez idáig.

(#952) alberttt válasza badxgirl (#947) üzenetére


alberttt
tag

Ez engem is nagyon zavar. Ha valaki tud rá megoldást, én is örülnék, ha megosztaná.

(#953) badxgirl válasza ntomi0730 (#950) üzenetére


badxgirl
aktív tag

Hát nem tudom. Férjemmel eddig elfogyasztottunk 4 s7-et, 2 s7 edget, 1 s6 edget 2 s6-ot, alphát, note-okat. .egyiknél sem volt ilyen. Ott az volt elvétve kelen hogy ha nagy fény érte pl villany direktbe belesütött a fény érzékelőbe akkor kivilágosodott még a maxhoz képest is. De az egész más volt és frissítéssel elmúlt.
Erről azt sem tudom eldönteni hogy bug vagy feature...mindenesetre roppant zavaró és külföldi fórumokon sem találok róla nagyon semmit

(#954) djelf válasza bokorugró (#759) üzenetére


djelf
tag

Ha még nem találtad volna meg a zsebben történő hangos csengetés kikapcsolását:
Tárcsázó, jobbra lent 3 pont, beállítások, majd legalul "Zseb mód" kikapcsolása. :))

Egyébként mindenki másnak mondanám, hogy a HiCare alkalmazásban vannak kézikönyvek/leírások is a készülékhez. Hasznos tud lenni. Fontos tudni hozzá, hogy netről tölti le őket.

[ Szerkesztve ]

"- Elvehetitek a mobilunkat, elvehetitek a kocsinkat, de az álmainkat soha. - Igen, mert amikor alszunk, akkor látjuk őket."

(#955) bigrock válasza rwin5 (#948) üzenetére


bigrock
addikt

A tapasztalatok alapján hazánkban az UFS2.0 jellemző. Emmc-ről senki sem számolt be (bár ki tudja, hogy mennyien méricskélték...) Én 3 helyen is teszteltem stikában (MM, Osan, Tkom), mind UFS2.0 sebesség jött.

(#956) nbukta77


nbukta77
addikt

Itt nincs aktiv kijelzo?

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#957) Norbi. válasza nbukta77 (#956) üzenetére


Norbi.
őstag

Ha a Samsung féle Always On Screen vagy hasonlóra gondolsz, nincs.

(#958) nbukta77 válasza Norbi. (#957) üzenetére


nbukta77
addikt

Igen arra. Akkor koszi.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#959) rwin5 válasza bigrock (#955) üzenetére


rwin5
őstag

és akkor véleményed szerint, aki csak /amatőrebb/ felhasználó, mint én appok főleg képek készítése, messenger annak számot tevő ez a különbség, vagy nem nagyon fog feltűnni? Láttam pontosan tesztet youtube-on bárki megnézheti azért jóval lehagyja a 2.1 de amit én írtam magamról ott nem tudom, hogy ez érezhető-e

(#960) bigrock válasza rwin5 (#959) üzenetére


bigrock
addikt

Szerintem biztos, hogy nem fogjuk észlelni a különbséget. Nekem már úton van a P10, de hogy 2.0, vagy 2.1 lesz, nem érdekel. Ha emmc, akkor meg visszküldöm.

(#961) rwin5 válasza bigrock (#960) üzenetére


rwin5
őstag

Az emmc annyira gyenge vagy miért?

(#962) ntomi0730 válasza badxgirl (#953) üzenetére


ntomi0730
senior tag

Nézzél be az S7 fórumba, és keress rá a problémára. Az csak Neked a szerencséd volt, hogy nem jött elő ilyen probléma. Sajnos Nekem igen, és nem engedhetem meg magamnak, hogy ne érjenek el...

bigrock: Ez így van. nem fogod észlelni véleményem szerint.
Az eMMC-re szerintem szinte 0 az esély, ez a régió nem kapott az eddigi tapasztalatokat látva.

rwin5: Igen, ott már nagy a különbség (3-4szeres). De mint írtam erre gyakorlatilag 0 esélyed van. Úgy tudom, valahol olvastam, hogy Kína kapott ezekből.

[ Szerkesztve ]

(#963) badxgirl válasza ntomi0730 (#962) üzenetére


badxgirl
aktív tag

Nem értem miről beszélsz.
Samsungoknál egész más jellegű fényerő "probléma" volt... És annak amúgyis mi köze ahhoz hogy elérnel e...

(#964) #14121216


#14121216
törölt tag

Egyre jobb képeket sikerül vele csinálni :)
Azért kell egy kis türelem, kitartás hozzá, habár szerintem még full automatán is gyönyörű képekre képes, hoztam is három újat (az első a monochrome szenzorral készült):

Monochrome

Kossuth tér I. ...

Kossuth tér II. ...

Az üzemidő nálam beállt fullra 7 óra képernyőidő + ra (persze ez telefonozási szokás kérdése is, én pl nem játszom rajta, telózás, videók nézése, böngészés)

Más: tegnap megjött a Xiaomi Piston Hybrid HD füles hozzá. JetAudio-val piszok szépen szól, működik rajta mind a 3 gomb a telefonnal, a másik fél úgy hall mintha simán a telóba beszélnék, szóval ajánlott ez a headset hozzá :)

[ Szerkesztve ]

(#965) ViCk980


ViCk980
tag

(#966) sajo13 válasza #14121216 (#964) üzenetére


sajo13
senior tag

Ezeket a képeket full automata módban lőtted? Csak azért kérdem, mert úgy tűnik valami effekt került rá, ami elhomályosítja a hátteret.
Egy hagyományos fényképezővel készült képen folyamatosan csökken a mélység-élesség, ezáltal a homályosság is, itt meg olyan mesterkéltnek tűnik (szoftveres effektnek)

(#967) ntomi0730 válasza badxgirl (#963) üzenetére


ntomi0730
senior tag

Bocsánat, igazad van, rossz helyre ment a válasz.

[ Szerkesztve ]

(#968) cicaslany86 válasza #14121216 (#964) üzenetére


cicaslany86
aktív tag

woooowww! Nagyon jo képek! Szerintem érdemes lenne beraknod a fotóstopicba, hogy lássák, megfelelő kezekben a p10 is szuper fotókat lő. Nagyon lehurrogták ott, ha onnan tajekozodnek nem jonne meg a kedvem a telefonhoz.

(#969) ViCk980 válasza cicaslany86 (#968) üzenetére


ViCk980
tag

Pont emiatt dobtam be fentebb a linket. Ha annyira rossz lenne a kamerája tuti nem díjazták volna. :K

(#970) cicaslany86 válasza ViCk980 (#969) üzenetére


cicaslany86
aktív tag

Igen. Nekem is sokszor furcsák lesznek a képeim, de simán lehet, hogy azokkal a telefonokkal sem tudnék jobbakat készíteni, amivel mások igen. Valaki írta ott a topicban, hogy nem teljesen fair, hogy minden képet izeire szednek, belezoomolnak, csak a Samsung kepeibe nem. Linkelek egy képet, ami s7-tel készült. Például az senkit nem zavart, hogy ugy torzitott a lencse, hogy a jobb oldalon lévő panel ugy all, mint a pisai ferde torony. íme

(#971) ntomi0730 válasza cicaslany86 (#970) üzenetére


ntomi0730
senior tag

Ez szép, ilyet még nem is láttam :)

(#972) cirx válasza ViCk980 (#965) üzenetére


cirx
senior tag

Végre, nem kell többet bizonygatni a kamera tudását.
A másik az ufs 2.0 vs 2.1. Gondolom akinek nem mindegy az fájlszervernek használja a telefonját.
Természetesen az emmc 5.1 már tényleg kellemetlen, de erre egy forumozó sem panakoszkodott. Leginkább Kína bizonyos tartományai kaptak ebből a szériából.

S23 GREEN

(#973) transFERENC válasza cirx (#972) üzenetére


transFERENC
újonc

B110es frissítést töltöttem le..csak Google optimalizàlâst írt.....de bekapcsolâs utàn lassabban töltött be..többször is probâltam..a kék bubik gyorsabbak voltak frissítés elött..kicsit fura....vodas P10

[ Szerkesztve ]

(#974) badxgirl válasza transFERENC (#973) üzenetére


badxgirl
aktív tag

Nekem eleve lassú. Férjem adta nekem. Nála nem volt gond. Nálam ugyanaz a használat... Tegnap is ma is napi szinten van 4 5 akadás belaggolás... Zinga póker ma reggel óta folyamatosan szaggat.... Mi lehet ez? Frissítést feldobtam még tegnap reggel mielőtt belaktam volna a telót...

(#975) nbukta77


nbukta77
addikt

Sokan vagyunk aki szifonrol valtott? Velemenyekre lennek kivancsi.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#976) TannerHUN válasza gunner93 (#712) üzenetére


TannerHUN
aktív tag

Szia!

Nem tudom, hogy olvasod-e még a fórumot, de azért értesítelek. :)
Szóval nekem is megjött 4 napja. Munkatársamnak is aznap vitték a TV-t, úgyhogy aznap sok szállítani valójuk volt véleményem szerint. :) Volt hozzá ajándékcsomag is, de erre rá is kérdeztem az egyeztetés során. Igaz a doboza egy kicsit gyűrött volt és egy helyen be volt szakadva, de a tartalma sértetlen. Azóta pörgetem a telefont rendesen, hátha találok rajta hibát, de szerencsére nincs. :) Nekem UFS 2 (740-738 szekvenciális olv.írás), úgyhogy meg vagyok vele elégedve. Azóta már 3 rendszer frissítésen túl vagyok. 53%-os akkumulátor töltöttséggel érkezett, de ez nem mérvadó, csak plusz infó... Szuper képeket lő, bár az automata mód néha indokolatlanul magas ISO-t állít be, emiatt zajosak a képek. Persze pro módban korrekt... Nagyon tetszik az ujjlenyomat olvasó, mert azonnal reagál és nem is kell gombot használni külön. 3 naponta elkéri azért a záró képernyő jelszavát is a biztonság miatt. Jövő hónapban pedig rendelem meg hozzá a gyári smart tokot, mert így ezzel a műanyag hátlappal nem az igazi számomra. :)

Akinek pedig infó kell a telefonról, jelezze bátran! :)

TannerHUN felhasználónak 7 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! (PH megbízhatóság)

(#977) cicaslany86 válasza TannerHUN (#976) üzenetére


cicaslany86
aktív tag

Az a sebesseg nem ufs 2.1?

(#978) k-adi válasza TannerHUN (#976) üzenetére


k-adi
nagyúr

Videózás milyen? A fotózásról már írtál (auto mod)

(#979) gunner93 válasza TannerHUN (#976) üzenetére


gunner93
csendes tag

Olvasom töretlenül. Örülök, hogy neked siker, én azóta már írtam nekik panasz levelet is, semmi nem akar történni sajnos továbbra sem. Az ügyfélszolgálatos azt mondta már legutóbb, hogy ők erre nem látnak rá, csak a technikusok tudják mikor hárul el a probléma, várnom kell. :W

(#980) cytogenix válasza cicaslany86 (#977) üzenetére


cytogenix
csendes újonc

Amelyik 700 feletti az 2.1
Nekem a frissítés után kb 10% javult a telefonom a tesztekben, de a fényképek még mindig nem az igaziak.
Persze ha jók a fényviszonyok akkor lehet vele lőni jó képeket, de kérem nem mindenhol van nap sütés...

[ Szerkesztve ]

(#981) cirx válasza nbukta77 (#975) üzenetére


cirx
senior tag

Jelen! 4S 5C 6 SE :)

Nem bántam meg, élvezem a szabadságot. Az android a 6.0 óta felnőtt az iOS-hez, szerintem a Nougattal túl is lépte. A rendszer stabil pörgős, nem fagy (legalábbis nekem). Végre van értesítési ledem, és 3 év garanciám az apple 1 évéhez képest. Imádom. Most két hetes, és még semmi rosszat nem tapasztaltam.

S23 GREEN

(#982) TannerHUN


TannerHUN
aktív tag

gunner93 - Ez már azért tényleg durva... :o Azt hittem már neked is vitték a héten... Nekem nagyon pozitívnak jött le a hozzászólásod, amit még írtál jó egy hete. Ha 30 napon túl sem jeleznek vissza, akkor fogyasztóvédelem! Azt nem mondom, hogy veszekedj velük, mert sok értelme nincs és semmire sem vezet. Ráadásul 2 külön részleg a visszaigazolós és az ügyfélszolgálat. Az ügyfélszolgálatos csak benéz a rendszerbe, mint azt tette nálam is, hogy bent van-e a rendszerben a megrendelés és milyen a státusza. A házhoz szállításos csapat fogja visszaigazolni és átadni a futárnak a csomagodat. Én is meglepődtem egy 30-as számon, amikor keresett. Csak vissza kell igazolni a megadott adatokat, esetleg mobilelőleg, ha új előfizető vagy és már másnap/harmadnap viszi is a futár. Bár ezt úgy is meg tudod vele beszélni, hogy neked mikor jó + a többi részletet. Próbáld meg sürgetni az ügyet az ügyfélszolgálatosnál, hátha "sürgős" státuszba kerül a megrendelésed.

cicaslany86 - Elméletileg 800 feletti érték lenne az. Nekem maximum a 740-741 érték jön. Ennél fentebb nem tudtam tornászni.

k-adi - Készítettem full hd-s 60 fps tesztvideót sztereóban. Nagyon szép a képe, minden apró részlet látszik, ahogy annak lennie kell. Ha gondolod/gondoljátok készítek újat és feltöltöm valahová. Csak vigyázni kell, mert 30 másodperc 100 mb felett van. Persze ez tömörítetlen videó. :)

TannerHUN felhasználónak 7 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! (PH megbízhatóság)

(#983) k-adi válasza TannerHUN (#982) üzenetére


k-adi
nagyúr

Engem érdekelne a videó mert ugy tudom az OIS miatt hullámos.. (vásárlás előtt állok)

(#984) ORCA58 válasza TannerHUN (#976) üzenetére


ORCA58
addikt

Az véletlenül nem fém hátlap?
Boldog lennék, ha visszatérnének a gyártók a normális műanyag hátlaphoz, ami nem sérülékeny és törékeny, de ez ma már csak álom. Nekik viszont jó üzlet.

k-adi
Úgy tudom, az kikapcsolható, de majd a tulajok megmondják.

(#985) #14121216 válasza sajo13 (#966) üzenetére


#14121216
törölt tag

Ezek full autón, de a rekesz szimuláció be volt kapcsolva, így alapból f4-en lő képeket, s ennyi az elmosása :)
Cicaslany86: lehet holnap be is rakom oda őket :) De amúgy még mindig ki lehetne hozni többet is belőle, csak még nem volt időm úgy nekiindulni vele, hogy kifejezetten fotózni. Holnap megyek nagy géppel fotózni, s lehet hogy összehasonlításként megpróbálom ugyanazokat telefonnal is Pro módban lőni :)

[ Szerkesztve ]

(#986) TannerHUN


TannerHUN
aktív tag

k-adi - Még ma elkészítem a videót képekkel együtt!

ORCA58 - A telefonon a hátlap az, de azt nem lehet cserélni. Én itt külön arra az átlátszó kis műanyag hátlapra gondolok, amit adnak vele pluszban. Ez a sim tűs tárolódobozkában található. Ráadásul bő 30 perc telefonálás után nyomja a széle a fülemet, ezért is kellene cserélnem.

TannerHUN felhasználónak 7 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! (PH megbízhatóság)

(#987) nbukta77


nbukta77
addikt

Azt hol tudom allitani, hogy zsebben hangossabb legyen a keszulek. Ios utan meg elveszett vagyok. 😀

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#988) djelf válasza nbukta77 (#987) üzenetére


djelf
tag

[#954]

"- Elvehetitek a mobilunkat, elvehetitek a kocsinkat, de az álmainkat soha. - Igen, mert amikor alszunk, akkor látjuk őket."

(#989) nbukta77 válasza djelf (#988) üzenetére


nbukta77
addikt

👍

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#990) bigrock


bigrock
addikt

Ti kaptatok garancia jegyet a teló vásárlásakor? Én csak egy hivatalos számlát kaptam, a kereskedő szerint ezt elég bemutatni az esetleges garanciális javításkor. A HiCare oldalon regisztráltam magam, de csak 2018.májusig adott VIP arany tagságot. Egyébként a bolt 3 év gyártói garanciával hirdette a telefont.

(#991) cicaslany86 válasza bigrock (#990) üzenetére


cicaslany86
aktív tag

Bestmarkt adott. Ott vágták le a foliat a telefonról, alatta volt a hivatalos huawei garanciajegy. Kitoltottek, pecsételték.

(#992) ntomi0730 válasza bigrock (#990) üzenetére


ntomi0730
senior tag

Kaptam hozzá garijegyet (MM). Azért 1évet látsz, mert az első év után indul a normál 2év gari. Az első év az a plusz 1év az aranytagság miatt.

[ Szerkesztve ]

(#993) ORCA58 válasza TannerHUN (#986) üzenetére


ORCA58
addikt

Bocs, félreétettem. :)

(#994) ntomi0730 válasza cirx (#883) üzenetére


ntomi0730
senior tag

Megjött a Rock tok [link]
Kérted, hogy rakjak fel képeket. Nagyon szép, igényes dobozba jött, és valami eszméletlen pontos, és gyönyörű. Kettőt rendeltem, ha esetleg valakinek kell priviben írjon rám.

[ Szerkesztve ]

(#995) TannerHUN


TannerHUN
aktív tag

El is készült a kép és a videós csomag: [link]
A kibontáshoz a jelszó: p10
Addig töltsétek míg le nem törlik!
A képekért elnézést kérek, csak 9 megapixelesek lettek, elfelejtettem átállítani, amit csak utólag vettem észre. :R A videón próbáltam gyorsan forgatni a telefont, ez azért nem látszik meg annyira rajta. Pluszban csináltam egy fókuszos videót bónusznak. :)

Ha valamit kihagytam, csak szóljatok! :)

TannerHUN felhasználónak 7 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! (PH megbízhatóság)

(#996) smiti válasza TannerHUN (#995) üzenetére


smiti
addikt

És ha nincs ilyen fiókom akkor megnézni sem tudom? Nem lehetne a youtube-ra inkább? :U

(#997) TannerHUN válasza smiti (#996) üzenetére


TannerHUN
aktív tag

Jobb klikk a fájlon-->letöltés-->szabványos letöltés vagy letöltés zip fájlként. Ennyire egyszerű. :)

TannerHUN felhasználónak 7 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! (PH megbízhatóság)

(#998) ORCA58 válasza TannerHUN (#995) üzenetére


ORCA58
addikt

Valamit elszúrtál a feltöltésnél! Nekem van fiókom, de szinté belépést kér. Valószínű csak TE láthatod!
Más feltöltések jól mennek nálam.

(#999) TannerHUN válasza ORCA58 (#998) üzenetére


TannerHUN
aktív tag

Igen, köszönöm! :R
Így már jó lesz minden: [link]

[ Szerkesztve ]

TannerHUN felhasználónak 7 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! (PH megbízhatóság)

(#1000) k-adi válasza TannerHUN (#995) üzenetére


k-adi
nagyúr

szia, köszi de a link nem jó... valószínűleg privátra van állítva a fiokodban.

@smiti: a youtube az butítja a minőséget de végső esetben ott is jo.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.