Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:27:56

LOGOUT.hu

Huawei P7 Összefoglaló
Hivatalos OFF topik: Huawei P7 - OFF topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12674) Cunaja válasza forgonati (#12673) üzenetére


Cunaja
addikt

Azért írtam az előbb, hogy vegyíteni fogom a két romot. A B851C-ből is hiányoznak olyan dolgok, ami a B839-ben megjelent. Viszont gyorsaságban és memória használatban az enyém magasan jobb. Ha sikerül jelentkezem vele. A másik, hogy az extrák is hiányoznak nekem a B839-ből. Ez megint nehéz feladat lesz, vagy sikerül vagy nem. A tyúklábak azért vannak, mert a systemui-t nem sikerült bontanom, a kódolása olyan, hogy jelenleg semilyen apk buheráló nem csomagolja ki rendesen. Sajnos a kínai cuccok amik megmaradtak a romban, az mind a systemui-ban van. Számomra az is érdekes, hogy némelyik telefonon simán megy minden, a másikon meg nem. Ha még fent van a romom, tehetnél egy próbát. [Gyári facebook huawei] Az előzőt távolítsd el, és a data app mappában keressél fb mappát és azt is töröld uninstall után. Úgy próbáld telepíteni. Másnál ezzel simán megy a fb.
[Flash player] ez meg a youtube hibát javítja.
A 2G-t is meg lehet oldani, ha nagyon hiányzik. A másik romban majd figyelek rá.
Most az a baj, hogy melóban vagyok és itt nem tudom visszarakni a gyári recoveryt. Simán rátolom az enyémre a B839-et és meglátom mi lesz. :F

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.