Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1751) ghiottone


ghiottone
nagyúr

A frissítés után itt is megjelent a bizonyos - esetünkben 3 - nap után kér pin kódot a készülék ujjlenyomat olvasó használata mellet típusú biztonsagi elem. Motorola és htc esetében ez 2 nap.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1752) Divinity válasza ghiottone (#1751) üzenetére


Divinity
őstag

Jelzem Honor 9 és Galaxy S8 esetében is megvan a 3 nap

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#1753) Trooper82 válasza ghiottone (#1750) üzenetére


Trooper82
senior tag

Egész jó 😉

(#1754) calamites


calamites
őstag

Van valakinek eladósorban a géphez kapott 0 kilométeres vagy nagyon újszerű állapotú AKG fülese? Érdekelne.

(#1755) bkiky01 válasza calamites (#1754) üzenetére


bkiky01
senior tag

Nekem..

[ Szerkesztve ]

(#1756) merqree


merqree
őstag

Ma vettem egy M3at elsősorban video nézésre. Kíváncsi vagyok hogy fog muzsikálni.
Másnak is 4 GB RAM van benne? Ezek szerint rosszul láttam a webshopokban, mert láttam 3GB RAM-osat is.

[ Szerkesztve ]

(#1757) Divinity válasza merqree (#1756) üzenetére


Divinity
őstag

A Liteba van 3 GB :K

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#1758) jakitibi


jakitibi
csendes tag

Szasztok, segítséget kérek MediaPad M3 Lite 10 ügyben, ha van kecskeméti olvasó szívesen venném a segítségét. Elcsesztem valamit a Firmware finderrel (rossz régió)
Előre is köszönöm

(#1759) BornToBePuli


BornToBePuli
aktív tag

Sziasztok!

A Huawei MediaPad M3 és az M3 Lite között van esetleg valami méretbeli különbség? Normál kivitelem van, tehát nem Lite.

Csak az érdekelne, hogy ez vagy ez a kék tok illik-e rá.

Illetve valaki autós tartót tud-e ajánlani a tablethez?

Köszi a válaszokat!

Read only felhasználó

(#1760) cirx válasza BornToBePuli (#1759) üzenetére


cirx
senior tag

Az első kérdésre a válasz: nem.

https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=8315&&idPhone2=8715

S23 GREEN

(#1761) Metacska válasza BornToBePuli (#1759) üzenetére


Metacska
aktív tag

Szia,

Ha vásároltál már külföldről és van benne némi bizalmad és tapasztalatod, illetve egy kis türelmed, hogy megvárd, amíg megérkezik, akkor ne itthon vásárolj tokot 8000 Ft-ért.

Gearbest

Ingyenes szállítással ez most kb 2000 Ft. Én ilyet vettem az M3-amhoz. Tökéletesen illeszkedik és jó minőségű is. A kijelző takaró mágneses, asztali módot is tudsz belőle hajtogatni.

(#1762) merqree válasza BornToBePuli (#1759) üzenetére


merqree
őstag

Én ilyet vettem, igaz, nem biztos, hogy Neked is erre van szükséged.

(#1763) Vindex


Vindex
tag

Szimpatikus ez a tabira, az ED-ben most 0%-os hitellel meg lehet venni. De, a rokonom visszaküldött egy M5-öst. Problémája a következő volt. Amikor a levelezés után a Cromra vált, akkor lecsökkentette a fényerőt, vissza váltva a levelezőre a rendes fényeről ismét csökkenti. Amikor ezek valamelyikéröl a beállításokba lép, ott nem csinálja az előbb leírtakat. Az automata fényeszabályzó hiába van kikapcsolása nem számít. Érdekesség még az, hogy ha max fényerőn van akkor nem csinálja. Megnéztem A MM-ben az M3-as is ugyan így működik. Van erre valami megoldás, mert roppant zavaró.

(#1764) Buvana


Buvana
aktív tag

A google, meg a chrome frissült a napokban. Azóta nem tudok a chromeba bejelentkezni, és szinkronizálni a könyvjelzőimet, jelszavakat. Csak nálam probléma ez? Van valakinek ötlete? Cookiek törlése, vagy újratelepítés is megvolt. Azt mondja, hogy ez a fiók már létezik a gépen. Még jóhogy....

(̅_̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅_̅()ڪے~~~~

(#1765) Litván Zongora válasza Buvana (#1764) üzenetére


Litván Zongora
aktív tag

Nálam ugyanez van, a könyvjelzők minialkalmazás is lehalt. Maga a Chrome megtartja a könyvjelzőket azért. Nem tudom, mi lehet ez... Én fiókválasztással be tudtam lépni végül.

Shit happens. Size matters. Time flies.

(#1766) ghiottone válasza Buvana (#1764) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nálam jól müködik a chrome, nem jöttek elő amiket írtatok.

Próbáljátok meg törölni a chrome, a google és a google play szolgáltatások alkalmazás adatait majd újraindítás és bejelentkezés.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1767) Buvana válasza ghiottone (#1766) üzenetére


Buvana
aktív tag

Ez a bajom. Minden művelet ellenére :(

(̅_̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅_̅()ڪے~~~~

(#1768) Buvana válasza Litván Zongora (#1765) üzenetére


Buvana
aktív tag

Ha csinálok egy új fiókot akkor én is. De az csak teszt. Természetesen meglévő fiókba akarok bejelentkezni. Nem értem ezt...

(̅_̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅_̅()ڪے~~~~

(#1769) Joe.36 válasza Buvana (#1768) üzenetére


Joe.36
addikt

Nálam volt ilyen, egy egyszerű újra indítás után megszűnt a hiba nálam.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1770) Litván Zongora válasza Joe.36 (#1769) üzenetére


Litván Zongora
aktív tag

Nálam restart után is ugyanez a helyzet. Azt gyanítom, hogy a bejelentkezésnél a Google valamiért nem a bejelentkezés meglévő fiókba, hanem az új fiók létrehozása képernyőt hozza elő, és ha megadunk egy meglévő fiókot, nyilván kiírja, hogy az már létezik.
Ezzel együtt a Chrome-ban megvannak a könyvjelzőim, de nem lát bejelentkezve. A widget továbbra sem működik. :((

Most nézem, hogy a Google súgó pl. látja a fiókomat, másik fülön a Chrome már nem... Tiszta káosz... :F

[ Szerkesztve ]

Shit happens. Size matters. Time flies.

(#1771) Buvana válasza Litván Zongora (#1770) üzenetére


Buvana
aktív tag

Nah, nem mi vagyunk a hülyék! Most engedte, véletlenszerűen próbáltam. Semmi hókusz-pókusz nem volt. Tehát szerver oldali volt a hiba. Az más kérdés, hogy új fiók létrehozásával miért volt jó, 10 éve használt fiókkal meg nem...

[ Szerkesztve ]

(̅_̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅_̅()ڪے~~~~

(#1772) Buvana


Buvana
aktív tag

Tiszta pánik volt, hogy nem tudom visszanézni az előzményeimet, meg nem tudom a jelszavaimat weboldalakhoz, mivel vesztek az adatok az újratelepítéssel. Hiába, ha valami az életünk részévé válik, aztán egyszerre elvágták akkor para van. Asztalin persze megvolt, de azt most nem tudtam használni.

[ Szerkesztve ]

(̅_̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅_̅()ڪے~~~~

(#1773) Litván Zongora válasza Buvana (#1771) üzenetére


Litván Zongora
aktív tag

Nekem nem jó továbbra sem...

Shit happens. Size matters. Time flies.

(#1774) HorFeri


HorFeri
csendes tag

Sziasztok, látom nincs több bejegyzés a Chrome szink és belépés problémára, mindenkinek megoldódott
mert én akármit nullázok ki vagy indítok újra nem lép be a Chrome ha valami spec. kell azt megírhatnátok
megköszönném mert ez így elég bosszantó.
Vagy várnunk kell még GOOGLE megoldja.

Előre is köszönet!

[ Szerkesztve ]

(#1775) cirx válasza HorFeri (#1774) üzenetére


cirx
senior tag

Nekem is ilyen azóta is. Nem is értem, hogy mehet tönkre magától!? :F :F

S23 GREEN

(#1776) Litván Zongora válasza cirx (#1775) üzenetére


Litván Zongora
aktív tag

Nálam is rossz azóta is, nincs megoldásom. Tucatszor újraindítottam, és továbbra is az a helyzet, hogy a Google alkalmazás pl. lát engem belépve, de a Chrome nem.
A telefonomon nincs ilyen hiba, tehát a Chrome és az M3 együtt váltja ki ezt a dolgot valahogy... :F

Shit happens. Size matters. Time flies.

(#1777) TZS03 válasza HorFeri (#1774) üzenetére


TZS03
csendes tag

Nálam sem lehet bejelentkezni a chromeba. Próbáltam már úgy is, hogy kijelentkeztem a google fiókomból a tablaten, majd úgy a chrome látszólag engedett bejelentkezni, viszont csak a többi google szolgáltatásba engedett be a chrome továbbra is kéri hogy jelentkezzek be. A play áruházban is van egy csomó komment hogy nem lehet belépni, remélhetőleg csak csinálnak vele valamit.

(#1778) #07746304 válasza TZS03 (#1777) üzenetére


#07746304
törölt tag

+1 :(

(#1779) coreska


coreska
aktív tag

Sziasztok!
Nálam nincs és nem is volt ilyen hiba a chrome-al az M3-nál, viszont más készülékkel és email cimmel volt olyan, hogy nem működött a google play. Csak a gyári visszaállítás segített, szerintem itt is megoldja a gondotokat.

(#1780) Joe.36


Joe.36
addikt

Nálam azóta sincs ez hiba.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1781) TZS03


TZS03
csendes tag

Valaki próbálta már gyári beállítások visszaállításával orvosolni a Google Chrome bejelentkezős problémát? Eredmény?

(#1782) Joe.36 válasza TZS03 (#1781) üzenetére


Joe.36
addikt

Érdekes ez a hiba, sokaknál van, van akinél meg nincsen, nálam is csak az első újraindításig volt, azóta nincs, ezek után gondolom én, hogy a gyári vissza állítás segíthet. Lassan 2 éve megvan ez a tab, egyszerűen imádom :) nekem még nem volt újra telepítve soha.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1783) HorFeri válasza TZS03 (#1781) üzenetére


HorFeri
csendes tag

Én már kétszer is újraindítottam (gyári visszaállítás), ebből az egyik teljesen tehát nem állítottam helyre semmit, a tiszta rendszer is ugyanezt a bosszantó dolgot produkálja.
Érdekes mert a hiba megjelenésekor a p10 lite telefonom is előhozta de az újraindítás itt segített ( kopp-kopp)
de az m3 (LTEverzió) továbbra is csinálja, majd lassan megszokom de a következő vételem lehet hogy nem Huawei lesz.

[ Szerkesztve ]

(#1784) TZS03 válasza HorFeri (#1783) üzenetére


TZS03
csendes tag

Köszönöm a választ! Közben próbálkoztam én is, és arra jutottam hogy ha a google play szolgáltatások alkalmazást alaphelyzetbe állítom (frissítések eltávolításával), akkor be tudok jelentkezni a Chrome-ba. Akkor is müködik ha újra telepítem a frissítéseit, viszont ahogy újraindítom a tabletet, már nem enged be. Akkor megint kezdhetem újra a frissítés eltávolításos mizériát. Eddig be volt állítva hogy esete kikapcsoljon, reggel meg be, de amíg nem jön helyre ez a hiba addig ezt kihagyom hogy ne kelljen minden nap megismételni a fent leírtakat.

(#1785) ghiottone válasza TZS03 (#1784) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Én nem kapcsolom ki sose a tabletet, lehet ezért is nem találkoztam ezzel a problémával. Viszont nem akarom kipróbálni hogy mi lenne ha... :(
Jelezni kellene a Huawei felé a problémát, hátha.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1787) #07746304


#07746304
törölt tag

Tervezek egy 32 GB-os microSD kártyát beletenni. A kérdésem az lenne, hogy az Android 7.0 szigora miatt PC-ről hogyan lehet majd átpakolni médiafájlokat az SD kártyára?

(#1788) Divinity válasza #07746304 (#1787) üzenetére


Divinity
őstag

Külön meghajtóként látod az eszközt és a kártyát

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#1789) #07746304 válasza Divinity (#1788) üzenetére


#07746304
törölt tag

Ezt tudom, volt benne egy 8 GB-os kártya, de hiába volt benne, az M3 által megformázva, WiFi Filetransfer PRO-val sem engedett rá helyezni fájlokat.

(#1790) Divinity válasza #07746304 (#1789) üzenetére


Divinity
őstag

Ha jól sejtem ez egy alkalmazás. A playen találtam is egy ilyet. Nem mai darab már, utoljára 4.4-re volt frissítve.
Megválaszoltam a kérdést?:)

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#1791) ghiottone válasza #07746304 (#1789) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Airdroid-dal próbáld ki. Én ezt használom,de nincs sd-m a tabletba, így nem tudom, hogy menne-e. Korábban nougatos telefonnál úgy emlékszem látta és tudtam mozgatni adatokat rá ezzel a programmal.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1792) Litván Zongora válasza TZS03 (#1784) üzenetére


Litván Zongora
aktív tag

Hi,

Nekem elmúlt a gond, a Chrome egyből bejelentkezéssel nyitott ma.
Más kérdés, hogy a könyvjelző widget azóta is süket... :O

Shit happens. Size matters. Time flies.

(#1793) lasse001


lasse001
senior tag

Sziasztok. Nálatok is ilyen rakat szar rossz fajta facebook van? Hiányzik a market és nem látszanak rendesen a posztok.

(#1794) Lovi24 válasza lasse001 (#1793) üzenetére


Lovi24
senior tag

Marketplace nálam sem megy,a többi problémát nem észleltem.

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#1795) lasse001


lasse001
senior tag

Már nagyon sok verziót kipróbáltam. De mind ilyen. Komolyan mondom törölöm a fiókomat. Már az agyamra megy. 1 honapja vettem ezt a tabot a régivel nem volt ilyen gond.😥

(#1796) Tschubi válasza lasse001 (#1795) üzenetére


Tschubi
tag

Szia, Úgy tudom, hogy csak fektetve működik rendesen a fb. Én egy hete vettem ilyen tabletet és úgy rendben látszanak a menüpontok. Vagy nem erre gondoltál? Egyébként ez szerintem is idegesítő és hiba. Remélhetőleg valamikor majd javítják is.

(#1797) lasse001 válasza Tschubi (#1796) üzenetére


lasse001
senior tag

Arra gondolok hogy néhány posztot csak akkor lehet rendesen elolvasni ha ráklikkelek. A hiányzó Market ikon a hab a tortán. :(

(#1798) Divinity válasza lasse001 (#1793) üzenetére


Divinity
őstag

Szia!
Mivel a Facebook látja, hogy tableten használod ezért a tablet layoutot hozza elő. Ez okozza mind a két hibát. A marketplace azért nem elérhető mert még nincs optimalizálva erre a nézetre. Megynithatod ha rákeresel a "Facebook Marketplace Community"-re és rányomosz a "Tudj meg többet" gombra. Elég rondán fog kinézni de ott van.
A képek is hasonló okból vannak levágva. A fura arányú képek szélét levágja, hogy beleférjen a view-ba. A képekre megoldás lehet alternatív alkalmazás. A marketplacet meg meg kell várni amíg optimalizálják.

Hozzáfűzném, hogy ez nem a Tab hibája. Minden értelmes tabon ilyen az FB.

[ Szerkesztve ]

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#1799) lasse001 válasza Divinity (#1798) üzenetére


lasse001
senior tag

Köszönöm a kimerítő és érthető választ.😊

(#1800) Tschubi válasza Divinity (#1798) üzenetére


Tschubi
tag

Szia, Nos, ez nekem is új és hasznos infó. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.