Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-13 20:33:35

LOGOUT.hu

******** Huawei P10 Összefoglaló ********

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) balika333 válasza k-adi (#250) üzenetére


balika333
tag

Szia. Én tavaly júniusban vettem talán a telefont, a bemutatást követő 1. héten 160e Ft-ért megbízható boltból 3+3+3 garanciával. Most az ára ott 130-140 között van. Csökkent 3/4 év alatt 30e Ft ot. Szerintem kb 1 év múlva újonnan lehet venni kb. 140-150 körül majd. Kérdés hogy addig tudsz e várni. Ha új telefont vennék, a P9 és P10 közötti ár differencia szerintem nem éri meg mindamellett hogy jó készülék lett a P10.

Samsung Note 22 Ultra

(#252) madd dogg válasza k-adi (#250) üzenetére


madd dogg
senior tag

MM-ben 199k a P10, Telekomnál a listaára 175k, és a telefon maga független (fel is tünteti a Telekom). Én egy teljesen közepes előfizuval (4gb net + korlátlan hívás telekomon belül + 150perc más hálózatokba) 144-ért jutok hozzá. És most még jár hozzá ajándékcsomag is. Így szerintem megéri.

[ Szerkesztve ]

(#253) k-adi válasza madd dogg (#252) üzenetére


k-adi
nagyúr

Félreértetted, én a P9-et szeretném megvenni.

A kérdésem arra irányult, hogy a P10 startja miatt olcsóbb lesz e a P9 150-nél (most ennyi a telekomnál listaáron, semmi előfizuval) vagy hiába várom hogy a p10 lenyomja a p9 árát mert egyhamar nem fogja ?

[ Szerkesztve ]

(#254) madd dogg válasza k-adi (#253) üzenetére


madd dogg
senior tag

Szerintem nem ilyen hirtelen. Majd ha a P10 kap egy nagyobb akciót és reklámkampányt, akkor esik majd a P9 ára. Szerintem ez leghamarabb valamilyen iskolakezdési akció lesz, méginkább tippelném a karácsonyt. A P10 még csak előrendelhető --> fórumozókat leszámítva nem is nagyon van köztudatban.

(#255) Maotun


Maotun
őstag

Na ha ennyien nyomkodtátok, legyen! Megrendeltem látatlanba:) 04. 10. Ig meglesz. Előleggel, meg részlettel 142.k lesz amit fizetek a P10.-ért. Majd nyomkodom, ha kezembe lesz.

(#256) ORCA58 válasza madd dogg (#252) üzenetére


ORCA58
addikt

Nem kalkulálsz jól. Havonta kapsz 1250 Ft kedvezményt a telefon árából, de mivel telefont veszel náluk, 1500 Ft-al drágább a havidíjad, azaz a teljes árnál drágábban kapod a telefont. Ez az új rendszerük.

(#257) eazypeezy


eazypeezy
tag

T-nél ez a 910T processzor egyébként mi akar lenni? :D

(#256) ORCA58

Szerintem jól számol, a telefon maga így 6.040*24 = 144.960 Ft-ra jön ki.

[ Szerkesztve ]

(#258) djbelo válasza eazypeezy (#257) üzenetére


djbelo
senior tag

Igen jól számol, ....de a havidíjad, így hogy veszel telefon tényleg drágább lesz,ahogy azt ORCA58 is írta! Szerintem most ezzel a az új rendszerrel a telekomnál nem éri meg készüléket vásárolni.

[ Szerkesztve ]

(#259) eazypeezy válasza djbelo (#258) üzenetére


eazypeezy
tag

Ebben igazad van, persze. Maga a telefon jó áron van, az új díjcsomagokkal van baj sajnos :)

(#260) Freeman01


Freeman01
tag

A veszprémi MM-ban is kint van egy fehér P10, tényleg nem elvetemülten nagy, kifejezetten pofás, kijelző is elég kontrasztos, fém ház, és nagyon gyors is ami nem csoda hiszen a benne lévő prociban lassan annyi mag lesz mint egy marék szotyiban.
Szóval döntöttem, egy kék előrendelve :DDD

(#261) madd dogg válasza ORCA58 (#256) üzenetére


madd dogg
senior tag

Nem értem. :)

Havi 7600 lesz az előfizum (vannak itthoni szolgáltatások, így 9500 helyett annyi), ha veszek telefont, ha nem. Mivel veszek telefont, az előfizum miatt kapok 30k kedvezményt.

Így a telefon 144.960 Ft. Részletre veszem, mert miért ne ha kamatmentes. Így 24*6040-et kell fizetnem a 7600 Ft havidíj fölött.

24*6040= 144.960 Ft.

Az előfizetési díjam 2 évig 13.640Ft lesz, utána 7600. Miért is fizetnék akkor többet?

A havidíjam 7600Ft, ha veszek telefont, ha nem.

[ Szerkesztve ]

(#262) djbelo válasza madd dogg (#261) üzenetére


djbelo
senior tag

Telekom--díjcsomagok--jobb oldat tudod kiválasztani, 2 év hűségedért kedvezmény jár. Milyen kedvezményt szeretnél?
--- Készüléket vennék kedvezménnyel
--- Alacsonyabb havi díjat szeretnék

(#263) ORCA58 válasza madd dogg (#261) üzenetére


ORCA58
addikt

Így más más. Az otthoni szolgáltatásokra + kedvezmény (azt hiszem 25%) jár a mobil előfizetésre. Ezt nem tudtam, mert nem is nézegetem, mivel nincs és nem is lesz többet T-s otthoni szolgáltatásom. Leszerepeltek benn rendesen nálam is, rokonoknál is és ismerősöknél is. Főleg a használhatatlan IPTV-jük és internetük miatt. Vezetékes telefonért meg nem fizetek.

(#264) matthewKER


matthewKER
tag

Ma átvettem a saját P10 készülékemet, és egy a tesztben szereplő információt szeretnék megcáfolni.
A készülékhez nem adnak gyári tokot a videók és a tesztek tanúsága ellenére sem. Ezt a Huawei telefonos ügyfélszolgálat is megerősítette.
Készülékem: Huawei P10 64GB Dual Sim Black az Extreme Digital-tól

(#265) madd dogg válasza djbelo (#262) üzenetére


madd dogg
senior tag

Ahogy alattad ORCA58 is írja, nekem az otthoni csomagok miatt van kedvezményem. TV nincs, nem is nézném, NET+Vezetékes van, vezetékes telefont sem használom, de így olcsóbb a net mint önmagában.

ON: Nekem ma törölte a T a megrendelésem belső technikai okokra hivatkozva. Elvileg újrarögzítik holnap, csak ez a faszalgás nem tetszik, mert húsvét előtt mindenképp kézhez akarom kapni a készüléket.

(#266) Freeman01 válasza matthewKER (#264) üzenetére


Freeman01
tag

Marha jó pedig hasznos lett volna...

(#267) josik


josik
aktív tag

Üdv. Én a telenornál rendeltem. Vagyis nem tudom, mert ott meg nem tudták lezárni a rendelést.. De állitolag csütörtökön itt lesz,az ajándékkal együtt.. Remélem ideér, már várom. Egy Z1- et fog váltani.:-)
Szerk.
Remélem lesz szilikon tok, és fólia is.

[ Szerkesztve ]

Te is fiam Bluetooth...

(#268) Prime110 válasza matthewKER (#264) üzenetére


Prime110
aktív tag

A Plus-hoz jár, gondolom "kopipészt" volt valahonnan...

(#269) Maotun válasza matthewKER (#264) üzenetére


Maotun
őstag

A telefon még meg se jött de már 3 féle tokot fóliát rendeltem........ :))

(#270) k-adi


k-adi
nagyúr

Hi,

A Telekomnál a P10 miért olcsóbb a P9+ nál?
Biztos valami elírás, nem? (az adatok közt találtam elírást már ezért gondolom)

a link:

[link]

[ Szerkesztve ]

(#271) eazypeezy válasza madd dogg (#265) üzenetére


eazypeezy
tag

Nekem is ugyanez volt, törölték technikai okok miatt, de kb egyből jött is a másik email, hogy kész az új megrendelés. Az első e-mailben írták nekem, hogy holnap/holnapután ki is szállítják, pedig én 12-ét jelöltem meg, persze jöhet a héten, én nem bánom :) Neked nem írták, hogy mikor szállítják ki?

(#272) eazypeezy válasza eazypeezy (#271) üzenetére


eazypeezy
tag

No, fejlemény, már hívtak is, hogy holnap tudják hozni a mai ígért időpont helyett, ezért fel is ajánlottak egy 5ezres kupont. Ez így azért elég korrekt hozzállás szerintem, rég vót' már ilyen :)

(#273) madd dogg válasza eazypeezy (#272) üzenetére


madd dogg
senior tag

Dettó ugyanez, majd hívtak, hogy mégis csak péntek lesz, mert vidéki kiszállítás. De jön. :) Már nagyon várom.

(#274) eazypeezy válasza madd dogg (#273) üzenetére


eazypeezy
tag

Engem meg most hívtak, hogy mégiscsak inkább ma hozzák, elvileg fél óra múlva :D

(#275) eazypeezy válasza matthewKER (#264) üzenetére


eazypeezy
tag

Én a Telekomnál vettem, és jött hozzá tok. Úgy látszik az ED spórolta ki :)

(#276) josik válasza eazypeezy (#275) üzenetére


josik
aktív tag

Vagy csak az 1sim- es verzióhoz van?! Remélem az enyémben is lesz. Holnap kiderül mit ad a telenor.

[ Szerkesztve ]

Te is fiam Bluetooth...

(#277) eazypeezy válasza josik (#276) üzenetére


eazypeezy
tag

Lehet, ez is könnyen előfordulhat :) Belegondolva persze ennek nincs sok értelme, de láttunk már kutyán traktort.

[ Szerkesztve ]

(#278) josik válasza eazypeezy (#277) üzenetére


josik
aktív tag

+1 simán lehet.. Várom a holnap estét mint egy gyerek... :-) Azok után főleg,hogy a gyerek karácsonyra P9- et kapott és látom hogy milyen jó.

[ Szerkesztve ]

Te is fiam Bluetooth...

(#279) matthewKER válasza eazypeezy (#277) üzenetére


matthewKER
tag

Nekem is furcsa, de a Huawei ügyfélszolgálat is ezt mondta, ezért nem is kérdezősködtem az üzletben utólag a tok felől.
Ugyan a védőfólia fel volt bontva (garanciajegy a doboz és a védőcsomagolás között volt), de azon a doboz nem fért volna ki, márpedig a tokot máshogy nem lehetne kivenni a csomagból. Szóval vagy eleve elfelejtették beletenni, vagy nem is jár hozzá.

Ui.: A dobozon belül hol volt a tok? A tasakban, amiben a tű is van?

[ Szerkesztve ]

(#280) matthewKER válasza matthewKER (#279) üzenetére


matthewKER
tag

Szerkesztési idő lejárt
Most megnéztem egy magyar kicsomagolós videót, a tasak tatalma teljesen más volt nálam, olyan vastagságú papírkötet volt benne, hogy a videóban szereplő tok be sem fért volna.

(#281) matthewKER válasza matthewKER (#280) üzenetére


matthewKER
tag

Végső bizonyíték a Huawei hivatalos angol weblapjáról:

Amint látható a tok csak opcionális kiegészítő.

(#282) eazypeezy válasza matthewKER (#281) üzenetére


eazypeezy
tag

Hát akkor ez ilyen. Persze nem egy 1.000 Ft-os tokon fog múlni szerintem senkinél :) Amúgy igen, a sim tűs tokban volt a tok.

(#284) ntomi0730


ntomi0730
senior tag

Egy kérdésem lenne, hogy ez is dual active sim-es, mint a Honor 8?

(#285) Maotun válasza ntomi0730 (#284) üzenetére


Maotun
őstag

Single SIM (Nano-SIM) or Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by)

(#286) brainticket válasza matthewKER (#281) üzenetére


brainticket
aktív tag

A P9-nél is össze-vissza volt hogy ki mit kapott hozzá, volt aki kapott hozzá tokot, volt aki fóliát, volt aki micro usb > usb type c átalakítót, aztán később meg gyorstöltőt is.

(#287) josik


josik
aktív tag

Aki használja már a telót azt kérdezem, a telefonklónozót hadználta- e a belakáskor? Mit tud átmenteni? Csak alkalmazást, vagy adatokkkal, beállításokkal együtt veszi át?

Te is fiam Bluetooth...

(#288) balika333 válasza Maotun (#285) üzenetére


balika333
tag

De ez nem csak elírás hogy dual stand-by? Nem hiszem el hogy ebben visszafelé kellett lépni. Sok helyen a P9-et is rosszul hozta.

Samsung Note 22 Ultra

(#289) ntomi0730 válasza Maotun (#285) üzenetére


ntomi0730
senior tag

Vissza felé fejlődnek? Ezt el sem akarom hinni...

(#290) Maotun válasza balika333 (#288) üzenetére


Maotun
őstag

láma vagyok ehhez de ha hibrid a sim foglalat azaz vagy sim vagy micro sd akkor általában nem aktiv!
normál esetben rendes duál aktiv sim telóknál van két sim és vagy van külön sd bővités vagy nincs.
ölég parasztos észjárás de szerintem ez nem lesz aktív.
Tulajdonkép miról marad le akinek "csak" standby a dual sim? nem beszélhet egyszerre két emberrel akik másik szolgáltatónál vannak vagy miért fontos az aktív dual mód? komolyan kérdezem mert nem tudom.

(#291) ntomi0730 válasza Maotun (#290) üzenetére


ntomi0730
senior tag

A dual active azt jelenti, hogy ha két kártya van betéve, és ha az egyik kártyán beszélsz, és pl. a másik kártyára is hívás érkezik, akkor "becsipog" a füledbe jelezve hogy hívásod van, és akár fel is tudod venni. A másik variációnál pedig ha beszélsz az egyiken, akkor a másik leakad a hálózatról, mintha bent se lenne, és kapod az sms-t a nem fogadott hívásról. A P9, és a Honor 8 is Dual Active. Mondjuk két kátyánál nem tudsz mem.kártyát tenni bele. Tehát vagy két sim, vagy egy sim-egy mem. kártya.

[ Szerkesztve ]

(#292) mateo91


mateo91
tag

Üdv mindenkinek !

Kb 30perce beléptem a p10 családjába :)

Galaxy S4ről váltottam.

Hát nagyon bejön :D

(#293) ntomi0730 válasza mateo91 (#292) üzenetére


ntomi0730
senior tag

Grat! Majd írd le a véleményed róla.

(#294) madd dogg


madd dogg
senior tag

Ma megjött. Kib@.... jó! :)

Az ujjlenyomat olvasó eszméletlen gyors. És baromi szép képeket készít. Beköltözni nagyon gyors volt, eddig minden király.

A headset egész jó. Nem egy agybadugós hangzás, de minőségi. Viszont a tövét már megfogta a farmer színe.

(#295) szepi23


szepi23
tag

Sziasztok!

Engem is nagyon érdekelne a Dual active SIM kérdés. Honor 7-ről váltanék, ami az és ez az egyetlen feltétel. Ki tudná valaki próbálni, akinek van? Mondjuk gyanús, hogy az etotalk.com-on sem jelzik annak, pedig ott általában megbízható a dolog.

(#296) balika333 válasza ntomi0730 (#291) üzenetére


balika333
tag

Nekem fontos a dual active kártya. Beszélek a saját számomon de hívnánk céges ügyben,egy kattintás és át is váltottam. Ha ezt nem tudja a P10, az elég gáz lenne.

Samsung Note 22 Ultra

(#297) josik válasza madd dogg (#294) üzenetére


josik
aktív tag

Beköltözéshez a klónozót használtad? Ha igen, a beállításokat, adatokat is átmenetet?

Te is fiam Bluetooth...

(#298) kezdő laikus


kezdő laikus
csendes tag

A Telekom a VTR-L09 modelt adja, ami single sim és van hozzá műanyag hátlap.
A leírásában említik a dual simes verziót (VTR-L29) is, mint: "kettős készenlét, egyik aktív".

Josik: klonozo meg a hivaslistat is atvitte :)

[ Szerkesztve ]

(#299) josik válasza kezdő laikus (#298) üzenetére


josik
aktív tag

Köszi, akkor este kipucolom a Z1- et..

Te is fiam Bluetooth...

(#300) ntomi0730 válasza balika333 (#296) üzenetére


ntomi0730
senior tag

Teljesen igazad van...! Meg ugye nem kellene vissza felé menni :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.