Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:27:56

LOGOUT.hu

Huawei P7 Összefoglaló
Hivatalos OFF topik: Huawei P7 - OFF topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12051) ujskodas válasza zeon.hu (#12047) üzenetére


ujskodas
tag

Köszönöm!

Az ostoba hitelt ad a szóbeszédnek.

(#12052) Cunaja válasza fatomas673 (#12050) üzenetére


Cunaja
addikt

Neked azt kellene csinálni, hogy visszatérsz B609-re , itt csináld meg a vodás részt. Majd B621 - B623 és a beállítások - frissítő - helyi frissítésnél válaszd ki a B830-at. Talán ha folyamatosan a helyi frissítést használod és nem a 3 gombos módszert, nem veszti el a Vendor tartalmát. Ilyenkor mindig az előző romot frissíti és nem törli.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12053) Cunaja


Cunaja
addikt

Van valakinek B623 fent?

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12054) fatomas673 válasza Cunaja (#12052) üzenetére


fatomas673
tag

Köszönöm! Majd kipróbálom, de így is jó. Csak egyedül a felemeléssel való halkítás hiányzik, de az sem nélkülözhetetlen!

(#12055) Cunaja


Cunaja
addikt

[P7 vs. P8] :)

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12056) Cunaja


Cunaja
addikt

[Ha a garancia lejárt] :)

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12057) repvez


repvez
addikt

Okozhat a rom frissités olyat , hogy ez bizinyos helyről nem kapom meg az SMS-t?
Mert már nem tudok mást elképzelni, már többször voltam benn az OTP és T mobilnál mindenhol mindent rendben találnak és sim csere is volt a handcent sms beállitással is és a gyári sms progival is,de mégsem kapok értesitést a pénz mozgásomról.

Ha ujra teszem a 609est azzal lehet valami, most vissza kerestem, és azóta van ez a problémám amióta a B609es romot frissitettem 3 gombossal a telefonomra. szeptember4 től.
Szóval mi lehet a romban ami ezt okozza és mi garantálja ha ujra rakom akkor megjavul tőle?

(#12058) Cunaja válasza repvez (#12057) üzenetére


Cunaja
addikt

Szia ! Ha jól emlékszem T-mobos vagy, igaz? Na én is az vagyok, de ilyen gondom még nem volt. Szerintem rakd újra a romot. Valamit telepíthettél, ami belepiszkált a rendszerbe.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12059) repvez válasza Cunaja (#12058) üzenetére


repvez
addikt

igen T mobilos vagyok, ha nem akarok nagy macerát akkor csak rámásolom az SD kártyára a B609 es rom Dload mappáját és a szoftverfrissitést menüt ráengedem?
Vagyis az összefoglaló 1es pontja szerint járok el.

Igy nem kell macerálnom semmi wipe dolgokkal.Meg talán az sem zavarja majd, hogy ugyan azt a rendszer teszem vissza

(#12060) Cunaja válasza repvez (#12059) üzenetére


Cunaja
addikt

Root és custom recovery ne legyen. A dload mappában csak az update.app legyen a külső sd-n. A wipe azért lenne fontos, hogy ne maradjon szemét. Az adataidat mentsed előtte! Ha kész a 3 gombos módszer mehet. Amúgy más sms megérkezik?
Most jutott eszembe, elvileg wipe is elég!

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12061) repvez válasza Cunaja (#12060) üzenetére


repvez
addikt

teljesen gyári a telefon nincs mokolva vele, hacsak a 3gombos frissités nem számit annak.

A wipot nem csináltam még sose azt a menetét nem nagyon tudom, ezért gondoltam, hogy szoftverből frissiteném az alkalmazáson keresztül.

Igen minden sms megjon csak az OTP töl nem , ezért a netbankba sem tudok belépni, mert nem kapom meg a belépés kodot sms-ben amivel igazolnám, hogy én vagyok és igy pénzt sem tudok utalni ez eléggé nagy gond.

(#12062) Cunaja válasza repvez (#12061) üzenetére


Cunaja
addikt

Wipe folyamata:
1. Kikapcsolod a telefont.
2. Elindítod 2 gombossal (hangerő gomb + és a power gomb egyszerre nyomva, amíg szürke nem lesz a képernyő) a recovery -t.
3. wipe data/factory reset.
4. Yes -szel kezdődő sort válaszd ki, majd várd meg amíg befejezi.
Indítsuk újra, ( Reboot system now )

Ezt a képet találtam hirtelen.

Csak a pirossal jelölt részt nyomd meg. Ha újraindul olyan lesz mint mikor megvetted. Próbáld ki az sms-t.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12063) repvez válasza Cunaja (#12062) üzenetére


repvez
addikt

köszi, ha ezt megcsinálom, akkor elvileg nem is kell a dlod mappából ujratelepitenem, mert ez gyárira vissza teszi a rendszert?
Ha mégsem jön be akkor meg innem akkor márcsak a 3 gombost kell alkalmazni?

(#12064) Cunaja válasza repvez (#12063) üzenetére


Cunaja
addikt

Ha nem jó, akkor a 3 gombos módszer. Elvileg így ugyanazt kapod. Esetleg ha valami alkalmazásnak sikerült írni a rendszer partícióra, akkor szükséges a 3 gombos. Amúgy a sim kártya cserélve volt? Azt hiszem ezt is írtad valahol, csak most nincs időm megkeresni.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12065) repvez válasza Cunaja (#12064) üzenetére


repvez
addikt

igen 2 hete cserélték azt is , meg már az összes létező beállitást végignéztek a telefonban is meg a szolgáltató rendszerében is, 2 különbözö város ügyfélszolgálatától is érdeklődve plusz a telefonos tudakozóval, mindenhol azt kaptam vissza hogy tölük elmegy az sms és hogyminden ugy van beállitva ahogy kell.
Sőt be volt állitva ,hogy ha nem vagyok elérhető akkor kapjak sms-t, hogy volt hivásom abbanaz időszakban és ez is visszaállt , hogy ne kapjak értesitést , ezt a központba ujra engedélyeztettem, de nem tudom, hogy ez most ujra nem törlödik e.

Mert sajnos nagyon sokszor nincs térerőm és igy fogalmam sincs hogyha hivtak amig nem volt térerőm.

(#12066) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Üdvözlöm az újabb Topikgazdát személyében! :C

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#12067) Cunaja válasza zeon.hu (#12066) üzenetére


Cunaja
addikt

Köszönöm :R

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12068) Cunaja válasza repvez (#12065) üzenetére


Cunaja
addikt

Csináld a Wipe-t és meglátjuk. A térerőt némileg lehet tuningolni, csak root kell hozzá.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12069) Cunaja


Cunaja
addikt

[Lollilop és Marshmallow P7]

Sajnos ezek szerint véglegesnek gondolja a Lollit. Na akkor írok a Huaweinek a Facebook hiba miatt.

Kérném a hiba teljes leírását

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12070) zeon.hu válasza repvez (#12065) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nem tetted fekete listára azt a számot?
Beállításokban vagy valami külső alkalmazással.

#?*@&!

(#12071) Tompie válasza Cunaja (#12069) üzenetére


Tompie
őstag

Mivel én használom a Facebook alkalmazást akkor inkább hanyagoljam a Lollit? Legalábbis egyelőre?

(#12072) repvez


repvez
addikt

Na most sikerült a gyári visszaállitás után megjött az SMS és érdekes modon egy kicsit másabb egy két helyen a kinézete a romnak mint volt.

Egyébként akkor a linken már a végleges élolli van? mert én csak a spanyol nyelvet tudtam kiválasztani a letöltéskor.igy nem kezdtem el letölteni.

(#12073) zeon.hu válasza repvez (#12072) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ha nem gyári téma volt rajta, akkor változhat a kinézete.
A letöltött fájlban magyar nyelv is lesz, de ha nem bízol benne, akkor az összefoglalóban lévő link biztosan jó.

#?*@&!

(#12074) Cunaja válasza repvez (#12072) üzenetére


Cunaja
addikt

Az összefoglalóban az én tárhelyemre vezet, nyugodtan töltheted.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12075) Cunaja válasza Tompie (#12071) üzenetére


Cunaja
addikt

Ha fontos a Facebook, szerintem várj pár napot. Holnap írok a Huawei -nek és meglátjuk. A honor romját is szétszedem, talán okosabb leszek.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12076) Tompie válasza Cunaja (#12075) üzenetére


Tompie
őstag

ok, én tudok várni. :) egyébként a huawei magyar oldalán még nincs kint.

(#12077) Cunaja


Cunaja
addikt

Facebook teszt.
Figyelem! Keresek egy olyan tagot akinek B830 van fent és van root is. Tesztelni kellene valamit.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12078) zorb válasza Cunaja (#12077) üzenetére


zorb
tag

tessék

Samsung Galaxy S9 duos

(#12079) Cunaja válasza zorb (#12078) üzenetére


Cunaja
addikt

na végre, te úgyis tartozol, mert küzdöttem veled :) Készülj fel ha rosszul csinálsz valami kakukk. Van root?

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12080) zorb válasza Cunaja (#12079) üzenetére


zorb
tag

igen

Samsung Galaxy S9 duos

(#12081) Cunaja válasza zorb (#12080) üzenetére


Cunaja
addikt

busybox van? teljes hozzáférés? A rendszer partíciót fogjuk piszkálni. :)

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12082) zorb válasza Cunaja (#12081) üzenetére


zorb
tag

csak busy

Samsung Galaxy S9 duos

(#12083) Cunaja válasza zorb (#12082) üzenetére


Cunaja
addikt

Telefon és gép összedug.
C.\adb mappába kell lépni.
cmd ( parancssor )
adb shell
su ( engedélyezni kell a telefonon a root hozzáférést a $ jelnek #-re kell változnia és a sor elején root felíratott kell látni. )
mount -o rw,remount /system ( engedélyezi a rendszer partíció írását, megismétli amit beírtál )
cd system ( system mappába lép )
lsattr ( Listázza a mappa tartalmát, itt még láthatjuk a set_immutable.list fájlt. )
chattr -R -i * ( engedélyek kiosztása )
rm –f /system/set_immutable.list ( eltávolítás )
lsattr ( Listázza a mappa tartalmát, itt már nem láthatjuk a set_immutable.list fájlt. )
exit.

neki láthatsz :) én addig kiszedem a Cust-ból a facebook apk-t.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12084) zorb válasza Cunaja (#12083) üzenetére


zorb
tag

C:\adb>adb shell
* daemon not running. starting it now on port 5037 *
* daemon started successfully *
shell@hwp7:/ $

Samsung Galaxy S9 duos

(#12085) Cunaja válasza zorb (#12084) üzenetére


Cunaja
addikt

su
majd mehet tovább, csak engedélyezd a telefonon a root jogot a su beírása után

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12086) Cunaja válasza Cunaja (#12085) üzenetére


Cunaja
addikt

na?

Első körben távolítsd el a facebook alkalmazást. Egy újrainditás majd [ezt rakd fel] és próbáld ki. A telefonon gyárilag rejtve van, de ott van. Most már nincs rejtve. :)

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12087) zorb válasza Cunaja (#12086) üzenetére


zorb
tag

Terminal Emulator progival megoldva

Samsung Galaxy S9 duos

(#12088) Cunaja válasza zorb (#12087) üzenetére


Cunaja
addikt

Ha kész és nem jó, [ezt telepítsd]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12089) Cunaja válasza zorb (#12087) üzenetére


Cunaja
addikt

van valami? kicsit fáradok

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12090) zorb válasza Cunaja (#12089) üzenetére


zorb
tag

merül

Samsung Galaxy S9 duos

(#12091) Cunaja válasza zorb (#12090) üzenetére


Cunaja
addikt

micsoda? Kicserélted a Facebook alkalmazást?

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12092) zorb válasza Cunaja (#12091) üzenetére


zorb
tag

telepítés...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S9 duos

(#12093) zorb válasza zorb (#12092) üzenetére


zorb
tag

az alkalmazás nincs telepítve

Samsung Galaxy S9 duos

(#12094) Cunaja válasza zorb (#12093) üzenetére


Cunaja
addikt

gondoltam, akkor mehet vissza ami volt. Telepítsd a másik linket

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12095) zorb válasza Cunaja (#12094) üzenetére


zorb
tag

igen

Samsung Galaxy S9 duos

(#12096) Cunaja válasza zorb (#12095) üzenetére


Cunaja
addikt

mi igen?

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12097) zorb válasza Cunaja (#12096) üzenetére


zorb
tag

auto backup? press okay?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S9 duos

(#12098) Cunaja válasza zorb (#12097) üzenetére


Cunaja
addikt

igen, és innen megyünk privátba, mert veszélyes amit csinálunk.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12099) Newlachka válasza Cunaja (#12098) üzenetére


Newlachka
őstag

szerintem itt azért nem ment fel mert az app-lib be bentmaradt a fb mappa.. jártam már így amikor call.apk-t cseréltem stb..

(#12100) Cunaja válasza Newlachka (#12099) üzenetére


Cunaja
addikt

Ha B830- van nálad, tehetsz egy kísérletet.. Igen az is előfordulhat. :N

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.