Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-13 20:33:35

LOGOUT.hu

******** Huawei P10 Összefoglaló ********

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1051) cytogenix válasza mateo91 (#1045) üzenetére


cytogenix
csendes újonc

Sima
Nekem is a második mérés 12

[ Szerkesztve ]

(#1052) b3Ro


b3Ro
senior tag

Valaki megnezne nekem, h a Kirin 960 milyen mertekben throttling-ol Geekbench 4 alatt. p9 en futtatam 5 tesztet egymas utan, normal kornyezetben, es elegge csokken a teljesitmeny.

Elore is koszonom.

(#1053) borat26


borat26
aktív tag

Üdv!
Dual active a P10 dual sim-es változata?

ASROCK B365 M Pro4 |Intel I5-9400F|Corsair Vengeance 2x8GB DDR4 2666 Kit|Gigabyte GTX 1070 Windforce 8GB OC |Thermaltake Element V3|Zalman ZM600 LXII|LG 29WN600

(#1054) cytogenix válasza b3Ro (#1052) üzenetére


cytogenix
csendes újonc


Nekem ilyen egy normál használat közben

[ Szerkesztve ]

(#1055) Norbi. válasza borat26 (#1053) üzenetére


Norbi.
őstag

dual standby csak.

(#1056) #14121216


#14121216
törölt tag

Megjött a 3 tokból az első, amit Kínából rendeltem :)

Ő lenne az 1.000ft-os tok :)

Van pici hibája, a gomboknál a fém utánzat keret kicsit kitüremkedik, de nem feltűnő, csak ha direkt keresi az ember a hibákat. Nagyon jó a fogása, a carbon hátlap olyan tapintású, mintha valami szövet lenne, nagyon kellemes. A belseje olyan finom gumis-szövetes tapintású, de egyben szivacsos is, olyasmi mint a hangszóróknak körül a gumi membránja, csak vastagabb. Olyan, mintha az egész teló egy vastag gumiágyban lenne, szóval a védelem is meg van. A perem a fémutánzat alatt szintén. E miatt kissé szélesebb és vastagabb lett a teló, de hát ez a minimális védelem ára. 1.000ft-ért szerintem simán megéri :)

[ Szerkesztve ]

(#1057) TannerHUN


TannerHUN
aktív tag

A SpeedTest néha külföldi szervereket választ a magyarok helyett, sajnos. Ezért van a nagy ping. Nem kell egyből kétségbe esni. :)

Közben lőttem 36 képet + 2 videót és egy time lapse is van bónusznak: [link]
Jelszó: p10
Ami kimaradt belőle: panoráma kép, 2K video, fényfestés. Bár az utóbbi csak este és állvánnyal lenne a jó.
Szerintem gyönyörű képeket készít, igaz a rossz idő még jelen van, ennek ellenére jók lettek. Megint lesz majd felhőszakadás, de a későbbiekben el szeretném készíteni a fentebb említetteket is.

Maxx71 - Nagyon tetszik a tok! :) A carbon minta jól áll a telefonnak, véleményem szerint. :)

TannerHUN felhasználónak 7 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! (PH megbízhatóság)

(#1058) bigrock


bigrock
addikt

A telefon hátlapjára van ragasztva egy matrica az IMEI számokkal. Ti leszedtétek, vagy fent hagytátok? Félek, hogy hosszú távon ott marad a nyoma...

(#1059) TannerHUN válasza bigrock (#1058) üzenetére


TannerHUN
aktív tag

Én fent hagytam. A Telekomos papíron is fel van tüntetve a száma, úgyhogy nem szeretném ha elkallódna. A széleinél finoman kezd el visszahúzni, hátha feljön gyűrődés nélkül. De a tapasztalataim eddig azt súgják, úgyhogy a végén túl sima matricára ne számíts. :) Ha veszel rá akár hátlap tokot az úgy nem fog látszódni, így nem is fog zavarni szerintem.

TannerHUN felhasználónak 7 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! (PH megbízhatóság)

(#1060) k-adi válasza TannerHUN (#1057) üzenetére


k-adi
nagyúr

Köszi a videókat. :R

Nem tudom eldönteni, melyik rosszabb a kettő közül :D Az OIS "On" változatnál már jojózott a szemem a végére, pedig csak 2perces a videód. Bár a kép élesebbnek hat, de valószínűleg a képstabilizátor software még közel sem tökéletes.

A másik változatnál (ois off) meg valószínűleg túl gyorsan (??) sétáltál vagy direkt remegtetted (??) a kezed, de az se valami szuper stabil. Természetesen ez nem a te hibád, de meglepőek a videók minőségileg. (ennyi pénzért)

Persze a videók minőségét sok minden befolyásolja (pl. séta tempó, kézremegés, stb), + ahogy említetted is, hogy az időjárás sem volt tökéletes, nyilván jobb időben, napsütésben a színek is szebbek lettek volna (legalábbis remélem :D ).

Viszont a képek tényleg szépek. :)

(#1061) TannerHUN válasza k-adi (#1060) üzenetére


TannerHUN
aktív tag

Nincs mit! :)

Igazából ilyen "medvés" a mozgásom és a karomat pedig lazábban tartottam direkt, hogy minden egyes lépés meglátszódjon rajta. Persze ha erősebben fogom a telefont, akkor 5 perc után már az izmaimat éreztem volna. Cipőgyári dolgozó vagyok, gondolhatod, hogy nem nekem találták ki a folyamatos izomgyakorlatot... :)
A másik videón nem hiszem, hogy gyorsabban mentem, emlékeim szerint. De majd a legközelebbi alkalomkor is csinálok egy videót lassabb tempóval. Most csak úgy ízibe csináltam ezeket, nehogy eleredjen az eső. Még szeretnék raw-ot is csinálni lightroommal --> jpeg konverziót és úgy megnézni mennyi a potenciál benne. Biztos van, mert a mobilos képek topicban már láttam ilyet és sokkal jobb az eredmény ott is. DSLR-nél pedig ez a minimum.
A fényviszonyok bele szólnak a videóba is, egyértelműen. Napsütésben szebb lesz minden, csak győzzétek kivárni, meg én is. :)

TannerHUN felhasználónak 7 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! (PH megbízhatóság)

(#1062) entee válasza bigrock (#1058) üzenetére


entee
csendes tag

Nekem a kék érdes hátlapról nagyon könnyen lejött, talán el is hagytam volna, ha rajta hagyom. (Meg irtóra zavart is volna, ha nem szedem le)

(#1063) #14121216 válasza TannerHUN (#1057) üzenetére


#14121216
törölt tag

Igen, olyan elegáns lett tőle :) De amúgy is arra megyek rá, azért is ilyen a témám is. A két másik tokra még kíváncsibb leszek, mert ez a legegyszerűbb, azok elvileg még szebbek :)

A videót nem tudtam leszedni, lefogyott a mega limitem :W

[ Szerkesztve ]

(#1064) smiti válasza #14121216 (#1056) üzenetére


smiti
addikt

Ez lezárt kijelzővel ilyen ?

(#1065) TannerHUN válasza #14121216 (#1063) üzenetére


TannerHUN
aktív tag

Indítsd újra a routert és új IP címet kapsz. Utána engedni fogja. :)
Én jelenleg a hivatalos smart tokban gondolkodok. Nem olcsó, olyan 5-6e ft körül mozog van ahol a 10e ft-is rugdossa... Nekem kellene az elejére is egy kis védelem, ezért szeretem ezeket a kinyílós tokokat. Nem beszélve arról, hogy vastagabb lesz az egész telefon, így jobban tudom fogni. Vannak néha furcsa érzéseim, hogy ki akar esni a kezemből a végén pedig kiderül, hogy csak fals érzés volt. :) Pedig van rajta fogás, csak na... Így ezzel a dolog megszűnne.

TannerHUN felhasználónak 7 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! (PH megbízhatóság)

(#1066) TannerHUN válasza smiti (#1064) üzenetére


TannerHUN
aktív tag

Most néztem az AOC hirdetésed és mint kiderült te is idevalósi vagy. :C Nem gondoltam, hogy vannak még PH!-s felhasználok itt. :)

TannerHUN felhasználónak 7 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! (PH megbízhatóság)

(#1067) #14121216 válasza smiti (#1064) üzenetére


#14121216
törölt tag

Nem, ez a rendes kezdőoldal :)

TannerHUN: előző telóm (Doogee X5 Pro) nekem is flipes tokban volt, De annak a külcsinyje nem volt valami szép, ezért nem volt kár elrejteni. De ezt sajnálnám eldugni, inkább marad egyenlőre f "féltok", s veszek hozzá egy belebújósat is. Később majd esetleg egy ablakos flip tokot, de egyenlőre még szabadon szeretem nézegetni :)

[ Szerkesztve ]

(#1068) smiti válasza TannerHUN (#1066) üzenetére


smiti
addikt

Rajtam kívül van még más is. :B

De hogy on is legyek:

Most néztem a Telekom oldalát és megjelent a kínálatban a zöld teló is. :C

(#1069) b3Ro válasza cytogenix (#1054) üzenetére


b3Ro
senior tag

Köszönöm szépen!

Wow. Elég meggyőző eredmény....
Mennyire melegedett a 3.teszt utan ?
Mostmár kivancsi vagyok ám, h 950 h viselkedik hasonlo teszt alatt

(#1070) TannerHUN


TannerHUN
aktív tag

Maxx71 - Szerintem is meggyőző a külseje. :) Nekem is volt már belebújtatósom, de az karcolja a telefont és mindig csúszkált ki-be, így ment is a kukába. Ez a smart tok is ilyen "ablakos". Láthatod rajta a hívó félt és az időt is. Ehhez hasonló különben. Csak itt bőrborítás helyett szövet anyag lesz. Szerintem elegáns a sötétszürke hozzá. :)

smiti - Rajtad kívül csak egy valakit ismerek, akiről kiderült, hogy személyesen is ismerem. :) De jó tudni, hogy vannak a kis városból itt. Egyébként ha nincs meg a telefon és gondolkodsz rajta, akkor dobj egy PÜ-t aztán megbeszélünk egy időpontot! :)

TannerHUN felhasználónak 7 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! (PH megbízhatóság)

(#1071) Felhasználom válasza TannerHUN (#1070) üzenetére


Felhasználom
tag

A telefon gyári flip tokja sztem elég minőségi darab. Én nagy megelégedéssel használom.
[link]
[link]

(#1072) TannerHUN válasza Felhasználom (#1071) üzenetére


TannerHUN
aktív tag

Köszi szépen a képeket! :)
Engem meggyőzött! :) Jó így látni "élőben" is nem csak gyári képen.

TannerHUN felhasználónak 7 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! (PH megbízhatóság)

(#1073) k-adi válasza smiti (#1068) üzenetére


k-adi
nagyúr

én csak ezüst és fekete színben látom a p10et, zöldet még nem jelzi nekem

(#1074) smiti válasza k-adi (#1073) üzenetére


smiti
addikt

(#1070) TannerHUN - Csak nem Kicsirics77?

Amúgy nincs még ilyen telefonom, csak tervezem. ;)

[ Szerkesztve ]

(#1075) Norbi. válasza k-adi (#1073) üzenetére


Norbi.
őstag

Ha Huawei P10 Dual Simre keresel van zöld. Az 1 Sim - nél van fekete és ezüst. :K

(#1076) TannerHUN válasza smiti (#1074) üzenetére


TannerHUN
aktív tag

Én a colossal89 nevű tagot ismerem már gyerekkorom óta. :) Vele volt egy üzletem és aztán derült ki, hogy ismerem is. :D Az általad leírt illetőt így nem. De lehet névről vagy arcról felismerném akár téged is. :)
Ha a héten ráérsz csak dobj egy üzenetet és akkor megmutatom, ha kíváncsi vagy rá! :)

TannerHUN felhasználónak 7 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! (PH megbízhatóság)

(#1077) nbukta77 válasza #14121216 (#1056) üzenetére


nbukta77
addikt

Szia. Milyen tema van a telodon? Nagyon tetszik.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#1078) Maotun


Maotun
őstag

Üdv Márkatársak!
A telefon nekem bejött, nincs rá panasz jobbnak érzem mint a 7. almát.
Viszont a tokok nagy kérdés...
Legjobbnak ítélem eddig a gyári fóliát (aki most veszi le ne vegye! és a hozzá adott hátlap tokot)
Eddig ezekkel próbálkozom:
[gyári elegáns (lapozgatós) szép. és nem kell rá üveg! aki szeret lapozgatni vegye bátran!]

[eddig ez tűnik a legjobbnak ár érték arányban fóli ha cserélni kell a gyárit, + tok]

[megrendelve, de már most tartok a jelentős méret növekedéstől! 90mm széles lesz a telefon!!! védelem ide vagy oda...(autós telefontartók mit szólnának hozzá??? ]

[ez már most eladó ki se bontottam, van kinek bejön a design , nekem nem jött be élőben. viszont üvegfóliával építőiparban, kovácsműhelyben is ajánlott.]

[A nagy kedvencem, De autós tartóm nem szereti...]

Eddig a legjobb amit adnak hozzá fólia és tok marad a gyári szín és elegendő védelem. az üvegfóliából 5. nél tartok 2,5 D 3 D bla bla .... ronda mind! még buborék, és szélek passzolása mellett is!!!
Drága telefon szeretnénk védeni de elvileg 5. gen gorilla...
Izlés és felhasználás függvénye a tok, nekem lesz pár eladó fentiek közül, de ezt priviben :R

(#1079) Pirosribizli válasza Maotun (#1078) üzenetére


Pirosribizli
csendes tag

Én is rendeltem egy Nillkint, meg is jött. Nem rossz, csak kemény tok. Alig bírtam levenni a telefonról, attól féltem, hogy megkarcolom, de szerencsére semmi baj nem történt. Ment a fiókba. A gyári fólia tökéletes eddig, a tokhoz adott meg jo lesz tartaleknak. Olyan tokom van, mint az armor x, csak nincs kapocs a hátulján, így tökéletesen jo az autós tartóval is.

(#1080) badxgirl


badxgirl
aktív tag

A gyári szövet hátlap tokból van valakinek? Tudnátok véleményezni esetleg képet dobni?
Most szemezek vele de jó lenne rendes képen is látni.
Illetve a színnel is bajban vagyok mert a világosabbik szürke tetszik nagyon de félek hogy hamar koszolódna leginkább élrk mentén..

(#1081) Norbi. válasza badxgirl (#1080) üzenetére


Norbi.
őstag

Azt használok. Világos szürke. Szeretem, nem koszolòdik egyáltalán, elèg jól vèdi, de mègse bumszli tőle. Fogásra is jó, nem akar kiesni a kezedből. Kèpeket holnap tudok. :)

[ Szerkesztve ]

(#1082) Maotun válasza Pirosribizli (#1079) üzenetére


Maotun
őstag

"Olyan tokom van, mint az armor x, csak nincs kapocs a hátulján"
az melyik tok linket pls :R

(#1083) bigrock válasza Maotun (#1078) üzenetére


bigrock
addikt

Ezeket az armor tokokat egy gladiátor találkozóra szerezted be? :)))

(#1084) badxgirl válasza Norbi. (#1081) üzenetére


badxgirl
aktív tag

Köszönöm az infót, várom a képeket :)

(#1085) Pirosribizli válasza Maotun (#1082) üzenetére


Pirosribizli
csendes tag

[link]

901-és hsz-bán tettem fel képet is róla.

(#1086) Pinyo16689 válasza Maotun (#1078) üzenetére


Pinyo16689
senior tag

Érdemes a kínai expresszen körülnézni, mert ugyanazok a tokok (pl. Nilkin) sokkal olcsóbban beszerezhetőek. És nem gondolom, hogy a mobil boltok máshonnan vennék. :-)

[ Szerkesztve ]

(#1087) rwin5 válasza #14121216 (#1056) üzenetére


rwin5
őstag

ez überkirály, hátlapja nagyon szép

[ Szerkesztve ]

(#1088) Norbi. válasza Pinyo16689 (#1086) üzenetére


Norbi.
őstag

boltos vagyok, máshonnan vesszuk
;)

[ Szerkesztve ]

(#1089) Pinyo16689 válasza Norbi. (#1088) üzenetére


Pinyo16689
senior tag

Nem gondoltam volna! :-)

[ Szerkesztve ]

(#1090) Norbi. válasza badxgirl (#1084) üzenetére


Norbi.
őstag

Parancsolj a képek :)
Aqua elég jó áron adja, 4.490, ez a legolcsóbb, amit láttam és kapható.

Pinyo16689: Számla kell legyen az áruról, honnan van, stb. Persze, vannak akiket ez nem érdekel, és tényleg onnan veszik, de nem olcsóbb sokkal az Ali, Ebay stb. mint egy normál nagyker, úgyhogy felesleges kockáztatni. :)

[ Szerkesztve ]

(#1091) ViCk980 válasza Norbi. (#1090) üzenetére


ViCk980
tag

Én ilyet rendelek jövő héten!
Tuti, hogy nem eredeti, de ha működik még akár meg is érheti.. ;)

(#1092) badxgirl válasza Norbi. (#1090) üzenetére


badxgirl
aktív tag

Köszönöm. Tényleg nagyon szép, meg hát van egy stílusa az biztos. Ahogy nézem vastagságra olyan mint a sima áttetsző műanyag változat.

A beszerzési forrást is köszönöm, azt hiszem benevezek rá.

(#1093) net84


net84
őstag

Sziasztok!

HTC M7 és Samsung S6 EDGE készülékekről (Vodafone + Telenor) térnék át 1db P10 DUAL SIM készülékre... Előre is elnézést kérek a "hülye" kérdéseimért :DDD . Törzsgyökeres HTC felhasználóként most készülök szakítani a gyártóval.
Olyanok véleményére is kíváncsi lennék, akik a fenti készülékek valamelyikéről (HTC esetében M8, M9 is lehet) tértek át erre.
Azt tudom, hogy Stand By DUAL SIM. De ez mennyire probléma/zavaró (nem volt még ilyen telefonom)? Illetve ha jól tudom, ez konkrétan azt jelenti, ha az egyiken beszélek, a másik olyan mintha ki lenne kapcsolva? Ha a szolgáltató kikapcsolt állapotban beérkező hívásról SMS-t küld, akkor ezt ezen is megkapom ilyenkor? Kontakthoz hozzá lehet rendelni, hogy alapértelmezetten melyik SIM-el hívja vagy minden híváskor ki kell választanom? Ha az első SIM-et használva beszélek, akkor azon a hívásvárakoztatás működik? Mobilnet lehet mindkettőn vagy a P10 is csak az egyik SIM internetjét tudja normálisan kezelni?

Van esetleg valami típushibája, amibe bele lehet mostanság futni?

Előre is köszönöm a válaszokat!

Read only...

(#1094) smiti


smiti
addikt

Sziasztok!

Szeretném cáfolni a topik címét. Igenis van pisztácia. :)) Ma rászántam magam és vásároltam egyet a magenta színű szolgáltatónál. Úgy érzem nem bánom meg:

Ezek a sebesség értékek mire utalnak? Gondolom jó az érték, a P9 Lite ennyit tud:

(#1095) Laki


Laki
tag

Bocs hogy ideirok de nemtalálok más topikot.Vennék egy p10 lite telot a vodádol ami ugye duálsimes de a voda lebutitja.Lehet rátenni másik swt hogy tudja kezelni a másik foglalatot? A p8 liténél megtudtam csinálni.Ennél is ezt szeretném.Köszi elöre is az infót!!

(#1096) cicaslany86 válasza smiti (#1094) üzenetére


cicaslany86
aktív tag

Grat. és üdv! :) A leggyorsabbat, az UFS 2.1-es verziot kaptad. Nagyon szép az a zöld, csak hát valamiért csak a fekete előlap az esetem. Az milyen anyagbol készült? Olyan, mint a fekete, sima, vagy recés, mint a kék?

(#1097) bigrock válasza net84 (#1093) üzenetére


bigrock
addikt

Ha az egyik kártyán beszélsz, akkor a másik kártyán hívó fél azt fogja hallani, hogy nem vagy elérhető. Ha befejezted a hívást, akkor fogsz kapni egy smst, hogy kerestek egy ilyen és ilyen számról.
Híváskor automatikusan ki tudod választani a SIM kártyát, de kontakthoz is lehet rendelni SIM-et. Erre a célra az alternatív tárcsázók (pl. Pixelphone) sokkal többet tudnak. Mobil netnél csak a 1-es SIM kártya tud LTE-t, a másik csak 2G-t.
Típus hibájából nem tudok, eddig a három hét használat alatt én még semmi hibáját nem tapasztaltam. Az akksi lehetne kicsit erősebb...

(#1098) smiti válasza cicaslany86 (#1096) üzenetére


smiti
addikt

Köszi! :R

A fehér az fényes csúszósnak tűnik, de van rajta fólia.

Kicsit más. Nincs valakinek elfekvőben egy felesleges szilikon tokja olcsón a közelben? Ennek a dobozában nem volt sajnos. De viszont kaptam ajándékba egy 16GB-os memókártyát. :K

Mod.: Egy Antutu eredményem is van:

[ Szerkesztve ]

(#1099) TannerHUN válasza smiti (#1094) üzenetére


TannerHUN
aktív tag

Egész jók a sebességek! :) Hasonlóak nekem is. Üdv a csapatban!

TannerHUN felhasználónak 7 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! (PH megbízhatóság)

(#1100) k-adi válasza cicaslany86 (#1096) üzenetére


k-adi
nagyúr

@cicaslany86, nekem is a fekete előlap az esetem, de én még sehol nem láttam kéket.. Hol van élőben (Budapesten) kirakva kék p10 ?? (drazzling blue vagy mi a neve) :F

@smiti: grat a telóhoz! :) tudnál csinálni pár képet róla, hogy mennyire világoszöld a színe? csupán kíváncsiság

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.