Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) #41133696 válasza Joe.36 (#250) üzenetére


#41133696
törölt tag

Igen az tuti, hogy van, alapból be is van kapcsolva. Nálad be van kapcsolva? Mert nálam inaktiválva lett, mivel elég gyenge volt a kijelző fénye automatikus módban.

(#252) Joe.36 válasza #41133696 (#251) üzenetére


Joe.36
addikt

Be van kapcsolva, nekem pont jó. Nem szeretem ha túl erős a fénye... S7E is így használom.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#253) dAnky válasza #41133696 (#247) üzenetére


dAnky
aktív tag

Ez kérlek szerintem egy hiba lehet mármint a fóliánál. Szerintem más típushoz is ezt gyárthatták le vagy pedig hamarabb legyártották a fóliát. Ott biztosan nincsen semmilyen érzékelő benne. Elég furcsa lenne mivel ilyen értékelővel én még nem találkoztam ami nem látható. Bár ki tudja ki mit varázsol már manapság a készülékére.

(#254) birno


birno
addikt

Sziasztok,

Az eredeti toknal mennyire lehet valtoztatni a dolesszoget es mennyire stabil?
Olvasas miatt erdekelne, jo lenne ha minel tobb szogben lehetne stabilan hasznalni es gondolkozom, hogy vegyem az eredetit, ami jol nez ki vagy inkabb valami ilyesmit, amit tuti lehet 2-3 felekepp allitani.

(#255) #41133696 válasza birno (#254) üzenetére


#41133696
törölt tag

Nekem az eredeti tok nagyon bejön: eMag-tól vettem, és ilyen.

Előtte voltak Nexus 7 2012-höz és 2013-hoz is tokjaim, iGear volt mindegyik, ott fixek voltak az állítási lehetőségek, itt viszont dinamikusak. Van olyan szög amiben eléggé fix, de ha az annyira nem tetszik, akkor sincs semmi gond, mert nincs megszabva, hogy pontosan milyen szögben álljon.

(#256) birno válasza #41133696 (#255) üzenetére


birno
addikt

Igen, neztem a videodat, bar megmondom oszinten, hogy csak vegig tekertem, de pont nem volt benne olyan resz, ahol latszodott volna, hogy mennyire stabil kulonbozo szogekben, netes kepek meg csak egy szogben mutatjak altalaban.
Ok, koszi, szoval allithato szabadon, gondolom van ahol mar konnyebben elmozdul, de ez varhato.

Tempered glassbol melyiket erdemes venni ra?
MO-n leginkabb csak ezt talaltam, jo ez vagy erdemes masmilyet beszerezni kulfoldrol?

(#257) #41133696 válasza birno (#256) üzenetére


#41133696
törölt tag

Azt nem tudom, mert bár ez eddig a legdrágább eszközöm, és a Nexus 7 és az LG LEON együtt nem kerültek ennyibe, és azokra vásároltam tempered glasst ennél valahogy egyelőre a hozzáadott gyári fóliát is jónak tartom annyira, hogy egyelőre ne rendeljek másikat :)

(#258) Joe.36 válasza #41133696 (#257) üzenetére


Joe.36
addikt

Szerintem is meglepően jó a gyári fólia, nagyon méretpontos, jól feltapad, nem gyűjti az ujjlenyomatokat, nem tapad, nem ragad. Ha nem lenne a gyári én is vennék rá üvegfóliát erre megéri nagyon.
Eddig messze ez a legjobb tabom. :)

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#259) birno válasza Joe.36 (#258) üzenetére


birno
addikt

A gyari az gondolom nem utes allo csak karc, igaz?
Annyira nem szokasom leejteni a cuccaim, de par video alapjan azert hasznosnak tunt, ha kisebb uteseknek ellenall.

(#260) #41133696 válasza birno (#259) üzenetére


#41133696
törölt tag

Az eredeti Huawei tok védi.

(#261) birno válasza dAnky (#253) üzenetére


birno
addikt

Ma kaptam meg az enyemet, irjak is a manualba, hogy ott van a fenyerzekelo es hogy rejtett. :)

(#262) Joe.36 válasza birno (#261) üzenetére


Joe.36
addikt

Sejtettem :) fura lett volna a luk hiba a fólián ebben a kategóriában. Meg hát van mert működik csak nem látszik, szinte biztos voltam hogy csak így van értelme annak a luknak a fólián.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#263) Bailey válasza dAnky (#253) üzenetére


Bailey
senior tag

Az iPad-en is rejtve van a fényérzékelő. Az M3 előtt iPad 2 volt fehérben és már azon is alig lehet látni hogy merre van. Szóval ez nem új dolog.

(#264) Chris Kiki válasza Bailey (#263) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

A mai naptól én is közétek tartozom :)

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#265) Joe.36


Joe.36
addikt

Jött végre frissítés! :)

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#266) #41133696 válasza Joe.36 (#265) üzenetére


#41133696
törölt tag

(#267) Joe.36 válasza #41133696 (#266) üzenetére


Joe.36
addikt

Most 009 lett nekem is.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#268) pistike666


pistike666
csendes tag

Üdv mindenkinek! Mitől lehet az, ha facebook messengerben fotózok, akkor nagyon gyenge minőségűek, homályosak lesznek a képek. A kamera appból fotózva sokkal szebb képeket lő. Nem értem. Valaki találkozott már ezzel?

(#269) birno válasza Joe.36 (#267) üzenetére


birno
addikt

Mitol fugg, hogy kinek mikor jon meg?
Nekem pl semmi, MO-n vasarolt 32GB-os wifis verzio, 006-on van most.

(#270) Joe.36 válasza birno (#269) üzenetére


Joe.36
addikt

Most a 4G/64GB verzióra jött ki, a tied más, gondolom jön arra is hamarosan ahogy a gyártó kiadja....

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#271) DjTaRsY válasza birno (#269) üzenetére


DjTaRsY
aktív tag

Az wifis 006-os changelogja ugyanaz mint az LTE-s 009-ese, szóval ugyanott vagyunk.

(#272) BornToBePuli


BornToBePuli
aktív tag

Sziasztok!

Lehet, hogy hülye kérdés.A Telekomnál vehető tablet az kártyafüggő?

Köszi a választ!

Read only felhasználó

(#273) Joe.36 válasza BornToBePuli (#272) üzenetére


Joe.36
addikt

Többen azt mondták itt hogy független, ki is próbálták, olvass vissza kicsit....

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#274) Freel


Freel
tag

Had kérdezzem már meg ha valaki vett esetleg ilyet a Telekomtól, hogy a hátulján a kis matricán rajta van az imei és sn száma konkrétan, vagy csak a vonalkód van?
Csak mert a jófogáson egy srác akart most ilyet rám sózni papírok nélkül és a hátulján nincs szám. A készülék a rendszerben kiírta az imei-t ami meg is egyezett a dobozán lévővel, de a hátulján nincs szám csak a betűk és a vonalkód.
Ha bemegyek a Telekomhoz az imeivel és sn-nel vissza tudják keresni, hogy azt ők adták-e el? Vagy hol tudom meg a készülék előéletét? A huawei magyar képviseleténél, vagy a rendőrségen keresnek rá?

Hála az Istennek egyébként, hogy nem fizettem a srácnak. Azt mondta vadi új a készülék és van rá két év gari. A készülék megérkezett postán de nem voltak papírjai és amikor rákérdeztem, azt mondta, hogy azt nem küldi el, inkább küldjem neki vissza a tabletet... :U

(#275) Buvana válasza dAnky (#146) üzenetére


Buvana
aktív tag

Sikerült megoldani ezt a problémát? Vagy valaki segítsen plíz! Képenyő alja+káva közötti érintésnél előugrik a google app! Bosszantó!

(̅_̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅_̅()ڪے~~~~

(#276) DjTaRsY válasza Buvana (#275) üzenetére


DjTaRsY
aktív tag

Tiltsd le a google appot.

(#277) pontazire válasza Buvana (#275) üzenetére


pontazire
csendes tag

Engem is halálra bosszantott az alulról felugró bizbasz, szerencsére van rá jó megoldás: a Swipeup Utility

[ Szerkesztve ]

(#278) Buvana válasza pontazire (#277) üzenetére


Buvana
aktív tag

Köszönöm! Nem tudtam h ilyen is van. Végül swipelaunch disabler lett! ☺

Más: a gyári fóliát elszúrtam felrakásnál. Gondolom a belső oldalát esélytelen megtisztítani. Így fólia nélkül használom, de egy eszközöm sem lett karcos emiatt s
A
A
az évek alatt. Jó drágán azért egy gyári okos tokot kapott! ☺

[ Szerkesztve ]

(̅_̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅_̅()ڪے~~~~

(#279) Buvana válasza Buvana (#278) üzenetére


Buvana
aktív tag

Vajon én miért maradtam 006 on? Nem talál újabbat. Edigitalos lte 64gb gold.

[ Szerkesztve ]

(̅_̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅_̅()ڪے~~~~

(#280) Bailey válasza Buvana (#279) üzenetére


Bailey
senior tag

Nekem az edigis 32 gigáson a firmware finder app sem lát a 006-nál újabbat. De a changelist ugyanaz a 006-nál mint másnál a 009-nél.

(#281) Chris Kiki válasza Freel (#274) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Nincs rajta egyik sem, csak vonalkód.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#282) pontazire válasza Buvana (#278) üzenetére


pontazire
csendes tag

Szívesen! Én is azt hittem, hogy ez amolyan beégetett Google-muszáj-fícsör, de nem :)
A gyári tokot hol vetted? Nem találok magyar lelőhelyet.

(#283) Space marine


Space marine
aktív tag

Sziasztok!
Én is beléptem a csapatba :) Premium csomag lett bedobva a kosárba, LTE nélkül. Tokból ezt néztem ki, rendelt már valaki ilyet?
Egyetlen negatívum volt számomra, a huawei bill kész agyrém.. a swiftkey-el jobb a helyzet. Fullos kis cucc, részemről ajánlott :)

(#284) Buvana válasza pontazire (#282) üzenetére


Buvana
aktív tag

www.tok-shop.hu ról szereztem be, de 1 napig volt fent, szerencsém volt, még drágán is úgy érzem. 10k

(̅_̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅_̅()ڪے~~~~

(#285) birno válasza pontazire (#282) üzenetére


birno
addikt

Ha errol van szo, akkor: [link]

(#286) Buvana


Buvana
aktív tag

Találkozott valaki olyannal, hogy a hálózati alkalmazásoknál be tudtam állítani pár napja, mi használhat mobilnetet/wifit. Amit nem akartam hogy kimenjen mobilnetre, az elől sikeresen kivettem a pipát, és megjegyezte. Most újra ránéztem, megvannak a régi beállításaim ott, de ha bármit változtatok, nem jegyzi meg. Lehet e roaming használat miatt (jelenleg) vagy esetleg program miatt? PL 3g watchdog? Vagy akkor mi van vele?

(̅_̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅_̅()ڪے~~~~

(#287) Trooper82


Trooper82
senior tag

Sziasztok. Gyárilag van valamilyen védelem a kijelzőn? Gorilla glass vagy ahoz hasonló üveg védelem van? Kaptam hozzá fóliát vajon azert kapunk hozzá mert nincs semmi védelem? Még nem raktam rá a fóliát mert ha nincs védelem, inkább üveget veszek majd.

[ Szerkesztve ]

(#288) Buvana válasza Trooper82 (#287) üzenetére


Buvana
aktív tag

[link]

(̅_̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅_̅()ڪے~~~~

(#289) Trooper82 válasza Buvana (#288) üzenetére


Trooper82
senior tag

Koszi. Rászenvedtem végül a gyáti fóliát. Hát eléggé ragadós:( vagy ez a fölötte lévő rétegtől lehet nem tudom.

[ Szerkesztve ]

(#290) Buvana válasza Trooper82 (#289) üzenetére


Buvana
aktív tag

Én Ott szúrtam el, h nem fürdőszobába vittem a divájszot fólia felrakásnál. Az régen bejött, nincs szálló por. De nem lesz gond, valami gorilla Glass van ezen is, nem aggódom. Üvegfóliát sem veszek.

(̅_̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅_̅()ڪے~~~~

(#291) Joe.36 válasza Trooper82 (#289) üzenetére


Joe.36
addikt

Én szakemberel raktam fel a fóliát, szerintem ritka jó minőségű, nem ragad, nem tapad, nem jön fel. Olyan mintha rajta se lenne. Nagyon megvagyok vele elégedve. És nem gyűjti a karcokat se.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#292) Trooper82 válasza Joe.36 (#291) üzenetére


Trooper82
senior tag

Igazad van. Miattam lett ragacsos a fólia. Megtisztogattam, most már szuper. :)

Szuper ez a gép..Még egy kérdés... Huawei telón a gyorsbeallitasok panelt le lehet huzni akárhol húzom lefele az ujjam a kijelzőn. Itt nem működik, és nem is találtam beállítást rá. Lehet csak en vagyok vaksi. Be lehet állítani? Kényelmes ha nem kell nyujtozkodni a kijelző tetejére. Tudom navi sávot be lehet rakni, úgy megy de azt nem szeretném ha nem muszáj...

[ Szerkesztve ]

(#293) Joe.36 válasza Trooper82 (#292) üzenetére


Joe.36
addikt

Fóliát én nem mertem felrakni, megért 500.- forintot hogy rendesen felrakják rá. Nincs is benne hiba se porszem, se semmi.
Nem tudom, eddig ez az első Huawei eszközöm. De kimondottan nagyon jó mondom úgy hogy a telefonom S7 Edge.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#294) Space marine


Space marine
aktív tag

Van ez a Mirrorshare.. Valaki elárulná, hogy párosítás után miért nem látja a tv-t miután rányomok a "gombra"?
Mit hagyhattam ki??
Sony 43W755 a tv, droidos az is..

(#295) Trooper82


Trooper82
senior tag

Sziasztok! Egy olyan bug van nálam, hogy ha automata fényerőre állítom a kijelzőt, random néha leviszi a fényerő csuszkat minimumra egy idő után. Kenytelen voltam kikapcsolni az auto fényerőt. Más tapasztalt hasonlót? Valamiféle megoldás van rá?

(#296) gps76 válasza Trooper82 (#295) üzenetére


gps76
őstag

A Honor 8 is ezt csinálja...

(#297) Space marine válasza Trooper82 (#295) üzenetére


Space marine
aktív tag

Szia! Nálam még nem volt ilyen. Bár elég friss nálam és alig is használtam eddig.. Szóval ki tudja... :)

(#298) Joe.36 válasza Trooper82 (#295) üzenetére


Joe.36
addikt

Nálam sem volt ilyen hiba.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#299) jabed válasza Space marine (#294) üzenetére


jabed
csendes tag

Nekem LG tv-m van es nem mukodik a Mirrorshare program vele, de talaltam egy jo appot helyette.
Nero Streaming Player
[link]
Probald ki te is!

(#300) gps76 válasza Joe.36 (#298) üzenetére


gps76
őstag

Állítgatja a csúszkát, és még mintha a kékfényszűrővel is szórakozna.
Aki akar egy jó Launhert rakja fel az Asus ZenUI launchert [link], nagyon testreszabható tudja a képernyőn bárhol lefelé mozdulattal a gyorskapcsolókat, ikonokon a számlálót, meg van alkalmazás menüje.
Meg van itt egy nagyon jó képnézegető ujj széthúzással változtatható az index képek mérete és érdemes a beállítások menüjébe is benézni.[link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.