Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Joe.36 válasza qwertly (#100) üzenetére


Joe.36
addikt

Én a T-nél vettem karácsonyi akcióban.... 64 GB prémium... Volt már jó pár tabom de ez egyszerűen fantasztikus... :)

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#102) qwertly válasza Joe.36 (#101) üzenetére


qwertly
addikt

Szia!
Akkor szerencsés vagy,mert én nem akarok mobil előrefizetést plusz mellé a tabot. Csak függetlent kerestem gyári garival,de nem találtam.

(#103) Joe.36 válasza qwertly (#102) üzenetére


Joe.36
addikt

Mobilnettel igazán jó ez a tab szerintem aranytárskártyával most egy darabig 32 GB aztán idővek 8 GB lesz elég baráti áron. Nagyot nőt ez a márka a szememben ! :)

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#104) Milka 78 válasza Joe.36 (#103) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Leváltottad a z300m-et? :)

(#105) Joe.36 válasza Milka 78 (#104) üzenetére


Joe.36
addikt

Az túl nagy volt nekem, a 8-as méret ami számomra a legjobb, ez 8.4-es még ez is jó. :) Meg ebben van mobilnet. + minden sokkal jobb.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#106) Milka 78 válasza Joe.36 (#105) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Nekem széttört,de amúgy is egy lagghalmaz volt,gyenge aksuval,nem szerettem. :( Én M2 10-re váltottam,nagyon szeretem :K Egyedül a 6.0 amit hiányolok,de ne egy nagy érvágás.

[ Szerkesztve ]

(#107) dAnky válasza qwertly (#100) üzenetére


dAnky
aktív tag

Szia! Extreme digitál. 100ezer ft. 4/32 verzió Wifis. Én ott vettem még decemberben. Még most is kapható náluk.

128gb memóriával lehet maximum bővíteni! De bőven elegendő én Full HD filmeket nézek rajta. Játékokat is próbáltam elég jól működnek vele. Picit érezhető azért hogy az S6 edge + telómon szebben futnak de ezen is tökéletes. Internet is szuper gyors. 1 Dologgal lehet megakasztani de nagyon ha memória kártyára torrentezek közvetlen mert letöltés közben eléggé beakad a készülék. Ennyi legyen a legnagyobb hibája... De közvetlen engedi nem csak az alap memóriába a torrentet hanem az sd kártyára.

(#108) qwertly válasza dAnky (#107) üzenetére


qwertly
addikt

Szia!
Én is ott nézegettem főként filmet és pdf könyveket szeretnék rajta nézni.Esetleg nem tudnád megmondani ebook könyveket jól lehet rajta olvasni,vagyis nem fárasztja a szemet nagyon.Ezt ezért kérdem mert sajnos könnyen elfárad a szemem már a sokk olvasástól.De nem akarok még egy kütyüt erre fent tartani.És még azt szeretném megkérdezni milyen a fényereje,mert mintha valahol olvastam volna,hogy elég gyenge és nem színhelyes.

[ Szerkesztve ]

(#109) dAnky válasza qwertly (#108) üzenetére


dAnky
aktív tag

Simán van olyan fényereje mint a galaxy s6 edge-emnek. Van rajta egy opció ami szemkímélő és pont az olvasásra van kitalálva, úgy állítja be a színeket h szemkímélő legyen, igazából elsárgítja halványan a kijelzőt.

(#110) qwertly válasza dAnky (#109) üzenetére


qwertly
addikt

Köszi,valószínűleg ö lesz de már akkor gondolkodok a prémium verzión mert az egy 10 drágább de 64GB belső tárhelyed ad plusz egy jó fülest.Csak a színe zavar plusz,hogy így is sokkalom a 110000 ft egy tabletért.De ezt annyira dicsérik plusz a mostani asus 7 már több mint 3 éves,és bosszant,hogy már egy nettezésnél akad. Még annyi neked mennyi idő alatt hozták meg rendelésre?

(#111) dAnky válasza qwertly (#110) üzenetére


dAnky
aktív tag

Még akkor rendeltem mikor nem volt nekik raktáron. Azóta megakartam venni mióta bejelentette a huawei. November 24.-e körül került fel edigitalra és 7.-én kapták meg a központi raktárba így másnap nekem december 8.-án meg is jött. Nekem a prámium verziónak jobban bejön a színe pedig:) de náluk prémium nem volt. Füles mondjuk engem nem izgat mert van jó kis fejhallgatóm amivel használom ha a csajos már alszik:)

(#112) Joe.36 válasza qwertly (#110) üzenetére


Joe.36
addikt

Nagyon szép arany színben szerintem :) , Minőségi megjelenése van, ujjlenyomat meg se látszik rajta. 4/64 GB + a füles nagyon megéri a felárat ! + akár telefonálni is lehet vele.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#113) qwertly


qwertly
addikt

Sziasztok!
Meg lett nekem is 4+32GB verzió és 4G nagyon tetszik,kérdésem lenne,hol lehet jó áron venni erre a készülékre bebújósos tokot.Itt jelzi a rendszer ha újabb verzió érhető el,mint a samsungnál.Plusz szeretnék bele 128GB sd kártyát figyelnem kell valamire a vásárláskor.

[ Szerkesztve ]

(#114) jabed válasza qwertly (#113) üzenetére


jabed
csendes tag

Hi!
Tokot nehez hozza venni. Ezert csinald magad! :)

Itt veszel egy kesz alapanyagot.
[link]

Be varrod a ket szelet es ilyen lesz majd.

(#115) qwertly válasza jabed (#114) üzenetére


qwertly
addikt

Szia!

Gratulálok a munkádhoz :) de én inkább vennék és olyat amely belül vastag szivacsos és cipzáros végig,hogy rendesen lelehessen zárni.Ezért nem is érdekel a kihajtható tok.

(#116) Joe.36 válasza qwertly (#115) üzenetére


Joe.36
addikt

Szia én ezzel a tokkal használom. [Gerilla 8] pont jó rá. :)

[Sandisk_ultra_128_gb_microsdxc] ezzel a kártyával. ( Kintről van olcsóbb is de így van 5 év garancia rá )

Capacity: 128 GB
Read Speed: up to 80MB/S
Video Speed: C10
Form Factor: microSDXC

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#117) Joe.36 válasza Joe.36 (#116) üzenetére


Joe.36
addikt

Gerilla-tok – Az igazán ellenálló
A tabletek védelme egy új készülék megvásárlásakor nem mindig szempont, de később mikor megtörtént a baj, sokan hiába kapnak a fejükhöz.
A Gerilla-tokok az első perctől kezdve védelmezik tábla gépét: a speciális „Bubble Protector” technológiának köszönhetően immáron nem csupán a kisebb külső behatások, például karcok ellen véd, hanem leeséskor is számottevően csökkenti a tablet sérülésének kockázatát.
Bubble Protector – „Buborék védelem” – a speciális technológiájának köszönhetően a készülék minden oldala finom, puha szivacsos részben fekszik így stabil tartást adva annak.
A kettős cipzáras elrendezés egyfelől a védelmet szolgálja, hogy véletlenül se csússzon ki a készülék, másfelől pedig a könnyebb nyithatóságot segíti, hogy bármikor könnyedén kézbe vehesse tabletjét vagy ugyanilyen egyszerűen el is tegye azt.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#118) qwertly válasza Joe.36 (#116) üzenetére


qwertly
addikt

Szia!

Ez az én is ilyenre gondoltam :C csak bedobom a táskába és védve van nem kell izgulnom.A 7 tabletem is nagyjából ilyen tokba van téve. Kártyát meg is rendeltem :C

(#119) Joe.36 válasza qwertly (#118) üzenetére


Joe.36
addikt

:) :C Neked is volt a dobozban egy nagyon jó minőségű gyári kijelző védő fólia ?

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#120) qwertly válasza Joe.36 (#119) üzenetére


qwertly
addikt

Igen,esetleg nem tudsz blogot ahol evvel a tabal foglalkoznak :) ?

[ Szerkesztve ]

(#121) Joe.36 válasza qwertly (#120) üzenetére


Joe.36
addikt

Szuper, csak ezt tudom.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#122) qwertly


qwertly
addikt

Sziasztok!
Kezdem megismerni a készüléket a ti javaslatoztok alapján vettem bele egy 128GB micro sd kártyát.Lehet csak nekem szokatlan ez a felület,mert a vas jónak tűnik és van benn nagyon sokk szerethető dolog de egy-két zavaró is.Az egyik a lezáró gombot akaratlanul is megszoktam nyomni azt lehetne valahogy szoftveresen kikapcsolni vagy korlátozni,a fontosabb a samsung telefont rá dugom a usb kábelen keresztül a pc-re és akkor tudok rá másolni a külső micro sd kártyára itt nem is látom.Van pár blue mobil micro sim kártyám lelehet vágatni,hogy jó legyen ebbe a készülékbe.És erre még a 6 android és a EUMI 4.1 a legújabb verzió?

(#123) Joe.36 válasza qwertly (#122) üzenetére


Joe.36
addikt

HiSuite programot tedd fel a Pc-re.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#124) qwertly válasza Joe.36 (#123) üzenetére


qwertly
addikt

Szia!
Amikor elsőnek felcsatlakoztattam a tablettet akkor feltelepült ez a program is igaz,elég keveset tud.De fent van. és mégis nem látom a tabletben levő micro sd kártyát.Más: melyik az a akció játék amely offline és kilehet vele maxolni a tablett képesített?

(#125) Louisville


Louisville
újonc

Létezik ehez a tablethez a képeken láthatóhoz hasonló, állványos tok?
Sajnos sehol nem találok a neten ilyesmit.
A mellékelt képeken Samsung Galaxy A3 tok látható. Műbőr külsővel, szilikon tartóval és mágnesesen záródik.

[ Szerkesztve ]

(#126) jabed válasza Louisville (#125) üzenetére


jabed
csendes tag

Ebay!
[link]

(#127) Joe.36 válasza qwertly (#124) üzenetére


Joe.36
addikt

Nekem látja egy tonna zenét és filmet raktam rá...
Nem tudom nem játszom csak otthon a 32 LCD Tv-n... Én nem játékra vettem. Se ezen se a telefonomon sincs játék ( S7E )

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#128) qwertly válasza Joe.36 (#127) üzenetére


qwertly
addikt

Szia!
Én sem nagyon játszom csak szeretném megnézni mit is tud :) amúgy főként zenét és ebook teszek rá.És természetesen én is filmet :) .Most állítottam be a új-lenyomat olvasót nagyon praktikus és gyors is :C ez a Deezer app próba vagy mi?Mert előfizetni rá nem szeretnék de most működik az is szépen.

(#129) Joe.36 válasza qwertly (#128) üzenetére


Joe.36
addikt

Nem tudom, ilyeneket egyből töröltem, SWS módot érdemes kikapcsolni.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#130) Drótszamár


Drótszamár
őstag

Sziasztok!

Mit bír az akku a gyakorlatban?
Mennyi a képernyőidő?

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#131) Szoke1982


Szoke1982
senior tag

Sziasztok!
Ez ilyen az m3 tabnàl? Mennyire zavaró ez vagy ez egyedi hiba? Köszi előre is. [link]

[ Szerkesztve ]

(#132) Joe.36 válasza Szoke1982 (#131) üzenetére


Joe.36
addikt

Enyém nem csinálja, nem tapasztaltam ezt a hibát. M3 4G 4/64GB

Drótszamár

Nem mértem, de sokat bír szerintem.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#133) Szoke1982 válasza Joe.36 (#132) üzenetére


Szoke1982
senior tag

Köszi a választ. :)

(#134) #41133696


#41133696
törölt tag

Az imént rendeltem meg a Telekomtól :)

Tempered Glass fóliát lehet rá kapni ?:)
Szerk: Úgy látom itt van tok is meg üvegfólia is :)

Android 7.0 vagy 7.1 várható?

[ Szerkesztve ]

(#135) Joe.36 válasza #41133696 (#134) üzenetére


Joe.36
addikt

Gyárilag kapsz hozzá egy nagyon jó minőségű gyári fóliát, amit csak fel kell raknod ! :)

Várható elméletileg, de nekem eddig nem jött rá semmi.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#136) #41133696 válasza Joe.36 (#135) üzenetére


#41133696
törölt tag

Állványt vagy tokot milyet ajánlasz?

Nálam a Nexus 7 2013-at fogja váltani, és a TV-m mellett fut rajta Stream:

Nexus 7-nél ilyen van:

(#137) Joe.36 válasza #41133696 (#136) üzenetére


Joe.36
addikt

Samsung nagy autós tartót és a 116 hozzászólásban lévő tokot használom.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#138) #41133696 válasza Joe.36 (#137) üzenetére


#41133696
törölt tag

Köszi, van egy ilyen kábelem:

Equip 119308 HDMI - MicroHDMI kábel 1.4, apa/apa, 2m

Ezzel össze lehet a tabot kötni az LG 32LF632V tévével?

(#139) Joe.36 válasza #41133696 (#138) üzenetére


Joe.36
addikt

Szerintem nem lehet

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#140) #41133696 válasza Joe.36 (#139) üzenetére


#41133696
törölt tag

Köszi, azt mondták másik topicban, hogy WiFi-n keresztül lehet. Egyébként ez nem szempont nálam, csak annyiból, hogy a kábel az N7-tel sem igazán működött - és mondom hátha..., de ott nem volt WiFi-s opció :)

A másik meg az, hogy tényleg csak opcionálisan érdekelt, hátha egyszer kipróbálnám :)

(#141) jabed válasza #41133696 (#138) üzenetére


jabed
csendes tag

Hi!
Nalam wifi es a Nero Streaming Player [link]
tudtam jol osszehozni a tv-t es a tabot.

(#142) #41133696 válasza jabed (#141) üzenetére


#41133696
törölt tag

Köszi :R

https://play.google.com/store/apps/details?id=hu.telekom.telekomapp

Ez az applikáció kompatibilis vele?

(#143) #41133696


#41133696
törölt tag

+ 2 kérdés: hívások letiltására van lehetőség (rootolás nélkül, nem rootolom az eszközeimet sohasem)?

A gyári indítót én Nexus-on cserélgettem a Google Play-ből vásároltakra:

A nova lett a kedvencem. De ha a Huawei gyárija is van ilyen sokoldalú akkor marad az :)

(#144) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Sziasztok! Gondolkodom egy ilyen tablet beszerzésén. Legelső tabletem egy Huawei Ideos S7 Slim volt, majd később volt Mediapad T1 8.0 Lte és Mediapad M2 Lte-m is. - Az M2-ben nem igazán tetszett, hogy 1 darab frissítés se jött rá 8 hónap alatt, így leváltottam Sony Xperia Z3 cmpact tabletra.
Telekomnál láttam, hogy otthoni előfizetés mellett 105-ért el lehet hozni, ami nem tűnik rossz ajánlatnak.
Kérdéseim:
- akinek telekomosa van otthoni előfizu mellé az független? - régebben mind az volt.
- mi van a telekomos dobozban? a fülest hozzáadják?
- hogy áll a frissítésekkel a tablet? biztonsági frissítés verziója? mikor lesz Nougat?

Előre is köszi a válaszokat! :R

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#145) Joe.36 válasza ghiottone (#144) üzenetére


Joe.36
addikt

AKG füles, képernyő védő fólia, frissítés nem jött még... Nem tudom hogy független e, de jó lenne... Semmi T-s apk nincsen rajta :)

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#146) dAnky


dAnky
aktív tag

Arra nincs ötletetek hogy ha a kijelző alját megérintem akarva akaratlanul akkor előjön a google kereső. Amikor gépelek szünetet akarok írni és ez elég sokszor előjön ami nem kicsit idegesítő! Hogy lehet ezt a dolgot kikapcsolni? Illetve akarnék vezeték nélkül wifin a tv-re kitenni filmet amit az S6edge + készülékemmel meg is tudok oldani mert van egy jó samsung alkalmazás, viszont az csak samsung eszközzel működik. Huaweihez tudtok esetleg valami jó progit? Köszike

(#147) Joe.36 válasza dAnky (#146) üzenetére


Joe.36
addikt

Szia nálad van olyan jelenség hogy ha ki vagy be van kapcsolva az SWS akkor sokkal jobban szól minden, mindegy hogy hogy áll, be és ki kell kapcsolni időnként..... főleg sima és bt füles esetén !

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#148) szabi820


szabi820
tag

Rendeltem egyet a Telekomtól én is.
Első tapasztalataim: ez egyszerűen csúcs.
Ennyi.Nem is szépítem tovább.

(#149) #41133696 válasza szabi820 (#148) üzenetére


#41133696
törölt tag

Mikor rendelted, és mikorra kaptad meg?

(#150) szabi820 válasza #41133696 (#149) üzenetére


szabi820
tag

Január 27-én rendeltem meg,29-én hívtak a Telekomtól,és 31-én már hozta a futár.Most nagyon gyorsak voltak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.