Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1501) ghiottone válasza Trooper82 (#1500) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Gondolom a szerverek ne legyenek túlterhelve ezért az IMEI számok szerint késleltetik az OTA elérhetőségét.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1502) Dino69 válasza Joe.36 (#1497) üzenetére


Dino69
aktív tag

Ez is tipikus Huawei, mert a P9-emre sem úgy jön, ahogy mindenkinek. Pedig független, magyar régiós...

(#1503) #41133696 válasza Dino69 (#1502) üzenetére


#41133696
törölt tag

Nem, a Nexus esetében a Google is így csinálta.

(#1504) Joe.36 válasza Dino69 (#1502) üzenetére


Joe.36
addikt

Akkor várok rá...

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1505) qwertz99


qwertz99
csendes tag

Mostanában, ha messengeren hívnak, nem csörög, csak rezeg, és a képernyő sem "gyúllad fel". Többször letöröltem, újra telepítettem, semmi változás. Egyébként szuper tablet, W09-es.
Köszönöm!

(#1506) Trooper82 válasza qwertz99 (#1505) üzenetére


Trooper82
senior tag

Messenger hibája. Legutobbi frissítés óta nálam több eszközön is ez a hiba...

(#1507) Trooper82


Trooper82
senior tag

Azóta sem jelez frissítést.:( Firmware finder sem talál semmit. Hisuit sem. Akinek a 32 gb-os wifi-s frissült mi a build száma az új rendszernek? Előre is köszi...

(#1508) ghiottone válasza Trooper82 (#1507) üzenetére


ghiottone
nagyúr

A Mate 10pro topickban olvasom, hogy a Huawei szerverei nem voltak elérhetőek. Lehet még nem rázódott helyre a rendszer.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1509) Hyena


Hyena
senior tag

Nem mintha az M3 nem muzsikalna jol, de mar alig varom :)
http://tech2.hu/huawei-mediapad-m5-specifikaciok/

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#1510) ghiottone válasza Hyena (#1509) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nem nagy előrelépés. 970-essel jobb lett volna.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1511) Hyena válasza ghiottone (#1510) üzenetére


Hyena
senior tag

Az igaz, de a lenyeg, hogy tortenjen mar valami :)

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#1512) Buvana válasza Hyena (#1509) üzenetére


Buvana
aktív tag

Kell

(̅_̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅_̅()ڪے~~~~

(#1513) Proto75


Proto75
kezdő

Sziasztok!
Segítségre lenne szükségem... Tegnap megjött a masina (M3 LTE) és nekem se ajánlotta fel a frissítést. Play áruházból a Firmware Findert, ott ugye találtam is a feljebb már említett 303-as verziót. Mindent (szerintem mindent) úgy csináltam, ahogy ott le volt írva... Erre a teló Recovery módban ragadt... Hiába töröltem a wipe casht meg csináltam hard resetet, mindig ide tér vissza. Próbáltam még a fastboot módot, amikor USB - vel csatlakozom pc-re HiSuite-re, de ott meg nem támogatott a készülék a visszaállító módban.
Szóval ha vkinek lenne ötlete, hogy most hogyan merre... Megköszönném.
További szép estét!

[ Szerkesztve ]

(#1514) Spuri2000 válasza Proto75 (#1513) üzenetére


Spuri2000
senior tag

Próbáld meg ezt:

[link]

Úgy tudom tablettel nem foglalkoznak de írj nekik, egy próbát megér.
Én már sikeresen állítottam vissza telefont. Nem olcsó de működik.

(#1515) Proto75 válasza Spuri2000 (#1514) üzenetére


Proto75
kezdő

Köszi szépen! Fel is kerestem az oldalt, pont ma nem működik a szerver... Viszont írtam nekik és holnap segíteni fognak...és valóban nem olcsó (50 USD)
Esetleg ha lenne még más ötlet, szívesen várom.

Csak pár szóban leírom, hogy sztem miért jártam így a frissítéssel. Letöltöttem a megfelelő fájlokat, átmásoltam az SD kártya dload könyvtárába és az M3 titkos menüjével indítottam egy frissítést (SD - ről). El is indult és túl gyorsan végig ért 100%-ig, újraindítás után pedig eRecoveryben maradt. Aztán pc-n nézegettem a dload könyvtárat és érdekes módon a mérete nem egyezett a letöltött fájl méretével... ES File Exlorerrel másoltam és nem első eset, hogy nagyobb fájlokkal nehezen birkózik meg úgy, hogy hibaüzenetet se küld. Utólag jobb lett volna mindent pc-n intézni és a kész SD kártyát áttenni a tabletbe

(#1516) drmotto válasza Proto75 (#1515) üzenetére


drmotto
őstag

Én a helyedben recoveryből formáznám az egész belső tárhelyet, visszavinném és ártatlan nagy bociszemekkel előadnám, hogy ez fogadott bekapcsoláskor. Vagy megcsinálják vagy kicserélik, de nem kerül 50 dollárba.

[ Szerkesztve ]

(#1517) Proto75 válasza drmotto (#1516) üzenetére


Proto75
kezdő

Szia!
Gondoltam már én is erre, csak nem tudom hogyan kell...
Wipe cache és wipe data/factory reset a két lehetőség. Az első tudom, hogy a gyorsítótárat törli, a második is "csak" a személyes adatokat törli (ha minden igaz). Ezeket már többször alkalmaztam, de semmi

(#1518) Lizingrider válasza norti (#1322) üzenetére


Lizingrider
csendes tag

Sziasztok, új vagyok ebben a topicban, mert az M3-at is pár napja vettem. Olvasgattam itt azt a VIBER problémát ami nekem is előjött, és talán ezt már kiveséztétek valahol a topicban. Ha mégsem és valaki más is szív ezzel, akkor norti októberi hozzászólásában van a megoldás:
norti
(őstag)
Display / View mode és Font size small (legkisebb) esetén tabletként viselkedik, amúgy mobil.

EZ A VIBER PROBLÉMÁT IS MEGOLDJA!

Kösz norti

(#1519) drmotto válasza Proto75 (#1517) üzenetére


drmotto
őstag

A wipe data/factory az mindent töröl a belsőről, és visszaállítja agyári állapotot.

(#1520) Proto75 válasza drmotto (#1519) üzenetére


Proto75
kezdő

Szóval akkor mehet vissza a csomagba?

(#1521) Lizingrider


Lizingrider
csendes tag

Pontosítom az előbbi hozzászólást: A konkrét probléma az volt a VIBER-el, hogy ha aktiváltam az M3-on akkor deaktiválódott a telefonon, azért mert a tablet mobil módban volt. Ezt lehet tablet módra állítani az előző hsz-ban leírtak szerint. Egyébként nálam a betűméret mindegy, csak a nézet módban kell a beállított érték, hogy "Kicsi" legyen.

(#1522) Lizingrider


Lizingrider
csendes tag

Egy másik VIBER problémával fordulok hozzátok: Az előző hozzászólás szerint sikerült aktiválni az M3-on a VIBER-t, viszont nekem a fiók beállítás alatt nem jelenik meg a visszatöltés menüpont. Ugyanazt a Google Drive fiókot használom azon az eszközön, ahol a mentést csináltam, a tableten viszont egyáltalán nem hoz ilyen menüpontot. Ötlet?

(#1523) Proto75


Proto75
kezdő

Megoldottam :) már majdnem raktam vissza a dobozába, akkor ugrott be, hogy a factory reset után piros felkiáltójel van... Tehát nem sikerült. Vettem a fáradtságot és újból letöltöttem a Firmware Finderről egy frissítést, átmásoltam SD kártyára, kicsomagoltam és a háromgombos indítással feltelepítette az újabb verziót. Az más kérdés, hogy a garancia megmaradt e.

(#1524) bkiky01 válasza Proto75 (#1523) üzenetére


bkiky01
senior tag

Sztem biztos, hogy igen!

(#1525) Joe.36 válasza Lizingrider (#1518) üzenetére


Joe.36
addikt

Működik :) köszi :C :R

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1526) Lizingrider


Lizingrider
csendes tag

BTV-W09, 32G WIFI-s tabletre a Firmware finderrel feltettem tegnap a 90421-es számú 302-es frissítést, ami EMUI 5 és Android 7 rendszert takar. Az IN-APP PROXY metódust használtam, az eszköz maga töltötte le a frissítést, semmi gond nem volt és a Tablet érezhetően gyorsabb lett, nem beszélve a sokkal Android közelibb GUI-ról.

[ Szerkesztve ]

(#1527) Trooper82 válasza Lizingrider (#1526) üzenetére


Trooper82
senior tag

A B302 az első megjelent hivatalos Nougat Rom. Fél éves.

(#1528) coreska válasza Proto75 (#1513) üzenetére


coreska
aktív tag

Kicsit várni kellett volna. Nekem 20.-án érkezett meg az M3 LTE 32GB-os készülék, és ma reggelre felajánlotta a frissítést. Most tölti. :)

(#1529) Joe.36 válasza coreska (#1528) üzenetére


Joe.36
addikt

Nekem is ma reggel jött meg a frissítés ! :) Rakom is fel !

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1530) Proto75 válasza coreska (#1528) üzenetére


Proto75
kezdő

De attól még megkapom én is, nem? Nem tudom, hogy a frissítés verzió vagy IMEI szám alapján történik e. Természetesen nyugodtabb lennék, ha biztosan hivatalos rendszer lenne a gépen.

(#1531) coreska válasza Proto75 (#1530) üzenetére


coreska
aktív tag

Feltételezem, hogy ha van frissebb megkapod. Most a B307 érkezett.

(#1532) Lizingrider válasza Proto75 (#1530) üzenetére


Lizingrider
csendes tag

Nyugi, a Firmware finderrel gyári frissítés jön. Nekem is jött ma reggel a Huawei-től is frissítés (B303) úgy, hogy tegnapelőtt a Firmware finderrel tettem fel a B302-t

(#1533) Proto75 válasza Lizingrider (#1532) üzenetére


Proto75
kezdő

Nekem még a B012 volt 6.0 és EMUI 4.1.3 - mal, ezért használtam a Firmware Findert. Amúgy 2 évig volt M2-m (azt cseréltem le M3-ra) és annál türelmesen vártam a frissítésre...a mai napig várhattam is volna, mert soha semmi nem jött rá (talán egyszer egy biztonsági csomag) - talán ezért is voltam most türelmetlenebb

(#1534) Lizingrider válasza Proto75 (#1533) üzenetére


Lizingrider
csendes tag

Nálam ugyanez volt a helyzet, leszámítva, hogy nekem nem volt M2

(#1535) Trooper82 válasza coreska (#1528) üzenetére


Trooper82
senior tag

És amiről eddig senki nem beszélt.... Mi változott az új szoftverben?

[ Szerkesztve ]

(#1536) coreska válasza Trooper82 (#1535) üzenetére


coreska
aktív tag

Az Android 7-es lett, az EMUI 5.0.1. Eredetileg 6-os androiddal érkezett. Sok tapasztalat még nincs, mivel új a készülék.

(#1537) Lizingrider válasza Trooper82 (#1535) üzenetére


Lizingrider
csendes tag

Eltűntek végre a csilicsáré színes, nem informatív értesítési ikonok, helyette a gyári, fehér az alkalmazásra jellemző ikonok lettek. És nekem sokkal gyorsabban indulnak az appok. +bejött az ANDROID ready kezdőképernyő, külön alkalmazás tárral. Ég és föld, én anno a P9-en is alig vártam és most sem csalódtam.

[ Szerkesztve ]

(#1538) Trooper82


Trooper82
senior tag

Köszönöm az infókat. Most már nekem is frissült, sok változást nem látok. De legalább friss a biztonsági szint, emui 5.01

(#1539) atikó


atikó
őstag

Nekem 32GB LTE verziom van most frissult, szerintetek megkapja az oreot?

(#1540) Lizingrider válasza atikó (#1539) üzenetére


Lizingrider
csendes tag

Egyszer talán, egyelőre ez a Huawei zászlóshajó tabletje, itt csak az idő a kérdés, ez az EMUI 5-ös is elérhető volt a nyáron, csak nem nekünk. Mondjuk én már ennek is örülök, én utáltam azt a csúnya, osztott értesítési sávot a 4-es EMUI - ban.

(#1541) Buvana


Buvana
aktív tag

Na úgy ment fel a B307, ami már 2 hete itt van, hogy downgradelni kellett marshmallow-ra. Aztán leszedte a nugátot, majd a 307-et.
Ez azért volt, mert nyitva volt a bootloader. Ugyan azt is visszazártam, de -bootloader relocked- nek mutatta! :Y
Aztán a marshmallow, felrakása után, meg az aktuális frissítések után már -locked- nek mutatja.

A gyári tiszta B303 nem oldotta meg a bajomat, azt felrakva nem telepítette a 307-et.
Egy pár órám ráment.
Megőrzöm ezt a full javító csomagot, hátha kell később is. :R

(̅_̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅_̅()ڪے~~~~

(#1542) Narxis


Narxis
nagyúr

Jön a mediapad M5!🤯

Thanos was right.

(#1543) Chris Kiki válasza Narxis (#1542) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Na neeee ;]

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#1544) atikó válasza Narxis (#1542) üzenetére


atikó
őstag

Nem zavar az m5 csak ez megkapja az oreot! Nem éri meg váltani szerintem, de majd meglátjuk ha bemutatjak, én akkor cserélnék ha 8" lenne a kijelző vékonyabb kerettel.

(#1545) Lizingrider válasza atikó (#1544) üzenetére


Lizingrider
csendes tag

Miért jobb az Oreo? EMUI 5 nekem nagyon fontos volt, de arról nincs infóm, hogy az Oreo mit hoz a 7-es Androidhoz képest.

(#1546) Vittoriohun


Vittoriohun
csendes újonc

Sziasztok.

Sajnos a M3 tabletem megfürdött a karácsonyi halászlében.Azóta nem jól veszi a töltést, pl. nem világít a kis led fennt. A csengőhangok szólnak,de a filmhangok már nem. Az állapotsávon kijelzi a fejhalgató ikont de természataesen nincs csatlakoztatava. A kijelző háttere is foltos a beázás miatt.

Még garanciális, ha postaponton adom fel mire számítsak.? Javítható? vagy cserekészülékben reménykedhetek?

Köszönöm a válaszokat.

(#1547) ghiottone válasza Vittoriohun (#1546) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ha beázott a halászlétől és utána töltőre raktad, akkor azzal lehet, hogy ki is nyírtad sajnos. Ilyenkor nem szabad ki-be kapcsolgatni, töltőre rakni, mert az alaplapon, érintkezőknél problémát okozhat a bekerült folyadék. Rizsbe belerakni azonnal és ott hagyni pár napra. Amúgy a garancia ugrott, mert az indikátor is tutira elszíneződhetett :(

Barátom a múltkor a kádba ejtette bele az M2-esét és még nem merte kivenni a rizsből.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1548) Vittoriohun


Vittoriohun
csendes újonc

A kijelzőn lévő foltosság és a hangprobléma a kiszáradás során megszűnhet ?

(#1549) ghiottone válasza Vittoriohun (#1548) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Tégy egy próbát - rakd bele a tabletet legalább 2 napra, hátha segít és nem oxidálódik tovább a belseje.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1550) Vittoriohun


Vittoriohun
csendes újonc

Csak ötletelek...hajszárítóval melegítve?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.