Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-07-01 13:49:15

LOGOUT.hu

Huawei Mate 9 - Mate evangéliuma

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13851) rdt89


rdt89
addikt

Srácok, tegnap olyan ajánlatot sikerült kifognom, hogy kénytelen voltam megtenni a bűnbeesést. 115 ezerért okos tokkal sikerült vásárolnom egy Mate 20 pro készüléket. Elcsábultam. 2 évig tökéletes és átlagon felüli szolgálatot tett a Mate 9 Pro, végül csak a Huawei-nél maradtam, mert nagyon bejött. megnézem mit tud az új ketyere és még az is lehet, hogy megy tovább és marad az Mate 9 Pro, de ez a hétvége zenéje. :)

(#13850) mjani1172:
Végül hosszú hónapok szemezgetése után én is maradtam a Huawei-nél M20 Pro lett belőle, csak maga alá gyűrt a birtoklási vágy a készülék iránt. :)

(#13852) rdt89


rdt89
addikt

Ide is leírom. Mate 20 Pro tulajdonos lettem, de azt a 2 évet amit az M9Pro okozott sose felejtem és egy kis összehasonlítást átmásolok amit a M20Pro csoportba írtam a készülékről, fogadjátok szeretettel. /Igaz ez nem a sima Mate 9, de nagyon sok közük van egymáshoz :) )

Hosszas szemezgetés után csak beújítottam egy Twilight Mate 20 Pro telefont, ajándék okos bőrtokkal.

Észrevételek a Mate 9 Pro-hoz képest:
- Fakóbb kijelző, gyengébb színekkel operál, hiába állítgattam a kijelzőt, de cserébe akkora mint a Mate 9 és az előlap szinte csak kijelző. Gyönyörű a megjelenítő és csak akkor tünik fel az eltérés, ha mellé teszem a M9Pro-t, amit már a dobozba nyugdíjaztam, így ez már nem fog előfordulni.
- A sztereó hangszóró több mélyet ad, de részletességében és minőségében gazdagabb az M9Pro
- Videó terén sötétben is jobbnak találtam a Mate 9 pro-t, bár nem zavar annyira, mert nagyon ritkán videózok
- Gyorsaság: Annyira jól optimalizált az M9Pro, hogy alig vettem észre különbséget, de letesztelve, a youtube betöltést-videó lejátszást 1-2 másodperccel gyorsabban hozta össze, nagyobb oldalak betöltését is hamarabb generálta.
- Fotó képességben viszont brutális ez a készülék. A szuper makró, az 5 másodperces kézből kitartható záridő, a rengeteg apró kis plusz dolgok amit tud az tényleg félelmetes!
- A mindig aktív kijelző nagyon kezdetleges, azt hittem a M9Pro-ba nem fejlesztették tovább, de itt is ugyanannyit tud funkcióba (hát ha majd a 10-es droid). Nagyon érdekes, hogy a gyári zenelejátszót se kezeli le az AOD és nem lehet számot váltani az aktív kijelzőn.
- Phone Clone-val minden beállítást, csengőhangot, kontaktot, fotót videót (20gb), 6 perc alatt átrántott a régi telefonomról. Be se kellett lakni, tényleg olyan volt, mint ha csak karosszériát cseréltem volna a telefonon.
- Üzemidő: ez még tesztelés alatt van, de 1 óra kijelző idővel /netezés, fotózás/ 100-ról 90-re esett le a töltöttség, nem hiszem, hogy itt lesz probléma/ 4200-as akkumulátor nagy tapsot érdemel!
- Töltés: Én nem akarom a gyors töltőjével használni, ahogy a régit se etettem a szuper töltőjével. Inkább kivárom azt a 4-5 órahosszát még teljesen megkajál, de azért elismerem a töltési sebesség ilyen szintű előrelépését a M9Pro 22.5w gyorstöltéséhez képest itt dupláztam, azért ez elismerésre méltó. :)

Összességében 2 év szolgálat után azt kell mondjam, hogy a M20 Pro méltó utódja lett a nagyon szeretett M9Pro készülékemnek. A gesztusvezérelt navigáció remek kiváltója a megszokott fizikai billentyűzetnek és a kijelzőbe integrált ujjlenyomat olvasó is megszokás kérdése. Szerintem jelenleg az egyik legjobb készülék a piacon, hiába tavalyi csúcskészülék. Az értesítési led, a sztereó hangszóró mind olyan apróságok, amiket a Huawei kezd kifelejteni az újabb csúcs készülékükből. Remélem senki nem haragudott meg a vélemény kifejtésemért, de eddig én így érzem ezt a készüléket. Ha úgy fogalmazhatok, ez az egyetlen készülék jelenleg a piacon, amit méltó utódnak találtam minden téren a M9Pro leváltásához, és ez nagy szó! :R

(#13853) Árpi001


Árpi001
senior tag

Sziasztok.
Van ebben a teloban kettős 4g mód?
Két kártyát használok,Telenor, és a promóciós Digi,és úgy van beállitva hogy a Telenoról menjenek a GSM szolgáltatások, de a net digiröl.
Van rá lehetőség hogy mindkét kártya használja egyszerre az internetet?

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#13854) Sanki válasza Árpi001 (#13853) üzenetére


Sanki
addikt

"Van rá lehetőség hogy mindkét kártya használja egyszerre az internetet?" --> Ennek miért is lenne értelme? :U :Y

(#13855) Árpi001 válasza Sanki (#13854) üzenetére


Árpi001
senior tag

Pontatlanul fogalmaztam.

Ugye nálunk,(legalábbis nekem 8-as droid alatt) ki kell választanunk két kártya használata esetén ,hogy melyik lesz az alapértelmezett hívó sim,és melyikről menjen mobil adat.

Ha ez a kettő nem egyezik ,akkor van ez a gond.
Mivel nekem alapértelmezett hívó simnek a telenor van beállítva,de alap mobiladatnak értelemszerűen a digi,így nem kapok értesítést addig míg beszélek telefonon.
Illetve kapok, ha van wifi is a közelben.
Erre kerestem megoldást.
De menet közben rájöttem hogy az lehet a baj,hogy nem dual aktív a telefon,így az egyik kártya mindig lecsatlakozik a hálózatról,ergo ezért nem jönnek értesítések addig a digis kártyára ,(a telenoron ugye ki van kapcsolva )hiába van végtelen net rajta...

[ Szerkesztve ]

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#13856) Sanki válasza Árpi001 (#13855) üzenetére


Sanki
addikt

Így már más. :DDD
Igen, akkor Neked dual aktív telefon kellene.

(#13857) Árpi001 válasza Sanki (#13856) üzenetére


Árpi001
senior tag

Mostanra én is erre jutottam. :)

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#13858) Tutu7030


Tutu7030
veterán

Jött valami frissítés, újra is indult, de változatlanul 9.1.0.252 (vagy 251 volt előtte?) és a biztonsági is július 5. maradt.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#13859) Decske válasza Tutu7030 (#13858) üzenetére


Decske
aktív tag

Sima konfigurációs frissítés volt.

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#13860) Yoshida


Yoshida
aktív tag

használja valaki a mate 9-et dual simmel?
Az a problémám, hogy tavasz óta mióta megkaptam a telefont, egy simmel használtam gond nélkül, viszont a másik sim-em egy xiaomiban volt ami felpuffadt 2 hete, úgyhogy abból kiszedtem a sim-et, levagdostam nano méretre, és bedugtam második simként a mate 9-be.
Azóta gyakran elérhetetlen vagyok, egyszerűen nem tudnak kapcsolódni hozzám, majd 1-2 perc múlva kapok egy sms-t, hogy az xy feladótol nem fogadott hívásom volt. Közben nekem ki se cseng. A sim1-en megy minden defaultból, arról indítok hívást, adat is arról megy, a sim2 csak annyiból lényeges, ha hívnak rajta akkor elérhető legyek, de ez kb heti 1 hívás se (úgyhogy azt még nem teszteltem, hogy a sim2 elérhető-e rendesen).
Ugyanígy ha én indítok hívást, akkor is van, hogy 5-6 másodpercig semmi se történik, és vagy visszadob a hívó felületre, vagy néha működik, és kicsöng, fel tudja hívni akit kiválasztottam.
A status baron mindkét térerő megfelelő, soha nem láttam olyat hogy eltűnt volna ebben a 2 hétben bármikor, szóval a kontakt hibát kizárnám, de próbáltam is már kikapcsolni a telefont, megigazgatni a sim kártyákat, majd visszadugni. a sim1 az egy céges vodás kártya, a sim2 pedig egy bluemobile-os feltöltős.

Tapasztalt bárki ilyen hibát? 9.1.0.252 a build numberem.

köszi

(#13861) Piro911 válasza Yoshida (#13860) üzenetére


Piro911
csendes tag

Nekem nem volt soha gondom, amíg dualoztam.

Piro

(#13862) Acélfarkas válasza Yoshida (#13860) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

Lehet a hiba abban a kártyában keresendő, amit megvagdostál.

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#13863) Decske válasza Yoshida (#13860) üzenetére


Decske
aktív tag

A vagdosás szerintem is a hiba. Tudom "nehezebb" bemenni cseréltetni, de ha fontos, hogy elérjenek, csak az jöhet szóba, semmi sufnituning.

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#13864) Árpi001 válasza Yoshida (#13860) üzenetére


Árpi001
senior tag

Szolgáltatónál kb 5 perc kérni egy új kártyát, és ingyenes.
Javaslom próbáld meg.

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#13865) Galahed válasza Yoshida (#13860) üzenetére


Galahed
senior tag

Én is vagdostam és pont igy viselkedett... SIM csere lett a dologból. (nem biztos, hogy a vagdosás volt az ok, lehet az , hogy régi volt a SIM)

[ Szerkesztve ]

(#13866) perzeus


perzeus
tag

Nem olyan rossz ez... :))

Gábor

(#13867) rdt89 válasza perzeus (#13866) üzenetére


rdt89
addikt

Nekem 4-5 napot kibír, sőt 11 óra a kijelzőidőben a rekord, imádom. Hiába vettem meg a Mate 20 Pro-t nem volt szívem még eladni, és az igazat megvallva a Mate 20 Pro nagyon nem váltotta be a hozzáfűzött reményeimet és vacillálok, hogy visszatérek M9Pro-ra.

(#13868) Decske válasza perzeus (#13866) üzenetére


Decske
aktív tag

Ezt nem nagy was ist das összehozni, ha semmi sincs bekapcsolva. Édesanyám galaxy a8-a is ugyan ezt a szintet tudja. Az előtte lévő Lumia 930 is egy hétig elment azonos felhasználással, pedig csak 2800-as akksi volt benne.
Nekem aktív használattal egy napot bír.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#13869) perzeus válasza Decske (#13868) üzenetére


perzeus
tag

ok

Gábor

(#13870) rdt89 válasza Decske (#13868) üzenetére


rdt89
addikt

Tessék akkor MR Lumia-Galaxy mester:

Ez remélem már nem egy szint a 2 telefonnal és itt ment a wifi is :R

(#13871) Decske válasza rdt89 (#13870) üzenetére


Decske
aktív tag

Ha nincs folyamatos adatforgalom, akkor ez sem egy nagy szám. Bármilyen telefon képes jó üzemidőre, ha minden le van csavarva. Félreértés ne essék, nem beszólni akarok, csak ne essünk hasra egy olyan értéktől, ami bármi képes elérni.

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#13872) rdt89 válasza Decske (#13871) üzenetére


rdt89
addikt

3 napra elosztva ez a kijelző idő igen is csúcs, én hasra esek tőle /pláne, hogy ezt a Mate 20 Pro se tudta megugrani/, mert ebbe volt kevés játék, rengeteg böngészés, fotózás, gps és egy átlagos telefon meg-meg szakítva ezt 3 napon keresztül nem hozza. Ha leveszed a töltőről az általad említett 2 készüléket 100%-nál és beteszel egy sima youtube videót mondjuk a legkisebb fényerőn, még a frissen töltött akkumulátora se fog 10 órát összehozni, nem, hogy megszakításos net kapcsolatokkal 3 napig. Ez se beszólás akart lenni, csak azért a realitásnak is van határa és ezt nem fogja akármelyik készülék hozni. :R A kollégának 3 napot ment a készüléke, így van 45%-on és 2 sim-el persze, azért az is többet eszik, mint ha 1 sim lenne benne. Én rengeteg telefonnal összeengedtem az üzemidejét az enyémnek és egyik se tudta megközelíteni, pedig azok nem bármi telefonok voltak, hanem tavalyi és idei csúcskészülékek.

[ Szerkesztve ]

(#13873) mjani1172 válasza rdt89 (#13867) üzenetére


mjani1172
addikt

Mi a baj vele?
Egyébként én is így vagyok, a Mate 9 nagyon jó.
Engem a lekerekítés zavar a legjobban, sokkal kisebb a képernyő, nehezen megy az írás.
Én a fotók miatt cseréltem, valamikor ez sem volt rossz, de vagy elfáradt vagy nem tudom, de már nem volt megfelelő.

[ Szerkesztve ]

(#13874) rdt89 válasza mjani1172 (#13873) üzenetére


rdt89
addikt

Első sorban a kijelzőbe épített ujjlenyomat olvasó, még 10 alatt is pontatlan, lassú és zavaró. Másod sorban a notch és a képarány, ami miatt teljes képernyőn, csak egy nagyított verziós videót tudok nézni, a szélek eltűnésével a nagyítás miatt. Harmadsorban az AOD kezdetleges /1-1-be mint a M9Pro-é/, a kijelző fakóbb mint az M9Pro Amoled-é és üzemidőben picit gyengébb mint a 2 éves M9Pro-m. Lényegében amit kaptam az elődhöz képest, minimálisan gyorsabb rendszer és jobb kamera, bár videó terén nem nevezném jobbnak. A sztereó hangszóró gyengébb és eltűnt a jack /tudom átalakító, de akkor meg lóg a telefonból egy madzag/. Hirtelen 1 hét alatt ennyit vettem észre eddig.

(#13875) mjani1172 válasza rdt89 (#13874) üzenetére


mjani1172
addikt

Igen, ezek mind valósak. Egyetértek,de ez van.
Az ujjlenyomat tényleg nyomi a Mate9 hez képest de ha máshogy használod, lehet használható kompromisszum. Olyan sosem lesz. :(
Az arcfelismerést kapcsold be, a szemkontaktust is, és az ujjlenyomatnál pedig a mutatóujj legyen felvéve. Nekem az 10 ből 9, míg a hüvelyk az 10 ből 3.
A notch-ot én megszoktam, mellé teszi az értesítéseket, sötét módra átálltam, az elején szokatlan volt, de egy hét alatt átálltam, észre sem veszem a notch-ot.

Én az aod-t nem használom, ha kellene, bekapcsolnám a ledet, de azt sem használom, napi 200—300 értesítés jön, azokat sem olvasom el, csak ha nagyon muszáj, akkor meg rákeresek.

[ Szerkesztve ]

(#13876) migabi24 válasza mjani1172 (#13875) üzenetére


migabi24
nagyúr

Örülök, hogy őszintén leírjátok a véleményeteket, mert én is ezt érzem amikor megnézem az új telefonokat, hogy nincs értelme cserélni százezreket ráfizetni :D

(#13877) Decske válasza rdt89 (#13872) üzenetére


Decske
aktív tag

Az üzemidő elsősorban felhasználás és beállítás függő egy készüléken. Te hasra esel, én nem. Mások, más telefonnal érik el ezt a képernyő/üzemidőt. Ha te nem is, de más a Mate 20 Pro-val ugyanennyit vagy hosszabb kijelzőidőt ér el. Ez van.
Már többször megkaptam, hogy mekkora f@sz vagyok, hogy elmondom másnak azt, amit nem lát vagy rosszul lát.
Ha üzemidő kell, akkor nem okostelefont kell venni, hanem egy nyomógombos butatelefont, az elmegy 1-2 hétig vagy hosszabb ideig egy töltésről, és vegyen egy iPad minit. Sokkal jobban járna ezzel, kevesebb kompromisszum, többre lenne képes, kevesebb pénzből. Okostelefont akkor kell venni, ha az ember ténylegesen használja. Számomra egy munkaeszköz, workstation. Alapjában véve erre van kitalálva, csak az egész világ elment egy olyan irányba, hogy minden kell, egy helyen, és a korábban fő funkció már kb le van sz@rva.
Akkor elmondom az én felhasználásomat a Mate 9-el. Egy nap 2-3 óra tethering USB vagy Hotspot, emellett 1-2 óra podcast bluetooth fülesen, okosóra egész nap szinkronizál, gps be van kapcsolva, telefonról vásárolok, fizetek, mobilneten megy stream, és ezen felül dolgozom a telefonon. Ez egy napos üzemidőt jelent nekem, 3-4 óra kijelző idővel. Ha most Mate 20 (Pro)-ra váltanék, kapnék plusz 1-2 óra kijelző időt. Miért, mert minden évben ebben fejlődik a technika, hogy használat közben kevesebb energiát vesz fel, idleben már nincs hova csökkenteni az energiafogyasztást.

migabi24 #13876
Kb Galaxy S6/P9-től felfelé kb értelmetlen váltani, nem fejlődött annyit, hogy egetrengetően jobb legyen az új. Váltani, ha nem megy tönkre a jelenlegi, akkor lesz érdemes majd, ha kijönnek a második-harmadik generációs összehajtható telefonok (Fold 2, Razr 2, Xiaomi Fold, Surface Duo stb.), addig teljesen felesleges.

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#13878) rdt89 válasza Decske (#13877) üzenetére


rdt89
addikt

Igen csak nekem van Mate 9 pro-m is és Mate 20 Pro-m is, így tudom miről beszélek és nem mások véleményére alapozok ezért írtam amit írtam. Azonos felhasználási feltételek mellett 1-2 órát ver a M9Pro-m a M20 Pro-ra. De hiába hangsúlyoztam ki többször, hogy Mate 9 Pro nem vetted figyelembe, ez nem a sima Mate 9, hanem egy 2k kijelzős Amoled-es változata dedikált előlapi ujjlenyomat olvasóval és két tanítható fizikai gombbal az előlapján 5,5"-on. Nekem nem fogod tudni bemagyarázni, első kézből tapasztalom :)

(#13879) Indy1 válasza rdt89 (#13874) üzenetére


Indy1
tag

de akkor meg lóg a telefonból egy madzag?
Nem log semmi...
A fulhalgato drotja lesz 105 cm (100 cm helyett), amikor kiveszed es elteszed. :W
Nem Kell a telefonban hagyni

(#13880) rdt89 válasza Indy1 (#13879) üzenetére


rdt89
addikt

Nagyon okos hozzászólás... :Y Attól még a töltő csatlakozót rongálod és nagyobb a letörés/beletörés esélye,de szerintem ennek a fórumnak ehhez nincs köze, mert itt van a telefonba JACK! :C

[ Szerkesztve ]

(#13881) Indy1


Indy1
tag

Mert rongalod? Legalabb 600 szor hasznalod evente mikor toltod.. Minden telefonon.Nahat most evente 2000szer rongalom a tolto csatlakozot. Erre van, hogy hasznaljak..
Nalunk Mate 9 es Mate 10 PRO van es nem tartom katasztrofanak hogy nincs jack. Nem cserelem vissza a 9es a gyereknek ment at...

[ Szerkesztve ]

(#13882) rdt89 válasza Indy1 (#13881) üzenetére


rdt89
addikt

Azért megengeded ugye, hogy az én értékrendembe fontosabb legyen a jack csatlakozó? Mert most azért támadtál le lényegében, mert engem zavar, hogy nincs benne ez a csatlakozó és az átalakítóval kell kínlódni, ezáltal 2 merev fix pont is lesz a kábelen de mindegy. Én jobbnak tartom az M9-et és átgondoltabbnak az utódoknál, de mielőtt még ismét nekem rontasz ez is saját vélemény!

(#13883) Decske válasza rdt89 (#13878) üzenetére


Decske
aktív tag

Tehát, ha más ugyan ilyen feltételek mellett a Mate 20 Pro-t találja jobbnak, akkor az ő véleménye nem számít, mert ő nem te, és amit ő tapasztalt az nem releváns? Nem érzed, hogy ez kicsit hülyén hangzik? Csak te vagy helikopter, mindenki más meg...

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#13884) rdt89 válasza Decske (#13883) üzenetére


rdt89
addikt

Értem, továbbra se vagy hajlandó jobban megnézni a telefont amivel hasonlitom folyamatosan össze, így felesleges az egymás mellett elbeszélés, ha elolvasni se vagy hajlandó amire válaszolsz. Te beszéltél más véleményéről, még én saját tapasztalatot osztottam meg, nem fórumról össze szedett infókat, de hagyjuk is szerintem, leszek helikopter csak ne írd a hülyeséget légyszíves és ne hozz fel olyan készülékeket amik mellé irreleváns nagy hülyeséget társítasz, cserébe esküszöm többet egy hozzászólásodra se reagálok, ha megtenném nyugodtan emlékeztess rá, köszönöm szépen. :R

[ Szerkesztve ]

(#13885) Decske válasza rdt89 (#13884) üzenetére


Decske
aktív tag

Figy, nem mentem el a Pro-d mellett, amióta itt vagy a fórumban a te hozzászólásaidat mint érdekesség követem, mivel nincs a Mate9Pronak külön topicja. Viszont ettől függetlenül itt te a saját tapasztalatodat lobogtatod és jelented ki, mint egy és igaz vélemény, ami viszont csak egy adott esetben működik, a te esetedben. Én erre reflektáltam, hogy mindenkinek csak a saját helyzetében van igaza.
Ha visszaolvasol, csak annyit írtam, hogy ne verje senki magát, hogy milyen különleges a telefonja, mert nem az, más ember más telefonnal képes ugyan ezt vagy jobbat produkálni. Azaz érdemes "kinézni az ablakon" nem a saját véleménybuborékonkun belül élni. Erre kvázi mindenki letámadott, mert az egóját megsértettem, és nem igazoltam egy döntését... Pedig csak egy telefonról van szó...

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#13886) Tdizsolt


Tdizsolt
senior tag

Ez úgy, hogy bekapcsolva wifi,gps,net, fényerő maxon...fél napig a bluetooth is be van kapcsolva, mert a kocsi kihangosítót úgy használom. Nincs miről beszélgetni.

Psn ID: Tdizsolt

(#13887) rdt89 válasza Tdizsolt (#13886) üzenetére


rdt89
addikt

De van, mégpedig arról, hogy ez igen. Szép teljesítmény.

[ Szerkesztve ]

(#13888) Tdizsolt válasza rdt89 (#13887) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

:R

Psn ID: Tdizsolt

(#13889) brd válasza Tdizsolt (#13886) üzenetére


brd
nagyúr

Teljesen rohelyes ez a kijelzoido-faszmeregetes, abbahagyhatnatok mar, kulonosen, hogy pont azt nem irjatok le hozza, milyen programot is hasznaltatok kozben? Mert az az igazan fontos (meg az, hogy kozben milyen hulladek program futogat-szinkronizalgat a hatterben, de az meg meg nehezebb tema, azt megannyira sem szoktak erteni). Pl. csak YouTube video fullHD-ban siman 13+ora. Ugyanakkor pl. Hearthstone-nal sokszor a 4 ora is csucskos. A GPS-nel meg egy mai telefonon nem maga a GPS fogyaszt sokat, hanem a program, ami hasznalja, en pl. egy olyan Waze verziot hasznalok, amivel mukodik 10+ orat, de ha lecserelem az aktualis legfrissebre, jo esetben a fele menne.

The only real valuable thing is intuition.

(#13890) mjani1172 válasza brd (#13889) üzenetére


mjani1172
addikt

Miért ilyen ingerült mindenki?
Alig van beírás, van amikor egy hétig sincs.
Nem elfér minden?

(#13891) perzeus


perzeus
tag

...és mi a helyzet az üzemidővel? :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

Gábor

(#13892) migabi24 válasza perzeus (#13891) üzenetére


migabi24
nagyúr

Csak a szokásos :D

(#13893) brd válasza mjani1172 (#13890) üzenetére


brd
nagyúr

De, csak ez minek? ;)

The only real valuable thing is intuition.

(#13894) Tdizsolt válasza brd (#13893) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Ezt a kérdést feltehetnéd a te kommented után is... (#13889)...
Nem, nem kell válaszolnod.

Psn ID: Tdizsolt

(#13895) brd válasza Tdizsolt (#13894) üzenetére


brd
nagyúr

Már miért tenném? (És ennek semmi köze ahhoz, hogy éppen ér írtam-e, vagy nem.) Vannak benne érvek, részletezés, magyarázat. Persze érthető, hogy van, akinek nem tetszik.

The only real valuable thing is intuition.

(#13896) akaido


akaido
addikt

Üdv!
Kérdés merült fel: a Huawei Cloud vinnyog hogy teli a kuffer(meg a buffer) :) .
próbálom a Tárhelytisztítással a 4,1 gigányi képet kilőni, de nem engedi, mert előbb szerinte a Felhasználót fiókot kell macerálni. A Cloud auto szinkronizálást ma kikapcsoltam, és a szeptemberi mentést töröltem, de még mindig 4,1 GB az anyag. (A képeket átrakom majd a Mate9-ről pl. SD-re).
Előre is köcce a tippeket.

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#13897) mjani1172 válasza akaido (#13896) üzenetére


mjani1172
addikt

Ne foglakozz vele, hibásan működik, nem javítják évek óta.

(#13898) akaido válasza mjani1172 (#13897) üzenetére


akaido
addikt

Vaze, "köcce".... "hüje_vej" :)

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#13899) lajozs


lajozs
aktív tag

Látom, az előbbi mély értelmű humor mindenkit gondolkodóba ejtett. Hátha sikerül újra lendületbe jönni...

a levélbomba vékony, könnyű, de rossz a felbontása

(#13900) Tutu7030


Tutu7030
veterán

Este megint jött valami "Fontos biztonsági frissítés", de ugyanúgy július 5 maradt a biztonsági javítás dátuma.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.