Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) ghiottone válasza Vittoriohun (#1550) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nem, azt nem szabad, radiátor, fűtőtest közelébe se.

Anno nekem egy Nokia N82-est mentett meg 2 napi rizs kúra miután beborultunk a Bodrogba kenustúl. A telefon csak 2 nappal a borulás után került bele a rizsbe, de utána évekig működött problémamentesen.

Silica gél lenne még jó, de szerintem a rizs az gyakrabban előfordul.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1552) eclipse19


eclipse19
senior tag

Boldog Karácsonyt mindenkinek!

Nem tudja valaki, hogy lehetne rávenni az M3-at, hogy megtalálja végre az elvileg már elérhető Nogat frissítést?
Nem akarom addig elkezdeni belakni, míg nem frissült, de már két napja hiába nézegetem azt mondja, hogy nincs frissítés, pedig konkrétan tudok egy héttel korábban ugyanott (Edigital) vett pont ugyanolyan másik készülékről, amelyik már frissített.
Nem kellene akkor ennek is?

Köszönöm.

(4/64GB-os LTE változat)

[ Szerkesztve ]

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#1553) Fifi válasza eclipse19 (#1552) üzenetére


Fifi
őstag

Szia!

Próbáltad úgy is, hogy tettél bele SIM-et. A lányom karácsonyi ajándékba kapott LTE M3-a is csak úgy talált frissítést.

Bye, Fifi

(#1554) Buvana


Buvana
aktív tag

Megerősítem. Csak simmel talál frissítést. De hogy miért?...

(̅_̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅_̅()ڪے~~~~

(#1555) Hyena válasza Vittoriohun (#1546) üzenetére


Hyena
senior tag

A garancia nem vonatkozik a beazasra meg a vizallo keszulekeknel sem.
Ez pedig nem is vizallo.
Ultrahangos tisztitassal szoktak a beazott keszulekeket kitakaritani szetszereles utan, minnel elobb annal jobb, mivel a nedvesseg az ido elteltevel egyre tobb problemat okozhat.
Fizetos javitasi ajanlatban remenykedhetsz es x ft/napert talan kaphatsz cserekeszuleket is.

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#1556) eclipse19 válasza Fifi (#1553) üzenetére


eclipse19
senior tag

Köszönöm a tippet, megpróbálom.

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#1557) eclipse19 válasza Buvana (#1554) üzenetére


eclipse19
senior tag

És tényleg.
Bele tettem a SIM-et, még repülős módból sem kellett kivenni, máris azonnal meglett a frissítés.

Kár, hogy ezt a dolgot a tisztelt gyártó nem köti a felhasználó orrára... :W

Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#1558) bkiky01 válasza eclipse19 (#1557) üzenetére


bkiky01
senior tag

Ezért van mobilaréna.. :)

(#1559) MLA


MLA
tag

Sziasztok. Használ valaki bluetooth-os billentyűzetet, és ha igen milyet? Mert én az Ebay-en nagyon tutikat találtam csak sajnos egyiken sincs ékezetes betű :( Áthidaló megoldásként vettem OTG kábelt, de az nem az igazi.

(#1560) ghiottone válasza MLA (#1559) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Én korábban vettem az ebayről egy spanyol kiosztású microsoft wedge-t Nexus 9-hez és M2-eshez használtam. A csatlakoztatás után be lehetett állítani, hogy a gombok magyar kiosztásban müködjenek. Most lg rolly-n gondolkodok.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1561) MLA válasza ghiottone (#1560) üzenetére


MLA
tag

Gondolom nincs linked a spanyol hoz?

(#1562) coreska válasza MLA (#1559) üzenetére


coreska
aktív tag

Az angol billentyűzet is beállítható magyarra.

(#1563) ghiottone válasza MLA (#1561) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Az csak akkor volt 9-ért, azóta se láttam annyiért az ebayen :(

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1564) MLA válasza coreska (#1562) üzenetére


MLA
tag

Lehet hülye kérdés, de...hogyan? :B

(#1565) ghiottone válasza MLA (#1564) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Beállításoknál a Billentyűzet kiosztás átallítható. ;)
Először még az android 4.0.4-ben egy izraeli Motorola Lapdockon láttam ilyet, de benne van a rendszerben, így azt veszi alapul, amire szoftveresen beállítod tök mindegy mi van a billentyűzeten fizikailag ráírrva.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1566) MLA válasza ghiottone (#1565) üzenetére


MLA
tag

Akkor rendelek egyet, aztán ha nem megy vissza jövök. ;] Köszönöm a segítséget. :C

(#1567) tepenzed


tepenzed
őstag

Sziasztok, egy friss m3 lite tulajnak kellene gyorsan egy ideiglenes olcsó tok, ezt néztem, de valahogy nehezen hiszem el ezt az univerzális dolgot, a 8 colos tabletek házának mérete szerintem nagyon nem ugyanakkora..
[link]

Valaki próbálta ezt vagy tud hasonlót, amit egy héten belül meg is kapok?

(#1568) eclipse19


eclipse19
senior tag

Üdv!

Érdekes, hogy a legtöbb előre telepített alkalmazást (a Google féléket is) le lehet törölni, nem csak tiltani, mint általában.
Vajon ezek visszajönnek gyári visszaállítás után, ha törlöm őket?
És egyébként ilyen esetben (mikor törölhető) van különbség, hogy eleve fent volt-e vagy a felhasználó telepítette (újra)?

Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#1569) BornToBePuli válasza eclipse19 (#1568) üzenetére


BornToBePuli
aktív tag

Szia!

Kicsit kifejtenéd, hogy milyen androidot használsz? Nálam legfrissebb gyári rendszer, de eltávolítás nincs, illetve valamelyik előre telepített alkalmazásoknál van, de az nem távolítja el teljesen, csupán a frissítéseket és visszaállítja a gyári verziót.

[ Szerkesztve ]

Read only felhasználó

(#1570) ghiottone válasza BornToBePuli (#1569) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Igen az csak letiltás :K

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1571) eclipse19 válasza BornToBePuli (#1569) üzenetére


eclipse19
senior tag

Tegnap frissítettem Nougatra, (Android 7.0, Nov 6. bizt. szint) és utána rögtön csináltam egy gyári viszaállítást. Mondjuk előtte is szinte érintetlen volt, mert nem akartam addig belakni míg fel nem tettem a frissítést.

Még semmilyen alkalmazást nem frissítettem (Google fiók sincs még rajta) csak nézegettem, hogy milyen az új rendszer.

Feltűnt, hogy az előre telepített alkalmazások közül sok törölhető.

MS alkalmazások (Word, Excel, Outlook, Power Point) ott az Eltávolítás gomb az alkalmazás kezelőben.
Facebook, Shazam, Booking.com, Deezer, egyéb third party appok is mind törölhetők, ha jól látom.

A Google appok közül a Play Játékok, Könyvek, Újságos, a G+ mind törölhető.

Ezekre gondoltam.

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#1572) Buvana válasza eclipse19 (#1571) üzenetére


Buvana
aktív tag

Igen, ezek mind törölhetőek. Nálam első dolog.
Természetesen ezek nem rendszer-alkalmazások, mert onnan nem tudnád.
A rom felrakásakor gondolom data partícióra írja őket, ezért nem rendszer alkalmazások.

(̅_̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅_̅()ڪے~~~~

(#1573) norti


norti
addikt

7-es verzió óta szinte kötelezővé tette a Google, hogy minden előre telepített harmadik féltől származó szemetet le tudjon szedni a felhasználó, azért lehet most már ezeket is törölni. 6-os verzión még csak tiltani lehetett.

(#1574) #41133696 válasza eclipse19 (#1571) üzenetére


#41133696
törölt tag

Nálam csak a gyári verzióra állítaná vissza.

(#1575) ghiottone válasza #41133696 (#1574) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nálad illetve a többieknél vannak ilyen alkalmazások gyárilag a telekomos otthoni előfizetés mellé vásárolt verziókon ? - nekem nincs, nem is rémlik.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1576) #41133696 válasza ghiottone (#1575) üzenetére


#41133696
törölt tag

Hozzám eleve í]y érkezett.

(#1577) eclipse19 válasza ghiottone (#1575) üzenetére


eclipse19
senior tag

Az enyém független LTE, 64GB-os verzió, Extreme Digitalban vásárolt.

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#1578) #41133696 válasza #41133696 (#1576) üzenetére


#41133696
törölt tag

Megjegyzem: Az MS cuccoknak örülök, mert pl a Word Androidon ingyenes.

(#1579) BornToBePuli válasza #41133696 (#1574) üzenetére


BornToBePuli
aktív tag

Ez a Booking.com az elején nálam is fent volt, de az üzembehelyezés után rövid időn belül töröltem és teljesen sikerült is törölni. Ezt szerintem még az alap androidon tettem meg, amivel érkezett. Kb. áprilisban vettem a Telekomtól. A Deezer szerintem már akkor sem akart törlődni, most meg persze, hogy nem. MS alkalmazások szintén "törölhetetlenek".

Read only felhasználó

(#1580) ghiottone válasza BornToBePuli (#1579) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Lehet nekem is ott volt a 6.0-son, de töröltem majd firmware finderrel felraktam a 7-est kicsomagolás után 1 óran belül.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1582) cirx válasza #41133696 (#1581) üzenetére


cirx
senior tag

S23 GREEN

(#1583) Trooper82 válasza #41133696 (#1581) üzenetére


Trooper82
senior tag

"Gondolom" napokon belül kapjuk mi is SOS-be a biztonsági frissítést...:)

(#1584) #41133696 válasza Trooper82 (#1583) üzenetére


#41133696
törölt tag

Remélhetőleg :)

(#1585) JKiNG


JKiNG
tag

Hali. Nálam korábban a 302es fw ment fel a firmware finderrel, most megjelent a 303as, de sajnos a telepítéskor 20% körül hibával elszáll... Az ota és full-otát is próbáltam, de nem jön össze.

64gbos wifi only amúgy. Valakinek van ötlete esetleg?

(#1586) #41133696


#41133696
törölt tag

Köszönhetően a készülék felsőkategóriájának és a hiba súlyosságának, mi minden bizonnyal gyorsan fogunk, javítást kapni a sebezhetőségre.

(#1587) ghiottone válasza #41133696 (#1586) üzenetére


ghiottone
nagyúr

tuti :U

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1588) silentkiller


silentkiller
senior tag

Sok év után szeretnék lejönni az iOS-ről és visszatérni az Androidra. 8-as tabletet keresek és két eszköz maradt fenn: Samsung S2 8.0 és Huawei M3 8.0, mindenképp az LTE variánst szeretném választani. Átolvastam a fórumot és többször rá is kerestem, szeretném kérdezni, hogy a Viber-mizéria továbbra is aktuális az M3-on és adb-vel orvosolható úgy, hogy ezt a beavatkozást nem kell minden Viber update után megcsinálni? Köszönöm!

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#1589) Exelsior24


Exelsior24
aktív tag

Sziasztok!

Szeretnék vásárolni egy ilyen Huawei M3 tabletet, de találtam belőle 2 verziót is szinte azonos áron és nem találom sehol a leírásukban, hogy mi lehet a különbség közöttük.

Ilyen verziók vannak: BTV-DL09 és BTV-W09 , esetleg valaki aki ért hozzá meg tudja mondani, hogy miben különböznek, és hogy melyiket éri meg jobban megvenni?

Köszönöm előre is!

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#1590) ghiottone válasza Exelsior24 (#1589) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ha közel hasonló az ár és kellene később a sim kártya a tabletba, akkor szerintem a BTV-DL09-et vedd, elvileg az lte verziós. A telekomos is ilyen.A másik a wifis lesz.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1591) Joe.36 válasza silentkiller (#1588) üzenetére


Joe.36
addikt

Szia

Display / View mode és Font size small (legkisebb) esetén tabletként viselkedik.

Nálam így megy a Viber, telepítés után oda állítod ahova akarod, frissítés után sincs gond.

Üdv. Joe

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1592) silentkiller válasza Joe.36 (#1591) üzenetére


silentkiller
senior tag

Köszönöm a választ! Örülök, hogy nem kell vele trükközni a Viber miatt. A Display Mode / View mode is a legkisebbre állítva, ugye?

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#1593) #41133696


#41133696
törölt tag

Az M3 még lehet tovább marad zászlóshajó, mert az M5 esetében csak hardveresen át kellene tervezni a magot.

(#1594) Exelsior24


Exelsior24
aktív tag

Köszönöm a választ a kérdésemre, valószínűleg a 4G LTE-s változatnál maradok akkor.

Még egy olyan kérdésem lenne, hogy látom a 4G 64GB-os modell-ek hátlapja aranyszínű, a 4G 32GB-osak hátlapja pedig ezüst/szürke színű.
A 64GB-os verzióban nem létezik ezüst/szürke hátlappal rendelkező készülék? Minden 64GB-os arany, a 32GB-osak pedig ezüstök? :F

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#1595) sonye válasza Exelsior24 (#1594) üzenetére


sonye
senior tag

Ez ahogy észrevettem amolyan prémium jelzés. Az arany a full az ezüst a tárhely gyengített verzió.

(#1596) #41133696 válasza sonye (#1595) üzenetére


#41133696
törölt tag

Igen, az aranya prémium ;)

(#1597) atikó válasza Exelsior24 (#1594) üzenetére


atikó
őstag

Az arany a premium, nekem a szürke van es nem kezeli a 128gb kartyat, az arany viszont igen, de ha megnezzuk a huawei honlapon ott irjak higy tamogatja, de sajna nem 5 fele markaval kiprobaltam, de egyiksem, 64gb remekül lát, elkuldtem szervizbe es nem tudjak megjavitani, ezert kaptam egy arany készüléket.

(#1598) Exelsior24 válasza atikó (#1597) üzenetére


Exelsior24
aktív tag

Pedig tényleg minden weboldalon és leírásnál azt írják, hogy 128GB-ig kezeli a külső micro SD kártyákat, ráadásul az ezüst és arany színű készülék csak a belső háttértár méretében különbözik, minden másban meg kellene egyezniük, így tudnia kellene bármelyiknek 128GB-ig kezelni.
Olyan esetleg előfordulhat, hogy bizonyos márkájú micro SD-ből nem fogadja el és nem kezeli, de a nagyobb ismertebb gyártók memória kártyáival nem kellene gondnak lennie. :(

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#1599) Joe.36 válasza silentkiller (#1592) üzenetére


Joe.36
addikt

Igen, ennyi elég, nem kell más, telepítés után vissza is állíthatod.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1600) atikó válasza Exelsior24 (#1598) üzenetére


atikó
őstag

De még is, ahogy irtam is, 5féle kártyából egyetsem látott, ezért cserélték.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.