Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:28:49

LOGOUT.hu

Mate 20 pro témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8201) Sógi válasza Kovaratis (#8198) üzenetére


Sógi
addikt

(#8202) zsoltip


zsoltip
őstag

Üdv Fórumtársak!
Huawei ügyfélszolgálaton nem tudnak tájékoztatni arról, milyen összeg egy betört kijelző cseréje. Csak a szerviz tud ebben mondani bármit is, ők is csak személyesen.
Valakinek van infója esetleg közülünk mennyibe is fáj, egy komplett kijelző csere?

Köszi.

(#8203) kosztrub válasza zsoltip (#8202) üzenetére


kosztrub
csendes tag

100.000

https://fixity.hu/hu/arlista/huawei/huawei-mate-20-pro-kijelzo-csere

(#8204) geryboro


geryboro
senior tag

valtas elott meg egy kerdest had engedjek meg.
csak az uzemidore vagyok kivancsi.
SoT.
melyikbol hozhato ki tobb, nagyjabol azonos szinten van a 2 keszulek.
Huawei Mate 20 Pro vagy Samsung Galaxy Note 9.

[ Szerkesztve ]

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#8205) spawn21 válasza geryboro (#8204) üzenetére


spawn21
veterán

Máté egyértelműen
igaz, cserébe agresszív a rendszer.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13p

(#8206) geryboro válasza spawn21 (#8205) üzenetére


geryboro
senior tag

az mit takar hogy agresszív? :F

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#8207) Jack Oneill válasza geryboro (#8206) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Gondolom arra erti, hogy a rendszer agressziven banik a hatterfolyamatokkal. En pont ezt szeretem. Ne fusson a sok szarsag.

(#8208) spawn21 válasza geryboro (#8206) üzenetére


spawn21
veterán

Már leírtak előttem.
A rendszer agresszíven kezeli a háttérben futó alkalmazásokat. Ezért jó az aksi

iPhone 13p

(#8209) geryboro válasza spawn21 (#8208) üzenetére


geryboro
senior tag

hat igen, ez jopont az emui-nak, ezt szerettem is benne, de a samus verzio sem rossz,
csak az energiatakarekos mod, ott blokkol majdnem mindent, meg azt is amit figyelmen kivul hagy.
akkor szerintem mate lesz a tortenetbol.
koszonom a tippeket. :)

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#8210) MiniXD55


MiniXD55
tag

Sziasztok!
Kit mennyire érdekelne egy tok review?

"Hard work, dedication. I'm a one man army."- Floyd Mayweather

(#8211) spawn21 válasza geryboro (#8209) üzenetére


spawn21
veterán

Nincs mit ;)

iPhone 13p

(#8212) geryboro válasza MiniXD55 (#8210) üzenetére


geryboro
senior tag

jöhet.

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#8213) kevinbest válasza MiniXD55 (#8210) üzenetére


kevinbest
tag

+1 ✌️ :DD :C

szenvedés nélkül nincs győzelem

(#8214) zaurac


zaurac
tag

Úgy tűnik elindult a béta nálunk is, bár az android Q hoz gyűjtik az adatot, de elég zavaros nekem. Azt írja csatlakozhat, aztán meg kiírja h.szolgaltatos nem regisztrálhat :F

[ Szerkesztve ]

(#8215) Szpisti válasza zaurac (#8214) üzenetére


Szpisti
addikt

Ezt hol próbáltad?

(#8216) zaurac válasza Szpisti (#8215) üzenetére


zaurac
tag

a beta appban ( https://consumer.huawei.com/en/support/fut/ )

[ Szerkesztve ]

(#8217) adamsauvage válasza zaurac (#8216) üzenetére


adamsauvage
aktív tag

regisztralhat szolgaltatos es magyarorszag a tamogatott orszagok kozott van, de legalabb 1 play store-ban publikalt alkalmazasodnak kell lenni es fejlesztoi google fiokkal kell rendelkezni es akkor lehet csatlakozni a Q beta programhoz.
En is vartam, hogy mikor olvasgattam a hireket ejfel kornyeken aztan mese habbal hogy Join our beta program 😂😂😂
xda-n ugyis fent lesz majd az elso aztan ra lehet majd mokolni valahogy
majus 11. az elso es minden kedden es csutortokon jelenik meg uj beta.

iPhone 14 pro / Macbook Pro

(#8218) Szpisti válasza adamsauvage (#8217) üzenetére


Szpisti
addikt

Jöjjön inkább már az EMUI 9.1
Vajon meddig kell várni rá?

(#8219) xedamen válasza Szpisti (#8218) üzenetére


xedamen
senior tag

Kínában már véget ért a béta teszt, kint van az első 9.1 publikus... Ilyenkor ugye hetek/hónapok kérdése, hogy az adott régió/IMEI mikor kapja meg........

(#8220) xedamen válasza adamsauvage (#8217) üzenetére


xedamen
senior tag

Meg akinek a haja így áll, a szeme barna blablabla... Elég gáz, hogy így kötik az ebet a karóhoz. 6000 helyet hírdetett meg Beta Program keretén belül, ne mondd már nekem, hogy van ennyi app fejlesztő Mate 20 Pro-val. Remélem kinyitják a kapukat vagy sajnos OnePlus 7 Pro előrendelés lesz a vége... Nincs semmi bajom ezzel a telefonnal (szánalmas rezgőmotoron kívül), de kicsit elegem van abból, hogy manuálisan cseszegtessem a frissítést, nézzem melyikben melyik kamera szoftver van ésatöbbi. December után márciusi update jött meg hivatalosan. 330 ezerért elvárnám legalább azt, hogy havonta jöjjön, mint -mostmár- Samsungéknál. Ha még ezt sem tudják elérni, akkor tegyék szabadon választhatóvá a frissítés lehetőségét, ne mindenféle 3rd party tool-lal, exe fájllal meg host fájl mókolással kelljen átverni a HiSuite-ot. Nevetséges... OnePlus 6-nál nem voltak ilyen gondjaim, ha ott nem lett volna mono a hangszóró meg hányás a kijelző, akkor maradt volna. Elvileg ezeket most javították. Meglátjuk... De már nincs meg a varázs a szememben, mikor ránézek Mátékára.

(#8221) adamsauvage válasza xedamen (#8220) üzenetére


adamsauvage
aktív tag

tovabbra is az apple (lehet fikazni de ebben elen jarnak) megoldasat tartom kovetendo peldanak azaz a profilos megoldast, akar public betarol van szo akar developer betarol csak felnyomod a profilt es mar kapod is, regiotol es szolgaltatol fuggetlenul, anno az x-emen ugy vartam a hetfo esti 7 orat mint a messiast, most mar csak a macbook pro miatt varom

iPhone 14 pro / Macbook Pro

(#8222) sayCet válasza xedamen (#8220) üzenetére


sayCet
aktív tag

Miért amúgy neked mit hoznak az új frissítések, ami ilyen szőrszál hasogató nálad? Van jelenleg is egy atomstabil, EMUI 9.0-val szerelt rendszered, biztonsági frissítéseken kívül mire van szükséged a 9.1-ből?

Csak kérdem.

[ Szerkesztve ]

Tyger! Tyger! burning bright In the forests of the night, What immortal hand or eye Could frame thy fearful symmetry?

(#8223) _CICAFIU_ válasza sayCet (#8222) üzenetére


_CICAFIU_
aktív tag

A 9.1-et az erofs fájlrendszer miatt érdemes nagyon is várni szerintem. Ez azért egy lényeges változás a mostani emuihoz képest.

[ Szerkesztve ]

Huawei P30

(#8224) vasi89 válasza adamsauvage (#8221) üzenetére


vasi89
addikt

de fölösleges itt remegni a frissítések miatt. Az Apple sem biztonsági frissítéseket ad ki folyamatosan hanem hibajavításokat. Pár évvel ezelőtt jó ha 2-3 havonta volt egy kisebb javítás. Az ios12 óta meg hetente adták ki a hibajavításokat.

(#8225) adamsauvage válasza vasi89 (#8224) üzenetére


adamsauvage
aktív tag

attol meg kiadjak es nem pedig ulnek rajta azt hangoztatva hogy fontos a felhasznaloi visszajelzes

iPhone 14 pro / Macbook Pro

(#8226) Remiel


Remiel
őstag

sziasztok

az adatforgalmat szeretném beállítani, hogy adott hónap 14 - től a következő hónap 13 - ig lássam, de a beállítások között csak annyit találtam, hogy kezdési dátum, ahová csak számot tudok beírni... lehetséges amit szeretnék valahogy?

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#8227) vasi89 válasza adamsauvage (#8225) üzenetére


vasi89
addikt

hibajavítást csak akkor kell kiadni ha hiba van nem? olyan banális nagy hibák amik heti 3 frissítést igényelnének tudtommal nincsenek most jelenleg az EMUI-ban. IOS-ben sem, ők sem adnak már ki túl sűrűn frissítést mióta az ios13-at sikerült rendesen megcsinálni. Vagy mindegy mit csak frissítsenek? érdekes meglátás :DDD

(#8228) Szpisti válasza Remiel (#8226) üzenetére


Szpisti
addikt

A "Kezdési dátum" pont azt jelenti, hogy a hónap melyik napján kezdje az adatforgalmat számolni...

Amúgy nekem eddig havonta jöttek a frissítések, bár január elejen vettem a telót, és most ugye a március 1-es van rajta... Most gondolom a komoly verzió frissítés miatt kell többet várni...

[ Szerkesztve ]

(#8229) Remiel válasza Szpisti (#8228) üzenetére


Remiel
őstag

Igen erre magamtól is rájöttem, de arra voltam kíváncsi adott időszakot is lehet e beállítani, hogy a végét is én határozom meg. Más telefonon lehetett, ezek szerint itt nem, de köszönöm a választ

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#8230) Barthezz2 válasza Remiel (#8229) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Havi periódussal számol. Nyílván a kezdési dátumból tudja a befejezésit. Minek kellene külön megadni?
Ha 14 a kezdés, akkor nyilván következő hó 13-al fog zárni és 14-től kezdi újra.

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#8231) adamsauvage válasza vasi89 (#8227) üzenetére


adamsauvage
aktív tag

1. ios 13 meg nincs (valoszinuleg csak elirtad)
2. hibajavitasokat barmihez ki lehet adni, magahoz az androidhoz is adnak ki amire az EMUI epul.
3. nem adnak ki heti 3 frissitest ioshez sem, kezdetben ket hetente adnak ki kesobb pedig hetente es kiemelnem, a beta teszt alatt van ez a beosztas, fo verziokat evente frissitenek tavaly szept. ios 12 iden ios 13,
viszont legalabb latod hogy dolgoznak nem pedig az van hogy Kinaban mar elerheto a stabil 9.1 hat te meg ideszulettel akkor majd sorra kerulsz valamikor, neked szolgaltatos a telefonod akkor varjal majd sorra kerulsz valamikor es igy meg ezernyi kis szar feltetel miatt az atlagfelhasznalo ugynerzi hogy kiadjak a telefont kapsz ra 1-2 frissitest utana szarnak ra es lehet azzal jonni hogy bezzeg az applenek csak 1 keszulekre kell optimalizalni a sw-t, senki nem mondta sem a huaweinek sem a samsungnak hogy tegye tele minden szarral az oprendszert, en szemelyszerint egy huawei hardveres de ios szoftveres telefonnal orulnel a legjobban, kamera verhetetlen szoftver osszessegeben jo de van rajta mit csiszolni, csak sajnos soha nem lesz nyilt forraskodu az ios

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 pro / Macbook Pro

(#8232) vasi89 válasza adamsauvage (#8231) üzenetére


vasi89
addikt

jah a számozásba belezavarodtam :D ios 11 és ios 12 akartam írni. ÉRtelek téged is, használtam ios-t 7 évig, de őszintén szólva a fő frissítéseken kívül a többi ott sem nagyon foglalkoztatott. Kivéve az ios 11 esetén mert ott minden újabb frissítés javított valamit. Az is világos, hogy bosszantó ez a dolog adnroidnál, főleg, hogy az android 10 tuti csak valamikor jövő ilyenkor jön de részemről, ha ettől nagyobb gondom nem lesz a telefonnal akkor már megérte váltani.

(#8233) Kovaratis válasza adamsauvage (#8231) üzenetére


Kovaratis
őstag

Egy frissítés jött mióta megvettem. Letöltötte, feltette, és voila: az ég világon nem látok változást. Mi hiányzik, vagy működik rosszul? Csiszolni mindenen lehet, de nem biztos hogy érdemes is. Ha ROMot szeretnél cserélgetni, kipróbálni mást is, akkor nem Huawei telefont kell venned. De gondolom ezzel tisztában voltál mikor megvásároltad. Egy pár éve még én is cserélgettem összevissza mindent, de meguntam. Tökéletesnek tartom a Huawei hozzáállását, nem is várok többet.

(#8234) adamsauvage


adamsauvage
aktív tag

kiveseztuk a temat ugyerzem

iPhone 14 pro / Macbook Pro

(#8235) MiniXD55


MiniXD55
tag

Sziasztok!
Elhoztam akkor a tok reviewt,előre is elnézést kérek de nem volt full steril környezet,sőt egy-egy helyen még ujj zsír pacás is a telefon.
Első számú Tok egy sima feket szilikon tok,ezt akkor vásároltam amikor már bejelentették,de még nem volt nálam.Szállítási idő kb 2 hét volt.
Sima fekete tok1
Sima fekete tok2
Sima fekete tok3
Ha meg szeretnéd vásárolni :
Következő tok,egy bőr tok azonban nem nyújt körülbelül semennyi védelmet.
Bőr tok1
Bőr tok2
Bőr tok3
Ha meg szeretnéd vásárolni :
Harmadik tok, ez a tok egy átlátszó hátlappal rendekező viszonylag "strapabíró" tok.
Átlátszó hátlapos tok1
Átlátszó hátlapos tok2
Átlátszó hátlapos tok3
Ha meg szeretnéd vásárolni :

"Hard work, dedication. I'm a one man army."- Floyd Mayweather

(#8236) safizoo


safizoo
tag

Android 10 beta [link] is itt lehet jelentkezni. [link]

[ Szerkesztve ]

(#8237) MiniXD55


MiniXD55
tag

Második Felvonás:
Negyedik tok,ez egy camouflage tok amely az egyik legjobb ajánlat szerintem.
Camouflage tok1
Camouflage tok2
Camouflage tok3
Ha meg szeretnéd vásárolni :
Végül pedig az egyik kedvencemet had mutassam be,ez a tok gyártó termékét már használtam egy korábbi telefonomnál.Véleményem szerint ez az egyik legjobb heavy duty tok,felülmúlja az otterbox defendert például.A tok maga, 2darab részből áll.
Supcase UCBP1
Supcase UCBP2
Supcase UCBP3
Supcase UCBP4
Ha meg szeretnéd vásárolni :
Nagyjából ennyi,remélem tudtam segíteni annak ki ezek között vacilált,vagy csak szeretne egy új tokot.

[ Szerkesztve ]

"Hard work, dedication. I'm a one man army."- Floyd Mayweather

(#8238) MiniXD55 válasza ak76 (#8164) üzenetére


MiniXD55
tag

Ha elvinném hozzád a készülékemet, felraknád nekem,mert én egyet megpróbáltam és annak borzasztó lett a vége.

"Hard work, dedication. I'm a one man army."- Floyd Mayweather

(#8239) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

A jovoben talan megvaltoznak a frissitesek vegre.
[link]

(#8240) Tom5


Tom5
addikt

Sziasztok. Egy honapja van meg a telefon. Imadom szeretem. Tegnap délután óta megjelent a bal felso sarokban VoLTE felirat. Nem kapcsoltam,állítottam semmit. Vodafonos vagyok. Akkor ez most bekem jo? Utananezve vmi jobb minőségű telefonálás, vagy mi ez. Bocsi munkába vagyok nem tudok jobban utána nézni.

(#8241) Krinyo válasza safizoo (#8236) üzenetére


Krinyo
senior tag

A feltételeket is írd le, fejlesztők tudnak csak regisztrálni.

(#8242) safizoo válasza Krinyo (#8241) üzenetére


safizoo
tag

Nekem sikerült. Nem tudom mikor jelentkeztem fejlesztőnek.

(#8243) Zsolty20 válasza Krinyo (#8241) üzenetére


Zsolty20
senior tag

Én is tudtam jelentkezni, szóval ez, hogy csak only fejlesztőknek lehet jelentkezni marhaság. HA csak a fejlesztőket fogadják el, mint hiteles tesztelők az oké, de bárki jelentkezhet aki rendelkezik a telefonnal. Szerintem

(#8244) vasi89 válasza Tom5 (#8240) üzenetére


vasi89
addikt

lényegében igen, gyorsabban épül fel a hívás és tisztább is.

(#8245) tothtomi123


tothtomi123
csendes tag

Sziasztok!

Ma reggeltől kéretlen gazdája lettem a VoLTE szolgáltatásnak, valaki meg tudná nekem mondani, hogy mate20pron hogyan is lehetne ezt kikapcsolni?
Nem igazán sikerült eddig, előre is köszönöm!

..lehet az a baj hogy Baja nem Dubaj..

(#8246) sayCet válasza tothtomi123 (#8245) üzenetére


sayCet
aktív tag

Szerintem ne kapcsold ki, nem vesztesz vele semmit, csak nyersz. De egyébként:
Beallítások - Vez.nélküli - Mobilhálózat - VoLTE hívások

[ Szerkesztve ]

Tyger! Tyger! burning bright In the forests of the night, What immortal hand or eye Could frame thy fearful symmetry?

(#8247) Krinyo válasza Zsolty20 (#8243) üzenetére


Krinyo
senior tag

Jelentkezni lehet, csak nem fogják befogadni. :)

(#8248) Jack Oneill válasza vasi89 (#8244) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Illetve telefonalas kozben a 4G net is megy.

(#8249) Zsolty20 válasza Krinyo (#8247) üzenetére


Zsolty20
senior tag

Annyi baj legyen, én megpróbáltam. Ebben nem állított meg senki, kevesebb nem leszek tőle. :D

(#8250) Krinyo válasza Zsolty20 (#8249) üzenetére


Krinyo
senior tag

Próbálkozni lehet, csak gondoltam lehűtöm a kedélyeket. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.