Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#652) ZolkoW


ZolkoW
őstag

látom, hogy vissza fogok szokni a fliptokra, ez a cucc nagyon törékenynek tűnik :) egy Nillkin Qin tokot rendeltem hozzá, az még úton van.
érdemben csak jövő héttől kezdem használni, de eddig tetszik. a kivitelezés ötös, az értesítő led lehetne fényesebb, telepítgetés közben úgy éreztem, tényleg jobban meg tud akadni, mint a snapi 801-es előző telefonom, de ha nem durvul el, akkor azért barátságban leszünk. a kamera kellemes, bár kicsit fókuszálhatna gyorsabban - ha van idő kitartani, mert áll a téma, akkor kevés fényben sem rossz, pozitív.
valamelyik tesztben lehúzták a fülesre jutó hangerejét, hát nem tudom, mivel tesztelték, 2-vel próbáltam ki, de fél hangerőn már bőven elég, fölötte kifejezetten hangos.
ja, a kijelzője nagyon tetszik, feltűnően kontrasztosabb, jobbak a feketéi mint az Mi4-emnek.
ujjlenyomat-olvasó zuper :)
ja, nekem előző telefonnál is bevett szokásom volt, hogy mivel képes kikapcsolva ébreszteni, ezért nem állítgatom, hogy mi menjen éjszaka, mi ne, hanem kikapcs, és így legalább minden nap újra van indítva. ezzel is így fogok eljárni, de azért stabilitás-tesztelésből biztos lesz majd, hogy hosszabb ideig nem indítom újra.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.