Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) davidsone


davidsone
addikt

cép és jó :C

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#52) henrik1 válasza vodkamaffia (#16) üzenetére


henrik1
tag

(#53) Mezcal válasza Shade45 (#21) üzenetére


Mezcal
addikt

Csak nem tudom lecserélni a már több mint 2 éves LG G Pad 7-esemet.

Biztos, mert nem akarod. Ott a Nexus 7 (2013)

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#54) Csapoati válasza student (#49) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Egyrészt garantált a frissítés, másrészt iOS-nél azért kissé lassabban avulnak a hardverek. Arról nem is beszélve, hogy ez a Huawei már most se bírja natív felbontáson akomolyabb 3D-s játékokat.

Sztrego: Miért cseréljen egy 3 éves tabra egy 2 évesről? :F

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#55) MerLinh válasza zsoltti (#47) üzenetére


MerLinh
senior tag

hát a premiumhoz jár egy fasza füles, és valamivel nagyobb az akksija is =) mondjuk azt nem tudom mennyire melegszik ez, de nem mondható hűsnek a galaxy tab...de leglább füledhez tartva telefonálhatsz a samsungal =)
illetve a galaxy kifutott darab =) úgyhogyg marad ez aki mostanában újban gondolkozik

[ Szerkesztve ]

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#56) Hallosz


Hallosz
senior tag

Csinos darab, bizonyára megállja a helyét netezésre, de azt gondolom nem ez az igazi.

Mert lakni, muszáj.

(#57) #96302336 válasza Wesder (#38) üzenetére


#96302336
törölt tag

Azért, hogy jól ki lehessen röhögni azt, aki táblagéppel videózik, vagy fotózik. :D
Amikor ilyent látok, mindig a box jut eszembe, mikor körbehordozzák a táblát a következő menet előtt :D

(#58) Magnat válasza Csapoati (#54) üzenetére


Magnat
veterán

Hiába öregebb, minden tekintetben erősebb, más kérdés, h már lassan az is őskövület lesz, plusz kapni sem lehet újan.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#59) Mezcal válasza Csapoati (#54) üzenetére


Mezcal
addikt

Miért cseréljen egy 3 éves tabra egy 2 évesről?

Mondjuk azért, mert még mindig a legjobb 7-es tablet, annál az LG-nél meg mérföldekkel.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#60) Dr.FantastiK válasza ASdS (#4) üzenetére


Dr.FantastiK
őstag

ja ,, kellett neked Kinyai ! :DDD

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#61) nalaca000 válasza Wesder (#38) üzenetére


nalaca000
tag

Pl. pont ezért jó, hogy van fényképező hátul is rajta.
Nem biztos, hogy csak a rusnya képemet akarom megmutatni a túloldalnak.

A világ egyik legnagyobb problémája, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosok meg mindenben kételkednek!

(#62) Petykemano


Petykemano
veterán

10"-os is jön? Vagy az külön hír?

Találgatunk, aztán majd úgyis kiderül..

(#63) kondás


kondás
tag

Ki vesz ilyet, amikor ennyiért már ipadot adnak :O

(#64) Mezcal válasza kondás (#63) üzenetére


Mezcal
addikt

akinek nem kell a laggpad.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#65) joey04 válasza Petykemano (#62) üzenetére


joey04
titán

Ez teszt volt, nem hír. :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#66) Balint1408


Balint1408
aktív tag

Nem rossz.

A térerő veled van!

(#67) Petykemano válasza joey04 (#65) üzenetére


Petykemano
veterán

Külön poszt? Fog róla hír/poszt/teszt érkezni külön? Vagy szép csöndben megjelenik és kész. (Ha megjelenik)

[ Szerkesztve ]

Találgatunk, aztán majd úgyis kiderül..

(#68) Bog válasza Petykemano (#67) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Ha bejelentik külön, akkor írunk róla külön. Ha csöndben megjelenik, de észrevesszük: akkor is. Ha nem vesszük észre, akkor marad a teszt, valamikor.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#69) Tombolo


Tombolo
tag

Szép.

(#70) Voloka válasza barthez (#22) üzenetére


Voloka
tag

Hát, komám te egy kereskedők álma vagy, akit simán be lehet palizni!
Magyarországon 2007-óta a fogyasztói ár, a fogyasztó által fizetendő ár! Azaz az ÁFÁval növelt ár, lévén,hogy azt mindig ki kell fizetni!
A itt fel tüntetett általad " nem értett" árkülönbségek, a beszerzési forrástól függő árkülönbségek.
Ezt persze csak csendben a félreértések elkerülése miatt írom le, a gyengébbek kedvéért, hogy ne égessék magukat ilyen butaságokkal, hogy ÁfÁ-s ár-e vagy nem.

(#71) Petykemano válasza Bog (#68) üzenetére


Petykemano
veterán

Köszi

Találgatunk, aztán majd úgyis kiderül..

(#72) alex devil


alex devil
senior tag

Király, hogy a Westworld megy.

S23

(#73) UnA válasza student (#49) üzenetére


UnA
Korrektor

(nem ide :) )

[ Szerkesztve ]

(#74) Petykemano


Petykemano
veterán

A kijelző karcállóságáról van információ?

Találgatunk, aztán majd úgyis kiderül..

(#75) janeszgol válasza Voloka (#70) üzenetére


janeszgol
félisten

Én nem hülyézném le, mert nem mindig bruttó árat írnak a cikkekben. Pláne, ha külföldi, azaz átszámított árról van szó.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#76) Louisville


Louisville
újonc

Amennyiben lesz 10 colos változata és abba esetleg a Kirin 960-as processzor kerül, akkor ütős gép lesz.

(#77) dAnky


dAnky
aktív tag

Ma vettem at. Edigitaltol vettem meg. Szuper kis szerkezet.akuban lehetne erosebb 2 ora nyomkodas 100rol 77% de nyilvan kozbejatszik a nagy felbontas is! Szep kep jo hangzas gyors porog rendesen. Egyedul tesztkent megneztem jatekoknal hat ott valoban gyengecske a galaxy s6 edge plusomhoz kepest. Azon kivul megveri majdnem mindenben, kiveve hogy a fekete az nem olyan fekete mint az s6 edgen, de nyilvan azon a fekete a legfeketebb a maga 0as ertekevel:) kamera gyenge de nyilvan nem fenykepezni kell vele... osszesegeben 100 ezerert szerintem korrekt foleg amire nekem kell a netezes es 90 szazalekban filmezes. A samsung galaxy tab2 az amit vettem volna de sajnos az 4:3as nem alkalmas filmezesre. A 2db sztereo hangszoro nagyon szepen szol:) akinek kerdese lenne jelezze szivesen valaszolok

[ Szerkesztve ]

(#78) #10647296


#10647296
törölt tag

Sziasztok! Nekem is már a futárnál van lehet holnap vagy hétfőn megkapom. Várom már. Én telefonként fogom használni. 12,5 cm simán elfér a belső zsebben :) Sokat böngészek filmek stb. 120ért 4G/LTE 64GB arany AKG fülessel szerintem megéri.

(#79) fPApi válasza #10647296 (#78) üzenetére


fPApi
őstag

Szia! Az LTE-st hol vetted?

(#80) #10647296


#10647296
törölt tag

Szia! Telekom. Már nagyon régóta vártam végre ott árulják. Nem értem miért nincs a 100 bolt egyikében se.

(#81) bsebi válasza dAnky (#77) üzenetére


bsebi
csendes újonc

Szia!

Én is megkaptam ma de nekem az a vajon hogy a viber nem megy rajta, azaz amikor aktiválom akkor a telefonomon kilép. Korábbi tabomon simán ment együtt, de itt úgy tűnik hogy a tabot telefonnak látja és emiatt lép ki a másikon. Neked sikerült aktiválni a vibert úgy hogy a telefonon is aktív maradt? Wifi only modell. Köszi a mielőbbi választ.

(#82) motofi válasza dAnky (#77) üzenetére


motofi
aktív tag

Szia! Netezni jól lehet vele, nem akadozik? Online TV adások pl: M4 jól jönnek rajta? Jelenleg a korábbi előd M1-et használom, már két éve, de az komolyabb oldalaknál mint pl: mobilarena, facebook, akadozik, csak filmnézésre jó, amit felmásolok rá.
Tetszik a készülék, annó az M1 is tetszett, csak félek,hogy netezés terén gyenge, nem birkózik meg komolyabb oldalakkal.

[ Szerkesztve ]

(#83) L1MaT


L1MaT
tag

Én egy M2 használtam majdnem 1 évig imádtam míg elnem lopták :(( Tetszik ez az M3 nem tünik rossznak és jó áron van. Nagyon szemezek vele. :)

[ Szerkesztve ]

(#84) #10647296 válasza motofi (#82) üzenetére


#10647296
törölt tag

Szia!
Ma vettem át, hát nem hogy nem akad, hanem nagyon gyors. Nem számítottam erre. Úgy dobálja az oldalakat mint a villám. LG G4-et agyonveri. A hangja meg brutál. Erre se gondoltam. Írták, hogy jó meg hangos. Hihetetlen :) nagyon jó hangja van. Ujjlenyomat olvasó, az se gomb csak érintő mint az iphone 7-nél. Éppen ráteszem az ujjam már benn is van. és nincs az az idegesítő menü nem jut eszembe a neve :D (kis kör háromszög kocka) teljes kijelzőt kihasználja. Mindent az az 1 kis érintőgomb irányít. IMÁDOM!!!

(#85) bsebi


bsebi
csendes újonc

Sziasztok! Bárkinek akinek van, megy rajta a Viber úgy hogy közben nem lép ki a telefonról? Én ezzel a problémával küzdök, nagyon jó lenne ha vki tudna segíteni. Ezen is múlik hogy visszaküldjem, ezt leszámítva viszont hibátlan, gyors, jól szól, fürge. Köszönöm a mielőbbi segítséget!

(#86) #10647296 válasza bsebi (#85) üzenetére


#10647296
törölt tag

Nem megy egyszerre. Viber whats app kilép mindkettő. Telefonszámot kell megadni logikus, hogy nem lehet 2 eszközzel egyszerre beszélni. A notebook más tészta ott megy

(#87) bsebi válasza #10647296 (#86) üzenetére


bsebi
csendes újonc

Köszönöm hogy kipróbáltad! Amúgy meg logikus mert a régi tabomon simán megy egyszerre a kettő és persze szinkronizál, itt is így kellene működnie, de ez nem s tab hibája persze,viberék talán javítják, írtam már a supportnak de sajnos eddig csak nem kompetens emberekkel emaileztem. Akinek ez fontos az várjon hátha javítják, a tab viszont gyors, jó akksi, és gyönyörű kijelző tehát megéri aszú árát. Még egyszer kösz a segítséget!

(#88) Joe.36


Joe.36
addikt

Sziasztok, ebbe ugye 128 GB lehet maximum berakni ha jól tudom ?

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#89) scilas


scilas
csendes tag

Sziasztok!

Le lehet valahonnan szedni egy teljes használati utasítást?
Hogy lehet zenét (mp3) tenni a tabletre?
Valamint mi kell az AC3 hang lejátszásához?

Köszönöm a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

(#90) Joe.36 válasza scilas (#89) üzenetére


Joe.36
addikt

AC3 Lejátsza a VLC

MX esetén Aio 1.8.6

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#91) scilas válasza Joe.36 (#90) üzenetére


scilas
csendes tag

Köszönöm szépen!

Zenemásolást nem tudod, hogy hogyan kell csinálni?

(#92) Joe.36 válasza scilas (#91) üzenetére


Joe.36
addikt

Csinálsz egy zene mappát, Pc- ről felmásolod a zenéket, ha kell felrakod a Power Amp-t és kijelölöd azt az 1 mappát.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#93) jabed válasza scilas (#89) üzenetére


jabed
csendes tag

Hi!
mp3 na ne mar!
flac sokkal jobb egy ilyen kutyun.
Keress a neten flac zeneket, vagy tomoritsd a cd-t vesztesegmentessen!
Az lesz a jo zene.

(#94) scilas válasza jabed (#93) üzenetére


scilas
csendes tag

Amennyiben írsz nekem egy helyet, ahonnan le lehet szedni flac-ben zenéket, akkor örömmel leszedem, ami nekem kell.
scilas73@gmail.com

(#95) Joe.36


Joe.36
addikt

Nekem is lett egy 4G-s 64 GB-os prémium kiadás karácsonyra beléptem a klubba :)

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#96) jabed


jabed
csendes tag

Hi!
Egy pici segitseget kernek toletek!
A gyari e-mail klienset, hogy lehet rabirni a freemail leveleimet kezelje?
Probalom be allitani a pop3 szervert, de a vegen sosem tudja befejezni a kapcsolodast.
Elore is koszi.

(#97) ANOka válasza jabed (#96) üzenetére


ANOka
őstag

Miért a gyárit akarod használni?
K-9 Mail-t próbáltad már? Én ezt használom Androidon.

(#98) Murrin


Murrin
újonc

Sziasztok!

Hogyan lehet beállítani Chrome vagy Mozilla alatt a Startlapot kezdőlapként?
Egyknél se tudom működésre bírni a dolgot.

Androidra van valamilyen AdBlock verzió?

Hogyan tudok Könyvjelzősávot "varázsolni" a Chromba vagy a Mozillába?

Végezetül. Hogyan tudom bezárni a mellékelt képen, a kis kockában látható 20 lapot?

Előre is köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#99) Joe.36


Joe.36
addikt

Kipróbáltam a tabot végre nekem S7E is van és az után is azt mondom hogy nagyon jó cucc.
Ahhoz képest hogy tab nagyon jó a kamerája, mind elől és hátul.
Nagyon minőségi az összerakás.
Nagyon jó az ujjlenyomat olvasó.
Nagyon szép a kijelző.
Igényes, gyors stabil rendszer.
Brutális hangrendszer.
Beleraktam a sima T-s simet ( netes kártyával nem lehet telefonálni ) de így lehet.
Nem lassú, nem akadozik, nem melegszik, jól bírja az aksi.
Sandisk Ultra 80 MB/S 128 GB Micro Sd tökéletesen megy benne.
Nekem nagyon tetszik :)

Lehetne benne vezeték nélküli gyors töltés és hátsó led vaku ( lámpának ) és tokéletes lenne.
Játékra nem próbáltam 32 kijelző méret alatt nem játszom :D

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#100) qwertly


qwertly
addikt

Sziasztok!

Nem találom sehol gyári garival 4×32GB vagy 64GB prémium verziót és a Huawei MediaPad M2 8.0 verziót.Nem a 10 méretett.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.