Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1351) ghiottone válasza Zebu (#1350) üzenetére


ghiottone
nagyúr

wifis, vagy lte verzió? Volt akinél be kellett pakolni sim kártyát és utána frissített csak.
+ lehet nem találja meg rögtön.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1352) Zebu válasza ghiottone (#1351) üzenetére


Zebu
addikt

Wifis változtat.

Aktuális verziónak BTV-W09C100B007-et ír.

(#1353) Hyena válasza Zebu (#1352) üzenetére


Hyena
senior tag

nekem is wifis van es a rajta levo rom btv-w09c100b302 es ez mar miui 5 7es androiddal.
ha vezetekesen radugod a szamitogepre akkor valoszinuleg talal frissitest.

[ Szerkesztve ]

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#1354) Zebu válasza Hyena (#1353) üzenetére


Zebu
addikt

Kipróbáltam, felraktam a hisuite alkalmazást, látják is szépen egymást, de azt mondja, hogy a legfrissebb szoftvert használom.

[ Szerkesztve ]

(#1355) Zebu válasza Hyena (#1353) üzenetére


Zebu
addikt

Érdekes erről a W09C100B007 build-ről nem találok infot sehol....

(#1356) Hyena válasza Zebu (#1354) üzenetére


Hyena
senior tag

erdekes, esetleg kiprobalhatod a play storeban talalhato firmware findert...

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#1357) Zebu válasza Hyena (#1356) üzenetére


Zebu
addikt

Felraktam de az is csak B302 build-re ad ROM-okat. Igaz azt írja a check-nél, hogy elvileg jó rá. Nem értem...

(#1358) Pista0001 válasza Zebu (#1355) üzenetére


Pista0001
addikt

Extreme Digitalnál vettem pár hete, 006-tal és emui 4.1-gyel, meg a többiek se nagyon emlegettek 007-et. Lehet, hogy a tiéd valami szürkeimportos "egzotikus" piacos változat?

(#1359) Zebu válasza Pista0001 (#1358) üzenetére


Zebu
addikt

Jelenleg Svájcban vagyok, egy helyi hivatalos disztributortól vettem. Ők a helyi Huawei no 1. Disztribútora. Lehet a régiót Svájcra kellene állítanom a frissítéshez? Vagy az mindegy?

Sikerült frissítened?

(#1360) Hyena válasza Zebu (#1357) üzenetére


Hyena
senior tag

igen ez kell ra...

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#1361) Joe.36 válasza Tündike25 (#1346) üzenetére


Joe.36
addikt

Nagyon gyors, nem akad, nem dadog, van mellette S7 Edge is nekem, de ez szerintem gyorsabb rendszer, játékra persze az S7 Edge erősebb gondolom. Én csak Pc-n játszom.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1362) Zebu válasza Hyena (#1360) üzenetére


Zebu
addikt

Már tölti. Remélem nem fekszik meg tőle. :R

(#1363) Zebu válasza Zebu (#1362) üzenetére


Zebu
addikt

Siker! Működik. Van még kb egy 360mb-os frissítés is itt. Azt is rányomhatom így? Most a teljes csomagot toltam rá. 2.3gb.

Az miért van, hogy sd kártyára alkalmazást telepíteni? S2 ugyanúgy android 7 és simán megy.

(#1364) Pista0001 válasza Zebu (#1359) üzenetére


Pista0001
addikt

Egyből jött, de nem telepítettem, jó ez így.

(#1365) Pista0001


Pista0001
addikt

Egy fura bugot találtam. Az óra ugye átállt téli időre, fent a sarokban rendben van, a feloldó képernyőn rendben van, de a widget nem frissült. :) Illetve :(

[ Szerkesztve ]

(#1366) cirx válasza Pista0001 (#1365) üzenetére


cirx
senior tag

Nálam sem. Érdekes. :C

S23 GREEN

(#1367) Pista0001 válasza cirx (#1366) üzenetére


Pista0001
addikt

Közben nálam annyi fejlemény van, hogy ha a várost Budapestre kapcsolom, akkor jó, ha vissza Párizsra, akkor nem jó, pedig ugyanaz az időzóna, ugyanúgy van téli-nyári időszámítás

[ Szerkesztve ]

(#1368) cirx válasza Pista0001 (#1367) üzenetére


cirx
senior tag

Nálam most helyreállt. :R

S23 GREEN

(#1369) adabra


adabra
senior tag

Tervezem wifi-s verzió beszerzését. Alapvetően a feleségem részére, de néha én is használnám.
Nem vagyok járatos tablet fronton, emiatt pár kérdésem felmerült.
Hogyan működik a felhasználó váltás? Van ilyen egyáltalán ilyen? Ujjlenyomat olvasóval kényelmesen használható? Hány felhasználó lehet? (van itthon pár gyermek is saját google fiókkal).

Köszi

(#1370) Zebu válasza Zebu (#1359) üzenetére


Zebu
addikt

Csak egy rövid intermezzo, a svájci Huawei azt mondta, hogy erre az eszközre a SN alapján nem terveznek ilyen frissítést egyelőre.

ghiottone: Azért a fent említett tool-lal ráerőszakoltam és eddig hibátlan :)

[ Szerkesztve ]

(#1371) ghiottone válasza Zebu (#1370) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Egyem a szívüket. :DDD érdekes egy hozzáállás.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1372) Zebu válasza ghiottone (#1371) üzenetére


Zebu
addikt

Magyar Huawei support is ezt mondta. Legalalább ugyanazzal a helpdeks infopack-kel dolgoznak...

(#1373) Joe.36 válasza Pista0001 (#1365) üzenetére


Joe.36
addikt

Nálam nem volt ilyen hiba, automatikus idő zónát használok.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1374) Pista0001 válasza Joe.36 (#1373) üzenetére


Pista0001
addikt

Időközben nálam is helyreállt a rend. Minden átállt, egyedül az időjárás widget ragadt be.

(#1375) adabra válasza adabra (#1369) üzenetére


adabra
senior tag

Valaki tud válaszolni a több felhasználó kezelésére vonatkozó kérdésre?

(#1376) t3tv3s


t3tv3s
tag

Sziasztok!

Kirin 950 terhelés alatt mennyire melegszik? Kitudja hajtani ezt a kijelzőt ezzel a felbontással gond nélkül vagy érezhetően a soc határait feszegeti..?

(#1377) calamites válasza t3tv3s (#1376) üzenetére


calamites
őstag

Asphalt 8-nál érezhetően melegszik, de nem vészes.

(#1378) Sn00k


Sn00k
veterán

Hi guys.

Szeretnek anyumnak venni egy ilyen masinat. HUAWEI MediaPad M3 Lite 10.0 32GB 10" tablet Wifi Viszont azt nem tudom hanyas droid verzio fut rajta. Illetve van ra esely hogy megkapja akar a 8 at is? Igaz En mar annak is orulnek ha 7es lenne rajta.
Amugy jo kis gep? Sima netre meg fenykepek, videok nezegetesere lenne hasznalva...
Koszi

3njoy the Lif3

(#1379) odrif


odrif
MODERÁTOR

Remélem lesz BF akcióban mert kiszemeltem egy ilyen készüléket.

20 éve a Prohardveren

(#1380) Sn00k válasza odrif (#1379) üzenetére


Sn00k
veterán

MM be 10%van most par napig ra. En ott neztem ki. Bar a topik ahogy latom nem tul beszedes:/

3njoy the Lif3

(#1381) ghiottone válasza Sn00k (#1380) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Mivel az M3 lite-ot kérdezted....

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1382) Hyena válasza Sn00k (#1378) üzenetére


Hyena
senior tag

Szerintem itt senkinek nincs lite ezert is nem volt valasz.
Nekem is rendes mediapad m3 van de ha gondolod valaszolok, hogy ne legyen csendes a topic :)
7es android van rajta, illene , hogy megkapja az oreo updatet dehat ki tudja...
Velemenyem szerint egyaltalan nem jo kis gep, siralmas processzor es grafikus teljesitmennyel, ha teheted keruld el.

[ Szerkesztve ]

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#1383) Buvana válasza Hyena (#1382) üzenetére


Buvana
aktív tag

Válaszoltál, a tied rendes. A topic ezért is kevésbé csendes! :)

(̅_̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅_̅()ڪے~~~~

(#1384) BornToBePuli


BornToBePuli
aktív tag

Sziasztok!

Edigital-nál jelenleg 12% kedvezménnyel kapható a tablet. Akciós időszak november 6. és november 16. között.

A kód HUAWEITAB12.

Persze minden a linken lévő tabletre vonatkozik a kedvezmény.

Read only felhasználó

(#1385) DooDoo21


DooDoo21
csendes tag

Sziasztok!
Most vettem használtan egy ilyen tabletet (8.4, LTE), egyelőre régi rendszer van rajta, azt frissítem, viszont utána szeretném rootolni. Van már rá jól bevált biztos módszer? Megköszönném, ha valaki útba tudna igazítani (sorry, nem olvastam végig ezt a topicot, ha azt mondjátok, hogy megtalálom valahol benne az infót, akkor végigolvasom :-) )
Köszi!

Szerk.: annyi bonyolítás lenne még, hogy linux (RHEL) gépről csinálnám (ha nagyobb nem megoldható, akkor próbálok windows gépet keríteni a célra)

[ Szerkesztve ]

(#1386) balla241 válasza DooDoo21 (#1385) üzenetére


balla241
csendes tag

Itt megtalálsz mindent hozzá: Root

Ne hagyd hát, hogy frusztrált emberek lehúzzanak a sikertelenségük mocsarába!

(#1387) DooDoo21 válasza balla241 (#1386) üzenetére


DooDoo21
csendes tag

Köszönöm! Pont ezt olvasgattam közben, csak még nem értem a végére, és elég nagynak tűnt a bizonytalanság még a felénél, többeknek volt ilyen-olyan gondjuk, de akkor átnyálazom alaposan :-)

(#1388) balla241 válasza DooDoo21 (#1387) üzenetére


balla241
csendes tag

Semmi extra nyitod a bootloadert majd felteszed a TWRP recoveryt és végül recoveriből telepíted a supersu zipet. Ennyi az egész. Nem kell ezt túlbonyolítani.

Ne hagyd hát, hogy frusztrált emberek lehúzzanak a sikertelenségük mocsarába!

(#1389) Sn00k válasza Hyena (#1382) üzenetére


Sn00k
veterán

Koszi a valaszt. Ezt nem is figyeltem marmint hogy itt csak m3 tulajok vannak. Lenne kulon topikja a litenak? Nah mindegy is. En megvettem. Mutternak siman jo , netre meg fenykepekhez, illetve nekem kellett a 10’ kijelzo. Neztem a neten de nem is latok a sima M bol csak a 8’ osat :U

3njoy the Lif3

(#1390) adabra


adabra
senior tag

Szabad innen vásárolni? Azt írják: "Garancia: gyártói (24 hónap Huawei márkaszervizben)"

Van ennél a típusnál valami régió függőség vagy egyéb korlátozás, ami miatt fontos, hogy magyar piacra szánt modellt vásároljak?

(#1391) motofi válasza adabra (#1390) üzenetére


motofi
aktív tag

Hát én nem ajánlom. Még anno a Mediapad M1 itt vettem. Ragasztás hibája volt. Visszaküldtem, eltelt több mint egy hónap, rengeteg telefonálás, ígérgetés. Aztán azzal vádoltak meg, hogy biztos én ejtettem el. Nagy nehezen küldtek egy másik, de nem új készüléket és én örültem még annak is, hogy látok a pénzemből valamit.

(#1392) motofi válasza BornToBePuli (#1384) üzenetére


motofi
aktív tag

Köszönöm a kupon kód felhívást az extrém digitálnál rendeltem! Remélem nem fogok csalódni mint a Xomstore-os M1 esetében. A 64 gigás wifi gold verziót rendeltem, kicsit ódzkodtam ettől a szintől, de 64 gigás 4giga rammal csak ilyenbe van.

(#1393) rwbag2012


rwbag2012
tag

Azt nem lehet mondani, hogy nagyon zaklatnak minket a biztonsági frissítésekkel, teljes csönd van hosszú hónapok óta :N

[ Szerkesztve ]

(#1394) Joe.36 válasza rwbag2012 (#1393) üzenetére


Joe.36
addikt

Sajnos ezen a téren nagyon elvan hanyagolva ez a nagyon jó M3. :(((

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1395) adabra válasza motofi (#1391) üzenetére


adabra
senior tag

Értem. Bár ha "Garancia: gyártói (24 hónap Huawei márkaszervizben)", akkor nem hozzájuk kell vinni...

(#1396) DelArco


DelArco
aktív tag

Hello!

Kicsit a tokokra visszatérve.
Rendeltem kétféle verziót is ebay-ről. Egy ilyet és egy ilyet
Mindkettővel az a problémám hogy ha a fedlapot a tablet háta mögé hajtom akkor úgy érzékeli mintha rácsuktam volna elöl. Gondolom a mágneses fedél miatt van. Mindegyik tok így viselkedik vagy csak nekem sikerült kifogni kettő ilyet?
Egyébként ez a kwmobile eladó ajánlott ha valaki ebay-ről rendelne. 3 munkanap alatt itt voltak a tokok és a fent említett problémán kívül mindkettő egész jó.

Youth hides the key to salvation

(#1397) Chris Kiki válasza DelArco (#1396) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Egy normális tok nem produkál ilyen jelenséget.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#1398) Joe.36 válasza DelArco (#1396) üzenetére


Joe.36
addikt

Gyári tokot használom, nincs ilyen problémám, még 5000.- se volt itthon.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1399) drmotto válasza DelArco (#1396) üzenetére


drmotto
őstag

Az enyém is ilyen, én a tok-shopból vettem. Kissé el kell fordítani és jó.

(#1400) alextheboss


alextheboss
tag

Sziasztok!

Lehet ezt az eszközt úgy upgrade-elni, hogy használni tudjam SIM kártyával?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.