Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-07-01 13:49:15

LOGOUT.hu

Huawei Mate 9 - Mate evangéliuma

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13051) snorbi82 válasza kemdom (#13050) üzenetére


snorbi82
senior tag

zárd be az xda-s cuccot és utána engedélyezd adb-és dolgokat. És ne is fusson a program mikor adb-ben kiadod a parancsot.

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#13052) kemdom válasza snorbi82 (#13051) üzenetére


kemdom
tag

Na, ezt a kommentet már navbar felett olvastam el. :DDD Valahogy melós laptopon azonnal megcsinálta, mondjuk előtte minden 3rd party appon kiiktattam a draw over other apps engedélyt. Mostmár csak azt kéne kitalálni, miként tudom a csúnya navbart kiiktatni. :DD

"Ez olyan, mintha éhes lennék, és az a korszakalkotó ötletem támadna, hogy egyek..." -by Bog || Honor 8 Midnight Blk. - - > Mate 9, :) - - > Galaxy Note 9/DS 6/128GB --> Galaxy S21 Ultra Phantom Black 12/256GB - Galaxy Buds 2 - Galaxy Watch Active 2

(#13053) puskint válasza kemdom (#13052) üzenetére


puskint
tag

A gyári gombok eltüntetéséhez: Hide navigation bar (ezt gondolom, tudtad :D)
Full képernyőhöz: Gestures -> Split pill.

[ Szerkesztve ]

(#13054) kemdom válasza puskint (#13053) üzenetére


kemdom
tag

Igenigen, köszi. Most épp semmi sincs a kijelző alján. :DD Elég jó ez a cucc, kicsit pontosabbnak kell vele lennem, mikor gépelek, mert klikkre homeon vagyok. :(

"Ez olyan, mintha éhes lennék, és az a korszakalkotó ötletem támadna, hogy egyek..." -by Bog || Honor 8 Midnight Blk. - - > Mate 9, :) - - > Galaxy Note 9/DS 6/128GB --> Galaxy S21 Ultra Phantom Black 12/256GB - Galaxy Buds 2 - Galaxy Watch Active 2

(#13055) snorbi82


snorbi82
senior tag

Most jött meg a 377...

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#13056) Decske válasza snorbi82 (#13055) üzenetére


Decske
aktív tag

Szintén zenész. :)

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#13057) Szpisti válasza Decske (#13056) üzenetére


Szpisti
addikt

Nekem szokás szerint még nem. Általában 3-4 napot késik az első fecskéktől számítva...

(#13058) puskint


puskint
tag

nekem már régóta 379 :DDD

(#13059) snorbi82 válasza puskint (#13058) üzenetére


snorbi82
senior tag

Én ezért nem rootolom....

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#13060) HollywoodBoy


HollywoodBoy
tag

Egybként ha már szóba jött, milyen előnyei vannak a root-nak ennél a készüléknél? (Azért írom, hogy "ennél a készüléknél", mert ugye készüléke válogatja mennyire érzi az ember elegendőnek a gyári állapot által nyújtott szolgáltatásokat).
Én is elgondolkodtam mostanában rajta a dupla koppintásos feloldás miatt, mert piszkosul hiányzik. De még nem győztem meg magam a garancia miatt.

(#13061) puskint válasza snorbi82 (#13059) üzenetére


puskint
tag

én sem ezért...

(#13062) akaido válasza Szpisti (#13057) üzenetére


akaido
addikt

Nálam is azt írja ki, hogy nincs frissítés (no problem 376-oson maradok)

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#13063) Tdizsolt válasza akaido (#13062) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Nekem ma jött meg reggel,de rá kellett keresnem,mert nem ajánlotta fel magától,mint eddig. Be van állítva pedig az automata frissítés engedélyezése,illetve ezelőtt kaptam az elérhető frissítésről üzenetet/jelentést. :U

Psn ID: Tdizsolt

(#13064) akaido válasza Tdizsolt (#13063) üzenetére


akaido
addikt

Ennyire nem mélyedtem el benne, hogy meg is keressem. :)
Köcce a tippet! :R

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#13065) pyxy1952


pyxy1952
újonc

ÜdV! Kb. 1éve van egy Mate9-m ami az utobbi időbe az alábbi hibajelenséget produkálja. A bejelentkező kép hosszabb idejü bekapcsoláskor(ujnyomat) egy pillannatig also felébe a kijelzőnek fekete és csak utána tőltődik be.Mi lehet a gond,illetve ez hiba jelenség-e.Kösszi

(#13066) choco01 válasza pyxy1952 (#13065) üzenetére


choco01
addikt

Nyomjál egy wipe cache-t lehet beakadt valami.. :U

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#13067) Szpisti válasza akaido (#13062) üzenetére


Szpisti
addikt

Na egy órája jelzett a teló, fel is frissítettem. Eddig minden oké ezzel is.

(#13068) HollywoodBoy


HollywoodBoy
tag

Sziasztok!
Tudtok valami jó módszert arra hogy megtudjam mi okozhatta, hogy ma éjjel több mint 5 órába telt a telefonnak feltöltenie 2x%ról 93%-ra? Kihúztam a töltőt, bedugtam úrja most hajnalban, aztán utána se perc 100%-on lett.
Megnéztem mikor töltőn volt a telefon a görbét az akku beállításoknál és valóban nagyon lassú növekvő tendencia volt ott (tehát nem húzódott ki közben vagy ilyesmi).
Tegnap este tettem fel a 377-et, lehet hogy az kavart be valamit.
Egyébként hogyan tudom ellenőrizni azt, hogy rendesen tölt-e a gyorstöltő funkció? Van olyan bevált app, aminek segítségével letudom ellenőrizni töltés közben a töltési értékeket?

(#13069) mjani1172 válasza HollywoodBoy (#13068) üzenetére


mjani1172
addikt

Nagyon egyszerűen, kiírja ha gyorsan tölt. Szuper töltés a neve.
Valószínűleg nem jól érintkezik (az enyém is) az okozza.

(#13070) HollywoodBoy válasza mjani1172 (#13069) üzenetére


HollywoodBoy
tag

Köszi a segítséged!
És ezt hol írja?

Valamint a töltő csatlakozó tényleg kritikán aluli egyébként. Állandóan kicsúszik ha nem rögzítem nagyon erősen. A kezemben pedig nem tudom fogni töltés közben, mert szinte azonnal kicsúszik. Ez vajon elmegy garanciális problémába?

(#13071) Nfsman20 válasza HollywoodBoy (#13070) üzenetére


Nfsman20
tag

Üdv!

Tok van a telón? nekem az szokta kitolni néha a töltő kábelt. Ha nincs semmi, akkor lehet gari.

Egyébként kikapcsolt kijelzővel feldugod a töltőt és a zárolási képernyőn kiírja, hogy szuper töltés. Ebben az esetben pár másodpercig tizedessel együtt jelenik meg a képernyőn a töltés "gyorsasága". Egyébként, ha nem ujjlenyomattal oldod fel, hanem gombbal/pin-kóddal, akkor a zárolási képernyőn mindig írja, hogy milyen töltés megy épp.

"A zsenialitás és a hülyeség között az a különbség, hogy az előbbinek vannak határai..."

(#13072) foxymaci válasza HollywoodBoy (#13070) üzenetére


foxymaci
senior tag

igen cserélik garanciába, tesóm p9 vel volt ilyen probléma is a sok másik mellett

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#13073) Decske válasza HollywoodBoy (#13070) üzenetére


Decske
aktív tag

Sűrített levegővel érdemes kifújni, vagy valamilyen eszközzel kipucolni a csatlakozót, a felgyülemlett zsebpiszok okozhat ilyet.

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#13074) karl_fischer


karl_fischer
aktív tag

Sziasztok. Használja valaki tok nélkül a Mate 9-et? Ha igen, mennyire kopik/karcolódik a hátlapja?

(#13075) HollywoodBoy


HollywoodBoy
tag

Sziasztok!

Köszi mindenkinek a válaszokat! :R
Kipróbáltam és tényleg megtaláltam amikor kiírja hogy gyors töltés a záróképernyőn.
Valamint megpucoltam egy fogpiszkálóval a csatlakozót és most jobbnak tűnik. Remélem így is marad.

(#13076) Decske válasza karl_fischer (#13074) üzenetére


Decske
aktív tag

A hátlap az szinte semennyire, nekem az oldalélek, meg a lecsapott szélek kopnak. A jobb oldalon szinte egy új lecsapás jelent meg. :(

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#13077) karl_fischer válasza Decske (#13076) üzenetére


karl_fischer
aktív tag

Köszi. Kérdés, hogy mennyire "durván" bánsz vele?

(#13078) Decske válasza karl_fischer (#13077) üzenetére


Decske
aktív tag

Zsebhasznált, nem ejtettem még le egyszer sem. Másfél éves.

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#13079) H2o-pok


H2o-pok
aktív tag

Páromnak is megjött a gpu turbós frissités. Amugy miben lett jobb vagy milyen + dolgok vannak ebben a frissitésben? Ja. Megtaláltam közben.

[ Szerkesztve ]

(#13080) bezo076


bezo076
tag

Sziasztok!Közben megjött a 379-es frissítès.Semmi extra csak a decemberi biztonsági.Voda 1 sim

(#13081) karl_fischer válasza Decske (#13078) üzenetére


karl_fischer
aktív tag

Akkor inkább marad a tokban :)

(#13082) dutrás


dutrás
őstag

Srácok valaki csatlakozott már mirrorlinken keresztül autóhoz? És azt hogyan?

P50 pro/P40 Lite

(#13083) Piro911


Piro911
csendes tag

Néztétek már a recoveryt?
Totál megváltozott.
Eltűnt belőle a wipe cache.

Piro

(#13084) Piro911 válasza Piro911 (#13083) üzenetére


Piro911
csendes tag

Na most meg ott van.
Lehet a boot loaderben voltam...

Piro

(#13085) dutrás


dutrás
őstag

A Mate 9 nem támogatja a mirrorlinket. A P9 meg a P9 plusz az igen. Nem értem miért hagyták ki ebből.

P50 pro/P40 Lite

(#13086) choco01 válasza Piro911 (#13083) üzenetére


choco01
addikt

Én sem találom :DDD hol találtad meg?

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#13087) Szpisti válasza bezo076 (#13080) üzenetére


Szpisti
addikt

Nekem 3 napja jött meg a 377, nem semmi, hogy az 1 simes mennyivel előrébb van...

(#13088) akaido válasza bezo076 (#13080) üzenetére


akaido
addikt

Még csak a 377-es fris_sülés pörkölődött fel vagy 10 perce.

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#13089) kattamaki


kattamaki
csendes tag

Sziasztok!

Tegnap vettem észre, hogy a fő kamerával készített képeken megjelenik egy homályos folt.
Megtisztítottam mind a kamerát kívülről, mind a kijelzőt, de semmi eredmény.
Mehet szervízbe? Vajon mi lehet a gond? Belülről került valami a lencsé(k)re?
Sosem volt még szétszedve, garancia még él rá.

Előre is köszönöm visszajelzésetek.
Zsolt

u.i.: Hol található a Huawei hivatalos szervize Bp-en?

[ Szerkesztve ]

(#13090) Hevesjeges válasza kattamaki (#13089) üzenetére


Hevesjeges
csendes tag

Budapest .József körút. 17

[ Szerkesztve ]

(#13092) kattamaki válasza Hevesjeges (#13090) üzenetére


kattamaki
csendes tag

köszönöm szépen.

(#13093) Árpi001


Árpi001
senior tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni.
Azt szeretném kérdezni hogy anno a 2+1 év gari az a szolgáltatós telefonokra (telenor,voda,telekom ) is érvényes volt,vagy azokra csak a sima 2 év volt?

[ Szerkesztve ]

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#13094) Decske válasza Árpi001 (#13093) üzenetére


Decske
aktív tag

Mindegyik, hivatalos Huawei partnernél vásárolt telefonra érvényes, amennyiben a vásárlás utáni első hónapban regisztrálták a telefont a HiCare appban.
A szolgáltatók hivatalos partnernek számítanak. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#13095) Árpi001 válasza Decske (#13094) üzenetére


Árpi001
senior tag

Értem,köszönöm!
Azt még hadd kérdezzem meg hogy: ha valaki kihoz mondjuk a Telekomtól egy készüléket 2 éves hűségre,és lejár a hűség,de nem fizeti rendesen a számláját,akkor vajon a telefont tiltják le ,vagy a sim kártyát?

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#13096) Tyibur válasza Árpi001 (#13095) üzenetére


Tyibur
tag

Amennyiben a hűségidő alatt mindent rendesen fizetett az illető, akkor a szerződésnek eleget tett, övé a telefon. A hűségidő után az előfizetése (SIM kártya) időlegesen (vagy véglegesen) szünetel, a számlája rendezéséig, ha nem fizette rendszeresen az előfizetési díjat, azaz a szolgáltató nem szolgáltat ingyen.
Vagyis a telefont nem tiltják le,ha a szerződésben foglalt ideig fizeti az ember a törlesztőt -telefonkészülék részletét- és az előfizetési összeget is.
Amennyiben a hűség ideje alatt nem fizette rendesen az előfizetést, s a törlesztést, akkor mind a kettőt kikapcsolják, lévén a telefon "kedvezményes ára" az előfizetéssel együtt érvényes.

[ Szerkesztve ]

(#13097) rdt89


rdt89
addikt

Kellemes karácsonyi ünnepeket kedves Huawei Mate 9 tulajdonosok. Karácsony alkalmából kaptam frissítést a telefonomra. :)

(#13098) Neo1050 válasza rdt89 (#13097) üzenetére


Neo1050
tag

A felbontás a frissítéstől lett ennyi?

(#13099) HollywoodBoy válasza Neo1050 (#13098) üzenetére


HollywoodBoy
tag

Mate 9 Pro

(#13100) Neo1050 válasza HollywoodBoy (#13099) üzenetére


Neo1050
tag

;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.