Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) Hyena


Hyena
senior tag

En semmilyen tokot, foliat nem hasznalok rajta de jol birja.
Nem szeretem ezeket a dolgokat, minek azert vigyazni ra , hogy majd mikor eladom masnak szep legyen addig meg benazni a foliaval... :)

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#502) #41133696 válasza Joe.36 (#500) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ja igen, nekem a telefonom is egyben :K

(#503) jabed válasza Hyena (#501) üzenetére


jabed
csendes tag

YES!
En is igy hasznalom, mert ugyebar a gyarto sem becsomagolva ajanlja.
Fembol van meg uvegbol es azok lassan kopnak.

(#504) Joe.36 válasza Hyena (#501) üzenetére


Joe.36
addikt

Gyári fólia szerintem nagyon jó, nem kell bénázni vele, olyan mintha rajta se lenne, én szeretek rá vigyázni, szerintem ez sokáig megmarad, elég nekem mindenre.
Szerintem a fólia kell rá mindenképp, főleg hosszú távon. A karcok miatt. Nem véletlenül adták hozzá és benne van az árban.
Ha esetleg egyszer eladom, szép állapotban többet ér.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#505) Dino69 válasza #41133696 (#499) üzenetére


Dino69
aktív tag

Akkor te szerencsés vagy, ugyanis én 04.08.-án adtam le a rendelésem, és a héten (04.19.-én) hívtak fel, hogy látják a rendszerben az igénylésemet.

Közben voltam már a telekomnál is személyesen, hogy vinnék egyet, de ők is csak rendelni tudnak...
Mondtam hogy az nekem is megy, ahhoz kár itt pöffeszkedni a széken..

De ha jövőhéten sem lesz érdemi eredménye, akkor megköszönöm a lehetőséget s megveszem máshonnan..

És a kedvencem: nem tudják csak a lakcímemre kihozni (2017-ben).Nincs lehetőség, hogy oda vigyék ahol vagyok napközben :))

:W :C :W

[ Szerkesztve ]

(#506) #41133696 válasza Dino69 (#505) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ja ezen a téren, anno a Nexus 7 úgyis kiért 1 hét alatt, hogy elsőnek egy notebookot küldtek :D

(#507) Dino69 válasza #41133696 (#506) üzenetére


Dino69
aktív tag

Akkor megnyugodtam hogy nem képezek kivételt :D

(#508) BornToBePuli válasza Dino69 (#505) üzenetére


BornToBePuli
aktív tag

Szia!

30 napos határidejük van a szállításra. A helyedben én megvárnám.

Csak lakcímre szállítanak? Nekem a futár elhozta a munkahelyemre, pedig 50 km a távolság otthon és munkahely között Reggel rögtön hívtam az SMS-ben érkező telefonszámot és kihozta a srác. Nagyon korrekt volt.

Read only felhasználó

(#509) Hyena válasza Joe.36 (#504) üzenetére


Hyena
senior tag

Hat en meg egyszer regen probaltam valami eszkozt a hozza adott foliaval, de meg a tapintasa is mas volt a kijelzonek, kevesbe volt erzekeny, es egy ido utan nagyon felidegesitett, hogy mekkora gyoker vagyok, hogy itt benazok vele mas elonyere.
Azota a targyak vannak ertunk modszert hasznalom, folia, tok, hatlap, stb szoba sem johet, de persze azert normalisan hasznalom a keszuleket, egy evet igy is kibir.
Mar varom a mediapad 4et vagy esetleg a hosszu ideje pletykalt 2017es uj Nexus 7et vagy legyen akarmi is a neve annak ellenere, hogy igazabol kellemesen csalodtam a mediapad 3ban, jobban birja az akkumulatora mint a shield k1e (4 honapig volt meg) jol szol a hangszoroja, lag nelkul hasznalhato, de zavar, hogy jopar app telefonkent latja.
Nnna persze senkit nem akarok lebeszelni a fent nevezett kiegeszitokrol ha ot nem zavarjak ezek.
A szep allapotban tobbet er cimu dologert a fent emlitett benazassal fizetni nekem tul draga nemi arkulonbsegert.

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#510) Dino69 válasza BornToBePuli (#508) üzenetére


Dino69
aktív tag

Szia,

Erre gondoltam én is, hogy a futárt felhívom, hogy ha lenne kedves, akkor azt a 6 km-t tegye már meg :D

Csak nem esik nehezére, mert gondolom kocsival jön s nem gyalog :))

(#511) Joe.36 válasza Hyena (#509) üzenetére


Joe.36
addikt

Ez a fólia szerintem annyira jó minőségű mintha rajta se lenne. Felrakták nekem és semmi gondom nincsen vele.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#512) #41133696 válasza Joe.36 (#511) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ja, én magamnak raktam fel, mert eddig mindig magamnak tettem fel, ugyanis bemenni Debrecenbe csak a fólia miatt plusz költség, és még a felrakásért is fizetni :)

Maga a Huawei is rárakhatta volna gyárilag...

(#513) Joe.36 válasza #41133696 (#512) üzenetére


Joe.36
addikt

Maga a Huawei is rárakhatta volna gyárilag... +1

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#514) #41133696 válasza Joe.36 (#513) üzenetére


#41133696
törölt tag

Nem tudom, hogy itt meséltem e, de az LG Optimus L7 II-nél a gyártó felhelyezett egy fóliát, szépen pontosan, buborékmentesen, ekképpen:

[kép]

Így talán érthető, hogy nem voltam érte hálás :( :D

Az már egy trollkodással felért :D Csupa olyan információ, amit vagy fejből tudott az ember és / vagy a kézikönyvben, dobozon stb rajta volt :)

[ Szerkesztve ]

(#515) birno válasza #41133696 (#512) üzenetére


birno
addikt

Hogy a fenebe tudtatok azt rarakni, en 15 perc utan feladtam, nem az en idegeimnek talaltak ki.
Rendeltem inkabb aliexpressrol egy tempered glasst, azt joval konnyebb felrakni, mondjuk elsore pont ala szorult egy nagyobb porszem, ugyhogy kenytelen voltam leszedni es felrakni ujra, igy nagyjabol jo, egy helyen latni, hogy valami nem ok, mintha maszatos lenne picit belulrol a glass vagy nedvesseg ott maradt volna a vedo foliarol, bar utobbit ketlem, mindenesetre csak eros fenyben latni es ha epp olyan szogbol nezi az ember.
Legkozelebb szerintem en is inkabb felrakatom valahol.

(#516) #41133696 válasza birno (#515) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ha nem sikerül elsőre, akkor én így csinálom évek óta: https://mobilarena.hu/tema/re_lg_optimus_l7_ii_visszafogott_fejlodes/hsz_493-493.html

(#517) birno válasza #41133696 (#516) üzenetére


birno
addikt

Mi ez pontosan? Mert a marka alapjan eleg sok mindent kidob, mast meg nem igazan tudok kivenni a kepbol.

(#518) Joe.36 válasza birno (#515) üzenetére


Joe.36
addikt

Elvittem oda ahol a profik felrakják hibátlanul :) 500.- ért. Semmi porszem, kosz, nincs alatta, olyan mintha rajta se lenne...

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#519) jabed


jabed
csendes tag

Gyerekek!
Akkor minek az lcd-n a gorilla glass?
Ennyire karcolodik?
:)

(#520) #41133696 válasza birno (#517) üzenetére


#41133696
törölt tag

Doboz csomagoló-ragasztó szalag. Leszed minden szennyeződést, szöszt a táblagépről is, és a fóliáról is úgy, hogy egyik felületén sem okoz károsodást.

(#521) birno válasza #41133696 (#520) üzenetére


birno
addikt

Az mondjuk meg volt is itthon, csak mas marka, de amugy adtak hozza olyat amivel le lehet szedni, bar annyira nem volt jo.

Joe.36: Hova vitted? Mar ha budapesti cimrol van szo. :)

jabed: Ugy remlik, hogy nem gorilla glass van az M3-on, anno keresgeltem es azert is akartam ra a tempered glasst inkabb.

[ Szerkesztve ]

(#522) Buvana


Buvana
aktív tag

Ugyanmár skacok, gorilla van ezen is. A fólia rá bár nem árt, de nem is hasnyál! 😃

(̅_̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅_̅()ڪے~~~~

(#523) #41133696 válasza Buvana (#522) üzenetére


#41133696
törölt tag

Nos Gorilla Glass van rajta minden bizonnyal, inkább az lehet a kérdés melyik verzió. Ja azért biztos, mert ha a fele annyiba kerülő Nexus készülékekre jutott, akkor errre, is biztos :)

(#524) Joe.36 válasza birno (#521) üzenetére


Joe.36
addikt

13 ker. Speedshop, ott van fólia felrakás. 500.- 5 perc.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#525) Joe.36 válasza Buvana (#522) üzenetére


Joe.36
addikt

GG1 van rajta ha jól emlékszem , nem véletlenül adták hozzá a gyári fóliát, December óta van rajta, nagyon jól bírja, és szerintem megéri védeni ezt a szép nagy tablet telefont :)

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#526) #41133696 válasza Joe.36 (#524) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ilyen vákumos géppel csinálják?

(#527) ghiottone válasza #41133696 (#523) üzenetére


ghiottone
nagyúr

A Gorillában nem vagyok biztos, nem is nagyon van rá utalás, vagyis nem találtam. Az M2-es elődön NaCa glass volt / van, azt is az ügyfélszolgálattól kellett megkérdezni - de 8 hónap alatt semmi védelem nem volt rajta és nem karcolódott. Amúgy például a GG4 eléggé gyenge a karcokkal szemben - most az van a telómon elöl-hátul és ez az első telefon, amire kénytelen voltam rakni üvegfóliát és skint, mivel könnyebben karolódik, mint a korábbi szériák - anno csak mikrokarcokat láttam 8-10 hónap használat után.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#528) Trooper82 válasza Joe.36 (#524) üzenetére


Trooper82
senior tag

Vagy bármelyik media marktban felrakják a fóliát az okospultot kell keresni. Szintén 500 huf

(#529) #41133696 válasza Trooper82 (#528) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ez hasznos infó. Bár gondolom azokon akik egyedül tették fel és itt panaszkodtak, hogy nem sikerült makulátlanra már nem nagyon segít, mert csak új (egyáltalán nem használt) fóliával dolgoznak feltételezem.

(#530) birno válasza Joe.36 (#524) üzenetére


birno
addikt

Az itt van tolem egy kopesre. :)

ghiottone: En se lattam anno erre utalo infot, ha valakinek van konkret linkje, akkor dobja be ide, az a biztos.

(#531) Joe.36 válasza #41133696 (#526) üzenetére


Joe.36
addikt

Nem simán, van egy pult és ott csak ezzel foglalkoznak, én régen próbáltam felrakni akkor sem lett szép, ezt meg se próbáltam. 500.- megért nekem mert nagyon szép lett.
Egy szem kosz, por sincs alatta, és pont úgy van rajta ahogy kell.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#532) Dino69


Dino69
aktív tag

Ma hozta a gls :))
Hogy lehet felrakni rá a nougatot?? (Lte)
Ota-n nem talál frissebbet. A finderrel meg már le is szedtem a legfrissebbet, azt viszont meg nem tudom hogy kell frissíteni

Valaki leírhatná :) előre is köszönöm :D

(#533) Chris Kiki válasza Dino69 (#532) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Szerintem amíg meg nem jelenik a hivatalos OTA verzió, ne erőltesd!

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#534) Dino69 válasza Chris Kiki (#533) üzenetére


Dino69
aktív tag

Annyi bajom volt, hogy a 006 os végűre sem talált frissítést, és ahogy olvastam már azért 009 es is van.

Azt sem találta OTA-n, de EnneK a videónak hála megoldottam a problematikát. Igaz lengyel a nyelv, de ügyesen le lehet követni :))

[ Szerkesztve ]

(#535) Buvana válasza Dino69 (#534) üzenetére


Buvana
aktív tag

Nekem még 006 os van. Nekem sem talált ota. Firm finder van, az talál, de nem játszottam vele, mert így is szuper! Viszont rootolni akarom, ha lesz időm belemélyedek. Akkor lesz makulátlan a szerkezet :)

[ Szerkesztve ]

(̅_̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅_̅()ڪے~~~~

(#536) #41133696 válasza Buvana (#535) üzenetére


#41133696
törölt tag

OTA nálam már régen megtalálta a 009-est hetek óta.

Viszont ez a rootolási kényszer egyeseknél számomra elég fura. Sosem rootoltam a Nexusaimat sem. LG telefonnál lett volna még értelme a kevés belsőtárhely miatt, mert Link2SD Plus (New) kérte volna. De végül nem szántam el magam, illetve 6.0-s H340N-re nem is volt megoldás.

Az Adguard meg megy root nélkül is :)
Adguard for Android Premium v2.9.70- the world's most advanced ad blocker

Számomra ez az egyik legfontosabb applikáció! Szó szerint sok pénzt takarít meg :)

(#537) Buvana válasza #41133696 (#536) üzenetére


Buvana
aktív tag

Alkalmazásokból nem veszi ki a reklámokat. Egy root, és adaway kombóval viszont szép az élet. + titanium backup... elengedhetetlen cuccok. Egyszer próbáld ki :) Sokat roamingolok. Nem mindegy mennyit esznek a reklámok, meg idegesítő is. Csak nézek nagyokat, mennyi szemét van, előző tabjaimon nem voltak, mert azokat is megcsináltam. Csak hát eljárt felettük a digitális idő...

[ Szerkesztve ]

(̅_̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅_̅()ڪے~~~~

(#538) Trooper82 válasza Buvana (#535) üzenetére


Trooper82
senior tag

A wifi-s verzióból a 006-os a legfrissebb azért nem talál....

(#539) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Amíg a telekom igény elbírálására vártok rendeltem egy sima tokot, mivel van egy bebújtatós állványként is használható Samsung univerzál tokom, ha viszem valahova. Ajánlom, ha valaki ilyenre vágyik. Nagyon jó, kívülről érdes tapintású szövet anyaga van, jobb mint a tpu tokok, bár így nem látszik a hátlap.:

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#540) Buvana válasza Trooper82 (#538) üzenetére


Buvana
aktív tag

LTE az enyém, ezért nem is értem. Mai napig nem találja.

(̅_̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅_̅()ڪے~~~~

(#541) #41133696 válasza Buvana (#540) üzenetére


#41133696
törölt tag

Van olyan, hogy hullámokban érkezik, de ennyire nem szokott elhúzódni. Nexusnál volt az, hogy első körben 1% kapta meg :)

(#542) Bailey válasza ghiottone (#539) üzenetére


Bailey
senior tag

Nekem is pont ilyen van, én nem szeretem a flip-es tokokat. Szerintem nagyon jó, tuti nem csúszik ki a kezemből így a tablet. :K

[ Szerkesztve ]

(#543) Dino69


Dino69
aktív tag

Nekem tegnap egyszerre jött meg a tab, és a tok kínából... Kb egyszerre is lettek rendelve :))

(#544) ghiottone válasza Dino69 (#543) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Én még várok jövő hét péntekig, aztán megveszem máshonnan, ha addig nem zajlik le a folyamat. A mall-on láttam lte 4/32-es szürkét 98-ért, csak nem tudom ahhoz jár-e füles.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#545) Dino69 válasza ghiottone (#544) üzenetére


Dino69
aktív tag

Pont így voltam ezzel én is.... De hidd el kárpótolt mindenért, mikor sikeresen átvettem, 3 hétre a rendeléstől :D

Már csak azt a fránya dpi-t kellene beállítani root nélkül valahogy

[ Szerkesztve ]

(#546) Chris Kiki válasza ghiottone (#544) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Nem sok mindent vásároltam eddig a T csoporttól, de ezt a készüléket baromi jó áron adták. (LTE 4/64 - 105)

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#547) Trooper82


Trooper82
senior tag

http://www.stechguide.com/download-huawei-madiapad-m3-nougat-firmware/

Elvileg a 302-es az europai végleges hivatalos verzió...

(#548) MLA válasza Chris Kiki (#546) üzenetére


MLA
tag

Szia. Te hol látod 105-ért, mert én csak 122.160.-ért találom.[link] Viszont a Media Marktban 107.990.-

(#549) ghiottone válasza MLA (#548) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Otthoni internet mellé adják anyiért csak a 4/64-es Goldot, fülessel.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#550) MLA válasza ghiottone (#549) üzenetére


MLA
tag

Ahha...megnéztem. Plusz két év rabságot is alá írva. Akkor már szerintem jobban megéri három ezret rárakni, és minden kötelezettség nélkül az MM-ből venni. Na mindegy. Igazság szerint azért olvastam végig a fórumot, mert az akksi fogyasztás érdekelne. Így pár nap használat után tudna valaki mondani róla valamit?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.