Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#457) cskamacska válasza DanielVon (#451) üzenetére


cskamacska
addikt

Kijelző kb ugyanaz, kb ugyanakkora fényerővel. Sajnos lehetne jobb is. :(
Akkumulátor View20-nál mindenképp jobb, elvileg 10%-al sem nagyobb az 5T-hez képest, de érzésre tovább bírja.
Kamera szerintem nem jobb az 5T-nél. Auto és AI vagy elkapja és szép képet csinál, vagy mindenféle módon huzigálja a fényerőt, vonalélességet, és a zajszűrést. Az Ultra Tiszta mód 48 megapixelen viszont mindenképp jó képeket csinál mindkét telefonon. :K

Nálam is felmerült hogy a View20-at el lehetne cserélni a Nova 5T-re, engem a tepsisége zavar nagyon :( , és első pár fogásra kisebbnek tűnt a Nova. De gyakorlatban egyáltalán nem kisebb, egymásra rakva a kettőt is alig van különbség, másban meg nem jobb semmivel.

Nem is tudom mit gondoltam hogy a Galaxy A70 lett volna az alternatíva(pedig fogtam a boltban), azt biztosan elcseréltem volna bármire pár hét után. Még rá egy gumibugyi, és teljesen használhatatlanul óriási lett volna számomra. :O Na erre fel a View30 is pont akkora lapát lett mint az A70. :U

Galaxy S10e, na, AZ kisebb :D , és a kijelző is láthatóan jobb. Csak annak meg az akku ideje hozza a View20 jó felét a csoda Exynossal... :U

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.