Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-13 20:33:35

LOGOUT.hu

******** Huawei P10 Összefoglaló ********

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) Norbi.


Norbi.
őstag

Enyém ilyen, Dual Sim változat.

(#652) matthewKER válasza entee (#649) üzenetére


matthewKER
tag

Megkérdezhetem, hogy melyik szolgáltatónál/boltnál vetted? Előrendelt, vagy megjelenés után vásárolt?

(#653) TannerHUN


TannerHUN
aktív tag

Köszönjük a teszteket srácok! :)

matthewKER - De valószínűleg csak úgy panaszkodhatott róla, ha hallotta valahonnan. :D Nem igen hiszem, hogy valaki észlelné a különbséget a régi telefonja és az új között.

Akkor a 2.0 van még mindig többségben. Ami azért jó jel. :)

TannerHUN felhasználónak 7 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! (PH megbízhatóság)

(#654) entee válasza matthewKER (#652) üzenetére


entee
csendes tag

Kék színű, Edigitalnál vettem, előrendelésben

(#655) matthewKER válasza entee (#654) üzenetére


matthewKER
tag

Szintén Extreme Digital, fekete, előrendelt, viszont "csak" UFS 2.0.
Akkor tényleg elég véletlenszerűen vannak összeszerelve.
Ráadásul az enyém sarka sérült is volt, de annyira minimálisan, hogy már csak otthon vettem észre...
Egyébként, ha csak valaki nem akar adatbázisszervert üzemeltetni a telefonján, akkor tényleg nem fogja érezni a különbséget (USB 2.0-n pláne nem...). :)

(#656) TannerHUN válasza matthewKER (#655) üzenetére


TannerHUN
aktív tag

Én régen az ilyen videóktól kaptam hülyét... :DD
Vannak még régebbi alkotások is persze. :)

TannerHUN felhasználónak 7 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! (PH megbízhatóság)

(#657) gunner93


gunner93
csendes tag

Fokozódik a helyzet, pénteken még telefonban rendelés újra felvételét ígérték, ma személyesen az üzletben már azt mondta a srác, hogy ebből valószínűleg nem lesz semmi. Köszi, Telekom, te csoda. Holnap lesz két hete, hogy megrendeltem a telót. Lassan ott tartok, hogy inkább megrendelem a pluszt.

(#658) alberttt válasza gunner93 (#657) üzenetére


alberttt
tag

Nagyon durva! :(

(#659) mentos válasza matthewKER (#655) üzenetére


mentos
tag

[link]

Edigitalnal, ezüst, tegnap vettük, top konstrukció.

''I love it when a plan comes together,''

(#660) TannerHUN válasza gunner93 (#657) üzenetére


TannerHUN
aktív tag

Ez gáz... Szerintem menj be személyesen és kérd a telefont ajándék nélkül! Sajnos nem tudsz mást tenni. Bár én a helyedben felhívnám vagy email a fogyasztóvédelmet, hogy ebben az esetben jár-e valami neked. Mivel 30 napnál nem régebbi a rendelés "nagy" dolog már nem lesz belőle, de hátha kapsz tanácsot vagy hasonlót.
Én is ma hívtam az ügyfélszolgálatot, de csak annyit tudott mondani, hogy "sajnálják, késni fog egy kicsit". És meg is szerettem volna sürgetni a rendelés menetét, de azt sem tudtam természetesen... Arra is az a válasz jött, hogy "sajnálják, de sok a megrendelés valószínűleg". A héten beszélgettem a kolléganőmmel, ő a Telekomtól TV-t rendelt ajándékba az apjának, de ez is már húsvét előtti rendelés, ezen a héten lesz a második hete, hogy viszik azt is. Ő is hívta már kismilliószor őket, de nem hajlandóak az ügyben haladni... Na itt most elgondolkodtam, hogy vagy tényleg sok a megrendelés és kevés a dolgozó vagy pedig a forgós székben ülnek egész nap. Valahogy kezd már nálam is betelni a pohár...

TannerHUN felhasználónak 7 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! (PH megbízhatóság)

(#661) TannerHUN válasza mentos (#659) üzenetére


TannerHUN
aktív tag

Köszönjük neked is a tesztet!
A másik topicban való kérdésedre a válasz az, hogy nem hiszem, hogy bármit is befolyásolna ez a kis időkülönbség. A sebességben sem sok az a cirka 35 MB, de épp elég az általad leírt problémának. Számolásaim szerint ezt az időkülönbséget több memória olvasással is ki lehetett volna hozni, de sebaj. :)

TannerHUN felhasználónak 7 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! (PH megbízhatóság)

(#662) mentos válasza TannerHUN (#661) üzenetére


mentos
tag

Az SQL-t nem értem miért ilyen lassú.
Lehet attól h az enyém háttértára már meg van pakolva, a P10 meg üres?

''I love it when a plan comes together,''

(#663) TannerHUN válasza mentos (#662) üzenetére


TannerHUN
aktív tag

Lehetséges, igen. Mivel ott tárolódik az alkalmazások által letárolt adat...
De a fogalmával tisztában vagy? Vagy magát az értéket nem érted?

TannerHUN felhasználónak 7 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! (PH megbízhatóság)

(#664) gunner93 válasza TannerHUN (#660) üzenetére


gunner93
csendes tag

A csomag miatt szántam rá magam, hogy rászánjam a pénzt elsősorban, azt mindenképpen szeretném megkapni. Különben már régen leadtam volna az új rendelést, de (első sorban) a powerbank miatt nagyon szerettem volna azzal együtt. Csak ront a helyzeten, hogy miközben a Telekomban beszéltem a sráccal (ez most személyes volt), mögötte egy kollégája éppen egy P10-et adott el. :C :W

(#665) TannerHUN válasza gunner93 (#664) üzenetére


TannerHUN
aktív tag

Azt beszéltük is, hogy ennyiért ajándékkal korrekt. :) De ha nem lépnek az ügyben, akkor kénytelenek leszünk bemenni személyesen. Így valószínűleg bukik az online ár és a kedvezmény is, na meg legfőképp a csomag... Jó hogy így adogatják el, csak a lefoglalt terméket nem nagyon szeretném ha elkelne. :(( Remélem kis hazánkba hoztak eleget. ;)
És akkor ott mi volt a helyzet? Megrendelted megint? Azt írtad a jó előbb, hogy nem lesz a telefonon újrarendeltből semmi az ügyfélszolgálatos szerint.

TannerHUN felhasználónak 7 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! (PH megbízhatóság)

(#666) gunner93 válasza TannerHUN (#665) üzenetére


gunner93
csendes tag

Személyesen mentem be és ott mondta a srác, hogy nem lesz belőle szerinte semmi, de vissza fog hívni. Pénteken mondta a telefonos ügyfélszolgálat, hogy újra felveszik a rendelésem. :)
Egyelőre várom, hogy valaki a sok ígérgető közül lépjen. Csütörtökön telefonban visszahívást ígért a srác hétfő/kedden, szombaton anyáék intéztek otthoni ügyeket, megkértem őket is, hogy kérdezzenek rá, nekik is azt ígérték, hogy az én számomra vissza jeleznek, ma ismét ezt ígérte személyesen a Telekomban egy srác. Szerencsére ebből 2 rögzített beszélgetés is van. Ha úgyis lemaradok az ajándékról, márpedig úgy fest, akkor ráérek még kicsit szórakoztatni őket, meg biztos, hogy le fogok adni panaszt is, a két telefonos és 2 személyes ígéretre hivatkozva. :)) Remélem az ért kellemetlenségekért legalább valami kis pluszt kapok, ha a csomagról le is maradok. Az indoklás nélkül törölt megrendelés sem éppen az ügyfélkezelés csúcsa

(#667) madd dogg


madd dogg
senior tag

Személyesen soha ne intézz semmit a telekommal. Nincs nyoma és hülyeséget beszélnek. Írj mailt nekik és hivatkozz a beszélgetésekre. És ne mondj le a csomagról, az jár! Utána ha veled megcsinálják és hagyod, mindenkivel el fogják játszani. Én többször több ügyben is meg tudtam velük egyezni, volt, hogy 20k-t írtak jóvá. Lényeg, hogy csak mail és telefon, mert azoknak nyoma van.

(#668) juhasz22


juhasz22
aktív tag

Sziasztok

Nektek, hogy bírja a P10 akku terén, mert nekem a P9-cel szemben jóval gyorsabban merül az akksi. Az eddigi 4-5 óra ami a P9 nél volt az a P10 nél alig több mint 3 óra. Kíváncsi lennék, hogy ez egy egyedi probléma vagy mindenkinél így van?

[ Szerkesztve ]

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#669) Tond


Tond
tag

Sziasztok!
A email fiókkal lenne gondom. A Gmailest rendben megcsináltam, működik. A céges Exchanget viszont ha beállítom, akkor azt együtt kezeli a gmaillel. Ha a gyári email alkalmazásban próbálom beállitani nem is engedi az Exchanget. Tudna valaki segíteni? Köszi

(#670) rendar


rendar
csendes tag

Sziasztok! Na végre belaktam én is teljesen. Galaxy Alpháról jövök, nem gondoltam hogy ekkora előrelépés lesz a teló! :C Eddig 1 dolog van aminek a hiányát érzem: nem lehet megoldani hogy az ujjlenyomat olvasóval felvegyem ha csörög? Előre is köszi a segítséget!

(#671) cicaslany86 válasza juhasz22 (#668) üzenetére


cicaslany86
aktív tag

szia. Először én sem voltam elragadtatva tőle. Volt, hogy kevesebbet bírt, de többször csináltam már 5,5oras sot-ot is. Mondjuk 5 az átlag nálam.

(#672) Felhasználom válasza juhasz22 (#668) üzenetére


Felhasználom
tag

Szia!
Nekem is átlag 5-6 órás képernyőidő jön össze közepes fényerő mellet, de csináltam már ilyent is gyengébb fényerőnél.

(#673) bigrock


bigrock
addikt

Én teljesen elégedett lennék 5 óra SoT-tal. (a G4-em új állapotban tudott 3.5-öt, most naponta 2x töltöm...)

(#674) rottbali


rottbali
csendes tag

Tatabányán vettem a telekomban.

(#675) Looserke válasza Norbi. (#651) üzenetére


Looserke
őstag

a random write értékek között hogy lehet ekkora különbség? 15-20MB/s vs. 150MB/s? de a sequential read mindkét esetben 700 fölött van

(#676) rottbali válasza rottbali (#674) üzenetére


rottbali
csendes tag

A kép lemaradt sorry:
https://mobilarena.hu/dl/upc/2017-04/230002_236371648408619122-account_id_0.thumb.png

[ Szerkesztve ]

(#677) #14121216 válasza juhasz22 (#668) üzenetére


#14121216
törölt tag

Nekem harmadik feltöltés után már teljesen jó az üzemidő. Sikerült belakni, s napi szokásaimhoz belőni/kilőni a programokat rajta. Mindig ugyanazokat használom évek óta, a P10-en is beállítgattam őket szépen, finomhangoltam hozzájuk a telót, ez az átlagidő jön ki mostmár nekem 2-ik alkalomal.Este vettem le töltőről, s másnap este csináltam a screen-t. (és még maradt 20%, azzal együtt sztem meg lett volna a 8 óra is simán!!!). Ebben volt reggel óta folyamatos netezés/böngészés, pár videó, több mint 1 óra beszéd. Játszani nem játszom, se viber, se skype:

Ha egy frissítéssel el nem cseszik, ez marad :) Még szerencse hogy a 7.0 itt hozza az üzemidőt, nem mint a P9-nél, ott sikerült szépen szét barmolni...

[ Szerkesztve ]

(#678) rottbali válasza rottbali (#676) üzenetére


rottbali
csendes tag

uh nem is vagyok béna :))

(#679) Atip10


Atip10
újonc

Sziasztok,

ha rendelek az Aliról type-c típusú kábelt és rádugom a normál usb-s autós csatlakozóra azzal nem teszek kárt? Leginkább az akkumulátorban. Illetve ha rendelek egy átlagos powerbankot azt is nyugodtan használhatom egy sima type-c -s kábelel?
Bocs a láma kérdések miatt de az utóbbi időben nem követtem a technikának eme fejlődését!
köszi a segítséget.

üdv,
Ati

(#680) rottbali


rottbali
csendes tag

A sikeres képfeltöltés után azért írok pár sort a telóról.

Eredetileg asszonynak szántam, de összességében nem tetszett neki így megkapta az S7-es samumat úgyhogy arról váltottam.
Összességében a samsunghoz képest szokni kell az biztos.
Negatívumok:
- USB-C csatlakozó & vezeték nélküli töltő hiánya
- fényképező szerintem gyengébb rossz fényviszonyok mellett
- üzemidőben a samsung jobb volt
- nem vízálló

Pozitívumok:
- pörgősebb rendszer
- nagyon jó gyári tok kínálat megfizethető áron
- Fényképező jó fényben nagyon jó
- emui jobban testre szabható
- jobban tetszik a váz mint az üveg
- 64 gb belső tárhely

Kicsit meg is bántam meg nem is, hogy nem még 1 s7-es lett

(#681) TannerHUN válasza gunner93 (#666) üzenetére


TannerHUN
aktív tag

Így már sokkal világosabb a kép. :)
Ha egymást "szórakoztatjátok" abból jó nem fog kisülni... De ezek szerint neked ráér a telefon, mert nekem nagyon úgy tűnik. :F A beszélgetést nem gond, hogy rögzítitek, azt ők is rögzítik. :) A beígért hívásra kíváncsi vagyok nagyon. :R Ma mesélte a kolléganőm, hogy ő tegnap összeveszett csúnyán az ügyfélszolgálatossal és megsürgetik az ügyét... Na erre is kíváncsi leszek. :D Egyébként most hirtelen, hogy hogy a Plus változatát akarod megvenni és nem a simát? :F Mert nem sikerült a megrendelés? Ha ezzel sem jött össze, akkor azzal sem fog, tapasztalhattad értékfüggetlenül, hogy még senkinek sem vittek semmit eddig. És még hány ilyen lehet idehaza... :U De te tudod, hogy mit csinálsz. ;)
A Plus topicjában a kérdésedre a válasz: Bolt válogatja.

madd dogg - Ha sehogyan sem halad semmi előre, akkor kénytelen mindenki személyesen megvásárolni. Egyébként értjük, hogy mire akarsz kilyukadni. Nekem nem hiszem, hogy jár ilyesfajta összeg, főleg úgy hogy a rendszer dobta a 2 megrendelésemet hibával, azóta már 3 hét eltelt, valószínűleg kézzel is rásegítettek azóta, hogy ne lógjon ott semmi felesleges. Bár a visszaigazoló emailek megvannak a rendelésszámmal együtt, szerintem sokra nem megyek velük. Én így látom, aztán majd kiderül... :(

TannerHUN felhasználónak 7 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! (PH megbízhatóság)

(#682) alberttt


alberttt
tag

Nekem 6-6,5 óra a kijelzőidőm. A 3 óra nagyon nincs rendben, ott valami gond van.

(#683) bigrock


bigrock
addikt

A P9 topicban eléggé ekézték annak audio tulajdonságait. A P10 esetén van valami fejlődés? Már ha valaki elég vájtfülű ahhoz hogy észrevegye a különbséget... :)

(#684) Pinyo16689 válasza bigrock (#683) üzenetére


Pinyo16689
senior tag

Szerintem a P9 sem rossz. Hiányolták a hangszínszabályzót belőle, de azt gondolom, hogy alapvetően arra nincs szükség. Nem szól rosszul a P9 egy jó fülessel. Én egy Sennheiser MX 271-el használom, ami nem csúcs, de szeretem.

[ Szerkesztve ]

(#685) Maotun válasza rendar (#670) üzenetére


Maotun
őstag

"Eddig 1 dolog van aminek a hiányát érzem: nem lehet megoldani hogy az ujjlenyomat olvasóval felvegyem ha csörög? "
minek tapogatni??? Inteligens asist.... hangvezérléssel, vagy füledhez emeléssel is felveszed...
Az igen titkos opció lehet amit csak te vehetsz fel! Sőt olyan beállítás kellene hogy anyós feleség 10 m-en beleüli tartózkodása esetén nem csörög :DD

(#686) ntomi0730


ntomi0730
senior tag

Csak egy kis érdekesség. A 140000-től azért ez odébb van :)

(#687) rendar válasza Maotun (#685) üzenetére


rendar
csendes tag

:DDD Az sem lenne rossz!
Én nem a titkosítás miatt szeretném vele felvenni, hanem azért hogy ne kelljen húzkodni azt a pöttyöt. Útálom! A Samun ugye volt gomb, azt lenyomtam és happy, nem kellett semmit elhúzni. Csak a húzás alternatívájaként gondoltam. A fülhöz emelős módszer jó, de nekem eddig még nem akart összejönni. Megpróbálom, hátha egy restart megoldja...

(#688) Cilindrik


Cilindrik
aktív tag

Sziasztok

Videozással van egy kis gondom illetve a visszanézéssel.
Ha felvett 4K vagy FullHD 60fps videót próbálok gépen vagy tv- lejátszani iszonyatosan akar. Bármit csinálok ,képernyőtükrözés, bemásolom a gépre és plexel próbálom minden esetben akad a lejátszó. Céges 4K imac (amitől azért elvárnám) se tudja akadás mentesen lejátszani akadásmentesen sem a 4K-t sem a 60fps-t.

Mi lehet a gond?

köszi

(#689) cicaslany86


cicaslany86
aktív tag

cserélte már valaki üvegfoliara a gyárit? enyémen már vannak karcok és lassan érkezik is az üveg rá, csak nem tudom merjem e cserélni, mert a nován nagyon ronda lett, körbe van egy fél cm levegős sáv :/

(#690) ORCA58 válasza rendar (#687) üzenetére


ORCA58
addikt

A P10-en nem lehet beállítani? A beállítások -> ujjlenyomat olvasó menüben? Az elődöknél ezt lehetett.

(#691) eazypeezy válasza cicaslany86 (#689) üzenetére


eazypeezy
tag

Nekem épp most jött meg az üvegfólia, én cserélem este, majd meglátjuk mi lesz.

(#692) rendar válasza ORCA58 (#690) üzenetére


rendar
csendes tag

Képernyő feloldása, széf elérése és alkalmazászár van a lehetőségek között... :F

(#693) biosphere2 válasza biosphere2 (#647) üzenetére


biosphere2
csendes tag

Mindegyik hangerejét levettem nem némára, de a minimumra.
Ettől függetlenül a hangouts üzenet hangja ugyanolyan hangos maradt.
Másnál is így van a dolog?

(#694) TannerHUN válasza biosphere2 (#693) üzenetére


TannerHUN
aktív tag

Az app beállításában nézted már?

TannerHUN felhasználónak 7 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! (PH megbízhatóság)

(#695) biosphere2 válasza TannerHUN (#694) üzenetére


biosphere2
csendes tag

Ott csak magát a jelzést tudom kiválasztani, hangerőt nem.

(#696) alberttt válasza biosphere2 (#695) üzenetére


alberttt
tag

Van a play-en erre program, a neve : "App volume control". Minden appnak lehet beallitani kulon hangerot.

[ Szerkesztve ]

(#697) alberttt válasza alberttt (#696) üzenetére


alberttt
tag

Az kimaradt, hogy nem probaltam, nem tudom mukodik-e.

(#698) biosphere2 válasza alberttt (#696) üzenetére


biosphere2
csendes tag

Megnézem, köszönöm a tippet.

[ Szerkesztve ]

(#699) smiti


smiti
addikt

Sziasztok!

Azon tulajdonosokat kérdezném, akik Telekomtól vették a telót:

Mennyire pakolták tele hulladék szoftverekkel a telefont? Ha van felesleges alkalmazás el lehet-e simán távolítani?

Bár úgy néz ki ráérek a konkrét vásárlással, mert a weblapon azt látom, hogy személyesen sehol sem vehető át. :W

(#700) biosphere2 válasza smiti (#699) üzenetére


biosphere2
csendes tag

Szia!

Az enyémen semmi telekomos dolog nincsen (az első körben az ajándékdobozzal vettük), a telefon független és telenoros kártyával használom:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.