Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:28:49

LOGOUT.hu

Mate 20 pro témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18441) Picco válasza spileraaa (#18440) üzenetére


Picco
addikt

4.5 eve folia nelkul hasznalom, nincs rajta jol lathato karc :DDD

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#18442) eddieke666


eddieke666
tag

Sziasztok!

Olyan problémám lenne,hogy mikor Hisuite programmal le akarom menteni a dolgokat a telefonomról,egy pár másodperc után megszakítja a kapcsolatot.
Van esetleg valakinek ötlete hogy tudnám esetleg lementeni a dolgaiamt a telefonról úgy, hogy ne a felhőbe mentsem?

(#18443) fpatrik17


fpatrik17
senior tag

Sziasztok!

Múlt héten haverokkal Jacuzziztunk hétvégén és a telóm a könyöklőn tartózkodott végik (gondoltam mi baja lehet, hisz régen még medencébe is dobáltam)...
Másnap reggel elkezdett vibrálni a kijelző, majd elmentek a színek és zölden és feketén villogott a képernyő, érintésekre nem reagált. Délután már full fekete kijelző, rezgéseket és csak a töltő led világítást tudtam életre kelteni. Néha az állapotsáv zölden felvillan, ha nyomkodom a bekapcs és fel/le gombokat.

Van értelme foglalkozni a telóval, vagy kuka? Közben lerendeltem egy Honort utódnak, de ami jobban idegesít, hogy az elmúlt fél év médiatartalmát nem igen tudom hogyan lementeni...

Köszi, ha segítetek! :R

[ Szerkesztve ]

• Honor Magic5 Pro •

(#18444) Fred23 válasza fpatrik17 (#18443) üzenetére


Fred23
nagyúr

Szerintem ha jól kiszárítod, minimum annyi ideig még "jó" lesz, amíg lemented róla, ami kell.

(#18445) jencsikdani válasza fpatrik17 (#18443) üzenetére


jencsikdani
tag

Szia. Rizsbe tedd bele, Hátha megoldja. Családban is jártak így egy nem is vízálló telefonnal. Telibe beleesett a vízbe. Fél napot benne volt a rizsben utána tökéletesen működött tovább.

Huawei Mate 20 pro --> *Xiaomi 12T*

(#18446) cdfrank válasza krakler (#18426) üzenetére


cdfrank
csendes tag

Szia! Én belefutottam két elvileg jó szervízbe is...Nekik sem sikerült a űvelet, most egy törött, de jó alaplapos telefonra vadászok...a...Mate 20 pro érzékeny az akksicserére, mert az alaplapot és az új akksit össze kell párosítani...nekem kidobták a régi aksit és már nem lehetett visszacsinálni...akksicsere után látszólag jól működik a telefon az első töltésig, utána folyton kikapcsol...Szóval nem tudom jó szívvel ajánlani a műveletet...

(#18447) Picco válasza cdfrank (#18446) üzenetére


Picco
addikt

"mert az alaplapot és az új akksit össze kell párosítani"

?????
nekem miert nem szolt errol senki, en csak kicsereltem az akksit es azota is mukodik popecul :DDD

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#18448) hari73f válasza cdfrank (#18446) üzenetére


hari73f
aktív tag

ez dajkamese.... ;]

Aliexpressről rendelt akkuval is tökéletesen működik egy éve
a Mate20Pro telefonom. :K ;) én cseréltem benne ;)

A gyári eredeti már megpúposodott előtte :DD

[ Szerkesztve ]

(#18449) dutrás válasza eddieke666 (#18442) üzenetére


dutrás
őstag

Total Commander Ftp kapcsolat
A HiSuit tök lassú és körülményes

P50 pro/P40 Lite

(#18450) dutrás


dutrás
őstag

Szurkoljatok :)

P50 pro/P40 Lite

(#18451) eddieke666 válasza dutrás (#18449) üzenetére


eddieke666
tag

Köszönöm, bár közben megoldódott. Valamiért a telefon nem frissítette a Hisuite-ot. Gépre újra letöltöttem a programot, és az frissítette telefonon.

(#18452) sebijani1982


sebijani1982
senior tag

Sziasztok!
Családban van egy Mate 20 Pro. A töltőkábelek kipotyognak belőle.
Így a kérdésem:
Töltőcsatlakozó hibával melyik szervízt ajánlanátok?
Nem garis a teló.

Addig is, vásároltunk egy töltőpadot, hogy áthidaljuk a gondot. Elvileg 10 w-os, de kínkeserves a töltés vele, tok nélkül is...
Én várok ettől túl sokat?

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#18453) Szpisti válasza sebijani1982 (#18452) üzenetére


Szpisti
addikt

Tiszta a csati ajzat? Ha zsebpiszokkal telítődött, az tud ilyet okozni...

(#18454) Picco válasza Szpisti (#18453) üzenetére


Picco
addikt

pont egy hete szedtem ki a zsebszoszt belole egy gombostu segitsegevel, azota mar nalam sem potyog ki. ez mar a masodik alkalom volt talan

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#18455) sebijani1982 válasza Szpisti (#18453) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Szpisti és Picco!

Köszi a tippet, sajnos nem hozott megoldást.

Így marad a szervíz...
Melyik az ajánlott?
Budapest, Székesfehérvár az, ami útba ejthető (dunaújvárosi vagyok).
Köszönöm előre is.

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#18456) Primary92


Primary92
senior tag

Sziasztok!
A kijelzőn a üveget lehet cserélni vagy csak a komplett kijelzőt?

(#18457) hari73f válasza Primary92 (#18456) üzenetére


hari73f
aktív tag

Elméletileg lehet ha csak az üveg repedt. van hozzá kijelző üveg külön .
(Pl. Alin)
De gyakorlatilag sérülésmentesen leszedni az ívelt üveget a puha kijelzőről minimális az esély.
(Kiszúrja az üveghegy befelé, befolyik, foltosodik)
Nagyrészt attól függ mennyire és hogy repedt a glass.

[ Szerkesztve ]

(#18458) dutrás


dutrás
őstag

Ssjnos sérült a szim olvasó és a mikrofon is. Azokat most utólag rendeltem. De a kijelző már él.

P50 pro/P40 Lite

(#18459) dutrás


dutrás
őstag

Tavaly történt ez a baleset, egy vetőgéppel mentem rajta keresztül😃😃. Ahhoz képest viszonylag jól megúszta.
Most kedvet kaptam rendberakni, jó kis telefon ez még mindíg. Munkásnak első osztályú lesz.

[ Szerkesztve ]

P50 pro/P40 Lite

(#18460) Perger78


Perger78
csendes tag

Üdv mindenkinek.
Több mint 5 éve vagyok elégedett tulajdonosa egy Mate 20 Pro-nak. Annyira vigyáztam rá, hogy szinte újszerű állapotban van. Mindig fólia és tok védte. Ma is röccenésmentesen működik és szuper fotókat is készít. De sajnos eljött az idő a váltásra. Pár apróság miatt igazából. A frissítések annyira nem is izgatnak. De sajnos a piros gomb érzéketlenné vált. Ez nagyon zavaró lett. És van pár alkalmazás ami már nem hajlandó működni. Pl. Profession. Mégg a Google-ra is kiírta hogy kártékony szoftver. :-D Az új készülék a Honor Magic 5 Pro. Rendszeresen néztem ezt a fórumot is. Szerintem fogom is.
Egy biztos. Nagyon sok örömet okozott a teló. Nagyon sajnálom. A világ legjobb telefonjának tartom. Lehet hülyén hangzik, de frankón megfordult a fejemben, hogy bekeretezem és kirakom a lakásba. :-D

Viszont olyan gondom van, hogy a Google biztonsági mentés mindig leáll. Ez elég nagy szívás. Emiatt manuálba kell átköltözzek.
Nincs valakinek egy jó ötlete, hogy mehet ez simábban?
Szép napot mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.