Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2251) Tompie válasza Pista0001 (#2250) üzenetére


Tompie
őstag

Köszönöm 🙂

(#2252) Tompie


Tompie
őstag

Sziasztok!

Jófogás, hardverapro.hu, marketplace.
Még hol érdemes keresgélni / kutatni egy ilyen tablet után? 😊

Sima (nem lite) 4/64 LTE elsősorban ami érdekelne 🙂

Köszönöm

(#2253) tothferenc válasza Tompie (#2252) üzenetére


tothferenc
senior tag

Igy sorba barmelyik helyen :)) Szvsz viszont a HA jobb, mert ott latsz az eladorol adstokat, miota/mit/milyen elegedettseggel adott el.

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#2254) Tompie válasza tothferenc (#2253) üzenetére


Tompie
őstag

Akkor jól sejtettem, hogy kimaxoltam a lehetőségeket :)
THX

(#2255) Tompie


Tompie
őstag

Egyébként ma is érdemes még venni ilyen darabot használtan? Gyorsaságot tekintve mennyire állja meg most is a helyét?
Köszönöm

(#2256) Pista0001 válasza Tompie (#2255) üzenetére


Pista0001
addikt

Jó kérdés. Jelenleg a legnagyobb teljesítményű androidos eszközöm, elvagyok vele. Van Samsung Galaxy tab 7 lite-om is, azt használtam előtte, azzal is elvoltam, igazából akkor döbbentem rá, hogy milyen lassú, amikor ezt megvettem. ;] Igazából az igényeidtől függ, szerintem alapvetően használható, de a technikai fejlődés iszonyú gyors, és az aplikációk, weboldalak, médiatartalmak elég jól követik ezt a fejlődést, szóval egy újabb készülékkel jó eséllyel jobban jársz. 50-60e forintot (vagy annál többet) biztosan nem adnék érte, ezt az összeget inkább megpróbálnám megtoldani újabb készülék vásárlásához.

(#2257) Tompie válasza Pista0001 (#2256) üzenetére


Tompie
őstag

Alapjában véve pdf dokumentumok olvasása, filmnézés, netezés, youtube lenne a felhasználás, játékok stb nem.
Netezés youtube filmezés ha ezzel is megy még gördülékenyen nekem megfelel. Épp ma megyek egyet megnézni, kipróbálni 40e-ért.

(#2258) Tompie


Tompie
őstag

Újra olvasva a mobilarena tesztjét, írnak apróbb döccenésekről netezés közben is illetve csak rendszer használat / lapozás közben is, ez mennyire észrevehető / zavaró?

(#2259) merqree válasza Tompie (#2258) üzenetére


merqree
őstag

Kb 2 éve van meg nekem, újonnan vettem. Kizárólag HorizonGO és a gyermek részére youtube és videonézés a tablet feladata.
Tökéletes.
Egy VLC van telepítve, és semmi más.
Mindig hagyjuk lemerülni 10-15%-ra és akkor rakjuk töltőre.

(#2260) Tompie válasza merqree (#2259) üzenetére


Tompie
őstag

Akkor részedről az a tapasztalat, hogy még ma is érdemes venni ilyet hasonló felhasználásra?
2 év alatt tapasztalni lassulást vagy ugyan olyan pörgős mint új korában?

[ Szerkesztve ]

(#2261) merqree válasza Tompie (#2260) üzenetére


merqree
őstag

Első pillanattól kezdve videót néz rajta a gyerek, így nem értelmezhető számomra a lassulás.
Használtan nem tudom, hogy jó vétel-e.

(#2262) Tompie válasza merqree (#2261) üzenetére


Tompie
őstag

Amit megyek megnézni, a faterjáét adja el, mert megvette aztán azóta kb a szekrényben állt, nem használta és amíg eladható további érték csökkenés nélkül inkább eladja.
Képek alapján is patika állapotú.

(#2263) Pista0001 válasza Tompie (#2257) üzenetére


Pista0001
addikt

Arra szerintem jó, nem tapasztalok olyan bibit, amivel nem tudnék együtt élni a mindennapokban. Nagy bibi egy volt, a topikban a nevemre keresve szerintem megtalálsz minden részletet.

(#2264) Chris Kiki válasza Tompie (#2260) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Amióta megvan, napi használatban van. Nincs lassulás, a sebessége eddig mindenhez megfelelő volt. Az enyémben az akku döglődik. Akkut fogok cserélni, és remélem néhány évig kiszolgál még, nincs okom a cserére. Szerintem vedd meg bátran!

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#2265) Tompie válasza Chris Kiki (#2264) üzenetére


Tompie
őstag

Köszönöm 🙂
Megvettem. 🙂

(#2266) gerrog


gerrog
aktív tag

hali

két technikai infót szeretnék megtudni MediaPad M3 Lite 10 tabletről
nem tudjuk használni a Google Fordító kamerás beolvasási lehetőségét (nem indul el a kamera, csak valami ismertető szöveg)
a fordító leírásában az áll, hogy autofókuszos kamera és kétmagos, ARMv7 architektúrával ellátott processzor kell

ez a tablet rendelkezik ezekkel? :DDD
választ köszönöm

[ Szerkesztve ]

Hiszek a sárkányokban, a jó emberekben és egyéb fantázia szülte lényekben.

(#2267) tothferenc válasza gerrog (#2266) üzenetére


tothferenc
senior tag

M3 8.4-en mukodik a kameras forditas.

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#2268) gerrog válasza tothferenc (#2267) üzenetére


gerrog
aktív tag

ööö..bocs, nem vok profi
a 8.4 az android verzió?

Hiszek a sárkányokban, a jó emberekben és egyéb fantázia szülte lényekben.

(#2269) BornToBePuli válasza gerrog (#2268) üzenetére


BornToBePuli
aktív tag

Nem.

Neki akkora van.

:DDD

Read only felhasználó

(#2270) tothferenc válasza BornToBePuli (#2269) üzenetére


tothferenc
senior tag

:DD :DD

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#2271) alextheboss


alextheboss
tag

Sziasztok!
Nézelődtem a neten, de mindenhol m3 lite romok vannak. M3 8.4-re lehetséges, hogy nincs? Lineage OS-t szeretném feltenni.

Előre is köszi!

(#2272) Trooper82 válasza alextheboss (#2271) üzenetére


Trooper82
senior tag

Szerintetek samsung tab s4-re érdemes lehet váltani? Ahogy nézem a chipset gyorsabb tesztek is jókat írnak és már az ár is lejjebb. Bár nem tudom megéri e a ráfizetést. Gondolkodom. Picit szaggat már, de amúgy semmi baja.

(#2273) ghiottone válasza Trooper82 (#2272) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Az a kérdés mennyiért tudsz szerezni + ha elég a hms, google keretrendszer nélkül akkor nemsokára jön 549 euróért a Mediapad Pro: [link] az ha belefér akkor erőben, ramban tartósabbnak gondolnám.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#2274) Poechead


Poechead
csendes tag

Sziasztok!
Telekomnál vásárolt lte-s m3 független? Mert akkor szereznék bele digis simet... ;)

(#2275) ghiottone válasza Poechead (#2274) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Igen, annak kell lennie.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#2276) Poechead válasza ghiottone (#2275) üzenetére


Poechead
csendes tag

Köszi :R

(#2277) Orlin


Orlin
addikt

Sziasztok!

Pár honapja vettem egy tokot a tablethez,anyum használja de szépen megrepedt.
Most ezeket néztem ki.
És itt.
Ezek tudják a "wake up" funkciót?
Nem látom a leírásban.
Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#2278) tothferenc válasza Orlin (#2277) üzenetére


tothferenc
senior tag

Passz, ezt toluk kell megkerdezni, van-e bennuk magnes. Az elso link utolso tokja (kek flip) az hasonlo amit en kintrol rendeltem, abban volt magnes, tudta a felebresztes funkciot. Annyi, hogy annak nem szilikon volt a tabi tarto resze, hanem fekete muanyag.

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#2279) Orlin válasza tothferenc (#2278) üzenetére


Orlin
addikt

És az mennyire vált be?
Ami most van az is műanyag de tele van repedésssel....
Nézem videót ott felébreszti a hasonló tok.
Igen írtam nekik.
Köszi.

[ Szerkesztve ]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#2280) tothferenc válasza Orlin (#2279) üzenetére


tothferenc
senior tag

A sarka nekem is elrepedt, plusz a magnest vissza kellett ragasztanom. De most mar nem azt hasznalom, csak sima szilikon tokot, meg uvegfolia van rajta.

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#2281) Orlin válasza tothferenc (#2280) üzenetére


Orlin
addikt

(#2282) Orlin


Orlin
addikt

Ismét én,bocsi.
De hogy lehet ekkora árrés?
A leírás és a külső hasonló.Köszi. :D
TABLETTOK HUAWEI MEDIAPAD M3 8,4 (8.4 COL)- FEKETE FORDÍTHATÓ MŰBŐR TABLET TOK

Tok álló, bőr hatású (FLIP, asztali tartó funkció, 360°-ban forgatható) FEKETE

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#2283) jabed válasza Orlin (#2277) üzenetére


jabed
csendes tag

Nekem ilyen van es tudja.
[link]
Dux Ducis

(#2284) Joe.36 válasza Orlin (#2282) üzenetére


Joe.36
addikt

Nekem a gyári van lassan 5 éves és még minden jó a tab és a tok is :)

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#2285) Chris Kiki


Chris Kiki
senior tag

Megjött az akkumulátorom, van valaki aki ki tudná cserélni nekem, vagy tudtok ajánlani megbízható szakit itt a PH-n?

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#2286) kyru74


kyru74
aktív tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni van egy M3 Lite 10 gépem (BAH - L09C100B270).
Mostanában az a hibát produkálja,hogy gondol egyet és onnatól a kijelző nem reagál semmire nem érzékel az érintést.
Csak akkor tudom újra használni akkor is csak egy kis időre,ha rádugom usb-re,úgy tudom csak a hangerő+ és kikapcsoló gombbal kikapcsolni,az újraindítás nem segít.
Akkor jó egy darabig minden működik 1-2 óráig és aztán kezdődig előröl minden.
Szerintetek a kijelző kezd haldokolni vagy a rendszer?
Hogyan tudom újra rakni a fimwaret,vajon az segítene a gépen van értelme szerintetek?

[ Szerkesztve ]

Nem tudtam hogy lehetetlen,ezért megcsináltam!

(#2287) neophyte79


neophyte79
tag

Sziasztok.
Adott egy M3 lite, a kérdés az, hogy érdemes-e a lehetőség szerinti legifjabb Androidot felmókolni rá? OTA szerint nyilván a legújabb van fenn, itt a kérdés...lesz látható javulás, vagy hagyjam a 3 GB RAM miatt?

[ Szerkesztve ]

(#2288) PrinczA válasza neophyte79 (#2287) üzenetére


PrinczA
őstag

Szia, frissebb Android engem is érdeklene M3 8.4-re.
Van erről valahol/valakinek infó?

(#2289) Joe.36 válasza PrinczA (#2288) üzenetére


Joe.36
addikt

Úgy tudom nincsen, max valami főzelék talán, én a gyárit használom, nekem megfelel.
Sajnos az aksi kezd elfáradni benne.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#2290) Chris Kiki válasza Joe.36 (#2289) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Az aksi az enyémben is teljesen halott. De már rendeltem Aliról aksit, csak találnom kellene valakit, aki ki tudja cserélni benne.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#2291) Joe.36 válasza Chris Kiki (#2290) üzenetére


Joe.36
addikt

Én a gyári szervízben gondolkodom, majd kérek tőlük árajánlatot. Mennyi volt az aksi ?

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#2292) Chris Kiki válasza Joe.36 (#2291) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

10 dodó.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#2293) adabra


adabra
senior tag

Nagy a csend... :DD

Lehet erre a tabeltre valamilyen friss(ebb) rendszert felrakni?

(#2294) sonye válasza adabra (#2293) üzenetére


sonye
senior tag

7 van rajta. Talán még lehetett rá rakni 10-et.
Mai napig a legjobb tablet.
Szépen magára hagyták és ezzel megölték.
Eladtam, mert a 7-es android nekem már kevés volt azokra a feladatokra, amit szeretnék.
Keresem az utódot, de szörnyű, hogy a tepsi teniszütő méret a trendi.
Nem vagyok alma párti, de az a mini tablet zseniális lett.

(#2295) adabra válasza sonye (#2294) üzenetére


adabra
senior tag

Köszi.

Közben megtaláltam ezt:
LineageOS 17.1( Andorid 10, 2022 októberi biztonsági pakk)

Majd valamikor kipróbálom.

(#2296) cirx válasza adabra (#2295) üzenetére


cirx
senior tag

de a bootloadert hogyan oldjátok fel? :F

S23 GREEN

(#2297) tothferenc válasza cirx (#2296) üzenetére


tothferenc
senior tag

Pont ezert nem alltam meg neki es sem, hogy a bootloadert hogy lehet kinyitni. Pedig a mai napig nyuzom a masinat.

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#2298) cirx válasza tothferenc (#2297) üzenetére


cirx
senior tag

és akkor el is jutottunk a mese végére :(

S23 GREEN

(#2299) adabra válasza cirx (#2296) üzenetére


adabra
senior tag

Állítólag a DC-unlocker -rel megoldható a dolog kb 5 USD ellenében.
Ha lesz pár szabad órám, rászánom magam (és a pénzt)...

[ Szerkesztve ]

(#2300) tothferenc válasza adabra (#2299) üzenetére


tothferenc
senior tag

Varjuk a fejlemenyeket :))

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#2301) sonye


sonye
senior tag

Sziasztok!

Búcsúzok a fórumtól.
A legjobb tableteim voltak ezek az M3 gépek.
Sajnálom, hogy a hüvely magára hagyta. Csinált nagy és google nélküli verziókat.
Már ideje volt váltanom, mert szükség volt az új android funkciókra.
voltak olyan spécibb applikációk, amik nem mentek a 7-es androiddal. Főzni meg nem akarok.

4 évet használta, és a mai napig hiba nélkül mennek a gépek.
Szomorú, hogy ma már nincs ez a minőség.

Xiaomi Pad 5 lett az utód. A mérete időnként nagy, de sokkal több tartalom elfér a kijelzőn.

(#2302) Pazolini


Pazolini
senior tag

Sziasztok!
Fatális faxságom miatt a kijelző megsérült. Még rajta a gyári fólia, ami sajnos nem tudta megvédeni. Teljes mértékben használható a kijelző, de előbb-utóbb szervizbe kellene vinnem.
Telekomos vétel volt 2017 elején, 7 és fél éve szolgál, mindig nagyon vigyáztam rá. Nagyon sajnálom.
Volt már valakinek cserélve az üveg? Egyáltalán jól emlékszem, hogy a panel felett üvegréteg van, ami cserélhető, s nincs az üveg egybeépítve vele, ami rettenetes drágává tenné, sőt: totálkárossá.
Bocs, hogy semminek nem néztem utána, csak kérdezek, de egy kicsit még sokkos állapotban vagyok... :Y

(#2303) Joe.36 válasza Pazolini (#2302) üzenetére


Joe.36
addikt

Szia. én se tudom hova vigyem, nekem aksi és usb csere kéne ! Tud valaki segíteni ?

Ez a Tab még most is nagyon jó !

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#2304) Pazolini válasza Joe.36 (#2303) üzenetére


Pazolini
senior tag

Van egy nagyon jó hardveresem, de elő kell kaparnom nekem is, nem bíznám másra a kicsikét. Pár nap türelmet kérek. :)

(#2305) Chris Kiki válasza Pazolini (#2304) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Ez engem is érdekelne! Aksi csere szintén.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#2306) Buvana


Buvana
aktív tag

Mikor lesz már újra ilyen elegáns, könnyű 8.3 as tab a piacon? Friss HW-SW-el? Még itt is napi szinten nyúzva van.

(̅_̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅_̅()ڪے~~~~

(#2307) Pazolini


Pazolini
senior tag

Sziasztok! Megvan az emberem, Peti. Pesterzsébeten dolgozik. Pontosabban ott van az az ismerőse, akihez ő is viszi a mobiljait. Sajnos ő már a multimédia iparágban van, ott kamatoztatja a tudását, de nekem azonnal segített, képeket kellett küldenem az elő-és hátlapról, s ő maga vitte be az (új) emberhez árajánlatért. Megvárom, mit mond. És aztán megszerzem és küldöm nektek is az elérhetőségeit.

(#2308) Buvana válasza sonye (#2301) üzenetére


Buvana
aktív tag

Szia! itt 6 és fél éve dolgozik. Most lesz belőle autós navi. Van amit el kell engedni! :R

(̅_̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅_̅()ڪے~~~~

(#2309) Buvana válasza adabra (#2299) üzenetére


Buvana
aktív tag

itt nyitott, de a kamera nem megy főzött romon, ezért fel sem tettem. Attól még lehet hogy jó ,de nekem nem kell.
Rendelés időpontja:2017 febr. 27
Huawei MediaPad M3 8.0 Wi-Fi + 4G/LTE 64GB tablet, Gold (Android)1119 990 Ft119 990 Ft :Y :R

[ Szerkesztve ]

(̅_̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅_̅()ڪے~~~~

(#2310) Pazolini


Pazolini
senior tag

M5 GSM
Bárdos Tibor
[link]

(#2311) tothferenc válasza Pazolini (#2310) üzenetére


tothferenc
senior tag

Menniyert vallalja?

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#2312) tothferenc


tothferenc
senior tag

Only wifi modellen hasznalja valaki a ph appot? Nekem az utolso ket frissites ota nem megy

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#2313) Pazolini válasza tothferenc (#2311) üzenetére


Pazolini
senior tag

Neten 38E volt, amit egy honlapon olvastam, ő 22E-ért vállalta, természetesen úgy, hogy ő szerezte be az érzékelőt. Tokkal-vonóval 2 nap volt az ügylet.

(#2314) F.Gábor


F.Gábor
csendes tag

Hát ez már egy jó ideje csendes vidék 🙂
De ha valaki visszajönne nosztalgiázni:
2017 decembertől használom napi rendszerességgel ezt a tabletet. Az igaz, hogy csak a 7. Android verzióig jutott, az utolsó biztonsági javítási szint pedig 2018.12.01.-i. Viszont azóta is hibátlanul működik. Nincs különösebben óvva, de kívülről is szinte gyári állapotban maradt. Fólia nincs a kijelzőn, viszont karc sem. Akksi ma is hibátlan, nem teszteltem, de több napot bír. A wifi-je még ma is az elsők között van: ahogy rányomok a kapcsolódásra, a következő másodpercben már kapcsolódott is. Egyetlen telefon sem tudta ebben előzni, pedig már egy-kettő cserélődött a kezemben ez alatt az idő alatt :)
Egyetlen kis ráncocska jelent csak meg az arcán így öregkorára: némelyik alkalmazás kicsit lassabban indul, mint újonnan. Összesen ennyi...
Ja, és kikapcsolni meg nagyon ritkán szoktam.
Szóval eléggé megérte anno azt a 117 eFt-ot.
A tesztre alapozva döntöttem amúgy akkor a tablet mellett, úgyhogy visszamenőleg is köszönöm nektek! :B

(#2315) Joe.36 válasza F.Gábor (#2314) üzenetére


Joe.36
addikt

Nekem sajnos az aksi tönkrement benne.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.