Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:27:56

LOGOUT.hu

Huawei P7 Összefoglaló
Hivatalos OFF topik: Huawei P7 - OFF topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12551) Cunaja


Cunaja
addikt

[B851C]

[Gapps]

Töltsétek le, addigra kész az összefoglaló !

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12552) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

B851 cunaja verzió leírása:

(ma már nem lesz cunaja-és én sem-, ezért aki nem 100%-ig biztos a dolgában, ne ma kezdjen bele!)
holnap bekerül az összefoglalóba is.

B851 Auora rom Cunaja verzió! Tesztelve!
Vodafonosoknál nem tesztelt!

Mindenki saját felelősségre csinálja! Semmilyen nemű hibáért felelősséget nem vállalok!

Külső SD-kártya kell a telepítéshez!!!!

A rom előfeltétele egy tiszta B830. Akinek fent van, az is telepítse újból, hogy a rendszer szemét is törlődjön.
B830 telepítése fentebb megtalálható!!!

Amikor Feltelepült a B830
Nyelv - Tovább
Wifi - Kihagyás
Felhasználási feltételek - elfogadom és tovább
Fejlett internet élmény - elutasít
Tap & Go - kihagyás
Sikertelen bejelentkezés - Következő
A konfigurálás sikeres - Kezdés
Semmit nem csinálunk, csak ami ide van írva!
Beállítások - A telefonról és buildszámot 5x megnyomni. Vissza , fejlesztői lehetőségek - USB-hibakeresés engedélyezése.
Telefon és PC összedug, majd a számítógép RSA kulcs ujjlenyomata engedélyezése.

[TWRP-recovery]

ADB recovery csere TWRP recovery.
adb devices
adb reboot bootloader
fastboot flash recovery TWRP-2.8.7.0.img
fastboot reboot

Recovery indítása , hangerő fel és bekapcsoló gomb.
Első indítása ezért alul végig húzni. Nem állítunk mást!
Install és megkeresni a külső ( external ) sd-n a [L10_Cunaja_B851C.zip]
Ha feltelepült kifogja írni, majd Reboot!
2 - 3 perc boot logó. Ezután már látni, hogy mit csinál.

Elindul, nem csinálunk semmit. Kikapcsol!!!!

Recovery indítása , hangerő fel és bekapcsoló gomb.
Install és megkeresni a külső ( external ) sd-n a [GAppslink]
open_gapps-arm-5.1-pico-20151107.zip
Ha készen van, reboot!

A google fiókot állítsátok be, semmi mást. Play áruházat egyszer indítsátok el és kilépés.
Telefont kikapcsolni.

Recovery és wipe, Figyelem itt csak alul végig húzni és semmit nem állítani. Majd vissza a főmenübe és reboot.
Most jön a legijesztőbb rész. 1 perc szürkeség, majd 6-10 perc boot logó.
Amikor elindult a telefon, beállíthatunk mindent és használhatjuk!

Mikor Wipe után elindul, a nyelv kínai, de a pin kód beírása után magyar lesz.
A swyp billentyűzethez a magyar nyelvet telepíteni kell.
Ha véletlenül nincs billentyűzet, akkor telepiteni kell [ezt] ezért érdemes még a legelején ezt is a külső SD-kártyára rakni.

Előforduló hiba, sajnos nem lehet egyenlőre javítani, A több képernyő alkalmazás sajnos leállt. Amikor ezt írja ki, akkor a root Explorert megnyitjuk, bemegyünk a system\app\AirSharing mappába és telepítjük az alkalmazást! Ha hosszan nyomjuk, add bookmark ( kedvencekhez adás) Nem kell mindig keresni.

Root jog és teljes körű hozzáférés van, ezért óvatosan!
A lényeg magyar, ami kínai, azt egyenlőre nem tudtam fordítani. Amikor felugrik egy kínai szöveg, a jobb oldali gomb az "ok" a bal oldali a "mégsem".

A zárképernyőn a kínai szöveg eltűnik, amikor témát cserélünk és a magazin feloldást nem használjuk.

Bárkinek bármi gondja van, a fórumon tegye fel és ne privátban, mert ott nem válaszolok!!!

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#12553) coyote55


coyote55
őstag

Valami gond van...
Évekig használtam a TWRP recoveryt a Huawei G510 telefonon, nagyon meg voltam vele elégedve, ennél viszont gond van. Adb-vel felrakom, elindítom a telefont a szokásos kétgombos módszerrel, be is jelentkezik a TWRP, de semmilyen érintésre, tapicskolásra nem reagál. Egy kis idő múlva "leoltja a villanyt", és újraindítja a telefont.
Mit nem csinálok jól?

Memento Mori!

(#12554) zeon.hu válasza coyote55 (#12553) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

előfeltétel a tiszta B830 rom.
megfelelő twrp link is mellékelve.

#?*@&!

(#12555) coyote55 válasza zeon.hu (#12554) üzenetére


coyote55
őstag

Köszi! :R

Memento Mori!

(#12556) Cunaja


Cunaja
addikt

Visszatérés B609-re
Gyári recovery felakása adb-vel. [B830 gyári recovery]
A külső sd-kártya dload mappába másoljuk a B830 update.app fájlt és három gombos módszer szerint felrakjuk.
Innentől fentebb megtalálható a menete az összefoglalóban. . Keresés Ctrl+f majd szöveg.

Ha valakinek gondja akadna.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12557) WishMage válasza zeon.hu (#12539) üzenetére


WishMage
csendes tag

Lehet vak vagyok de semmi ilyesmit nem találtqm beállítások közt, illetve ott nem is állítgattam eddig se semmit. Ez a hiba csak akkor van ha 4g hálózaton vagyok, tegnap megkértem valakit csörgessen,meg, már egy perce próbált hívni és csak akkor kezdett csörögni mikor kinyitottam a tokot... Fura...

(#12558) zeon.hu válasza WishMage (#12557) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Beállításokban, azt hiszem valamelyik "Egyebek" menüben van olyan, hogy "Hívás", azon belül keresd.

#?*@&!

(#12559) WishMage válasza zeon.hu (#12558) üzenetére


WishMage
csendes tag

Idáig eljutottam csak nem látok olyat hogy megcsengetések tiltása.

(#12560) zeon.hu válasza WishMage (#12559) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nekem 4.4 alatt és most 5.1-en is benne van.
Egyébként valószínűleg nem ez lesz a hiba oka, de egy próbát megért.

Szerk.
Intelligens tok beállítások?

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#12561) coyote55


coyote55
őstag

Nos, a TWRP-probléma változatlanul fennáll.
Jelenleg B609 van a telefonon, megpróbáltam - és fel is raktam - régebbi verziójú TWRP recoveryket, de egyik sem volt hajlandó működni. Elindul, de semmire sem reagál, majd egy idő múlva újraindítja a telefont. :F

Memento Mori!

(#12562) WishMage válasza zeon.hu (#12560) üzenetére


WishMage
csendes tag

Az be van kapcsolva.

(#12563) Cunaja válasza coyote55 (#12561) üzenetére


Cunaja
addikt

Rakd fel a B609 gyári recovery-t , indítsd el a telefont. Utána megint a TWRP, ami fentebb linkelve van és elvileg jó lesz.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12564) fatomas673 válasza coyote55 (#12561) üzenetére


fatomas673
tag

Remélem sikerül összehoznod, majd írd meg légyszíves a tapasztalataidat vodafonos telón, hogy azon miképpen viselkedik a szuperROM. Elsősorban a videólejátszás érdekel, nem facebook, youtube, hanem a telefonra rakott külömböző videóformátumok!
Cunaja lenne egy kérdésem vodás telóra B830 előtt szerinted megint végig kell zongorázni az összes ajánlott romot.

[ Szerkesztve ]

(#12565) Cunaja válasza fatomas673 (#12564) üzenetére


Cunaja
addikt

B609 után B830 jöhet.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12566) coyote55 válasza Cunaja (#12563) üzenetére


coyote55
őstag

OK, megpróbálom, de már a kalucsnim is tele van a TWRP recoveryvel...
Eddig három különböző verziót próbáltam, egyik sem volt jó! :( :(((

Memento Mori!

(#12567) Cunaja válasza coyote55 (#12566) üzenetére


Cunaja
addikt

Sajnos a vodás készülékek szoktak meglepetést okozni. Van a play áruházban backup alkalmazás, onnan tudsz letölteni. Menti a számokat és az sms-t. Ha van root, akkor a titanium backup menti az alkalmazásokat is. A pirosakat nem kell, mert azok rendszer alkalmazás. Ha ez megvan, akkor mehet a B830, de gyári recovery legyen. Talán ott működik a TWRP.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12568) coyote55 válasza Cunaja (#12567) üzenetére


coyote55
őstag

Root van, a Mikasa - féle ROM van telepítve.

Memento Mori!

(#12569) Cunaja válasza coyote55 (#12568) üzenetére


Cunaja
addikt

Akkor gyorsan a general B609 kellene, mert a mikasa romra nem mehet B830. Lehet azért nem megy a TWRP.

Porterocka írása

FONTOS:
Visszaállítás során a B609 general verzió újratelepítéssel minden visszaáll a gyári állapotra, kivéve a boot logó, ami a boot animáció előtt van. Ezt ajánlott a gyári ROM telepítése előtt elvégezni, mert a művelethez CWM recovery szükséges, ugyanis EMUI 3.0 gyári recovery -ben nincs install zip menü.
Természetesen akkor is megcsinálhatod, ha csak nem tetszik My-RoM alatt a boot logó, és szívesebben látnád a gyárit.

Először gyári B609 és B830. a recovery gyári legyen. [B609 gyári recovery]

A B851C-nél mindent úgy kell csinálni, ahogyan leírtam, mert különben problémák akadnak.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12570) lacikoma


lacikoma
csendes tag

Úgy látom a Huawei nek nem sikerül tartania a november elejére ígért frissítést. Bár igaz nem irta melyik év novembere. Nem értem, amúgy is csúnyán elkéstek, és még így se megy. Elpártoló leszek.

(#12571) zeon.hu válasza lacikoma (#12570) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

kicsit visszaolvasva láthatód, hogy felkerült egy B851-es, android 5.1.1-EMUI 3.1 verzió, ami jelenleg jobb a gyárinál.

mindenkinek:
a B851 Aurora Cunaja verzió ROM bekerült az összefoglalóba is.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#12572) lacikoma válasza zeon.hu (#12571) üzenetére


lacikoma
csendes tag

Igen. Láttam, de én a gyárira várok. Nem szeretem a mókolást. Ha egyszerű lenne még lehet kipróbálnám, de nem az. És nincs kedvem elrontani a telefonom. Így várom a gyári romot. Tudomásom szerint nincs gyári loli, csak a bétája ami f...s

(#12573) laci laci válasza lacikoma (#12572) üzenetére


laci laci
addikt

Ép ezért csinált a fórumtárs egy teljesen használható romot,ami nem "mokolós"...Majd kopog a Huawei...

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#12574) zeon.hu válasza lacikoma (#12572) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

akkor rosszul tudod, mert van hivatalos!
az más kérdés, hogy vannak hibái.
ha pedig OTA-n szeretnéd feltenni, jó eséllyel még rosszabb lesz.

#?*@&!

(#12575) Papirkutya00 válasza zeon.hu (#12574) üzenetére


Papirkutya00
csendes tag

XDA fórumról:
"Best P7 user:

A software update is available for your P7, from version to version B839 B830. This software update has not been officially released.

To ensure the quality of the software we want to collect as much practical experience.

We propose this software available as an Over The Air (OTA) update to a limited group of users.

Because you've previously User Field Tests conducted on the P7, we are very interested in your feedback degree.

This allows us to make adjustments for improved performance and ease of use.

Watch out. This update only works if you have now installed on your B830 P7. Do you then you can not install this update B839 another version.

In case of any problems is a Rollback software available that allows you to return to a stable version.

The Field User Test period lasts up to one week

Issues that are fixed with this software:

· Problems playing videos in Youtube

· No sound notifications or no sound when playing videos.

· Chrome browser or facebook crashes

· Problems with the navigation

· Problems with the camera

· Problems with the alarm clock app

It is recommended to perform the update using a WiFi connection.

Watch out! Wanneerje perform the update with a mobile data connection or a roaming network, this may incur additional data charges may apply.

This software update will not affect your personal data on your phone. These are not erased.

We'd love to hear if you participate in this Field User Test.

please just us feedback via email: betatest@huawei.com"

Ezek szerint nemsokára várható a végleges, bug mentes változat. Ha sikerült nekik mindent javítani kb. hónap végére lesz is belőle valami...

(#12576) zeon.hu válasza Papirkutya00 (#12575) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

nyugodtan megírhatja nekik bárki, hogy jobb lenne hagyni a fenébe és a 6.0-ra koncentrálni.
a lollipop egy alapvetően rossz android verzió (amire elég bizonyíték, hogy pár kisebb javítás után nagyon gyorsan jött utána a 6-os) és ehhez próbálják optimalizálni a romot, ami eddig nem sikerült.

#?*@&!

(#12577) Cunaja válasza Papirkutya00 (#12575) üzenetére


Cunaja
addikt

Először is! Kéretik nem teleszemetelni a fórumot angol szöveggel. Magyar fórum, fordítsd le és úgy írd be, ha valami infó van!
Másodszor, amivel a leírásban problémák vannak, az a B851C-ben tökéletesen működik.
Harmadszor, az OTA frissítés alapjában véve, egyenlő a semmivel. Na várhatja itt mindenki, hogy a B830-ra OTA frissítés jelenjen meg, főleg ha root van a telefonon, ami egyből deaktiválja a frissítéseket.

Sőt olyanok is működnek rajta, amit a nagy XDA -n se tudnak megoldani.
"nem erőszak a disznótor" mindenki maga dönti el, milyen romot rak a saját telefonjára.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12578) lacikoma válasza laci laci (#12573) üzenetére


lacikoma
csendes tag

Minden tiszteletem a fórumtárs munkájának. de ettől még nem hivatalos a rom. nekem fontos a felelősség vállalás. a gyári ha rossz akkor azért felel a cég. a többi rom pedig bármilyen jó is, mókolt. és ha tégla lesz a mobilom mehetek vele ahová akarok. A Huawei támogatás oldalán pedig ez a legutóbbi hivatalos rom az én p7 l10 telefonomra : P7-L10 V100R001C00B609 (Android 4.4,Emtion UI 3.0,General Version) javíts ki ha tévedek.azóta most novemberben tettek fel visszatérő updateket azoknak akik feltették a kísérleti lolit.

(#12579) Papirkutya00 válasza Cunaja (#12577) üzenetére


Papirkutya00
csendes tag

Elnézést újoncként nem tudtam, hogy mik az íratlan szabályok a fórumon. Legközelebb odafigyelek a dolgokra. Csupán érdekességnek szántam. Mégegyszer elnézést. :(

(#12580) Cunaja válasza lacikoma (#12578) üzenetére


Cunaja
addikt

Figyelj, ami romot csináltam, az Telenor és Telekom illetve független L10-es verziószámú telefonokon tesztelve.
A huawei P7-L10-es telefonból téglát három esetben tudsz gyártani.
1. Teljesen idegen romot raksz fel, amit a hozzáértők nem teszteltek, vagy nem a telefon romját rakod a telefonra.

2. Ha szoftver frissítést, ahogyan Lacikoma nevezi "mókolást" 75%-nál gyengébb akkumulátor töltöttséggel csinálsz.
Letörlöd a romot, és közben lemerül a telefon.
Már több halott P7 gyógyult meg a kezeim alatt,(privát üzenetben ) amivel más nem tudott mit kezdeni.

3. Megfogod a telefont és véletlenül beépíted a falba, mert építkezéskor a kezedbe kerül.

Összefoglalva!

Ezt a három szabályt elkerülve, senki nem tud téglát gyártani.

Egy kis ismeret anyag!
Soft brick ( Boot loop ) A telefon megáll a boot logónál és nem megy tovább. Javítása, a legutóbbi rom összetevőinek flash módszerrel való felrakása!
( Csipkerózsika felébred álmából).

Hard brick = Tégla . A nevében is benne van, hardveres probléma! A szerviz tudja javítani. Nagyon nehéz ezt elérni. Általában csak soft brick sikerül.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12581) Cunaja válasza Papirkutya00 (#12579) üzenetére


Cunaja
addikt

Nem a hozzászólásoddal van a baj, azt mi köszönjük, hogy megosztottad. :R

Az idegen nyelv a baj, mert nem biztos, hogy mindenki tud angolul.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12582) Cunaja válasza zeon.hu (#12576) üzenetére


Cunaja
addikt

Megírtam nekik, de válaszra sem méltatnak az Android 6.0 ügyben!

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12583) Cunaja válasza lacikoma (#12578) üzenetére


Cunaja
addikt

[P7 hivatalos Lollilop!]

Nem kísérleti, végleges!!!

Bocsi, lejárt a szerk. idő

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12584) GSPLR válasza lacikoma (#12578) üzenetére


GSPLR
senior tag

Ritkán írok, viszont mindent olvasok.

Ne haragudj de te mit vársz pontosan? Olvass már utána a dolgoknak, mert vérciki amit leművelsz. Egy alapvetően SZAR android verzióból szerinted mennyi idő kihozni valamit? Elpártoló leszel? És? Szerinted ez kit érdekel itt? Azt hiszed más márkánál gecijó a Lolli? Nevetséges :)

Elnézést, de ez kijött és a jövőben is így lesz....

Huawei

(#12585) Cunaja


Cunaja
addikt

Úgy veszem észre, hogy mindenki kicsit megijedt a B851C telepítés folyamatától.
Kb. 20x raktam már fel, és mindig sikerült. Az olvasás a lényege!

Akkor jöjjön egy kis infó!

Felesleges rendszer alkalmazások eltávolítva! ( Play áruházban megtalálható mindegyik )

Tuningolva!
Videó és kép minőség,
Memória felhasználás, szabad ram ( memória ) jóval nagyobb mint a gyárinál!
Net sebesség növelése, de adat növekedéssel nem jár!
Youtube, Facebook, Messenger videó probléma elhárítva!
Akkumulátor élettartam növelése.
Görgetés és érintés érzékelés finomítása!
Videó dekódolás javítása!
Wifi energia felhasználásának csökkentése.
Óra alkalmazás hiba elhárítva!

A telefon optimalizálása a Lollilopra.

A B851C kétszer gyorsabb minden téren, mint a gyári B830 Huawei general rom!

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12586) Cunaja válasza GSPLR (#12584) üzenetére


Cunaja
addikt

:C

Na végre , egy vérbeli vodás :)

Egy próba esetleg :Y ?

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12587) bundy000


bundy000
csendes újonc

sziasztok van egy olyan problémám hogy a TWRP recoweryt nem tom telepiteni a telora pedig a leírtak alapján jártam el. segítsetek kérlek kiprobálnám az új romot előreis köszi.

[ Szerkesztve ]

(#12588) GSPLR válasza Cunaja (#12586) üzenetére


GSPLR
senior tag

Hétvégén (vasárnap) lehet megpróbálom, írok majd úgyis ;)

Huawei

(#12589) Cunaja válasza GSPLR (#12588) üzenetére


Cunaja
addikt

:R várom!

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12590) zeon.hu válasza bundy000 (#12587) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

milyen romra, valamint hol akadsz el?

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#12591) Cunaja válasza bundy000 (#12587) üzenetére


Cunaja
addikt

Elnézést kicsit lassú vagyok, kb. két hete nem alszom :o .

Most mi van fent?
Az adb devices parancs után, kiírja a telefon számát? Ha igen, akkor online vagy offline?

Milyen telefon? Vodás függő?

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12592) bundy000 válasza zeon.hu (#12590) üzenetére


bundy000
csendes újonc

b830 ra és mikor beírom a " fastboot flash recovery openrecovery-twrp-2.8.1.0.img" sort végigfut de FAILED et ír ki

(#12593) lacikoma válasza Cunaja (#12580) üzenetére


lacikoma
csendes tag

Köszi az információt. Nekem vodás van és B609-el. Ezek szerint fel kéne tennem a 830-at és utána a 851C-t. ha jól vettem le.

(#12594) bundy000 válasza Cunaja (#12591) üzenetére


bundy000
csendes újonc

b830 kiírja és devices telekom gyári független

[ Szerkesztve ]

(#12595) Cunaja válasza lacikoma (#12593) üzenetére


Cunaja
addikt

Egy nandroid backup kellene először, mert ha valami nem stimmelne, akkor olyan lesz a telefon mint most. Van backup?

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12596) Cunaja válasza bundy000 (#12594) üzenetére


Cunaja
addikt

win 8, 8.1, 10, [adb driver]

Ez a gond, nem látja a telefont, vagy az usb hibakeresés nincs engedélyezve, illetve az RSA ujjlenyomat.

Az enyém szintén ugyanaz! 100% a rom működése!

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12597) bundy000 válasza Cunaja (#12596) üzenetére


bundy000
csendes újonc

win 7 engedélyezve minden probálkozom még ugyse nyugszom bele szeretném kiprobálni a romodat a leírtak alapján jo lehet ha lenne még vmi kínom akkor jelentkezem ugyis köszi

[ Szerkesztve ]

(#12598) lacikoma válasza Cunaja (#12595) üzenetére


lacikoma
csendes tag

Nincs. Most kezdtem el letöltögetni az összetevőket az ebédhez :)

(#12599) Cunaja válasza bundy000 (#12597) üzenetére


Cunaja
addikt

A telefon ha még adb-vel nem volt összekötve, akkor a hisuite alkalmazást is rakd fel, és a telefonon a fájlok beállítás legyen, ne az usb meghajtó.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12600) bundy000 válasza Cunaja (#12599) üzenetére


bundy000
csendes újonc

ok rajta vaok

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.