Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Bailey válasza neophyte79 (#200) üzenetére


Bailey
senior tag

Én nem tapasztaltam, igaz csak másfél hete van meg a wifis verzió. Pár napja azonban jött egy OTA frissítés rá nekem. A change log-ban ott volt az érintőképernyő optimalizáció is, a belinkelt XDA fórumban pedig írják, hogy a frissítés megoldotta a problémát, akinek volt ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#202) neophyte79 válasza Bailey (#201) üzenetére


neophyte79
tag

Igen, írják, de nekem semmilyen frissítést nem ajánl fel wifi-n keresztül. Olvastam én is ezt, de furcsállottam, hogy nem talál frissítést.

(#203) Bailey válasza neophyte79 (#202) üzenetére


Bailey
senior tag

Lehet hogy nem egyszerre jön mindenkinek. Nekem a 32 gigás wifi hivatalos magyar verzió van.

(#204) neophyte79 válasza Bailey (#203) üzenetére


neophyte79
tag

Nekem a 64 gigás, arany verzió van. Ha jól láttam, a japan linkben is arany szót emlegetnek a frissítésben.

(#205) Joe.36 válasza neophyte79 (#204) üzenetére


Joe.36
addikt

Nekem is ilyen van, LTE 4/64 GB nem jött frissítés... Hiba sincs...

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#206) neophyte79 válasza Joe.36 (#205) üzenetére


neophyte79
tag

Hát akkor nem tudom, kifogtam egy szar példányt. Nem kicsit vagyok mérges, vihetem vissza. :(

(#207) Joe.36 válasza neophyte79 (#206) üzenetére


Joe.36
addikt

Csinálj egy FR-t.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#208) neophyte79 válasza Joe.36 (#207) üzenetére


neophyte79
tag

Fr? :) Az mit takar pontosan?

(#209) #41133696 válasza neophyte79 (#208) üzenetére


#41133696
törölt tag

Factory Reset, gyári visszaállítás.

(#210) neophyte79 válasza #41133696 (#209) üzenetére


neophyte79
tag

Ja, elfelejtettem leírni, hogy új a készülék, s dobozból kivéve is már ezzel fogadott. Megpróbáltam már mindent amúgy.

(#211) neophyte79


neophyte79
tag

A szűk keresztmetszet a Mali-T880MP4-es grafikus gyorsító, ami messze elmaradt egy Apple A10 vagy Snapdragon 820 3D-s lóerejétől, és ez már a főoldalon lapozva is kiderül. Az apró dadogásokkal még együtt lehet élni, mivel a böngészés és az alkalmazásváltás fürge marad, csak szokatlan akadozást látni egy Kirin 95x-es Huaweitől.

Lehetne egy kérésem a készülék tulajdonosaitól? Sokat teszteltem a készüléket tegnap, és szöget ütött a fejemben a gondolat, amit kiemelve beraktam ide a cikkből. Nem hiszem el, hogy a grafikus gyorsító a probléma ennél a készüléknél. Ha a főmenüt nem tudja lapozni, akkor más a gond. A tegnapi nap játék, beállítások böngészése közben, touch teszt programnál is jelentkezett a gond, miszerint nem érzékeli rendesen az érintést a kijelző. Nem hinném, hogy egy ilyen hardverrel rendelkező gépnek gondot okozna már a főoldalon történő lapozgatás, ha 3d-s játékok simán futnak rajta. Segítsetek egy kicsit ebben., nézzétek meg, hogy Nektek is akadozik-e? :)

[ Szerkesztve ]

(#212) neophyte79 válasza neophyte79 (#211) üzenetére


neophyte79
tag

Nem hsz-t gyűjtök, de megint beleakadtam a végszónál ebbe a mondatba.

A főoldalon eddig nem volt jellemző a dadogás a Kirin 950-nel, az M3-nál ez mégis előfordul.

Akinek lehetősége van rá, kérem nézze meg, hogy jelentkezik-e a probléma, illetve milyen android verzióval. Teljesen random, nem lehet tudni mikor hibázik, nekem tegnap fél óráig jó volt, aztán megint csinálta. Mindegy merre járok a menüben, akár böngészés, 2 ujjas nagyítás, görgetés.

Még egyszer köszönöm. :B

Vagy pl, ha hosszan nyomjátok gépelésnél az egyik betűt, hogy az "alatta" lévő karaktert kapjátok. Nálam itt is előön, vagy éppen mikor a törlésre rányomok, és szeretnék több szót, mondatot törölni, akkor megáll.

[ Szerkesztve ]

(#213) Joe.36 válasza neophyte79 (#212) üzenetére


Joe.36
addikt

Nálam semmi ilyen nincsen, villámgyors a rendszer, semmi akadás, dadogás, érintő hiba nincsen. Egyszerűen tökéletes, szuper gyors minden.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#214) neophyte79 válasza Joe.36 (#213) üzenetére


neophyte79
tag

Köszönöm a választ, nagyon mérges vagyok. Feltettem azt a touch programot, amit a videón is láttam. Érdekes eredmények születtek. Gondol egyet a szoftver, és amikor húzom az ujjam rajta, nem érzékeli folytonosan, csak szaggatva. Ugyanígy, ha ráteszem az ujjam, néha nem "látja". Egy android verziót tudsz írni?

(#215) DjTaRsY válasza neophyte79 (#214) üzenetére


DjTaRsY
aktív tag

Szia, nálam ilyen a touchscreeen tesztnél:
[link]

Amúgy szerintem ez tré, a Oneplus 3 SOKKAL egyenletesebben követi az ujjam.

(#216) neophyte79 válasza DjTaRsY (#215) üzenetére


neophyte79
tag

Ez még nem is lenne baj, a régi x2-esem is hasonló, de nekem "elengedi" néha a kijelző az ujjamat, és ha rárakom előfordul, hogy nem is érzékeli. Simogatom és szaggat a kép, mert hol érzékeli, hol nem.

(#217) DjTaRsY válasza neophyte79 (#216) üzenetére


DjTaRsY
aktív tag

Mondj pontos szoftver verziószámot! Nekem BTV-W09C100B005

(#218) neophyte79 válasza DjTaRsY (#217) üzenetére


neophyte79
tag

BTV-DL09C100B006 a verzió szám. Ebből mit sakkozol ki?

BTV-DL09C100B009 lenne a legújabb? Legalábbis erre jutottam.

Igen: Optimizes the touchscreen firmware for a better user experience. Changelogban van. De hogyan tudom felrakni? Ota-n nem ajánlja fel.

[ Szerkesztve ]

(#219) DjTaRsY válasza neophyte79 (#218) üzenetére


DjTaRsY
aktív tag

Én ezt találtam:
http://gpad.tv/update/huawei-japan-mediapad-m3-lte-20170120/

A firmware finder esetleg láthatja, az ki is cosmagolja és dloadba rakja, utána három gombbal indítva fel is rakja: [link]

Én ezzel próbálkoznék.

[ Szerkesztve ]

(#220) neophyte79 válasza DjTaRsY (#219) üzenetére


neophyte79
tag

Ez nagy segítség nekem, köszi. Ilyenkor a garanciával mi a helyzet? Tegnapi a készülék...

(#221) neophyte79 válasza DjTaRsY (#219) üzenetére


neophyte79
tag

Most nincs nálam a készülék, de egy másikra felrakva, beütve a modellszámot a programba talál 009-es firmware-t, többet is. Melyiket érdemes felrakni?

(#222) DjTaRsY válasza neophyte79 (#221) üzenetére


DjTaRsY
aktív tag

Jó kérdés, nekem 006-ost talál többet, egyet, amelyik al egnagyobb volt és volt changelog letöltöttem ,fel is rakta, de nem változott a build szám mégsem.

(#223) neophyte79 válasza DjTaRsY (#222) üzenetére


neophyte79
tag

Ezt most nem igazán értem. Nem lehet a 009-es verziót felrakni, csak a 006-ost?

(#224) Szoke1982 válasza neophyte79 (#223) üzenetére


Szoke1982
senior tag

Leszedted vagy fenn van a HICARE alkalmazas? Mert ott hamarabb megtalalja a frissitest ha van. Nezd meg ott!

(#225) Joe.36 válasza neophyte79 (#214) üzenetére


Joe.36
addikt

Az van rajta ami neked szerintem, nem jött rá semmi frissítés, Hicare is fent van. Nem raktam fel tesztprogramokat, mert én eddig nem is tapasztaltam ezt a hibát, pedig biztos zavarna és észre venném mert S7 edge-m van.
Ami érdekes, karácsonykor egy hétig ebben volt a alap simem ( most a netes van benne ) és egy hét után amikor vissza raktam az S7 edge-be azt tűnt picit lassabbnak.
Magam sem értem mert ez lehetetlen...
Netezésre, film nézésre, zenehallgatásra, Netes rádiók, Youtube, navigációra használom. Néha excel, dokumentumok olvasása. Ezekre nagyon jó!

Fényképezésre nem használom ( Bár szerintem elég jó a kamera benne tab szinten eddig a legjobb, főleg az előlapi )

Játékra nem használom.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#226) neophyte79 válasza Joe.36 (#225) üzenetére


neophyte79
tag

Sikerült megoldani a problémát. :) Egy itteni kolléga segített felrakni egy frissítést, ami a legújabb. Minden rendben vsn, most már tökéletes.

(#227) neophyte79 válasza Joe.36 (#225) üzenetére


neophyte79
tag

Melyik build van a telódon? Nekem a 006 végű volt, frissült 009-re és jó lett az érintő kijelző

(#228) #41133696


#41133696
törölt tag

OTG területén mi a helyzet? Mert van egy 32 GB-os Corsair Pendrive-om :)

(#229) Joe.36 válasza neophyte79 (#227) üzenetére


Joe.36
addikt

6-os de nem talál újabbat....

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#230) #41133696 válasza #41133696 (#182) üzenetére


#41133696
törölt tag

Hmm a SwiftKey-nek van egy hibája, már a Nexuson is előjött néha, miszerint nem érzékeli a fizikai billentyűzetet. A Swype pedig igen. A Swiftkey-ben nekem a statisztika tetszik :)

(#231) Joe.36 válasza neophyte79 (#227) üzenetére


Joe.36
addikt

Miért nem jön OTA-n a frissítés ha van ?

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#232) Bailey válasza Joe.36 (#231) üzenetére


Bailey
senior tag

Én őszintén szólva nem kerestem frissítéseket, magától dobta fel hirtelen az értesítést. Viszont utoljára a 6-os végűre frissített, előtte nem is tudom melyik volt rajta gyárilag. És erre írta az érintő optimalizációt, és a 2016 decemberi biztonsági frissítést is.

(#233) neophyte79 válasza Joe.36 (#231) üzenetére


neophyte79
tag

Nem jött, úgy kellett a firmware finderrel megkeresni.

(#235) #41133696


#41133696
törölt tag

Huawei MediaPad M3 8.4" 4 GB RAM, 64 GB Memory, 4G/LTE - WiFi adatforgalom?

Tényleg csak ilyen módon lehet megnézni az adatforgalmat? :)

(#236) birno


birno
addikt

Sziasztok,

SD kartyat milyen fajlrendszerre lehet formazni, hogy megegye?
Nincs olyan gond, hogy mondjuk csak fat-al mukodik rendesen es nem lehet 4Gb-nal nagyobb fajlokat felrakni ra?

Erdekes amugy ahogy most kicsit visszaolvasgattam itt, meg xda forumon is, hogy vannak vele szoftveres gondok, de egy ido utan azert jon ra frissites es javitjak oket, ami tok jo, de ez a macera amit itt leirtatok, hogy van akinek jelzi a frissitest van akinek nem, meg tobb verzio van stb, az viszont szomoru, altalaban ezekbol jon az, hogy az ember tonkre vagja az egesz rendszert...

(#237) Joe.36 válasza neophyte79 (#233) üzenetére


Joe.36
addikt

Nekem Decembert óta van meg, 6 végű van rajta, próbáltam keresni manuálisan is, de eddig semmi nem jött rá....

Nekem minden jó rajta, kivéve hogy néha ki-be kell kapcsolgatni az SWS-t külső hangeszköz esetén....

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#238) neophyte79 válasza Joe.36 (#237) üzenetére


neophyte79
tag

Hát nem tudom, érdekes, az biztos. :F

Lefrissítettem, a verzió szám maradt 006, de a kernel verzió Januári, tehát sikerült. Eltűnt a hiba, minden rendben vele. A technika ördöge. :W

(#239) Buvana


Buvana
aktív tag

Sziasztok! Egy ilyen gépet készülök vásárolni! Megnézné valaki hogy a Boom beach fut rajta rendesen? Nehogy kompatibilitási gond legyen... Köszi! :R

(̅_̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅_̅()ڪے~~~~

(#240) #41133696 válasza Buvana (#239) üzenetére


#41133696
törölt tag

Kompatibilis:

(#241) Buvana válasza #41133696 (#240) üzenetére


Buvana
aktív tag

Köszönet! Bíztam benne! :R

Ha meglesz root azonnal, twrp...

(̅_̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅_̅()ڪے~~~~

(#242) DjTaRsY


DjTaRsY
aktív tag

Megjott a wifi only verziora a 006-os OTA

[ Szerkesztve ]

(#243) Joe.36 válasza DjTaRsY (#242) üzenetére


Joe.36
addikt

Nekem a 4G-s van Decemberi vásárlás és azon 006 van. Nem jött rá semmi.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#244) szkuvi


szkuvi
tag

Sziasztok, gondolkodom egy ilyen készülék vásárlásán. Kérdésem az lenne, hogy az nagyobb erőforrásigényű játékok mennyire futnak smooth-an a készüléken? (ami elsősorban érdekelne az a Hearthstone) :)

köszi a válaszotokat, segítségeteket :)

(#245) pontazire válasza Szoke1982 (#198) üzenetére


pontazire
csendes tag

Jelentem, a T-Mobile-os 64 gigás az bizony független. Telenor kártyával próbáltam, megy.

(#246) Joe.36 válasza pontazire (#245) üzenetére


Joe.36
addikt

Szuper :) :C Én nem próbáltam de örülök neki. :) Vagyis a T-s tényleg független !

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#247) #41133696


#41133696
törölt tag

Ott a fólián miért van kör alakú kivágás fent ?:)

(#248) Joe.36 válasza #41133696 (#247) üzenetére


Joe.36
addikt

Néztem én is... szerintem ott lehet a fényérzékelő ?

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#249) #41133696 válasza Joe.36 (#248) üzenetére


#41133696
törölt tag

Lehetséges, de sehogy sem látom, hogy ott van valami. Egyféleképpen lehet szerencsére csak feltenni a fóliát, szóval még az sem, hogy rossz oldalon lenne :D Egyébként is amott a Huawei feliratra esne kb :)

(#250) Joe.36 válasza #41133696 (#249) üzenetére


Joe.36
addikt

Nekem is ott van, sztem csak a fényérzékelő miatt lehet, valószínűleg rejtve van, így nem is látszik, máshol sem látni, de van benne!

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.