Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) #41133696


#41133696
törölt tag

Google Play-ben hasznos újítás:

(#1052) bkiky01


bkiky01
senior tag

Nekem nem annyira tűnik hangosnak és dinamikusnak a hiper-szuper akg füles.. Hogyan lehet többet kihozni belőle?

(#1053) Chris Kiki válasza bkiky01 (#1052) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Ebből? Sehogy. Ki mondta neked, hogy ez egy hiper-szuper füles? Ez egy fosch.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#1054) bkiky01 válasza Chris Kiki (#1053) üzenetére


bkiky01
senior tag

Akkor csak a pr szuper.. :)

(#1055) ghiottone válasza Chris Kiki (#1053) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ki se bontottam. 😉

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1056) Joe.36 válasza bkiky01 (#1052) üzenetére


Joe.36
addikt

Kapcsod ki az SWS-t.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1057) bkiky01 válasza Joe.36 (#1056) üzenetére


bkiky01
senior tag

Szinte semmi nem változik..

(#1058) Trooper82


Trooper82
senior tag

Itt a B307.:) https://www.getdroidtips.com/huawei-mediapad-m3-b307-nougat-firmware/

(#1059) jabed válasza bkiky01 (#1052) üzenetére


jabed
csendes tag

Szerintem ne a fulesbe keresd a hibat, mert a keszulek hang chip-je nem tokeletes.
Van egy jo oreg cowon zene lejatszom amihez van egy sony agybadugos fules.
Egyutt a ketto tokeletessen mukodik.
A sony fulest ki probaltam a tabon hat nem lehet jo hangot ki hozni belole.
Meg egy Sennheiser fejhalgatot is probaltam azzal se volt jo.
A tab zeneileg kozepes a fulessel, de anelkul a sajat hangszorokat tokeletessen hajtja.

Tehat dughatsz ra tok mindegy milyen fulest nem fog jol szolni.

(#1060) bkiky01 válasza Trooper82 (#1058) üzenetére


bkiky01
senior tag

Ha jól láttam ez még nem C100-ra van..

(#1061) Trooper82


Trooper82
senior tag

Igaz, nem láttam. Jogos...

(#1062) qwertz99


qwertz99
csendes tag

Sziasztok, ma vettem egy BTV_W09C100B302 verziójú gépet, áttettem a régi tabletből az sd kártyát, és nem látja. A régi tableten 5.0 android volt, és Asus típus.
Köszönöm a segítséget!

(#1063) kerxy válasza qwertz99 (#1062) üzenetére


kerxy
senior tag

Formázás megvolt?

(#1064) Joe.36 válasza bkiky01 (#1057) üzenetére


Joe.36
addikt

Nálam sokkal jobban szól, vezetékes és bt fülesen is. Van néha hogy ki, be, ki kell kapcsolni, nem tudom miért. 6.0.
JBL E45 BT-vel szerintem nagyon jól szól, én azzal használom.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1065) aerol


aerol
tag

Sziasztok,

Ma feldobtam a B302-as frissítést. Előtte csináltam biztonsági mentést a gyári huawei backup-pal. Majd jött a frissítés és a factory reset. :K

Bogarászom az új menüben, hogy hol van a biztonsági mentés visszaállítása, de sehol nem találom. :((( Vhol olvastam, hogy HiSuite-tal vissza lehet varázsolni. Elindítom, erre mondja, hogy telepítsem a huawei backup-ot. Viszont nem lehet, mert nem támogatott. :W :O

Esetleg van vmilyen ötletetek, hogy hogyan tudnám visszaállítani a mentést?

Előre is köszi a segítséget! :R

Nokia 3310 - SonyEriccson w200i - Nokia N8 - Honor H60-L04 - Xiaomi Mi 8 /128 black

(#1066) Joe.36


Joe.36
addikt

Megjött OTA 7.0 Telekomos rendes hivatalos B303 2,4 GB. LTE 64 GB ra végre !!! :) :DD :C

Az Égei-tenger tiszta kékjével...... :D

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1067) Buvana válasza Joe.36 (#1066) üzenetére


Buvana
aktív tag

Mondtam hogy pár nap... ;)

(̅_̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅_̅()ڪے~~~~

(#1068) Joe.36 válasza Buvana (#1067) üzenetére


Joe.36
addikt

Most nincs időm, de holnap felrakom, kell ma navigálni a tab.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1069) NavySeal válasza Joe.36 (#1066) üzenetére


NavySeal
senior tag

Mi volt neked fent elötte?

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#1070) #41133696 válasza NavySeal (#1069) üzenetére


#41133696
törölt tag

6.0 volt Neki :K

(#1071) Trooper82


Trooper82
senior tag

Na leszedtem a teljes telepítőcsomagot, újratettem a nougat rom-ot és megszüntek a laggolások, factory reset sem kellett. ☺️

(#1072) calamites


calamites
őstag

Megjött a frissítés. A kérdésem az, hogy simán a frissítő alkalmazásban nyomok egy gyors frissítést, és kész?

A telefonjainknál (xiaomi) főverzió váltás esetén mindig kellett factory reset.

Itt csak gyors frissítés van, vagy van "lassú" másik is?

(#1073) calamites válasza calamites (#1072) üzenetére


calamites
őstag

Rátettem a frissítést, és nem fogadja el az ujjlenyomat kódját a kèszülék.

Járt így valaki?

(#1074) calamites válasza calamites (#1073) üzenetére


calamites
őstag

Bocsi megoldódott.

(#1075) cirx


cirx
senior tag

Sziasztok. Erre az sws kapocsolóra nincs valami ötlet? Mert valahogy mindig vissza akar kapcsolódni.

S23 GREEN

(#1076) Joe.36 válasza NavySeal (#1069) üzenetére


Joe.36
addikt

Most még 009 van rajta. 6.0 val. De ma délután felrakom végre a hivatalos 7.0. :)

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1077) Joe.36 válasza Joe.36 (#1076) üzenetére


Joe.36
addikt

Fent van a 7.0, csak frissítve, ( Mindig csak úgy volt, sose volt újra telepítve ) eddig se volt lassú az M3 de most még gyorsabb lett :) nagyon gyors... és nagyon szép is az EMUI 5.0 :) :C Kezdem megszeretni ezt a márkát !

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1078) Joe.36


Joe.36
addikt

Amit lehet leteszteltem, hibát nem találtam sehol. Minden alkalmazás oké. Nem akad, nem dadog, nem fagy. Wipe cache-n gondolkodom csak, ezen hogyan kell ?
Fura de mintha picit gyorsabb lenne mint az S7E-m.... :)

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1079) calamites válasza Joe.36 (#1078) üzenetére


calamites
őstag

Nekem az ujjlenyomatolvasó gyorsasága volt meglepő. De a rendszer is gyorsult.

(#1080) bkiky01 válasza Joe.36 (#1078) üzenetére


bkiky01
senior tag

Hang fel+bekapcs..
Vagy fordítva, most nincs nálam..

[ Szerkesztve ]

(#1081) Joe.36 válasza bkiky01 (#1080) üzenetére


Joe.36
addikt

Köszi sikerült, akkor ez is megvan. :)

(#1079) calamites

Igen minden gyorsabb lett :)

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1082) cirx válasza Joe.36 (#1081) üzenetére


cirx
senior tag

Szia
Sws kapcsolót nem sikerült megkendácsolnod. Mert azért ez a folytonos visszakapcsolása, kicsit kellemetlen.

S23 GREEN

(#1083) Joe.36 válasza cirx (#1082) üzenetére


Joe.36
addikt

Mi a baj pontosan ? Nekem ki és be lehet kapcsolni 6.0 alatt. 7.0 még nem próbáltam.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1084) cirx válasza Joe.36 (#1083) üzenetére


cirx
senior tag

Nekem is. Csak folyton bekapcsol, még ha ki is van kapcsolva. Olyankor csinálok egy on off-ot és ismét kikapcsol egy ideig. Láttam te is szenvedtél emiatt azért kérdeztem. Nem gáz végülis mert legtöbbször külső hangkártyát hsználok, de ha nem akkor mindig meg kell játszanom ezt a műveletet.

S23 GREEN

(#1085) Joe.36 válasza cirx (#1084) üzenetére


Joe.36
addikt

Igen értem, sajnos ez nekem is így van, van hogy többször is kell kapcsolgatni, mert a csúszka ott van, de közben vissza kapcsol, eléggé zavaró és idegesítő sajnos. Nem tudok rá megoldást. Én filmet nézek rajta kardió edzés közben, előtte midig többször átkapcsolom, amíg filmet nézek nem kapcsol vissza...
Remélem 7.0 alatt ezt is javítják...

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1086) cirx válasza Joe.36 (#1085) üzenetére


cirx
senior tag

Lehet jelezni kéne nekik a bugot mert a nougat alatt is ugyanúgy jelentkezik. Lehet nem is tudnak róla. :N
Van a huaweinek ilyen communityje ahol az ilyeneket be lehet jelenteni?

S23 GREEN

(#1087) Joe.36 válasza cirx (#1086) üzenetére


Joe.36
addikt

Van sztem Hicare alkalmazás ami ott van az M3-on.

SWS sztem arra van hogy a beépített hangszórók a legjobb hangzást adják.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1088) #41133696


#41133696
törölt tag

Úton tök szimpatikus, hogy kiírja két helyszín időjárását is: )

(#1089) Joe.36


Joe.36
addikt

Egyre jobban tetszik az M3 pedig megvan már egy jó ideje, ez a hang alapú hívás indítás meglepően jól működik! Eddig nem is tudtam hogy van. Vagy a 7.0 miatt van?

7.0 alatt már nem olyan nagy a különbség sws esetén, sőt néha van hogy úgy a jobb, néha nem, de azóta bekapcsolva hagyom.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1090) rwbag2012


rwbag2012
tag

Megvettem én is az M3-at. A színhőmérsékletet, színprofilt ti mire állítottátok? Melyik tűnik optimálisnak?

A képernyőzárat hogyan lehet eltávolítani? Hogy ne kelljen minden képernyőfeloldás után elhúzni a képet.

(#1091) HorFeri


HorFeri
csendes tag

Üdvözölet!
Horváth Ferenc vagyok, a következő történt, frissíteni akartam a m3 BTV-DL09 es tabletet
sd kártyáról a kód beíráson keresztül az első az update fájlt fel is tette a tablet de valami miatt a végén hibát írt,
de már az új rendszerrel indult el.
A második az update full eu.... stb fájlt már nem tudom feltenni mert a tárcsázó a beütött számokra már nem hozza a menüt.
a 303 ra akrtam frissíteni
előtte a 010-es verzió volt fent.
Van e visszaút vagy valami megoldás a mostani kiírása szerint a build szám NRD90M test-keys.

Köszönet a válaszokért.

(#1092) drmotto


drmotto
őstag

A Huawei mobile service-s le lehet valahogy tiltani? Kb 2 napja folyamatosan megjelenik és reklamál hogy adjak neki engedélyeket. Én meg nem akarok, de az alkalmazásoknál csak kilőni lehet, mást nem.

(#1093) ctibor válasza HorFeri (#1091) üzenetére


ctibor
senior tag

A második zip fájl tartalmát kicsomagolva tedd bele a \dload mappába (lehet az SD kártyán, de lehet a belső tárolón is). Kapcsold ki a tabletet, majd a hangerő le, hangerő fel és bekapcsoló gomb egyidejű, hosszú lenyomásával inditsd el az update folyamatot.

Igy elvileg sikerülhet a B303 telepítése.

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#1094) Poechead válasza Joe.36 (#1066) üzenetére


Poechead
csendes tag

Jó neked! Nekem még mindig nincs semmi...pedig ez is telekomos... :W

(#1095) Buvana


Buvana
aktív tag

Na meguntam a reklámokat, és a kötöttségeket. Bootloader nyitás után recovery telepítés és root történt a nugát rendszeren. Igaz hogy gyári állapotba hozta magát, de már újra belaktam. Így az igazi a gép! :))

(̅_̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅_̅()ڪے~~~~

(#1096) aerol válasza HorFeri (#1091) üzenetére


aerol
tag

HorFeri:
Múlt héten nekem is ezzel volt bajom. Ahogy ctibor írta sd kártyára csinálj egy dload mappát, abba tedd bele második zip-ből származó update.app fájlt. Kapcsold ki a tabletet, majd háromgombossal indítsd úra.

Viszont ha neked is hiányosnak tűnik a rendszer, mint ahogy nekem az volt, alap alkalmazások hiányoztak, úgy mint pl számológép, biztonsági mentés app, akkor ajánlom a rollback-et (visszatérés az előző android rendszerre), majd OTA-n frissíteni, igaz ez "csak" B302 lesz, de legalább rendesen fog működni a rendszer.

Sok sikert!

Nokia 3310 - SonyEriccson w200i - Nokia N8 - Honor H60-L04 - Xiaomi Mi 8 /128 black

(#1097) calamites válasza Poechead (#1094) üzenetére


calamites
őstag

Én is sokáig vártam, egyszer csak megjött. Én nem bántam meg, hogy 3-4 héttel később lett 7-es android.

(#1098) HorFeri


HorFeri
csendes tag

Köszönöm Nektek

Bejött a 3 gombos újraindítás de nagyon sokára a tablet háromszr is elakart közben indulni de csak nyomtam a gombokat és egyszer csak elkezdett fissíteni furcsa csak pár másodpercig csinálta és már kész is lett de most a 303 buildet írja és rá keres a frissítéskre tényleg hiányzik 1-2 app de ez van pl ami kicsit rossz nincs témák sem de amúgy is novát használok.
A rollbackről pár szót ha írnátok még nem csináltam hátha....
Amúgy egy gyári visszaállítás most esetleg előhozhatja a hiányokat??

mégegyszer köszönet nektek így legalább miden mükszik még ha
alternatív módon is !!

(#1099) Trooper82


Trooper82
senior tag

Nálam most kb a videok felénél ha elindítom a gyári lejátszót "a videót nem lehet elinditani" üzenet fogad. Teljesen mindegy, hogy sd-rol vagy belső memóriából játszom. Másik sd-vel is ugyanez. Hard reset volt kínomban nem segített. Mx player lazán lejátsza ezeket a videókat és a google fotók is. Azt hiszem beletörődöm.
Csak a 6.0 alatt rögzített régebbi videókkal van gondja. Más... Visszatért az a jelenség is, hogy ha az érteaítéseket balra húzom van, hogy másodpercekre befagy... Másnál ezek a problémák nincsenek?

[ Szerkesztve ]

(#1100) Poechead válasza calamites (#1097) üzenetére


Poechead
csendes tag

Köszi...akkor várok még...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.