Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2001) neophyte79 válasza Divinity (#2000) üzenetére


neophyte79
tag

Nem, rosszul akarod érteni.
Az andoid rendszer küld üzenetet, hogy dokkoló probléma miatt nem ébreszt, holott töltőn van. Sosem volt dokkolón.
Így már érted?

[ Szerkesztve ]

(#2002) Divinity válasza neophyte79 (#2001) üzenetére


Divinity
őstag

Rosszul fogalmazol.:)

Az ébresztés (gyári) valamilyen dokkoló probléma miatt nem ébreszt, amikor töltőn van.
- Tehát tudod, hogy a dokkolóhoz köthető a probléma. Ebből már lehet arra asszociálni, hogy van dokkolód.

Sima töltőn, nem dokkolón, eddig ilyen nem volt.
- Ez pedig azt jelenti, hogy dokkolón volt már ilyen probléma de sima töltőn ne.

Ne mi legyünk már a hülyék mert nem tudsz fogalmazni.

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#2003) ballazol válasza Divinity (#2002) üzenetére


ballazol
senior tag

:D :D :DDD

"A könnyű is súlyos, ha jó és értékes." C.G. Jung

(#2004) #07746304 válasza Divinity (#2002) üzenetére


#07746304
törölt tag

+1

(#2005) neophyte79 válasza Divinity (#2002) üzenetére


neophyte79
tag

Oké, hagyjuk.

Az ébresztés (gyári) valamilyen dokkoló probléma miatt nem ébreszt, amikor töltőn van.
Az android rendszer írta egy figyelmeztetésben, hogy a telefon ébresztője dokkolót észlel, pedig sima töltőn van. Nincs fizikailag dokkolóm. De mindegy, hagyjuk is.

De lényegi előre lépés nem történt, mert nem tudja a választ senki.

[ Szerkesztve ]

(#2006) Buvana


Buvana
aktív tag

Ez a beszélgetés úgy lett elrontva az elején, hogy hiányzik 1 db szó a hozzászólásból. Milyen érdekes ugye, hogy meg tudja változtatni egy mondat értelmét?

Sziasztok.

Találkozott már valaki ezzel a problémával?
Az ébresztés (gyári) valamilyen dokkoló probléma miatt nem ébreszt, amikor töltőn van. Sima töltőn VAN, nem dokkolón, eddig ilyen nem volt.
Tud valaki okosat erről?

Tehát a VAN szó hiányzott.

A tárgyalást berekesztem! ;)

[ Szerkesztve ]

(̅_̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅_̅()ڪے~~~~

(#2007) ballazol


ballazol
senior tag

A hibajel szerint dokkoló probléma van, holott dokkolót nem használok.
Szerintetek, ha nem ez, akkor mi lehet a probléma? :DD

"A könnyű is súlyos, ha jó és értékes." C.G. Jung

(#2008) Buvana válasza Buvana (#1996) üzenetére


Buvana
aktív tag

Nézzétek már meg pls a google térképet, mert nem csak én mondom hogy hibás. Kilépés után bekapcsolva hagyja a gps-t.

(̅_̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅_̅()ڪے~~~~

(#2009) Buvana válasza Buvana (#2008) üzenetére


Buvana
aktív tag

Most már biztos, hogy az új verzió hibás. visszarakva hi suite el az egy hónappal ezelőtti térkép mentést adatokkal, minden rendben. Csak érdekes, hogy angol nyelvű lett a visszaállított. De legalább van helyzetmegosztás. És lehet hogy csak annak bugos aki használja a helyzetmegosztást. :K

(̅_̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅_̅()ڪے~~~~

(#2010) mr.tamasbiro


mr.tamasbiro
őstag

Egy gyors kérdés. Beüzemeltem fiam gépet de még a régi szoftver van rajta.
Lehet frissíteni vagy nem olyan jó mint amivel ki jött.?

(#2011) norti válasza mr.tamasbiro (#2010) üzenetére


norti
addikt

Egy leheletnyit gyorsabb volt a régi, de nem jelentős a változás, cserébe frissebb a rendszer.

(#2012) mr.tamasbiro


mr.tamasbiro
őstag

Egy gyors kérdés. Mennyi idő alatt tölt fel?

(#2013) ballazol válasza mr.tamasbiro (#2012) üzenetére


ballazol
senior tag

Nekem egy jó 2,5 óra, de jól lemerítem (4-8%-ra), és 100%-ra visszatöltöm álltalában.

"A könnyű is súlyos, ha jó és értékes." C.G. Jung

(#2014) ghiottone válasza ballazol (#2013) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Én is így töltöm és több, mint másfél év után is ugyanazt a kijelző időt hozza az aksi.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#2015) ballazol válasza ghiottone (#2014) üzenetére


ballazol
senior tag

Nekem is januárban lesz 2 éves. :)

"A könnyű is súlyos, ha jó és értékes." C.G. Jung

(#2016) mr.tamasbiro


mr.tamasbiro
őstag

8-nál raktuk fel és 3 óra alatt lett fullos.
Most pihen karácsonyig.

(#2017) Joe.36 válasza ballazol (#2015) üzenetére


Joe.36
addikt

Nekem Decemberben lesz 2 éves , aksi jól bírja, semmi hiba, frissítések nem jönnek sajnos, nem is fognak, ezen a téren csalódtam ebben a márkában, T3 tabra érdekes módon jönnek a biztonsági frissítések, pedig az is 7.0 és ugyanez a márka, pedig sokkal gyengébb minden tekintetben.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#2018) Divinity válasza Joe.36 (#2017) üzenetére


Divinity
őstag

FF-ben elérhető a kövi biztonsági frissítés csak még nem approved. :)

Amúgy nekem is tökéletes az akku egy jó másfél év után is. :)
Kicsit sajnálom, hogy nem lesz Oreo se, az hozna sok jó dolgot de hát ez van, multimédia ezsköznek továbbra is tökéletes és lesz is még vagy két évig szerintem. :))

[ Szerkesztve ]

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#2019) #07746304 válasza Divinity (#2018) üzenetére


#07746304
törölt tag

Pont emiatt, nem veszek M5-öt, mert a prémium kategóriában is megjátszották ezt, hogy egy főverzió aztán helló. A másik ok meg az, hogy az Andriod 9-ben már nincs is táblagép mód, mert állítólag Chrome OS-re áll át a Google.

(#2020) Joe.36 válasza Divinity (#2018) üzenetére


Joe.36
addikt

Szia, mi az a FF ? Egyébként számomra is tökéletes, arra amire használom. :) Jó cucc ez nagyon, több támogatást érdemelne... Tudása alapján főleg !!!

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#2021) Divinity válasza Joe.36 (#2020) üzenetére


Divinity
őstag

Firmware Finder, egy kis app ami a Huawei szervereiről szedi a rendszereket, test verziók is felkerülnek, azokat és gyakran még az approvedeket sem lehet feltenni de legalább egy jövőképet tud mutatni. :)

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#2022) #07746304 válasza Divinity (#2021) üzenetére


#07746304
törölt tag

Mit mutat jelenleg? Gondolom nem Oreo frissítést, csak biztonságit :(

(#2023) ghiottone válasza #07746304 (#2022) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Novemberi szintet láttam.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#2024) Divinity válasza #07746304 (#2022) üzenetére


Divinity
őstag

Én már elengedtem az Oreo-t :( Érdekes mert ha jól tudom a Honor 8 végül megkapta a hardver meg egyezik. Biztos az M5 miatt lettünk lehúzva. :(
Biztonsági frissítések még egy darabig jönnek majd szerintem aztén szépen azok is elmúlnak.

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#2025) #07746304


#07746304
törölt tag

Most vettem észre, hogy a fémháztól kezd a kijelző ragasztása elengedni :Y Garanciális a termék még, és a kapacitív kijelző rendben működik, ha hazaérkeztem majd lefényképezem.

(#2026) #07746304


#07746304
törölt tag

Így néz ki:

(#2027) bkiky01


bkiky01
senior tag

Azonnal küldeném a szervizbe..

(#2028) #07746304 válasza bkiky01 (#2027) üzenetére


#07746304
törölt tag

Telekom-os a készülék, ilyenkor a Telekom küld érte futárt?

(#2029) Divinity válasza #07746304 (#2028) üzenetére


Divinity
őstag

Huawei-nél nincs futár. :) Sőt, Magyarországon szerintem már senkinél sincs.
Firstphone-ba vagy Huawei szervíz központba viheted. Persze viheted a T-be is de akkor az plusz idő mert nekik is adminisztrálni kell és avégén úgyis az elpbb jelzett két hely egyikénél köt ki.

[ Szerkesztve ]

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#2030) #07746304 válasza Divinity (#2029) üzenetére


#07746304
törölt tag

Felhívtam a Huawei márkaszervizt, azt mondták, hogy biztonsági mentés, FR, Posta

(#2031) #07746304


#07746304
törölt tag

Backup visszaállítás esetén a Google hitelesítő beállításai is megmaradnának?

(#2032) Divinity válasza #07746304 (#2030) üzenetére


Divinity
őstag

Nincs firstphone a közelben? Azzal jobban járnál mint a TMX-el.

[ Szerkesztve ]

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#2033) #07746304 válasza Divinity (#2032) üzenetére


#07746304
törölt tag

Szerintem nincs. Berettyóújfalu a város.

(#2034) #07746304 válasza Divinity (#2032) üzenetére


#07746304
törölt tag

Megnéztem, van Debrecenben, beviszem oda.

https://huaweiblog.hu/huawei-szerviz-debrecen/

(#2035) calamites


calamites
őstag

Hali!

Van köztetek olyan aki játszik Asphalt 9-et a tabletjén?

Minden funkció működik?

(#2036) cirx válasza #07746304 (#2026) üzenetére


cirx
senior tag

Majd mesélj mi volt. Olyan mint ha az akksi nyomta volna fel a kijelzőt. :Y

S23 GREEN

(#2037) ghiottone válasza cirx (#2036) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Én is erre gondoltam. Anno egy Chuwi tablet csinált nálam hasonlót, amikor kipúposodott.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#2038) #07746304 válasza cirx (#2036) üzenetére


#07746304
törölt tag

Vettem egy Xiaomi Mi A2 Dual LTE 64GB 4GB okostelefont, mert a Huawei kiesik hetekre. Most megvárom, hogy kiszállítsák az újat, mert Google Hitelesítő, CIB Mobilalkalmazás, és még sorolhatnám, át fog költözni.

Gyárilag 8.1-gyel érkezik, de vegytiszta Android, és már a P Pite azaz az Android 9 is elérhető rá.

Örülök, ha az akkumulátor púposodott fel, mert legalább nem tudják rám fogni.

Természetesen megírom a fejleményeket ;)

[ Szerkesztve ]

(#2039) Joe.36 válasza Divinity (#2021) üzenetére


Joe.36
addikt

Felraktam, talált is, Ota-n nem tudom felrakni, melyiket kell letölteni, elrontani nem szeretném, garancia még van rá ebben az évben kb.
Ha letöltöttem mit kell tenni hogy felrakjam.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#2040) Joe.36 válasza ghiottone (#2023) üzenetére


Joe.36
addikt

Ahogy nézem, egyiket sem lehet felrakni, legalább is nekem nem sikerült.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#2041) ghiottone válasza Joe.36 (#2040) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Még nem engedi, not approved for installing vagy valami ilyesmi.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#2042) #07746304


#07746304
törölt tag

Részemről a válasz arra, hogy az M3 (Prémium kategóriás) táblagépet meghagyta a Huawei Android 7.0-n a márka lecserélése: olyan készülékre ami a legfrissebb Androidot fogja kapni legalább két évig, ráadásul vegytiszta formában!

Az M3 megy a szervizbe, aztán javítást követően lehet eladom, azzal a felütéssel, hogy soha többet nem vásárolok tőlük semmit.

[ Szerkesztve ]

(#2043) #07746304 válasza #07746304 (#2042) üzenetére


#07746304
törölt tag

(#2044) motofi válasza #07746304 (#2038) üzenetére


motofi
aktív tag

Nekem még anno a Mediapad M1 volt ragasztás hibás. Különösebben nem bízok a Huawei-ben mint márkában, de a táblagépek terén mindig valahogy náluk kötök ki.

(#2045) #07746304 válasza motofi (#2044) üzenetére


#07746304
törölt tag

Nos én most adtam fel a postán, csináltam előtte FR-t.

Mégse Módosítások mentése Huawei MediaPad M3 8.4 4G/LTE 64 GB ROM/4GB RAM - Factory Reset Mióta megvásároltam, nem volt rajta FR, és újonnan vettem. Most váltani fogok iPad-re, és nem az akkumulátor hiba miatt, hanem, mert a Xiamomi telefonom ami 62490 Ft volt (Nem 105K mint az M3!) két évig legalább folyamatosan kapja az összes Android frissítést, főverziókat is garantáltan, és a biztonságiakra sem kell hónapokat várnint a Huawei-nél. Aztán részemről ennyi volt a Huawei történet. Az M5-re meg kérdés még az is , hogy egyáltalán kapnak e majd 9-et, ugyanis abban már nincs táblagép mód külön állítólag, és a Google a ChromeOS-t akarja táblagépekre rakni, amit nem igen fognak az M5 tulajok sem megkapni.

(#2046) Buvana


Buvana
aktív tag

Mit össze nem vergődtök ezzel a hivatalos frissítéssel... :)
Messze a legjobb tablet volt ez, és még most is az egyik legjobb.
Gyakorlatilag reggeltől estig nyúzva van.
Kifejezetten jó, a nem gyakori frissítés, mert mindig újra kell húznom az egész rendszert olyankor, a root miatt.

Következő az M5 lesz, ha ez beadja a derekát. :C

[ Szerkesztve ]

(̅_̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅_̅()ڪے~~~~

(#2047) tothferenc


tothferenc
senior tag

+1.
Engem sem izgat annyira a biztonsági frissítés, sem a főverzió. IOS mellett media tartalom fogyasztásra használom (YT, filmek (mirror share-rel, néha játék, zene) és eddig a legjobb tablet amit használtam.

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#2048) Bailey


Bailey
senior tag

Új főverziót nem valószínű hogy kap már, de ma érkezett a wifis verzióra egy új frissítés a 2018 novemberi biztonsági csomaggal. Legalább még valamennyire törődnek vele.

[ Szerkesztve ]

(#2049) Trooper82 válasza Bailey (#2048) üzenetére


Trooper82
senior tag

Egyem a szívüket. 😀

(#2050) #07746304


#07746304
törölt tag

Nos mindenki máshogy dolgozza fel, ha egy gyártó a saját vásárlóit annyiba sem nézi, hogy legalább látszata legyen a törődés halvány szikrájának. Helyette prémiumkategóriában kiad 1 azaz egy főverziót, aztán helló... nálam ez nem fér bele. Mert megértem, ha a Google döntése miatt majd az M5-re (főleg mert iPad-et vettem) nem fog megjelenni a ChromeOS… de az, hogy az M3 nem kapja meg még a 8.0-t sem... hát skandalum.

Nálam mint márka leszerepelt, és ez egy kínai nem is amerikai cég! Nemhogy nem másak, még olyanabbak, még inkább rá akar venni, hogy vegyél újat. Most vannak páran akik azt írják, hogy nem érdekli őket, de amjd akkor fogja amikor 1-2 év múlva is ezt használnák, mert egyébként az erő meg is lenne benne az alapdolgokhoz, csak Google Play-ből nem jönnek le a frissítések, mert már az alap 8+-os Android lesz.

Mindegy, az enyém szervizelni van, aztán eladom. A Google amit művelt a Nexus-szal is kiverte nálam a biztosítékot, le léptem tőlük, mert az N7 2013-ra a 6.0 volt az utolsó...telefonból Xiaomi! Vegytiszta Androiddal ugyanúgy 4 GB RAM és 64 GB tárhely.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.