Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:27:56

LOGOUT.hu

Huawei P7 Összefoglaló
Hivatalos OFF topik: Huawei P7 - OFF topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12951) Cunaja válasza bollizolee (#12948) üzenetére


Cunaja
addikt

Mehet :)

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12952) Cunaja válasza Tompie (#12943) üzenetére


Cunaja
addikt

Az a legjobb, hogy a Magyar Huawei-t ennyire érdekli a P7 tulaj. Semennyire. Van P8 vegyen azt az ember. Ez üzlet!
A visszatérést azért rakták fel, mert gondolják, hogy a külföldi oldalakról mindenki frissíti a rendszerét. Az ilyen dolgok miatt nem akarják az android 6.0-t kiadni a P7-re. Hm, ez 2014 csúcs telefonja volt, és nem 2015. Ha csinálnának belőle egy szuper telefont, kivenné meg a P8-at? Elárulom, senki. Üzlet az egész és nem más. :W
Ilyenkor jön egy örült, aki időt nem sajnálva próbál csinálni egy tökéletes romot. Egy kis infó akkor! A B839C gyors, a B851 hibái javítva, de még van mit csiszolni rajta. :))

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12953) Jadro


Jadro
veterán

Cunaja: Az email app ékezet problémájával sikerült kezdeni valamit? Hol található alapból ez a romban? A system/appban nem látom, de gondolom ez system app.Mondjuk a system/priv.app könyvtárban megvan. Esetleg egy törlés és kézi másolás segíthetne?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#12954) Mátésum


Mátésum
aktív tag

Sikerült megtalálni a system mappát :) azonban sajnos a problémám nem oldódott meg. tudtok módot rá, hogy a B839-es romon a Google Play Music a zárképernyőn ugyanúgy az albumborítóval jelenjen meg, mit a Huwei gyári lejátszó, és ahogy egyébként a b609 romnál működött is? köszi.

(#12955) Cunaja válasza Jadro (#12953) üzenetére


Cunaja
addikt

Megteheted, de a jogokra figyelj. A totalcommander beállításaiba menj bele, rakd be a pipát a root jogok mindenhol és akkor tudsz vele törölni és másolni. Ha a másolás kész, akkor tulajdonságokba menj bele. A jobb felső sarkában RWX, majd engedély 644 legyen. Ha ez megvan, telepítheted, majd reboot. Az is lehet, hogy a so fájlt is cserélni kellene. Most nagyobb segítséget ne várj, mert nem vagyok gép közelben.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12956) Jadro válasza Cunaja (#12955) üzenetére


Jadro
veterán

ES file explorerem van. Töröltem a priv-appból az email-t és az exchange-t is, majd betettem amiket adtál aztán restart. Működnek, de változatlan módon. Köszi a segítséget, de sajna ez nem megoldás még. Nyomkodom tovább, hátha ráakadok valami nyelvi beállításra és át tudom variálni.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#12957) Cunaja válasza Jadro (#12956) üzenetére


Cunaja
addikt

A so fájlt keresd a lib mappában. Ha megtaláltad írd meg a nevét. Az email és a exchange szó benne van a fájl névben. Amúgy a data mappából is törölted? Deoxed és az data-data és a dalvik cache mappákból is törölted? Hiába cserélgeted a systemben, ha a cache-t meghagytad.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12958) Jadro válasza Cunaja (#12957) üzenetére


Jadro
veterán

Nem találok releváns lib fájlt. Most már töröltem mindent, (dalvik, system, data) el is tűnt az app teljesen, majd restart után feltettem újra mindkettőt. Nincs változás. :(

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#12959) Cunaja válasza Jadro (#12958) üzenetére


Cunaja
addikt

Kb. Két hetet bírj ki. Sajnos semmi időm. Akkor lesz lehetőségem csinálni. Megfogom oldani. :)

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12960) Jadro válasza Cunaja (#12959) üzenetére


Jadro
veterán

No problem, kibírom majd tesztelek más email appokat. :) Eddig csak a Moxier tudta lekezelni a szükséges beállításokat, de az nem tetszik. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#12961) debi94


debi94
csendes tag

Sziasztok.
Azt szeretném kérdezni, hogy az új 839 frissités után müködik a navi sáv eltüntetés és a hívás közbeni beszélgetés rögzítés? Nekem az utobbi nagyon fontos!

P7 B-609

(#12962) zorb


zorb
tag

nálam durván fagy az új rendszer, van, hogy a pin kódot se lehet beírni

Samsung Galaxy S9 duos

(#12963) M3xx


M3xx
tag

Sziasztok!
Megjött az új P7-L00-ám importból. Első benyomásra minden pozitív, B617 rommal érkezett, EMUI 3.0, eddigi tapasztalatok alapján 100%-ban magyarosított, teljesen korrekt, leszámítva a bekapcsolásnál bejelentkező kínai férfi hangot. Egy apró furcsaság amit az alkalmazások menüben találtam, mellékelt képen mutatnám. Elvileg az SMS küldést is szeretné használni, nem tudom nem fog-e ez gondot, költséget jelenteni (ha csak nem ez lenne a gyári üzenetküldő alkalmazás)

[link]
[link]

Másik kérdés, ebben nem L00 tulaj is remélem tud segíteni. Alapból be volt állítva, hogy jelezzen ha rendszerfrissítés van, viszont nem ajánlott online frissíteni ezt a verziót, nem is szeretném, viszont ottragadt a Beállítások illetve Frissítő ikonon a kis piros egyes értesítés. Ez eléggé zavaró, telefon ki-be kapcsolás sem oldotta meg, valami ötlet?

(#12964) fatomas673 válasza M3xx (#12963) üzenetére


fatomas673
tag

Huú, ezt már én is tapasztaltam valamikor! Nem emlékszem pontosan! Biztos, hogy nem volt beállítva az automatikus telepítés? Mert véleményem szerint ha nem teljes telepítés volt akkor jelez az értesítő sávon ilyen módon.

(#12965) M3xx válasza fatomas673 (#12964) üzenetére


M3xx
tag

Automatikus telepítés nem volt beállítva, ha rá is megyek még a Letöltés és telepítés van, szóval el sem kezdte. Csak rákeresett automatikusan és talált.

(#12966) fatomas673 válasza debi94 (#12961) üzenetére


fatomas673
tag

Navi sáv eltüntetés van! A hívás rögzítése csak root-al lehetséges, mert az jogszabályba ütköző!

(#12967) fatomas673 válasza M3xx (#12965) üzenetére


fatomas673
tag

Vannak itt a fórumon nagyon nagy szakik, akik ha elolvassák a hozzászólásodat rögtön megadják a választ. Holnap bisztosan megadják a téged érintő kérdésre a választ, ill. a megoldást.

(#12968) fatomas673 válasza debi94 (#12961) üzenetére


fatomas673
tag

FONTOS! A telefonbeszélgetés rögzítésével a Magyar törvények értelmében adatkezelővé válsz. A rögzített beszélgetésről tájékoztatni kell a másik felet. Ha ezt nem teszed meg és (vagy) a másik fél nem járul hozzá és közzé teszed, számíthatsz bírósági eljárásra!

(#12969) zeon.hu válasza M3xx (#12963) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Screenshot készítés, hogy legközelebb egyszerűbb legyen:
Power gomb+ hangerő le egyszerre nyomva, míg el nem készül a kép.
Ha zavar egy alkalmazás, hogy túl sok mindenhez fér hozzá, de nincs root, elvileg akkor is le lehet tiltani (de nem mindet).
Frissítésnél nem lehet beállítani, hogy ne jelezzen?

ott a telepítéssel lesz gond.

ilyet gyári rom nem tud, csak custom rom vagy külső alkalmazás.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#12970) zorb válasza zeon.hu (#12969) üzenetére


zorb
tag

ennek a béta változatával nem volt ilyen hiba, illetve ezzel a hibával még egyik verziónál se találkoztam.
Ez 2 napig jó volt (kivéve a messenger videó), tegnap estére meg már döglődött. Inkább a bétára állnák vissza, de nem ugrik be, hogy is kell

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S9 duos

(#12971) zeon.hu válasza zorb (#12970) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ha nem valami alkalmazás a ludas benne, akkor újra húznám a romot.
De előbb néz körül, foleg a külső (nem playes) alkalmazások között.

Szerk.
A betahoz vissza kell menned gyári B830-ra és arra kell rátenni a letöltött beta romot.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#12972) zorb válasza zeon.hu (#12971) üzenetére


zorb
tag

néznék én, de a pin kódot se lehet beírni, így el se indul a teló, így a rootot se tudom eltüntetni

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S9 duos

(#12973) zeon.hu válasza zorb (#12972) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Mi történik, mikor be akarod írni a pin kódot?

#?*@&!

(#12974) zorb válasza zeon.hu (#12973) üzenetére


zorb
tag

nem reagál, hiába nyomom a számokat, nem íródnak be

Samsung Galaxy S9 duos

(#12975) zeon.hu válasza zorb (#12974) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Kapcsold ki, vedd ki a sim kártyát és anélkül indítsd.

#?*@&!

(#12976) zorb válasza zeon.hu (#12975) üzenetére


zorb
tag

ok, thx, most van boot logó... A képernyő zárat nem lehet feloldani

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S9 duos

(#12977) Cunaja válasza zorb (#12976) üzenetére


Cunaja
addikt

Ha ott van még a dload mappában, egyszerűen három gombossal rakd fel újból.Ha nincs ott, nyugodottan másold oda a B830-at és rakd fel. Mivel a B830 és B839 is general, de a teljes felépítése ugyanaz, ezért simán rátolhatod 3 gombossal a B830-at a B839-re.
A rom mindig addig stabil, amíg külső alkalmazásokkal nem teszi tönkre a felhasználó.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12978) Cunaja válasza M3xx (#12963) üzenetére


Cunaja
addikt

Milyen frissítést adott be? Csinálj custom recovery-t, majd nandroid mentést. Ezután visszarakod a gyári recoveryt, majd hagyod frissíteni. Ha akadozik, felrakhatod az aktuális general romot.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12979) zorb válasza Cunaja (#12977) üzenetére


zorb
tag

3 gombos nem működik

Samsung Galaxy S9 duos

(#12980) Cunaja válasza zorb (#12979) üzenetére


Cunaja
addikt

A recovery milyen? Mit csinál a három gombos?

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12981) zorb válasza Cunaja (#12980) üzenetére


zorb
tag

gyári reco lett visszarakva, ami linkelve lett pár hozzászólással feljebb. 1% fail

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S9 duos

(#12982) Cunaja válasza zorb (#12981) üzenetére


Cunaja
addikt

Akkor fussunk köröket .
1. Gyári recovery ok? Biztos a saját recovery van fent? Nincs keverve a B609-el?
2. Dload mappa külső sd-n, benne az update.app ok? Melyik verzió?
3. Root ne legyen! Van ?
4. Telefon töltöttsége? Ha 30% alatti , hibára fut a telepítés.
5. Lehetőség szerint, nyomjunk egy wipet, majd várjuk meg, amíg elindul. Volt ilyen? Gyári recovery középső Wipe. Nem az alsó, mert csak a flash módszer marad.
6. Ha semmi nem megy, ott a felhasználóban van a hiba, valamit nem úgy csinál ahogyan kell.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12983) zorb válasza Cunaja (#12982) üzenetére


zorb
tag

gyári reco ok: B839, dload külső sd-n, benne az update.app: B839, rootot nem tudom eltávolítani mert nem lehet kioldani a billentyűzet zárat, töltöttség 99%., wipe folyamatban, thx

Samsung Galaxy S9 duos

(#12984) Cunaja válasza zorb (#12983) üzenetére


Cunaja
addikt

A wipe törli a root jogot. :)

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12985) zorb válasza Cunaja (#12984) üzenetére


zorb
tag

ok akkor törölve, reboot... boot logo....ellenőrzés...thx

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S9 duos

(#12986) Cunaja válasza zorb (#12985) üzenetére


Cunaja
addikt

Mi a helyzet?

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12987) zorb válasza Cunaja (#12986) üzenetére


zorb
tag

ok, megy. Thx. Sim-et lehet menet közben visszarakni?

Samsung Galaxy S9 duos

(#12988) Cunaja válasza zorb (#12987) üzenetére


Cunaja
addikt

Csak kikapcsolt állapotban!

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12989) debi94 válasza fatomas673 (#12968) üzenetére


debi94
csendes tag

Szia. Köszönöm a választ.
A hívás rögzítés csak magáncélra kell. (nem akarok hívás közben jegyzetelni).

P7 B-609

(#12990) zeon.hu válasza debi94 (#12989) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

EMUI 3.0-ból a B613 KangVIP rom tud ilyet (4.4.2 android).
EMUI 3.1, android 5.1.1-ből pedig az Aurora B851 Cunaja féle verzió.
Mindkettő custom rom, pre rooted.

#?*@&!

(#12991) Cunaja válasza zeon.hu (#12990) üzenetére


Cunaja
addikt

:R

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12992) Zsoltg4s válasza debi94 (#12989) üzenetére


Zsoltg4s
tag

Miért akarsz olyan romot, amiben van hívásrögzítő? Rengeteg van külön applikációként az áruházban. Én pl ezt használom. [link]
tökéletes...

(#12993) zeon.hu válasza Zsoltg4s (#12992) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ezek a romok rengeteg pluszt tartalmaznak, amik a gyáriban nincsenek.
A hívás rögzítése csak egy a sok közül, és nem kell mindegyikre külön alkalmazást keresni.
És persze olyat is tudnak, amit playről se tudsz megoldani (pl az értesítési sáv átalakítása).
Ja és pre rooted, azzal se kell szenvedni.

#?*@&!

(#12994) mongoose01


mongoose01
tag

sziasztok érdeklődni szeretnék hogy mennyivel gyorsabb jobb a 830 romtól a 839? nekem ugye 830as van fent de nem készítettem belőle backupot csak simán feltettem a szoftverfrissitővel.am nekem eddig elég stabilnak tünik igaz néha olyan mintha belassulna.üdv Csaba

zte blade-motorola defy-htc desire hd-sony ercsson ray-lg g2 mini-s4-p7-p8-p9-nexus 6p

(#12995) zorb válasza mongoose01 (#12994) üzenetére


zorb
tag

antutu 5.7.3: 27019 pont, úgy,hogy telítve programokkal

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S9 duos

(#12996) mongoose01 válasza zorb (#12995) üzenetére


mongoose01
tag

huu az már elég szép :)

zte blade-motorola defy-htc desire hd-sony ercsson ray-lg g2 mini-s4-p7-p8-p9-nexus 6p

(#12997) coyote55 válasza zorb (#12995) üzenetére


coyote55
őstag

Antutu 5.7.1: 30235 pont, telepítve, belakva.
Szabad RAM 800 MB, Next Launcher használatával (ami ugye eszi a RAM-ot) és widgetekkel.
Szerintem szuper!

Memento Mori!

(#12998) zorb válasza coyote55 (#12997) üzenetére


zorb
tag

az szép, gratula, azt hogy lehet elérni? apex, az sokat eszik?

Samsung Galaxy S9 duos

(#12999) GSPLR válasza zorb (#12998) üzenetére


GSPLR
senior tag

Antutuzni én úgy gondolom, hogy szűzrendszeren érdemes, 100%-ra töltött akkuval. Bár jelentősége ennek nincs. Fogtam már a kezemben olyan telefont is ami cirka 15ezerrel kap többet az epénisz növelő programtól és 5 perc használat után majdnem falhozbattam :) Erről ennyit, még támpontnak is rossz, semmi nem derül ki belőle.

Huawei

(#13000) coyote55 válasza zorb (#12998) üzenetére


coyote55
őstag

Nem tudom, én a Next Launchert használom az LG GT540 óta, de mindig visszafogtam a "csicsákat", mert a vas nem bírta ;) na, most erről szó sincs. :D

Memento Mori!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.