Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) ghiottone válasza MLA (#550) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nálunk nincs más alternatíva internetre. Még kedden kötöttek be csak 50/8 megás netet -így a 2 év szinte meg fog egyezni a szolgáltatás 2 évével, ha csak nem a mall melldtt döntök. (+ anyi a bajom, hogy az új h368n-es elosztó nem dob be 1-2 oldalt, meg nincs telefon, mióta behúzták az új cuccot, de a T szerint nincs hiba náluk)

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#552) #41133696 válasza MLA (#550) üzenetére


#41133696
törölt tag

Nálunk ez nem jelent dolgot, mert a házunkban is, meg a lakásunkban is mind a két helyen Telekom szolgáltatás (is) van (UPC mellett), eddig vettünk a Telekomtól így:

- Nexus 7 táblagépet (48 290 Ft-ért újan, akkor amikor 80 000 Ft volt mindenhol)
- Sony LCD TV-t
- LG 32LF632V Full HD LCD LED TV
- LG 43UH6207 4K UHD TV
- Huawei E5776 Mobile Hotspot
- Huawei MediaPad M3 8.4" 4 GB RAM, 64 GB Memory, 4G/LTE

(#553) MLA válasza ghiottone (#551) üzenetére


MLA
tag

ghiottone, GoodSpeed Igen, így már jobban érthető. Akksi tapasztalatok?

(#554) MLA válasza MLA (#553) üzenetére


MLA
tag

Azért érdekelnének nagyon az akksi tapasztalatok, mert egy LG GPad 8.3-at váltana, ami cca. naponta lemerül. Abban 4600-as akksi van, amihez képest ez az 5100 nem egy nagy különbség... Szerintetek?

(#557) Hyena válasza MLA (#554) üzenetére


Hyena
senior tag

Nekem volt regen gpad 8.3am (evekkel ezelott) es most van mediapadom is, szerintem ennek az akksija jobban birja.

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#558) MLA válasza Hyena (#557) üzenetére


MLA
tag

Köszönöm. Hát remélem, mert nem bírtam ki és rendeltem egyet az MM-től :C

(#559) Joe.36 válasza MLA (#558) üzenetére


Joe.36
addikt

Jól bírja az aksi sztem is, ami nekem hiányzik a vezeték nélküli gyors töltés. ( S7E nagyon bevált )

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#560) Trooper82


Trooper82
senior tag

Sziasztok! Huawei theme editorral sikeresen elállítottam a betűtípust. Sehogy nem tudom visszaállítani a gyarira. Töröltem az appot kivalasztottam a gyári témát, semmi. Nem akar visszaállni. Valakinek ötlet? Nem értem a megjelenitesi beállításokban miért nincs betutipus.

(#561) Trooper82


Trooper82
senior tag

Siker. Theme editorral le tudtam tölteni a gyári betűtípust.

(#562) Hyena


Hyena
senior tag

Lhetseges valahogy tobb tema letoltese vagy csak az a 3 van ami gyarilag fel van telepitve?

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#563) #41133696 válasza Hyena (#562) üzenetére


#41133696
törölt tag

Nem találtam többet én sem.

(#564) ghiottone válasza Hyena (#562) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Anno mikor a Mediapad M2-t használtam akkor innen az EMUI Google+ közösségi oodalról halásztam össze témákat.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#565) Dino69 válasza Hyena (#562) üzenetére


Dino69
aktív tag

Amikor tettem bele egy sim kartyát, egy nagy csomó temát találtam a tabon, kivéve azt, maradt a 3 :))

[ Szerkesztve ]

(#567) Trooper82 válasza Hyena (#562) üzenetére


Trooper82
senior tag

Huawei theme manager, theme editor és szét témázhatod ahogy akarod...

(#568) balazs1011


balazs1011
aktív tag

Segítsetek légyszíves, vettem az előfizetéses telefonom előfizetéséhez egy adatkártyát de sehogy sem bírom a tabletben életre kelteni a netet. Mit és hol kellene beállítani? Már végig próbáltam mindent. Segítsetek.

---Kawasaki VN 800---Huawei Media Pad M3----Piaggio Beverly 500----Oneplus 2 4/64----ZTE Nubia Z7 Max 2/32----JiayuG3 és Jiayu G4S 2/16 fehér----e-mail:balazs1011@freemail.hu---- mobil:20/405-2490 ----

(#569) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Imádom a Telekomot. - emailben küldik az eszköz megrendelés dokumentumait. Megrendelt eszköz: Huawei Mediapad T1 7.0. - ??? Ezt most hogy sikerült összehozni nem tudom, de már reklamáltam is az online felületen + holnap ha hívnak kedvesen és készségesen elküldöm őket. 😤

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#570) El Joe válasza balazs1011 (#568) üzenetére


El Joe
tag

Amikor vetted, ott helyben összelőtték az előfizetéses kártyáddal? Én a Tré-nél vettem a készülékkel együtt, ott berakták, mire kijöttem az üzletből, már működött.

(#571) balazs1011 válasza El Joe (#570) üzenetére


balazs1011
aktív tag

Az eladó azt mondta hogy beállítja, csak én ezt nem ellenőriztem le, otthon meg wifit használtam. Itt németben meg nem működik.Pedig a tableten a térerő ikon mellett látszik a R roaming jel, és hálózatként az e-plus hálózatot látja automata keresésben.

---Kawasaki VN 800---Huawei Media Pad M3----Piaggio Beverly 500----Oneplus 2 4/64----ZTE Nubia Z7 Max 2/32----JiayuG3 és Jiayu G4S 2/16 fehér----e-mail:balazs1011@freemail.hu---- mobil:20/405-2490 ----

(#572) ghiottone válasza balazs1011 (#571) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Apn beállítások rendben vannak? Nincs még ilyen tabletem, de a beallításokban nincs valahol olyan lehetőség, ahol az adatbarangolást be kell kapcsolni? - Moto Z Playen - igaz az stock android - van ilyen lehetőség és anno én is jártam így, hogy nem ment az adat hiába volt roaming, de ezt is be kellett kapcsolni.

Stock droidon a mobilhálózati beallításokban van:

[ Szerkesztve ]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#573) balazs1011 válasza ghiottone (#572) üzenetére


balazs1011
aktív tag

Már minden olyan "kapcsoló" be van kapcsolva aminek esetleg köze lehet a nethez.

---Kawasaki VN 800---Huawei Media Pad M3----Piaggio Beverly 500----Oneplus 2 4/64----ZTE Nubia Z7 Max 2/32----JiayuG3 és Jiayu G4S 2/16 fehér----e-mail:balazs1011@freemail.hu---- mobil:20/405-2490 ----

(#574) MLA


MLA
tag

Sziasztok. Megnézné valaki akinek van M3, hogy a Cradle of Empires játék telepíthető-e rá? Előre is köszönöm.

(#575) Buvana válasza MLA (#574) üzenetére


Buvana
aktív tag

Megnéztem. Nem kompatibilis vele.

(̅_̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅_̅()ڪے~~~~

(#576) MLA válasza Buvana (#575) üzenetére


MLA
tag

Köszönöm :R Mondjuk nem nagyon értem. Az iPhone 5S-en simán elketyeg. :(((

(#577) Hyena


Hyena
senior tag

Ehhh szivas.
Lecsereltem a telefonom es most igy ujra kell hitelesiteni a dpi valtoztatassal "ra" heckelt vibert.
Johetnek megint az adp utasitasok...:(

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#578) Dino69 válasza Hyena (#577) üzenetére


Dino69
aktív tag

Én nem tudtam megcsinálni, pedig részletesen le van irva...

(#579) Hyena válasza Dino69 (#578) üzenetére


Hyena
senior tag

Pedig konnyu megcsinalni, immar megint tulvagyok rajta...

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#580) #41133696


#41133696
törölt tag

Mivel a UPC oldaláról masszív kis szolgáltatáskiesésem van így a táblagépen bekapcsoltam a Wi-Fi HotSpot funkciót :)

(#581) Dino69 válasza Hyena (#579) üzenetére


Dino69
aktív tag

Rájöttem hogy Nougaton vagyok, ahol már működik a tablet mód :))

De akinek nem menne Nougaton:

Settings > Display > Screen mode = small
&
Settings > Display> Font size = LARGE

[ Szerkesztve ]

(#582) Hyena válasza Dino69 (#581) üzenetére


Hyena
senior tag

en meg a 6os rendszeren vagyok es itt ha screen mode-ot smallra teszem akkor a youtubenal nem tudom megnezni a feliratkozasokat mert rogton kilep az alkalmazasbol.
megnezned, hoy neked is igy van e?
amugy milyen nougat rom amit hasznalsz?
en varok a gyari ota frissitesre....

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#583) norti válasza Hyena (#582) üzenetére


norti
addikt

Ma kaptam meg én is, nekem is kilép a small beállításnál Youtube feliratkozásoknál. Küldök is bugreportot mindenhova :P

Amúgy nem gondoltam volna, hogy ilyen jól szól a két hangszóró :Y

(#584) MLA


MLA
tag

Szintén ma kaptam meg :C MM-nél rendeltem 29.-én hat-tíz napra írták a szállítást, de ugye közbe volt egy hétvége meg május 1, úgyhogy négy nap alatt ideért. :DD Eddig minden nagyon tetszik, az biztos, hogy az akksi nem lesz rossz, reggel negyven százalék körül kapcsoltam be, és most tizenhét százalékon van. Jó nem nyomkodtam egész nap, dolgoztam is (egy kicsit) Témáknál kellemes meglepetés ért, az "én" fülön ott volt az összes kedvenc témám amit a P9-el töltöttem le. Szóval öröm-boldogság. Plusz nekem nem hiányzik a 7-es android, a P9 üzemideje is a 6-oson volt tuti a 7-en majd a felére csökkent. Úgyhogy azt sem várom. ;]

(#585) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Nekem tegnap hozták volna a T1 7.0-t miután előtte való nap a visszatörlést elindítottam az ügyfélszolgálaton. Retardált egy banda, így elszúrni a rendelést. :W

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#586) Joe.36 válasza norti (#583) üzenetére


Joe.36
addikt

Hát igen a 2 hangszóró eddig mindent ver, nagyon !

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#587) Narxis


Narxis
nagyúr

Ilyen reklámszerződést mint amilyen GoodSpeed fórumtársnak van hogyan lehet kötni a Huawei-el? Már csak azért kérdezem mert minden hozzászólásába leírja, hogy Huawei MediaPad M3 8.4, van, hogy többször is egyetlen hozzászólásba ezért gondoltam, hogy ingyen kaphatta cserébe pedig ki kell írni a nevét rendesen mindig. :D

Thanos was right.

(#588) MLA


MLA
tag

Úgy tűnik baromi lassú ez a töltő ami hozzá jár. Szerintetek mit szólna a P9 gyors töltőjéhez? Végül is a töltő fejben van a túltöltés védelem, nem? Mármint, hogy csak 3/4-ig tölti gyorsan, aztán vissza vesz a sebességből normálisra?

(#589) ghiottone válasza MLA (#588) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Semmi baja nem lesz, nyugodtan töltsd azzal. QC támogatott a tabletban, de így is 2-3 óra lesz a töltés ezen teszt szerint.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#590) MLA válasza ghiottone (#589) üzenetére


MLA
tag

Köszi, ezt nem láttam eddig. Valószínűleg mert magyar oldalakat néztem. :B

(#591) dedike válasza Narxis (#587) üzenetére


dedike
addikt

Nem tudom mi bajod vele, de igen, vannak ennyire precíz emberek. Ami arra gondolva, hogy egy terméknek hányféle változata van, nem is biztos, hogy hátrány. :N

Jó szerencsét!

(#592) MLA válasza dedike (#591) üzenetére


MLA
tag

Persze azért ha rápillantasz a fórum címére, és teszem azt csak az M3-mat olvasod valószínűleg beazonosítod mire gondolt. ;]

(#593) Dino69 válasza Hyena (#582) üzenetére


Dino69
aktív tag

Nem lépett ki a youtube-ból eddig még.

Frissítettem a gyári nougat-ra ami elvileg nem béta, és 302 a verzió száma, a Firmware Finder-rel, ami azóta sem talál újabb verziót.

Nekem jobban is tetszik, meg sokkal felhasználó barátabb :D

(#594) #41133696 válasza Narxis (#587) üzenetére


#41133696
törölt tag

Kedves Narxis , ennek az az oka, hogy a SwiftKey így segítve a gépelési hatékonyságot automatikusan kiegészíti a szavakat, ezért is készül ez a videó, demonstrálandó, hogy miképpen néz ki ez a gyakorlatban.

Huawei MediaPad M3 8.4 táblagépen:

A válasz:
Huawei MediaPad M3 8.4" 4 GB RAM, 64 GB ROM, 4G/LTE - SwiftKey - Youtube

Remélem megmagyarázza :)

(#591) dedike: +1 :R

[ Szerkesztve ]

(#595) #41133696 válasza #41133696 (#594) üzenetére


#41133696
törölt tag

(#596) Hyena válasza #41133696 (#594) üzenetére


Hyena
senior tag

Immar a swiftkey reklamszerzodes is gyanus az esetedben :)

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#597) #41133696 válasza Hyena (#596) üzenetére


#41133696
törölt tag

:DDD

(#598) Bailey válasza Dino69 (#593) üzenetére


Bailey
senior tag

Neked milyen a tableted? Nekem a csak wifi-s BTV-W09 van, és a firmware finder csak a 301-es nougatot találja. Ráadásul MM-ből is a 006 végű az utolsó amit lát, így én még arra tettem fel egyből a 301-et, de nincs vele problémám azőta sem.

[ Szerkesztve ]

(#599) Dino69 válasza Bailey (#598) üzenetére


Dino69
aktív tag

Nekem a 64 gb-os LTE verzió van, azért lehet más a száma.

(#600) Trooper82 válasza Bailey (#598) üzenetére


Trooper82
senior tag

A régió-t kell állítani 301-esnél? Garancia nem ugrik?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.