Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz senkyse #11182 üzenetére

    " ... fülhallgató (Samsung level U) hangja szakadozik. Főleg mikor a zsebembe van és mondjuk felette van a kezem."

    Fura. Nekem két BT-s cuccom van. Egy ilyen 4.1-es headset, és egy 4.2-es Anker hangszóró. Egyikkel sincs gondom. Utóbbi esetén simán meg van a 6-8 m, közte egy, "visítva" akár két fallal is (utóbbi esetben azért már elő-elő fordul szakadozás.

    (#11185) Insult
    "Én legutóbbi értesüléseim szerint úgy tudom, hogy a P10 is megkapja majd a P-t."
    Én is olvastam ilyen hírt, de az internet mindent elbír (sajnos a papírnál is többet). Majd, ha a Huawei maga teszi ki az infót ... de még inkább, ha már töltöm lefelé, fogom elhinni :)

    (#11187) Wallenberg
    " ... felajánlotta a 8.0.2-t, de nem telepítette (sikertelen, később próbáljam meg). Most már fel sem ajánlja a frissítést, hanem beragadt 8.0.1-en."
    Szerintem ne keseredj el a 8.0.1-el! Mi, mindannyian 8.0.0-n vagyunk :)

    (#11191) senkyse
    "Ráadásul még a ház is meg van csavarodva." - erre lehet ráncolni fogják a szemöldöküket a szervizben. :)

    (#11196) Zeku
    Én még az előző telefonomon vettem meg a Call Recorder - SKVALEX-et, ezért maradtam ennél, de próbáltam a Cube Call Recorder ACR-t és az is elég jó (és arra, amire Neked kell, elég lehet a free). Az első tuti, a második 99%, hogy müxik bt.-s headset-el.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés