Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Aryon87


Aryon87
félisten

Szimpatikus telefon, de őszintén megvallva ehelyett inkább Samsung S20FE-t venném, vagy ráfizetéssel Xiaomi Mi11-et a jelenlegi kínálatból. Hardveresen nem kétség hogy jól fog teljesíteni a telefon, kamerában kategóriájához mérten gyenge, a 12mpx felbontású képekre mondanám hogy egész jók. 50mpx az ocsmány, kár is erőltetni. Wide camera szóra se érdemes, a másik 2 kis vakarék meg teljesen felesleges.
Android11 meglepő rajta, ezek szerint akkor jönni fog hamarosan a többi GMS mentes telefonra is.
Honor50 tesztet nagyon várom.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2) zozzo72


zozzo72
aktív tag

Sokallom 5g-nélkül ennyiért..

(#3) Johnny


Johnny
senior tag

Ha már kínai kémteló akkor https://mismart.hu/xiaomi-mi-11i-8256-okostelefon-cosmic-black-1793
Mégiscsak Snapdragon 888-al azonos áron

(#4) janeszgol


janeszgol
félisten

Szép telefon, de a hiányosságok fájóak. És ha nem lennének ezek akkor sem biztos, hogy megérne ennyit. Gondolok itt a következőkre: GMS, kamera, 5G.
Én ennyiért Nord 2-t vennék. Erősebb SoC (GPU kb 30-40 százalékkal jobb), jobb kamera, na meg az apróságok.

[ Szerkesztve ]

(#5) Graphics válasza janeszgol (#4) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ezen az áron elég nagy dömping van mindenféle gyártó termékei közül.

Samsung, BBK termékek, Xiaomi is kínál erős konkurenciát.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#6) joey04


joey04
titán

Ez akkor is bukta lenne ha lenne gms.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#7) doooo


doooo
veterán

"nagyon sok részlettel a sarkoknál is"

Nagyon aranyos, amikor a digitális zaj, vagy inkább digitális "rajzolat", ami csak az algoritmus "elképzelése" arról, hogy mi is lehet azokon a helyeken, és ami abszolút nem tükrözi a valós részleteket, kezdve az aszfalttól, a téglákon át a fűig, vagy tényleg bármilyen részletig... mégis valós részletként van említve. Ami még a sarkoknál is látható! Már ha épp tud fókuszálni a mobil.

Egy jó SoC önmagában nem fog nyarat csinálni, meg jó telefont se. Ez a drága, hanyagul összeeszkábált valami meg el sem ment a "jó telefon" mellett.

(#8) esoember


esoember
csendes tag

Minek erőlködnek mifelénk? Ezt, ennyiért, ilyenformán, ugyan már...

(#9) Alogonomus


Alogonomus
őstag

közel 200 ezer forintot kicsengetve márpedig hosszabb időre rendezkedik be az ember

Ez a megállapítás mindent elmond. A telefon legkomolyabb hátránya, hogy most sem kiemelkedően jó, a jövőben pedig várhatóan csak még több hiányossága kerül előtérbe. Aki ennyit kiad egy telefonért, az nem szeretne pár év múlva azzal szembesülni, hogy két szék között a földön találta magát, mert vagy a gazdasági-technológiai háborúból túlságosan sok sérüléssel kikerült Huawei-t számolta föl a KKP (ahogy tette azt a Honor látszólagos különválasztásakor), vagy csak a kelet-nyugat szembenállás fokozódásának következtében például a Huawei telefonokat egyszerűen "letiltják" a nyugati mobilhálózatokról.
Az is egy érdekes információ volt a cikkben, hogy a számítógép operációs rendszere valamiért nem volt hajlandó kommunikálni MTP kapcsolaton keresztül a telefonnal. Esetleg ez is egy USA által visszavont licensz következménye?

(#10) smc válasza Alogonomus (#9) üzenetére


smc
addikt

Ez az mtp furcsa dolog, nekem egy samsunggal gyűlt meg a bajom, az istenért sem ment az mtp. :(

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#11) Schuler888 válasza smc (#10) üzenetére


Schuler888
senior tag

Hat ha ez bekerul szolgáltatóhoz, akkor durva osztonzoket kell kiirni, hogy legyen realizalhato eladas.. :DDD

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#12) Mezcal


Mezcal
addikt

Túlárazott hms. Nem sok jó van benne.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#13) blueMerle


blueMerle
veterán

Olyan hangosan felnyerítettem a wide kamera esti képein, hogy a közeli loviról le akartak szerződtetni egy egész évre... ez csak valami hülye vicc, ugye, és azok a képek egy kissé túlérett krumplival készültek?:U

[ Szerkesztve ]

(#14) Viktor0610 válasza Johnny (#3) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

"Kínai kémteló". :))

Illetve a Xiaomi féle kínai kémtelóban van GMS is. :K

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#15) Puma K


Puma K
veterán

"A Huawei hangsúlya érhetően a kütyüvonalra...."

Hogy milyen "érhetően"? :)

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#16) DraXoN


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Lehetett volna jó, de az egyik karját levágták, a másikat meg maga a Huawei törte el az árazással a képességeihez képest.
Egyébként a Huawei ökoszisztéma, talán a legjobban működik (működött) Android vonalon, a legesélyesebb lett volna az Apple ökoszisztéma "kihívására" (így most maradt a Samsung mint egyedüli, de ők olyan "próbáljuk is meg nem is" valakik ebben)..

[ Szerkesztve ]

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#17) 7Heads Drago válasza Johnny (#3) üzenetére


7Heads Drago
veterán

És helyette egy másik kínai kém telot ajánlasz. Gratula :C
Ilyen telom se lesz. Sok a bibi vele.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#18) jeni


jeni
félisten

Ez a vonal nagyon is erőltetve van. Manapság a Google Play nélküli telót Európában forgalomba hozni az nonszensz,kivétel azoknak akiket nem érdeklik a Google szolgáltatások,van alternatívájuk annak a kiváltására. A szolgáltatók sem fogják a listájukra felvenni. Ha mégis akkor a havi szinten, országosan 3-4-5 db eladása az nem megérősek nekik.

Bone123:

Csúcskategóriás ( csúcskategóriás panelt kínál ) :Y

200 ropiért :W

Jujjjjjj

[ Szerkesztve ]

(#19) 7Heads Drago válasza jeni (#18) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Manapság a Google Play nélküli telót Európában forgalomba hozni az nonszensz,kivétel azoknak akiket nem érdeklik a Google szolgáltatások,van alternatívájuk annak a kiváltására.
Akik ugye elég sokan vannak. Persze mihez képest. Nyilván az össz lakosághoz nézve nem tétel pár %. De akkor is vannak. Az a nonszensz hogy magadnak is ellent mondasz egy mondaton belül.
A gyártó az utóbbi időben teljesen követhetetlen termék politikát folytat. Nem tudjuk mire megy az ilyen húzásokkal.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#20) Luck Dragon

Picit én is sokkalom az árát a tudásához képest. De majd a piac úgy is be állítja hosszabb távon .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Bone123: A másodiik oldalon a teló és a S888-as Realme Geekbench pontszámai azonosak. Gondolom rossz másolás.

Nem lenne rossz teló, de az ára kicsit erős.

B.Cs.

(#22) jeni válasza 7Heads Drago (#19) üzenetére


jeni
félisten

inkább veszek gyengébb hardveres Google mobilt mint csúcspanelnak titulált Google szolg. nélküli mobilt.
úgy sem játszom a mobilomon.
semmi jel nem mutat arra,hogy idővel a Huawei Appgallery-ből lesz majd alternatíva,hogy a Google szolgáltatásokat későbbiekben már tudnám nélkülözni.
több dolgot egyszerűen nem tudok megoldani "hivatalosan"',hogy nincs a P40 Pro telómon a Google szolgáltatások.
mókolni meg nem akarok,ez volt az utsó Huawei mobil amire még pénzt kiadtam.

(#23) 7Heads Drago válasza jeni (#22) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Az egyéni preferenciákat nem vitatom. Mindenki azt veszi ami neki jó.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#24) Fall-N válasza 7Heads Drago (#19) üzenetére


Fall-N
veterán

Semmilyen politikájuk nincs, csak vergődnek. Ahogy egyre jobban jönnek az elérhető árú 5G telefonok, mennek is a levesbe. Nem fognak tudni versenyezni. Az új Redmi Note 11 széria is mind MediaTek Dimensity alapon 5G-s lesz, fele áron. Ezzel nehéz lesz versenyezni, mert egy kis rétegen kívül senki sem fog Huaweit venni. A Realme is egyre jobban ismert lesz és le is lesz fedve a piac. Az Oppo túl drága és ismeretlen még. Samsung eddig is erős volt és ott vannak a többiek is (Nokia, Motorola, OnePlus stb.)

[ Szerkesztve ]

(#25) DraXoN válasza jeni (#18) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Van egy ismerősöm aki kimondottan GMS nélküli androidot "keres", vagy olyat ami rootolható.
Az ok, az első dolga minden google cuccot törölni a telefonról (a teljes GMS keretrendszert), és mindenféle orosz és indiai cuccokkal pótolja, illetve onnan szerzi be ami kell neki..
Általában a készülék üzemideje kapásból 3-4x-es lesz készenlétben mert nem kapcsolódok onnantól folyamatosan internethez, csak ha ténylegesen akar valamit.
Bizonyos szempontból irigylem az "elszántságát" a témában.. De nincs egyszerű élete :N
Más kérdés, hogy viszon kínai telefont szintén nem vesz elvből mert nagyon India bolond, és mivel indiaiak se szeretik a kínaiakat, így ... nála ez alap.

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#27) k-adi válasza #20749568 (#26) üzenetére


k-adi
nagyúr

az túl egyszerű megoldás lenne
így lehet rinyálni

(#29) Mercel


Mercel
senior tag

Bárcsak léteznének a remek árú és szimpatikus szolgáltatásokkal és eszközökkel felszerelt mobilok a kínai rezsim kormány "házicégei" nélkül is a piacon.
Eszközként érdekes a tesztelt mobil, de soha az életben nem bíznám rá az adataim egy kínai czucczra android támogatással sem, nemhogy a kínaiak által hegesztett rendszerrel és alkalmazásokkal.

Marcel

(#30) Mercel válasza DraXoN (#25) üzenetére


Mercel
senior tag

"Az ok, az első dolga minden google cuccot törölni a telefonról (a teljes GMS keretrendszert), és mindenféle orosz és indiai cuccokkal pótolja, illetve onnan szerzi be ami kell neki.."

Besírtam és felhördültem, hogy a felsorolásból kimaradtak a kínai fejlesztők..: ))
Az ismerősöd rendkívül tájékozott és megfontolt ember lehet :D

[ Szerkesztve ]

Marcel

(#31) Mercel


Mercel
senior tag

Azzal együtt, hogy alapos ellenszenvvel nézem a kínai technológiai cégek piaci hegemóniáját , szokás szerint objektív és szakmai egyszóval remek teszt lett ismét. :R

Marcel

(#32) joey04 válasza DraXoN (#25) üzenetére


joey04
titán

Na pont ez az a fura réteg ami kimutathatatlan. :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#33) bollokcs80 válasza Mercel (#30) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Orosz fejlesztők....akkor már inkább Kína. :U

B.Cs.

(#34) Fall-N válasza #20749568 (#26) üzenetére


Fall-N
veterán

Nem antigoogle az, hanem warezol. Ha fent van a GPlay akkor lebuknak a warezolt alkalmazások a license checknél és el sem indulnak. Inkább idióta. Sokkal jobban járna ha azt a pár dolgot megvenné minthogy kiadja a dolgait a warez programoknak. Merthogy ott van tényleg kockázat, hogy beszed előbb-utóbb valami vírust az tuti.

Ha valaki akarja amúgy is ott az F-Droid vagy Aurora Store. Még törölni sem kell hozzá a Playt mert jogtiszta, bár feltört fizetős dolgok nincs rajtuk.

[ Szerkesztve ]

(#36) Fall-N válasza #20749568 (#35) üzenetére


Fall-N
veterán

Engem sem érdekelt sosem, csak ismerem az Androidot. Én inkább megvettem mindent és tíz év alatt vagy félmillió Ft elment ezekre. :DDD

(#37) DraXoN válasza #20749568 (#26) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

leginkább nem antigoogle, inkább "anti amerika" (és anti kína) a csávó, így nem, nem az.

Fall-N:
legkevésbé se warezol, egy dual magos P3-mat használ napi szintem számítógépnek mert még működik és nem dobja ki ami jó (és addig másikat se vesz.. vesz? elnézést, nem rak össze), Egyáltalán nem játszik a készülékkeken.. a telefonja egy Nokia 5800 volt sokáig, akkor adta fel amikor már a 10. ilyen fajta készülékéből se tudott összerakni egy működőt (kiderült, hogy vagy 4 különböző belsővel szerelték őket és teljesítményben se voltak egyformák).
De ő az a fajta ember aki mindent összegyűjt ami másnak már szemét... és csak azért van tanyája, hogy cuccokkal telepakolja. Igazából nem 100as a figura, részben nagy koponya, bármit megtud csinálni, olyan elektronikai és mechanikai tákolmányai vannak, hogy csak nézek, pontosan tudja milyen jogszabályok mit engednek meg neki és miben meddig mehet el ami még "törvényes", így rendőr se tud vele mit kezdeni ha akarna mert "gyűjtöket"...
... tipikus modern aszkéta .. vagy nem tudom mi másnak mondani, szeret senkitől és semmitől nem függni...
Pénze sokszor abból van, hogy a más kidobott dolgait újra tudja értékesíteni mert megtalálja a felvevőréteget.

[ Szerkesztve ]

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#38) doooo válasza bollokcs80 (#33) üzenetére


doooo
veterán

Akkor már inkább egyik se.

(#44) zolikaDB válasza DraXoN (#37) üzenetére


zolikaDB
veterán

3210 meg egy épített akksi? Ott b.szhatja a kémprogram...

(#45) jacis


jacis
nagyúr

Ebből az is következik, hogy a Harmony OS-nek mekkora jövője van.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#46) Schuler888 válasza jacis (#45) üzenetére


Schuler888
senior tag

Jovo.. sztem jelenleg is csak veszteseget termel..

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#47) 7Heads Drago válasza #20749568 (#26) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Az iPhone? Arról még csak leszedni se tudod a googlet. És pont ugyanúgy be vagy kötve csak nem a Googlehoz.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#48) Prowler válasza Alogonomus (#9) üzenetére


Prowler
senior tag

Szerintem nem azért van, anyukám régi P10 Lite készüléke sem hajlandó kommunikálni PC-vel, hacsak nem rakod fel a Huawei féle HiSuite kém, izé illesztőprogramot.

Veremivadék Undorkutya

(#49) 7Heads Drago válasza Fall-N (#34) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Sokkal jobban járna ha azt a pár dolgot megvenné minthogy kiadja a dolgait a warez programoknak. Merthogy ott van tényleg kockázat, hogy beszed előbb-utóbb valami vírust az tuti.
Mert ugye a Play storeban minden full biztonságos, mint ahogy a Windowsban is. :C :C :C Na ez az év vicce.
Ennek a logikának ugye az lenne a következménye hogy csak azoknak a géppe, teloja lesz vírusos akik warezolnak. Sajnos ez rohadtul nem így van. Még az agyon hypolt iPhone se 100%. Csak azon múlik az egész hogy érdekel valakit egy infó az életedből és ezért mennyit hajlandó megtenni. A user max annyit tehet hogy ezt kicsit megnehezíti. De kizárni nem lehet teljesen.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#50) Fall-N válasza 7Heads Drago (#49) üzenetére


Fall-N
veterán

Vannak népszerű és magas értékelésű alkalmazások, amik 100 % hogy tiszták. A gagyi, kevés letöltöttségű, ingyenes programok, amik vírusosak. Ilyet csak az telepít aki igénytelen és hülye. Vannak ingyenes és nyílt forráskódú appok, ha valaki nem akar fizetni. :U Ez van Androidon. Win nem érint, így nem tudom ott mi van (10+ éve nincs PC-m.)

Ha valaki warezol akkor meg szívjon, ha kártékony kód is befigyel. Másik alap, hogy nem kattintunk semmire kéretlenül és nem telepítünk minden szart össze-vissza.

[ Szerkesztve ]

(#51) Kevin8997


Kevin8997
tag

Európában érdemes lenne 300 eurnal nem drágább mobilokkal próbálkozniuk ameddig rendeződnek a viszonyok vagy alternativ megoldással a google-re vagy kiépül a saját chipgyáruk és 5g képes telefonokat fognak tudni gyártani.
Nagyon tetszik ami videók fent vannak a huawei share-ről, a multi connectről huawei laptop+tablet+telón de pont a teló a gyenge pont a korlátozott alkalmazáselérés miatt. Amúgy ha leszálltak volna az árakkal már tavaly a p40 családdal akkor megmaradhatott volna az európai piacrészük jórésze is (csak ahhoz a p40 prot 250 ezer forint alatt kellett volna indítani).

(#52) doooo válasza Kevin8997 (#51) üzenetére


doooo
veterán

Nem épül nekik saját chipgyáruk, és 5G-re sem fognak engedélyt kapni. A viszonyok sosem fognak javulni. Ennél csak rosszabb lehet számukra.
De az árazásban igazad van, sok vevőjük úgy sem maradt volna, de azért néhányat biztosan megtarthattak volna egy olcsóbb szériával.

[ Szerkesztve ]

(#53) k-adi válasza Kevin8997 (#51) üzenetére


k-adi
nagyúr

igen a p40nél már felezni kellett volna az árat, de nem tehették meg presztízs okokból se.

(#54) 7Heads Drago válasza Fall-N (#50) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Attól hogy valami warez nem biztos hogy vírusos. A másik hogy én magam is nyeltem be az áruházból kakit. És csak egy ébresztő app volt. Mivel az alap ami a telon van semmit se tud. És ez még csak véletlenül se kevés le töltöttségű volt és eleve nem foglalkozok 4 alatti értékelésűvel.
Csak mondom hogy pl a Facebook népszerű és magas értékű alkalmazás és teli van kéretlen cuccal. :K
Vannak itt a fórumon jópáran akik évekig rootolták a telojukat. Ki ezért, ki azért. Kíváncsi lennék hánynak volt vírusos.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#55) 7Heads Drago válasza k-adi (#53) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Az pedig már régen elúszott. (presztízs)

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#56) Fall-N válasza Kevin8997 (#51) üzenetére


Fall-N
veterán

Azok sosem fognak rendeződni. Nemsokára kiszorítják teljesen a konkurens kínai márkák, amik népszerűek voltak eddig is. Maradnak belpiacon, bár ott sem teljesítenek már túl jól. Más portálon írták, hogy más iparágakra mennek át. Ilyenek az automatizált mezőgazdasági rendszerek.

Ez amúgy is ilyen, jönnek-mennek a márkák. A régi nagy nevű márkák is eltűntek a süllyesztőben. Abból az időből a Samsung maradt csak meg. Ugyebár volt Symbian rendszerű pre-smartphone is.

(#57) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Mi van a Harmony OS-el :F

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#58) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Ez a az GMS-sel is rohej lenne ezert a hardverert, anelkul meg szanalmas. 4G 190 ezerert? Felebol mennyit engedsz?

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#59) Essentials válasza 7Heads Drago (#47) üzenetére


Essentials
aktív tag

Pontosan milyen Google-t nem tudsz leszedni az iPhone-ról? A gyári webböngészőben alapértelmezettnek van állítva a Google keresőmotor, amit 1 kattintással átállítasz bármire. Ezen felül nincs semmi előre engedélyezve, vagy feltelepítve ami Google. ( Nem, a YT, és a maps sem. ) De feltelepítés esetén is az Apple-nek fullos arzenálja van arra, hogy rálépj a Google, Facebook, usw tyúkszemeire, száműzd a készülékedről a monitoring "fícsöreit", amiből a bevételei nagyrészt származnak.

[ Szerkesztve ]

(#60) jeni válasza Donki Hóte (#57) üzenetére


jeni
félisten

Elsüllyedt

GeryFlash
Neked 89999Ft elengedek majd.

(#61) 7Heads Drago válasza Essentials (#59) üzenetére


7Heads Drago
veterán

És pont ugyanúgy be vagy kötve csak nem a Googlehoz.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#62) Fall-N válasza Essentials (#59) üzenetére


Fall-N
veterán

Ez egyértelmű. Apple, minek is lenne előre telepítve a Google dolgai?

De nagyon nem ugyanaz a kettő. Androidon rendszer szinten van a Google ökoszisztéma és sok alkalmazás rá épül, hogy ne kelljen saját API-t barkácsolni. Például ha tud egy alkalmazás térképet valamilyen formában, akkor érdemesebb meghívni a G Térképeket, mint külön forrással szarakodni, főleg hogy a legtöbb nem is biztos hogy ingyenesen hozzáférhető. Na ezt bukja is az ember Huaweien, mert nincs GMS. Át kell ahhoz írni, hogy a saját térkép API legyen meghívva hozzá. Applenél ez nem gond, mert ott a saját Apple API-jait használják és iOS más eszközön nem fut, így nincs semmi eltérés sem.

Ezért is zsákutca sok szempontból a HMS vagy a Harmony OS. Ők egymaguk kevesek hogy beálljanak többen mögéjük. Amúgy is vesztett ügy lenne például más gyártónak a Harmony OS-t használni, mert a Huawei nem stabil pont, így bármilyen belefektetett munka pénzkidobás. Egyébként is hátrány, nem előny a HMS a GMS ellenében. Belpiacon még lenne értelme, de megintcsak nem érdeke más gyártónak, mert ott az AOSP, így ők is ugyanúgy bele tudják tenni a saját dolgaikat. Mint látszik is Kínán belül sem szárnyal a Huawei.

(#63) DraXoN válasza Fall-N (#62) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Igazából a HMS sokkal energiatakarékosabb a GMS-el szemben, a GMS, nagyon sok "hazaszinkronizálást" végez folyamatosan napközben ilyen-olyan okból (fel-fel ébresztve a telefont)...
Egyébként HMS-hez is van térkép api már, de valóban akkor is egy 3. implementáció szükséges emiatt.

[ Szerkesztve ]

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#64) akaido


akaido
addikt

Egy új_abb(Nova)Huawei telefon ami "nekem tetszik" kategória, de annyira Dr.Ága, hogy inkább orvoshoz járok... :)

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#65) 7Heads Drago válasza Fall-N (#50) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Nesze neked vírus mentes iPhone és még warez se kell hozzá: Egyszerű üzenettel feltörhetőek az iPhone-ok

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#66) Fall-N válasza 7Heads Drago (#65) üzenetére


Fall-N
veterán

Biztonsági rések bármilyen OS-en előfordulnak, de általában gyorsan javítják. Ciki, hogy ilyen banális hibák előfordulhatnak, de ez van.

(#67) jeni


jeni
félisten

Van aki annak ellenére,hogy OTP-s megvenné a Nova 9-t?

emailba ezt válaszolták a korábban feltett kérdésre:

Miután email-ben névre szólóan megkeresett az OTP, hogy március végéig térjek át az új app-ra írtam nekik és ezt a választ kaptam:
Tisztelt Ügyfelünk!
Köszönettel vettük bankunkhoz küldött levelét.Tájékoztatjuk, hogy jelenleg nem rendelkezünk olyan információval, hogy bankunk az Huawei Ap Gallery -ben elhelyez elérhetőséget az OTP MobilBank alkalmazáshoz.

(#68) Kevin8997


Kevin8997
tag

Van bárki aki vesz még huawei telót euban önszántából a pár fant, huawei alkalmazottat és összeesküvés hívőt kivéve ? :D

(#69) gthomma


gthomma
senior tag

Sziasztok! Hogy lehet a Google névjegyzéket szinkronizálni ezzel a csodával?

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#70) mani17 válasza gthomma (#69) üzenetére


mani17
tag

A kérdés engem is érdeke!

(#71) jeni válasza gthomma (#69) üzenetére


jeni
félisten

bluemail

(#72) jeni


jeni
félisten

Az OTP alkalmazás alatt ennél a telkónál a megerősítés a fizetésnél vagy bármi banki műveletnél,hogy történik a megerősítése vagyis a vissza igazolása?

(#73) jeni válasza jeni (#72) üzenetére


jeni
félisten

Rákeresve még mindig csak a böngészőből lehet megnyitni az app-t?

(#74) jeni


jeni
félisten

De csend van itt.

(#75) spirit78


spirit78
tag

Sziasztok!

Nektek csinál-e olyat, hogy a hangerő állító oldalsó gombot nyomogatva nem jön elő a hangrő állító kis sáv és nem is változtatja a hangerőt videó lejátszásakor? 1 ideje ezt csinálja. Ha újraindítom, akkor rendben van, de másnap már megint eltűnik.

(#76) jeni válasza spirit78 (#75) üzenetére


jeni
félisten

csinálj hard resetet

(#77) aszti75


aszti75
senior tag

Udv!
Nem fűzök sok reményt,de hátha......
Vettem egy ilyen készüléket,de a bluemail-el sem szinkronizalja le a google névjegyzéket :F
Valamikor volt P40 Lite-om,de már sajnos nem emlékszem,hogy akkor hogyan tudtam beállítani,hogy szinkronizálja a google névjegyeimet.

Köszönöm,ha valaki tud segiteni :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.