Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-13 20:33:35

LOGOUT.hu

******** Huawei P10 Összefoglaló ********

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) tony_snow válasza k-adi (#749) üzenetére


tony_snow
tag

Engem tuti nem :). A kamera viszont fontos, mert eladom a dslr-em, mivel leginkább a szekrényben pihen. Utazásnál körülményes és kényelmetlen mindenhova cipelni, sokkal egyszerűbb előkapni a telefont. Elérkezett arra a szintre a telok fénykép minősége, ami nekem már megfelelő, úgysem magazin fotókat csinálok, hanem emlékeket örökítek meg, arra meg már bőven jók.

cirx:
IOS után milyen az Android? Maradsz a P10 után is androidon? :)
P10-zel kapcsolatban van bármi negatívum ami a használat alatt derült ki?

(#752) mateo91


mateo91
tag

Valaki nem tud megoldast arra hogy ne kelljen ujra bekapcsolni az energiatakarekos modot toltes utan ?

(#753) 7Heads Drago válasza ntomi0730 (#739) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Én is azt írtam le. A 60.000 az tényleg sok. Nekem honor 8 van, de én ahhoz képest se látom, hogy ez mivel tud többet.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#754) cicaslany86


cicaslany86
aktív tag


:Y :C :R

(#755) cirx válasza tony_snow (#751) üzenetére


cirx
senior tag

Ma van egy hete, hogy megvan a gép, és az eddigi tapasztalataim szerint igen. Ha valami undorítóság eljőjön azonnal beírom ide, hogy megszakértsük. De nekem ténylegesen stabil és gyors működést produkál a Nougat. ;)

2 cicaslany86 - Ez melyik p10 verzió? Független single sim 64gb-n semmi jele. (VTR-L09C) :)

[ Szerkesztve ]

S23 GREEN

(#756) Norbi. válasza cirx (#755) üzenetére


Norbi.
őstag

Megjött nekem is ez a B123. Dual simes változat VTR-L29

(#757) djbelo


djbelo
senior tag

Nekem is megjött a B123 :C (dual sim)

[ Szerkesztve ]

(#758) L.L.


L.L.
senior tag

Aki felrakta az új frissítést, tudna esetleg 1-2 nem makró képet lőni, kézből, állvány nélkül? Köszönöm

(#759) bokorugró


bokorugró
tag

Hali! Be lehet állítani, hogy ne csörögjön hangosabban a teló, ha úgy érzékeli, hogy táskában, zsebben van? Kicsit zavarba jöttem, mikor a buszon elkezdett üvölteni :D

[ Szerkesztve ]

(#760) cicaslany86 válasza L.L. (#758) üzenetére


cicaslany86
aktív tag

Holnap este fogok tudni, ha addig nem rak fel más. Igazából nem látok változást, de csak ilyen beltéri "sarokban a könyvespolc" jellegű képeket volt alkalmam készíteni.

(#761) josik


josik
aktív tag

Üdv. Ha valakit érdekel a telenornál a lakossági blue csomagban vásárolt készülékhez adják az ajándékot!

Te is fiam Bluetooth...

(#762) zahi07 válasza #14121216 (#746) üzenetére


zahi07
csendes tag

Hello es a Vodafonos telefonba milyenek a tárolók amin megy a felháborodás?

(#763) yodee_


yodee_
őstag

Ennyi lett a vége a dolognak. Ez az én átlag felhasználásom. Remélem mindig elmegy ennyit egy feltöltéssel.

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M800

(#764) Richie86 válasza yodee_ (#763) üzenetére


Richie86
senior tag

5 napig elketyegett? :Y

(#765) Sgr_A válasza Richie86 (#764) üzenetére


Sgr_A
addikt

2nap 15 óra :DDD

(#766) Richie86 válasza Sgr_A (#765) üzenetére


Richie86
senior tag

Rosszat néztem :DDD :W

(#767) yodee_ válasza Richie86 (#766) üzenetére


yodee_
őstag

Igen 5 nap (124 óra). A 2 nap 15 óra az átlag. Amit ez a mostani ciklus felfelé fog vinni :D

[ Szerkesztve ]

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M800

(#768) Richie86 válasza yodee_ (#767) üzenetére


Richie86
senior tag

Akkor csak jól láttam... Az azért durva. :)

(#769) yodee_ válasza Richie86 (#768) üzenetére


yodee_
őstag

Engem is nagyon meglepett, mivel egész eddig max 2 nap volt. Most meg sikerült ez komolyabb "spórolás" nélkül.

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M800

(#770) Richie86 válasza yodee_ (#769) üzenetére


Richie86
senior tag

Biztos mostanra állt be normálisan az akksi meg a rendszer :)

(#771) cytogenix


cytogenix
csendes újonc

sziasztok
s7 van nekem és a páromnak p10
s7-nek jobb a kamerája most még nem tudom mi lesz ha a p10 kapni fog frissítést (vki észre vétel, mert mi nekünk tmbilos 1simes készülék van)
p10 ujjlenyomat olvasója jobb és maga a készülék is fürgébb

(#772) mateo91 válasza yodee_ (#763) üzenetére


mateo91
tag

Nem tudom hogy csinálod de beavathatnál :D

(#773) GÁgpstpn


GÁgpstpn
tag

Sziasztok!
Tegnap óta én is a P10 tulajdonosok közé tartozok. (Telekom, ajándék tokkal, szerintem UFS 2.0, a függetlenséget nem tudom)
Viszont találtam egy (számomra) zavaró dolgot, mégpedig hogy az értesítéseknek a hangja akkor is hallatszik a hangszórókon, amikor bent van a füles. Erre van valami megoldás?
Illetve valami tudnivaló nekem, ami fontos lehet?

[ Szerkesztve ]

(#774) cytogenix válasza mateo91 (#772) üzenetére


cytogenix
csendes újonc

Mire gondolsz?

(#775) mateo91 válasza cytogenix (#774) üzenetére


mateo91
tag

Ilyen uzemidot elerni

(#776) Tond


Tond
tag

Sziasztok!
A képernyőn körbe rajzolást elmagyarázná valaki? Nekem elég véletlen szerűen működik.
Köszönöm

(#777) yodee_ válasza mateo91 (#775) üzenetére


yodee_
őstag

Nem nagyon nyomkodom. A netet ki-be kapcsolgaton szükség szerint, végig energiatakarékos módban volt. Nem vettem észre komolyabb teljesítmény-csökkenést.

Engem az érdkelne, hogy milyen program van a telefon képének és hangjának a TV-re való kiküldésére. Az eddigi készülékeim mind tudtál gyárilag (HTC), de ebben nem találom a funkciót.

[ Szerkesztve ]

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M800

(#778) cirx válasza yodee_ (#777) üzenetére


cirx
senior tag

Ott van az! Lehúzod a notificationt, és MirrorShare! ;)

S23 GREEN

(#779) josik válasza Tond (#776) üzenetére


josik
aktív tag

Mire gondolsz? A gesztus vezérlésre? Én a képernyőkép mentésre állitottam be a duplakopp- ot, és az osztott képernyőhöz a keresztbe vonalat. Ezek tökéletesen működnek.

Te is fiam Bluetooth...

(#780) yodee_ válasza cirx (#778) üzenetére


yodee_
őstag

Ó tényleg! :D :D :D

Köszi :R

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M800

(#781) Norbi.


Norbi.
őstag

Lehet láma lesz a kérdés.

Kamerának valami gyorsinditót nem lehet beállitani? Mint pl. lezárt kijelzőnél, vagy bármikor az S7-nek megnyomom kétszer a home gombot és elindul a kamera. Valami hasonló kéne nekem, ha gyorsan kell lekapjak valamit ne kelljen szenvedni feloldással, stb.

(#782) cirx válasza Norbi. (#781) üzenetére


cirx
senior tag

Vol down duplakatt! Ennél gyorsabb nincs a piacon! ;)

S23 GREEN

(#783) Norbi. válasza cirx (#782) üzenetére


Norbi.
őstag

:W :W Éreztem, hogy láma lesz a kérdés....

Köszi :D

[ Szerkesztve ]

(#784) cirx válasza Norbi. (#783) üzenetére


cirx
senior tag

Ha esetleg valaki rendelt ebayről üvegfóliát ami buborékmentesen illeszkedik a PX-re, ne fogja vissza magát és ossza meg a linket. Köszi... :R

(Bocsánat, új hozzászólásként indult, komment lett belőle) :)

[ Szerkesztve ]

S23 GREEN

(#785) #14121216 válasza zahi07 (#762) üzenetére


#14121216
törölt tag

Engem teljesen hidegen hagynak ezek a szintetikus tesztek, hisz a való életben semmit nem érezni úgysem belőle. Nem tudom nekem gyorsabb vagy lassabb van e, de az biztos hogy piszok gyors, soha nem gondolkodik semmiben, röccenést még nem láttam a telón. :)
Más: nagygépesként is engem meggyőzött a kamerája. Kis odafigyeléssel piszok szép képeket lehet vele készíteni (mobil mivoltához képest). Holnap rakok fel pár fotót, mostmár ráálltam a kamera tesztelésére :)

[ Szerkesztve ]

(#786) mateo91 válasza yodee_ (#777) üzenetére


mateo91
tag

Jah úgy érthető én elég sűrűn nyomkolászom :) facebook youtube néha játék böngészés stb :)

(#787) madd dogg válasza mateo91 (#775) üzenetére


madd dogg
senior tag

2 óra on screen 5 nap alatt. Ergo kb hozzá sem nyúlt a telefonhoz. :-)

(#788) yodee_ válasza madd dogg (#787) üzenetére


yodee_
őstag

Mint írtam nekem ez az átlag. Értelemszerűen ha használom sokkal hamarabb merül. Aminek Én örülök, hogy ha nem használom akkor nem is merül.

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M800

(#789) Tond válasza josik (#779) üzenetére


Tond
tag

Amikor te jelolod ki vonallal a területet amit menteni akarat.

(#790) bigrock válasza madd dogg (#787) üzenetére


bigrock
addikt

Jól működik a doze! :)

(#791) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Ez a készülék is dúrván túl van árazva. Anno P8 nagyon jó telefon volt, mert ár érték arányban vert mindent annak idején (árkategóriájában 50-60 körül még mindig ver mindent!), de 200 ért ez a telefon nem reális. Kicsit rádobok akkor már egy Samsung Glalaxy S8-at, kevesebbért meg S7-et lehet venni és mindkettő egy ennél jobb telefon. :U

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#792) Norbi. válasza NandorHUN (#791) üzenetére


Norbi.
őstag

Szerintem az S7 nem jobb ettől,(de ez szubjektív, kinek mi tetszik jobban) arról váltottam, ha visszajön a szervízből megy is apróra. S8 meg nekem alapból nem kéne, főleg hogy a P10 mindent tud amit elvárok, én nem bántam meg a cserét.

[ Szerkesztve ]

(#793) NandorHUN válasza Norbi. (#792) üzenetére


NandorHUN
addikt

Én most váltottam P8-ról S7E-re. Nekem egyedül fizikai gomb nem tetszik, nem szeretem megnyomni erősen a közepét a telefonoknak, on-screen gombok sokkal jobbak - szerintem.

Viszont képernyő felbontás nagyobb, és nagyobb mint a P10-en is. A EMUI meg nekem alapból nem tetszik és volt jó pár olyan program ami nem úgy futott rajta, ahogy annak kellett volna.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#794) Norbi. válasza NandorHUN (#793) üzenetére


Norbi.
őstag

Nézd, az, hogy neked nem tetszik, nem jelenti azt hogy nem ér annyit a készülék. (Tény, már a Huawei sem olyan olcsó, mint régen, amikor elkezdték a P szériát) Ekkora méretbe én feleslegesnek érzem a QHD felbontást, nem látok nagy különbséget. VR-hoz nyilván jó, de a szemüvegtől meg 20 perc után fájt a fejem.

Én már rég szemeztem a P9, Honor8-al is (ez az első Huaweim, amit több mint két napig használok), de nekem meg bejön az előlapi gomb, nem szeretem, ha a kijelzőből veszi el a helyet. Ez a gesztusvezérlős ujjlenyomatleolvasó nekem tökéletes megoldás. Bejön az EMUI, végre belerakták az opcionális alkalmazáslistát is. Kinek mi.. :))

[ Szerkesztve ]

(#795) alberttt válasza NandorHUN (#791) üzenetére


alberttt
tag

De mi ezt vettük, nyilván azért, mert nekünk ez jobban tetszik. :) Van olyan összehasonlítgatós topic, nem oda akartad ezt írni?

(#796) NandorHUN válasza alberttt (#795) üzenetére


NandorHUN
addikt

No offense. Az előlapi gombos design pont nekem is jobban tetszik a P-n. Nem szeretem az előlapi gombot, bár gondolom szokni is lehet, kinek mi.
Viszont fogásra, érzetre képernyő minőségre és EMUI-ra sokaltam csak ezt az árcédulát. Ezt írtam.

Mert anno annak idején P8 best buy volt, remek telefon, remek árral. De idén és már a P9 esetén is ezt nem lehetett elmondani. Ennyiért inkább veszek egy OPO3T-t, HTC 10-t vagy S7E-t.

Telefon szép és jó, csak az ára az amit nem tartok reálisnak. :)

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#797) 7Heads Drago válasza Norbi. (#781) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Az ujjlenyomat leolvasóra is be lehet lőni a kamerát. És ott 1 mp belül nem hogy a kamera elindul, de már a kép is elkészül.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#798) Norbi. válasza 7Heads Drago (#797) üzenetére


Norbi.
őstag

És azt hol találom? Néztem már minden fele, de nincs meg. Az, talán azért lenne nekem jobb, mert elég sokat szól bluetooth hangszórón a zene, és ha megy, akkor csak a hangot veszi ugye le.

(#799) 7Heads Drago válasza Norbi. (#798) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Bocsi. Ezt most lehet hogy benéztem. Nekem honor 8 van és azon hátul az ujjlenyomat leolvasó a leolvasás mellett megkülönböztet még 1 klikk, 2 klikk, és hosszú klikk-et is és ehhez bármit lehet rendelni, akár kamerát is. És valamiért azt hittem, hogy ez a honor 8 topik.
NandorHUN: Az s7-ről már a honor 8-ra is sokan váltottak, ha megnézed a fórumját. A p10-ben meg elvileg még gyorsabb a proci. Szóval elvileg az visszalépés lesz, de nyilván ki hogy érzi. Egy új telefon nyitó ára nem igen szokott reális lenni.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#800) <Adamsky>


<Adamsky>
nagyúr

Sziasztok!

Meglehetősen esélyes nálam ez a telefon...
A döntés megkönnyítése érdekében volna egy-két kérésem / kérdésem ;)

Úgy rémlik, hogy van itt pár tulaj, akinek volt (esetleg még van) S7-e. A fülhallgató hangerő érdekelne utóbbihoz képest. Tud-e olyan hangos lenni, ill. ki tud-e rendesen hajtani esetleg egy nagyobb fejhallgatót?

Root: van-e már, ill. mennyire bonyolult? Root-olt telefon esetén hogyan megy a frissítés? Kell-e újra root-olni, stb.?

Recovery? Van-e gyári recovery, és ha igen, mit tud? Létezik-e 3rd party rec. (pl. TWRP)?

Egyelőre ennyi. :) A válaszokat köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.