Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:28:49

LOGOUT.hu

Mate 20 pro témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2051) KaitouP válasza kapuy (#2050) üzenetére


KaitouP
veterán

Legalacsonyabbra vettem, és az amúgy egy világos szürke kép, de most kerestem egy sötétszürke képet is és kb. ugyan az az eredmény mint fentebb. Mintha lenne valami zöldellés, de nem erősen, mint pl. a kolléga fotóján.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#2052) KaitouP válasza KaitouP (#2051) üzenetére


KaitouP
veterán

Hát, márpedig valami zöldellés van... Sőt, valami folt a képernyő közepe felé is, mintha valami el lenne maszatolva rajta, de természetesen nincs, jól áttöröltem a képernyőt...

Szóval gariztatás. Két hétig nincs telefon. Valaki online rendelt Mate 20 Pro - t gariztat Vodafone-nál? Menete, lefolyása? Cserélnek szó nélkül vagy javítanak? Mindenestül (töltő, fülhallgató stb.) kell visszaküldeni a készüléket?

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#2053) LaptopSystem válasza kapuy (#2040) üzenetére

Szia ez mennyi nap után jött ki?

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#2054) mati12 válasza KaitouP (#2051) üzenetére


mati12
senior tag

Sajnos az enyém is világít mint a szentjánosbogár,de egyenlőre nem tudom mit kezdjek vele. Mivel hétfőn vettem át a Telekomnál így a 3 napos csere garanciám ugrott. Viszont szervízbe meg nem akarom kűldeni,nehogy valami agyon képzett szakember ezen gyakorlatozzon nekem. Mivel a hétköznapi használat során nem zavar a jelenség szerintem egyenlőre várok,aztán ha a későbbiekben más hiba is előfordul pl.aksi hiba stb.akkor jövök elő ezzel is. Aztán az is előfordulhat,hogy akkor adnak majd helyette egy új telefont vagy vásárlási jegyet mert nem lesz érdemes javítani ezt.
Azt mondjuk hozzáteszem,hogy rohadjon meg a Huawei,hogy nem cseréli szó nélkül ilyen esetekben a 300.000+-os telefonokat.

[ Szerkesztve ]

(#2055) gilimbgalamb válasza mati12 (#2054) üzenetére


gilimbgalamb
tag

Nektek rendre LG paneles?
Erősen gondolkodom, hogy át merjem e venni az MMtől a csomagot..

„Engem nem lehet elfelejteni, csak nehéz megjegyezni." :DD

(#2056) kapuy válasza LaptopSystem (#2053) üzenetére


kapuy
csendes tag

2 nap alatt jött elő a gond.

(#2057) KaitouP válasza mati12 (#2054) üzenetére


KaitouP
veterán

Hát én sem, mert nem akarom hogy hetekig a telefonomon csücsüljenek, addig meg ne legyen semmim. Régi telefont muternak adtam, nem akarom tőle elvenni újra. Viszont rossz készüléket sem vagyok hajlandó használni, nem ezért fizetek ki rengeteg pénzt.

Huawei nem vállal/rendelt el azonnali készülékcserét a hiba esetére?

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#2058) Cry0 válasza gilimbgalamb (#2055) üzenetére


Cry0
őstag

nekem 5 napos, lg paneles de szerencsére semmi elszineződés (kopp-kopp)

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#2059) SlayR


SlayR
senior tag

Nekem LG panel de gondmentes... 2 másik ismerősnél sincs gond. Amúgy nagyrészt nem volna mire várni mivel akinél ilyen gond volt rögtön cseréltek legalábbis akik írtak ilyenről.

(#2060) LaptopSystem

Tuti írtatok már, de azt honnét tudni, hogy BOE vagy LG kijelző van benne

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#2061) Cry0 válasza LaptopSystem (#2060) üzenetére


Cry0
őstag

Device Info Hw

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#2062) Skynet258 válasza NY_A (#2027) üzenetére


Skynet258
veterán

Nekem az ujjlenyomatolvasó egyszer sem (!) hibázott, szerintem kiváló. Árnyalattal lassabb mint a többi általam tesztelt Huaei készülék - azok etalonok voltak nálam ilyen szempontból. De abszolút rendben van, első bekapcsolásnál megadtam egyszer és annyi volt, azóta teszi a dolgát. Arcfelismerés szintén kiváló, sokszor nincs is időm odatenni az ujjam már fel is oldott.
BTW nagyon elégedett vagyok a készülékkel, üzemideje nagyon jó, gyorsasága szintén. Gesztus vezérlést annyiban cseszték el, hogy a vissza mozdulatnál ki kell tolnod az ujjad a szélére ami kényelmetlen - mint kiderült nálunk a Huawei-es srácnak is ez a baja vele szóval megegyeztünk, hogy ez így szar, maradnak lent a gombok.
Egyébiránt le a kalappal, ez egy kurvajó készülék. :K

https://geekpulse.hu

(#2063) LaptopSystem

Enyém is LG

Van egyáltalán akinek BOE Kijelző van benne?

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#2064) Z.É.T. válasza LaptopSystem (#2063) üzenetére


Z.É.T.
őstag

(#2065) Skynet258 válasza LaptopSystem (#2063) üzenetére


Skynet258
veterán

Nálam LG-01-18-10-43 és abszolút semmi hiba nincs, fényerő levéve és screen test-testnél váltogatva a színeket (szürkére is).

https://geekpulse.hu

(#2066) LaptopSystem válasza Skynet258 (#2065) üzenetére

Nálam sincs idáig, mondjuk én nem is használtam eddig mivel nincs még foliam addig nem akarom, hogy karcos legyen :)

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#2067) SlayR válasza LaptopSystem (#2066) üzenetére


SlayR
senior tag

Karcos nem lesz, de ha jó minőségű és normálisan használható fóliára vársz egy darabig még gyanúsan nem is fogod használni :D

(#2068) Skynet258 válasza LaptopSystem (#2066) üzenetére


Skynet258
veterán

Fóliám az nekem sincs de használom. :B

https://geekpulse.hu

(#2069) T0rnad0


T0rnad0
addikt

Ilyen gyári szilikon tokot rendeltem, csak még 3590-ért, ma jött meg. Átmenetileg jó lesz, kicsit csúszós szerintem.

Z Fold 4

(#2070) mati12


mati12
senior tag

Amúgy ilyen gyönyörű. Természetesen LG kijelzővel. :W

[ Szerkesztve ]

(#2071) SlayR


SlayR
senior tag

Egy olyanra lennék kíváncsi akinél jelentkezett a dolog annak milyen beállításai vannak? Avagy színhőmérséklet és társai mire vannak állítva?

(#2072) LaptopSystem válasza SlayR (#2067) üzenetére

Szia sajnos tapasztalatból mondom, hogy az lesz hiába vigyáz rá az ember, akár egy mikro porszem ami az ujjad alá és a telefon Kijelzője közé tapad meghúzod rajta és már ott is a karc.

[ Szerkesztve ]

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#2073) Wucky


Wucky
senior tag

Nekem a face ID-vel vannak gondjaim. Ritka ha nem old fel, de sokszor lassú. Az rendben van hogy buzi egy fejem van. Viszont mikor teszem el és csak rápillantok, azonnal kiold. Vaksötétbe, sapkában kiold. Csak akkor vacilál mikor felemelem. Ha a kezemben zárom le akkor nem.
Viszont ez a képernyőn rajzolgatás idegesítő. Én játszom és streamelek a telefonról. Állandóan azt érezte hogy az intelligens indításokat akarom. Kikapcsoltam ezt a funkciót. Viszont akkor is megmaradt. Nem érzi a játék hogy merre akarom irányítani, mert a telefon felülbírálja. Az alap gesztus vezérlés van csak engedve, hogy ne legyenek virtuális gombok.

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#2074) MikeWazowski válasza etnies (#2020) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Az rendben van? 330 ezres telefonnál? még egy 50k-s vacak kínai telefon esetében sem lenne nekem ez elfogadható.
Ám, örülök hogy sima mate 20-at veszek. Ahogy látom van gond rendesen.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#2075) vasi89


vasi89
addikt

Ezért nem veszek Huawei Mate 20 Pro -t

Érdekes teszt, semmi ellenszenvet nem érzek a srác iránt, Követem a videóit de számomra olyan különbségek vannak a képek között, hogy semmi értelme nem volt ezt elkészíteni.

(#2076) utomi válasza kapuy (#2040) üzenetére


utomi
senior tag

Mondjuk ez azért durva zöldülés. Konkrétan zölden ragyog körbe a telefon. Egyenlőre semmi ilyen tapasztalatom nincs kopp-kopp, pedig persze nekem is LG kijelző. Egyébként arról van valakinek tapasztalata, hogy ez mennyi idő után jön elő? Nekem ugye most 5 napos a teló, elő jöhet ez még? Illetve ezért konkrétan valaki gariztatta már a telefont?
Egyébként még más se talált rá értelmes fóliát vagy üveget? Értem én ,hogy GG5 csak ugye a por egyik ilyen kijelzőnek se barátja.

(#2075) vasi89

Eddig is fent volt már X teszt amelyből egyértelműen kijön, hogy alapból a Pixel 3 jobb képeket készít éjszaka, a Google nagyon jól megcsinálta az éjszakai módot. Eget verő különbség nincs de pl. a képekbe zoomolva is jobb a részletekben a Google. De ezzel semmi újat nem mondott. Ennek a videónak úgy nagyjából értelme zéró de láthatóan csak a Clickbait volt a célja amikor a videónak nevet adott.

[ Szerkesztve ]

(#2077) KaitouP válasza vasi89 (#2075) üzenetére


KaitouP
veterán

Ez csak egy szimplán "én megmondom a tutit, mert valamiért utálom a Huawei-t" hülyegyerek. A készülék nem csak a kamerájáról szól, ami utóbbival semmi gond sincs, egyes helyzetekben a többi készülék, de volt hogy a Mate 20 Pro képei tetszettek jobban.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#2078) kiskutya0 válasza utomi (#2076) üzenetére


kiskutya0
tag

Nekem már kibontás után ilyen zöldes volt. 😭😠 Ez volt az első dolog, amit néztem. Oled toolsban fehér képernyőt 2-re állítottam és sötétben néztem. Ma telik le a 3 nap. Megérdeklődöm, hogy működik ez a csere dolog, aztán majd kiderül.

(#2079) KaitouP válasza kiskutya0 (#2078) üzenetére


KaitouP
veterán

Írd majd be a tapasztalatot légyszíves, jövő héten én is csereltetném a készüléket.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#2080) kapuy válasza utomi (#2076) üzenetére


kapuy
csendes tag

Ma viszem be a telekomhoz gariztatni, meglátjuk mit mondanak a 3 napos cseregarancián belül.

(#2081) vasi89 válasza utomi (#2076) üzenetére


vasi89
addikt

persze ezt látom Én is de ugyan annyiba kerül a pixel mint a mate20pro, van amiben az jobb van amiben ez. Ezért nincs értelme a tesztnek.

@GhostPetya: nekem az a fura, hogy felszólal a szponzorált tesztek ellen, Ő viszont minden videóban a oneplust nyomatja. Kicsit fizetett hirdetésnek tűnik...

[ Szerkesztve ]

(#2082) LaptopSystem válasza kiskutya0 (#2078) üzenetére

Online rendelésnél 14 napos elállás mindenkit megillet

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#2083) Gergőke88 válasza LaptopSystem (#2082) üzenetére


Gergőke88
addikt

Feltéve ha az órát nem adta el... ;]

(#2084) vasi89 válasza Gergőke88 (#2083) üzenetére


vasi89
addikt

A telenor elmélete szerint az óra olyan mintha nem is létezne, szóval ha náluk vette, nyugodtan tartsa meg :DDD

(#2085) WiZARD válasza LaptopSystem (#2082) üzenetére


WiZARD
addikt

Kivéve ha cég névre kért róla számlát...

Vicces ahogy minden új telefonnál megjelennek a fikázók, akik sose akartak ilyet venni. Samsung S8 topic is tele volt a rózsaszín kijelzős postokkal, meg hogy ennyiért ne legyen már ilyen, stb. Aztán szép lassan kikopnak, és a felfújt problémák se jelentkeznek ilyen gyakorisággal. (a hibás darabokat meg úgyis cserélik)
Ha zöld akkor csere. Nekem még csak 3 napos, de nem zöld. A 2015-ös postban lévő szerintem rendben van, az nem hiba, hogy a görbe kijelzőrész oldalról nézve kicsit elszíneződik (160-170 fok körüli szögben).

grr, az tegnap este tudatosult bennem, hogy a fő kameránál nincs optikai stabilizátor. :(
(P20 pro azonos 40 mpix moduljánál még belefért)

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#2086) kiskutya0 válasza LaptopSystem (#2082) üzenetére


kiskutya0
tag

Nem elállni, hanem cserélni szeretném. Amúgy emagos. Ott 30 nap.

(#2087) ZellR


ZellR
csendes tag

Ez a 3 napos cseregarancia hogy működik? Oda mész, és akkor egyből cserélik? Vagy mondják, hogy bocs, most nincs raktáron, 2 héten belül megkapod?

(#2088) kiskutya0 válasza kiskutya0 (#2086) üzenetére


kiskutya0
tag

Oled toolsban fehér 2-n, full háttérvilágítás:

Fehér 30-on, minimum háttérvilágítás:

(#2089) kano válasza kiskutya0 (#2088) üzenetére


kano
nagyúr

És ez hibás szerinted?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#2090) kapuy válasza ZellR (#2087) üzenetére


kapuy
csendes tag

Sziasztok bent voltam a telekomnál, 3 napon belül, nincs nekik raktáron de jegyzőkönyvet írtak, kedden érkezik akkor kell bejonni.

(#2091) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Végig olvasva az utolsó 100 kommentet, szinte csak a hibás és elégedetlen vásárlók véleménye van végig! Van itt olyan is aki elégedett és nem hibás a készüléke?
Mellesleg szánalmas, hogy ennyire futotta 330000-ért a Huawei-nek, ez így nagyon gáz mivel nem 1-2 készüléket érint akkor ez a hiba jelenség!
Írta valaki, hogy a trehány ragasztás miatt van ez a kijelző hiba, de akkor a vízállóság is kérdéses ezek után ha a ragasztás sz@r nem?
Mindenesetre sajnálom aki így járt ezzel a készülékkel :( Viszont én örülök, hogy visszamondtam az előrendelésemet!

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#2092) ZellR válasza kapuy (#2090) üzenetére


ZellR
csendes tag

Szia,

És a készülék addig nálad maradt?

(#2093) Krinyo válasza LaptopSystem (#2072) üzenetére


Krinyo
senior tag

Gorilla Glassnál azért ez csúnya lenne...

(#2094) Krinyo válasza kano (#2089) üzenetére


Krinyo
senior tag

330-ért? Igen.

(#2095) kiskutya0 válasza KoNZoLik@ (#2091) üzenetére


kiskutya0
tag

A kérdésedre passzolom a választ, de elégedett vagyok vele. Még.

(#2096) kiskutya0 válasza kano (#2089) üzenetére


kiskutya0
tag

Szerinted nem?

(#2097) kano válasza kiskutya0 (#2096) üzenetére


kano
nagyúr

Szerintem normál felhasználás esetén ez egyáltalán nem látszik.
Nyilván amíg lehet vigyétek vissza, mert gyanítom előbb-utóbb már az ilyeneket nem fogja cserélni a Huawei vagy a szolgáltató.

S. Zolika
Mond el még lészíves vagy 30x, hogy nem vennél Huaweit és mennyire örülsz, hogy megszabadultál (az egyébként sem tiéd) készüléktől!
Köszi!

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#2098) kapuy válasza ZellR (#2092) üzenetére


kapuy
csendes tag

Szia, igen nálam van a készülék

(#2099) bigrock válasza KoNZoLik@ (#2091) üzenetére


bigrock
addikt

Az a valaki valószínűleg otthon szétszedte a 330K-s telefonját, majd szakvéleményt állított ki a hibás ragasztásról. :DDD

(#2100) KoNZoLik@ válasza kano (#2097) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Látom neked csak ez ment át, sajnálom...amúgy ebben a formában ennyiért biztos nem vennék, igen👍
A kérdéseimre nem válaszoltál, köszönöm 👍

bigrock-nem csak olvasta valahol :DDD

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.