Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:27:56

LOGOUT.hu

Huawei P7 Összefoglaló
Hivatalos OFF topik: Huawei P7 - OFF topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12451) KKrisz751 válasza forgonati (#12437) üzenetére


KKrisz751
aktív tag

Amúgy igen, egyszer a munka miatt, másodszor a használat miatt.

Amikor ilyen tokot használtam a cél a videó nézegetés volt.
Kinyit, kitámaszt videót indít és néz. Nem kell pohárnak vagy, egyéb dolognak támasztani.

Amúgy, electrodroid, programmal, jól lehetett dolgozni kitámasztva, miközben a kezedben a forrasztópáka, fejeden nagyítós szemüveg, brutális fény, hogy lássak, és nem kell kézbe venni a telót, hogy a lámpa ne tükröződjön a kijelzőn.

Sokszor hasznos egy ilyen tok.

Amúgy meg most egy normál fekete, csúnya szilikon van rajta. Ami azért is jó, mert a kezemből kieső vasdoboz, aminek a sarka a hasamon lévő zsebben a telefonnak csapódott, nem törte össze. Ugyanakkor a rossz térerő viszony miatt a szép üvegtok, ami már repedezett lenne ahányszor eltaláltam, lefojtaná, és nem tudnék még 2G vel sem beszélni. Ja és nem csúszik.

Szóval van ami csúnya és hasznos, valami szép és kb ennyi.
Ismerős ugyan itt, 2 nilkint, és 3 üveg fóliát amortizált le 1 év alatt. 3 hónapja vett egy erez forintos szilikont és működik a dolog.

A hegesztéskor, flexeléskor érkező szikra mag a védő fóliánál megakad. 900ért kicserélik, de alatt az üveg hibátlan. Az üveg előlapú védőkbe, meg szimplán beleégne. Még a gg5 be is bele égett. Másik ismerős nem hitte el, hogy a GG. üveg nem szikra álló.

Szóval leginkább a lényeg, hol használjuk a telót.

Tudtátok, hogy jól bírja az elektromágneses teret a P7?
A ponthegesztő 50cm ről rángatja az alkatrészt, de a p7nek semmi baja másfél éve. :D

... Ráfogsz jönni, hogy sok igazság amihez ragaszkodunk, javarészt a mi szemszögünkön múlik - Obi-Wan Kenobi

(#12452) KKrisz751


KKrisz751
aktív tag

Most nézem.
Elvileg van a P7 en vezeték nélküli töltési lehetőség?

Vagy a töltőhöz írtak hülyeséget a webshopban.

... Ráfogsz jönni, hogy sok igazság amihez ragaszkodunk, javarészt a mi szemszögünkön múlik - Obi-Wan Kenobi

(#12453) vzoli1987 válasza KKrisz751 (#12452) üzenetére


vzoli1987
aktív tag

xda-n én is olvastam vmit , vmi nfc technikával van megoldva asszem :)

Huawei P30 ||| VU+ DUO 2 Kodi 18.8

(#12454) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Ilyen tok jött most nekem, nagyon baba...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#12455) ufonauta válasza philoxenia (#12454) üzenetére


ufonauta
aktív tag

12440-ben linkeltem. Nekem is ilyen van. Minden tekintetben pöpec. :)

[ Szerkesztve ]

(#12456) Cunaja válasza philoxenia (#12454) üzenetére


Cunaja
addikt

[enyém ilyen leszl] Szerintem ugyanaz. :) Reggel megyek érte.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12457) philoxenia válasza Cunaja (#12456) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A mienken nincs pant ami lezarja. :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#12458) KKrisz751 válasza philoxenia (#12457) üzenetére


KKrisz751
aktív tag

Az szívás.

Az első tok amit rendeltem, tök szép volt, csak nem volt mágneses pánt, így mindig kinyílt.
A másodikon, meg asszony tokján már figyeltem rá.

... Ráfogsz jönni, hogy sok igazság amihez ragaszkodunk, javarészt a mi szemszögünkön múlik - Obi-Wan Kenobi

(#12459) Cunaja válasza KKrisz751 (#12458) üzenetére


Cunaja
addikt

A képnek a minőségét ne nézzétek , mert tárhely hiány miatt csökkentetettem a felbontást.

Becsukod, óra, ha kinyitod bekapcsolja a kijelzőt! :)

Éppen szoftver teszt van :)

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12460) bollizolee


bollizolee
tag

Újra szervizbe került a P7-esem.
Mivel mással mint újra a kék foltok a fekete kijelzőn. :F
Nem tudom most sikerül e rendes kijelzőt belerakni.
Most legalább ki tudom várni az új rom elkészülését :DD

(#12461) KKrisz751 válasza Cunaja (#12459) üzenetére


KKrisz751
aktív tag

Ezt hogy cserélted le? Vagy neked nem B609 van fent, aminek amúgy undorító az órája?
Azon nem is lehet kicserélni?

... Ráfogsz jönni, hogy sok igazság amihez ragaszkodunk, javarészt a mi szemszögünkön múlik - Obi-Wan Kenobi

(#12462) Cunaja válasza KKrisz751 (#12461) üzenetére


Cunaja
addikt

Hihi, nekem saját rom van :) Tudod, ha egy kicsit visszaolvasol, láthatod mivel foglalkozom. Lollilop ! Most készül, csak lassan. Minden telepítési tesz majdnem fél óra! Ha valami nem működik rendesen, megint kezdem elölről. Szóval türelem.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12463) philoxenia válasza Cunaja (#12459) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nekem nem ilyen...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#12464) Cunaja válasza philoxenia (#12463) üzenetére


Cunaja
addikt

3790 ft volt :)

Ha becsukod, előjön az óra? És ha kinyitod bekapcsolja a kijelzőt?

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12465) Zsmester89


Zsmester89
őstag

Ha karcos a kamera üvege és a hátlap is meg van repedve, akkor mennyi lehet a javíttatás? Cserélhetném a telót, de ezeken kívül nincs más hibája... Ha húzós lenne, akkor P8 vagy valami új Lumia decemberben... Kamera üvegnél a kamerát is cserélik benne?

A "Hogyan lehetsz milliomos?" c. könyvet egy csomagban árusítják a BTK-val.

(#12466) zeon.hu válasza Zsmester89 (#12465) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

(#12467) Zsmester89 válasza zeon.hu (#12466) üzenetére


Zsmester89
őstag

Köszönöm

A "Hogyan lehetsz milliomos?" c. könyvet egy csomagban árusítják a BTK-val.

(#12468) philoxenia válasza Cunaja (#12464) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

igen nagyon jo mert a regi tokom ezt nem tudta, a pontos arat meg nem tudom, mert a szomszed rendelte nekem az alirol de 8 dolcsi remlik

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#12469) Cunaja


Cunaja
addikt

Hahó!

Gondolom tudjátok mit jelent a Buildszám végén a C-betű? :)

Most jöjjön néhány kép!

És a legvégén Zeon barátunknak!!! :) ( Ez még fordítás alatt, mert a kínai szöveget kicsit nyelvtanilag is helyre kell hozni. )

Hétfőn Zeon és Zorb barátunk megkapja tesztelésre!!! Ha a visszajelzések jók, akkor szerdán mindenki nyúzhatja a telefonját! :)

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12470) zeon.hu válasza Cunaja (#12469) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

:C :R :DD

#?*@&!

(#12471) laci laci válasza Cunaja (#12469) üzenetére


laci laci
addikt

Hát ez elég gyors volt.Nagyon nagy gratula érte. :R

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#12472) coyote55 válasza Cunaja (#12469) üzenetére


coyote55
őstag

:R :C

Memento Mori!

(#12473) Jadro válasza Cunaja (#12469) üzenetére


Jadro
veterán

Szuper, nagy vagy! :C

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#12474) Cunaja


Cunaja
addikt

[Mobiltelefon-hálózati szabványok] kérnék mindenkit tanulmányozza át, mert az új B851C verziónál szüksége lesz a tudásra! Eddig egész jól üzemel. :)

A rom teljesen egyedi készítésű, totálisan kitakarítva minden alkalmazás ami felesleges. Senki ne lepődjön meg. További részletek később.
Tuningolva és optimalizálva. 95%-ban magyar.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12475) zeon.hu válasza Cunaja (#12474) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

NFC?
Telenor kimenő/bejövő hívások mennek 3-4g-n?

#?*@&!

(#12476) Jadro válasza zeon.hu (#12475) üzenetére


Jadro
veterán

Igen, engem is ez érdekel. Ezek a Telenoros anomáliák ebben is megvannak, vagy ez már ebből a szempontból is rendben van?

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#12477) Cunaja válasza zeon.hu (#12475) üzenetére


Cunaja
addikt

A felvetés teljesen jogos! Az NFC probléma igen sajnos jelen van a B851-ben és az XDA-n sem tudják megcsinálni. Nincs NFC.

Nekünk szerencsére van egy megszállott emberkénk, aki elég sokat foglalkozik a rom buherával. Na ki az? :)

A Telenor felé indított hívások 3G alatt tesztelve, működik rendesen. 4G nincsen nálam.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12478) zeon.hu válasza Cunaja (#12477) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

szerintem költözz át az xda-ra! :C
nfc-t tesztelted?

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#12479) fatomas673 válasza Cunaja (#12469) üzenetére


fatomas673
tag

Gratulálok, már várom a szerdát!

(#12480) forgonati válasza zeon.hu (#12475) üzenetére


forgonati
őstag

Erről az NFC-dologról lemaradtam. 5.1 alatt nem megy az NFC vagy mi? Vagy csak konkrétan ebben a romban?
Ezzel az új rommal kapcsolatban, a navigációs sáv és az értesítési sáv ilyen szines lesz, vagy ez módosítható? Mert nekem csak most ahogy a képeken néztem, már bántja a szemem :D

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#12481) #08132608 válasza Cunaja (#12469) üzenetére


#08132608
törölt tag

De örülnék egy ilyen usernek a P8 Lite fórumba... Minden elismerésem! Azért nézem ezt is mert a páromnak P7 van. De amit nagyon irigylek az hogy a P8 liteba nem lehet az navi sávot eltűntetni. :(

(#12482) Newlachka válasza #08132608 (#12481) üzenetére


Newlachka
őstag

el lehet azt csak akarni kell :)

(#12483) TaRka94


TaRka94
senior tag

Mostanában lesz hivatalos lolli ugye?

(#12484) Cunaja válasza zeon.hu (#12478) üzenetére


Cunaja
addikt

Hihi, oda - vissza próbálva. Bocsi, csak dolgozom és NFC képes telefon nem volt a közelben.

A B851 hibája, hogy az NFC nem üzemel, mert nincs is benne. Az XDA-n ezt nem tudják, hogy azért nem megy, mert az összetevője hiányzik a rombol. Lásd fentebb, az én általam buherált romban az is működik.

A navigációs sáv és az értesítési sáv ilyen szines lesz, vagy ez módosítható? Mert nekem csak most ahogy a képeken néztem, már bántja a szemem :D Azt csinálsz vele , olyan színre amilyet csak akarsz, és mérete is variálható. Ez téma kérdése.!

Hivatalos Lolli a B830, de egy igazi félresikeredett rom. Tele hibával. Ajánlatos a szerdát várni a B851C- verzióra. A C betű a készítő kezdőbetűje. Ez a rom csak nálunk lesz elérhető, mert olyan dolgok is magyarok benne ami máshol kínai, vagy angol. Sehol máshol ne keressétek.

Elvileg a facebook és messenger videó tökéletesen üzemel. Ez majd hétfőn lesz tesztelve, ha minden jól megy.

:DD :DD

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12485) zeon.hu válasza TaRka94 (#12483) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Már van.
Összefoglalóban link és leírás.

#?*@&!

(#12486) #08132608 válasza Newlachka (#12482) üzenetére


#08132608
törölt tag

Akarnám, de nem tudom. Ha te tudod vagy valaki más, segítenétek?

(#12487) Cunaja válasza #08132608 (#12486) üzenetére


Cunaja
addikt

Sajnos P8-lite nem volt még a kezemben, és így nincsen információm a készülék működési elvéről.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12488) Newlachka válasza #08132608 (#12486) üzenetére


Newlachka
őstag

szerintem, ha visszamész a P6 topikba ott van egy build.prop-os módosítás szerintem az műküdhet ott is.

@Zeon:szted ez a backupos nem menne P8 lie-on?
@Cunaja: szerintem ha leírod neki,hogy te hogy csináltad lollin Itt P7-en egyszer megpróbálhatja.

[ Szerkesztve ]

(#12489) #08132608 válasza Newlachka (#12488) üzenetére


#08132608
törölt tag

Az összefoglalóban leírt backupost próbáltam de nem látja a mentést. Megnézem a build.prop-ot P6nál.

[ Szerkesztve ]

(#12490) Cunaja válasza Newlachka (#12488) üzenetére


Cunaja
addikt

Ha nincs nandroid backup, nem ajánlatos kísérletezni, mert veszélyes lehet.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12491) Newlachka válasza #08132608 (#12489) üzenetére


Newlachka
őstag

nincs touch plus.
Lehet azért nem látja neki a backupot, mert nem emui 3.1?

[ Szerkesztve ]

(#12492) Skipper válasza Cunaja (#12484) üzenetére


Skipper
tag

Csak magyar verzió van a custom ROM-odból?
Angol esetleg? :)

(#12493) Cunaja válasza Skipper (#12492) üzenetére


Cunaja
addikt

Mivel 99 % magyarok vagyunk a fórumon, ezért csak magyar.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12494) Skipper válasza Cunaja (#12493) üzenetére


Skipper
tag

Értem, köszi :(

(#12495) laci laci válasza Cunaja (#12493) üzenetére


laci laci
addikt

A kizárólagos jogot lekötöm. Stipi - stopi :DD

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#12496) ricsi8800gt válasza Cunaja (#12469) üzenetére


ricsi8800gt
addikt

Honnan tölthetö és telepítés menet ?

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Ford Focus 1.6.07.KTM EXC 250.07

(#12497) Cunaja válasza ricsi8800gt (#12496) üzenetére


Cunaja
addikt

Kérek mindenkit, hogy a folyamatos olvasás elvét tartsa be. Az általam átalakított szoftverhez az kevés lesz, hogy azt kérdezzük mikor tölthető le, miközben [itt van leírva]. A figyelmetlen olvasás következménye egy halott készülék is lehet. a telepítés menete nem lesz olyan egyszerű mint eddig. Gyengébb idegzetűek, gyűjtsenek erőt addig. Egy részlet " A telefon kb 8-10 percig halottnak fog látszódni, de nem lesz az! " Ez egy instrukciós részlet volt a telepítésből.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12498) Macipalika válasza Cunaja (#12464) üzenetére


Macipalika
csendes tag

Nekem is nemrég érkezett Kínából 1200Ft volt és jól működik.
Mondjuk azt hiányolom hogy nem lehet cserélni hogy a mini képernyő milyen órát mutasson.

Nokia 3220, Sonyericsson w580i, w760i, Lg gt500, Samsung Omnia II, Nokia E7, Concorde Speed tablet, Samsung Galaxy Advance,Huawei Ascend P7

(#12499) keselyü57


keselyü57
tag

Sziasztok!
A telefon rootolva volt. A kingoval nem sikerült, de hátrahagyott egy KingoUser nevü akármit rendszerfájlként Meggondolatlanul töröltem a Kingo Usert. Azóta csak bootol, de nem indul a telefon.
A legfrissebb 830-as verzió van fent.
Valakinek valami ötlete? Nagyon megköszönném.

(#12500) ricsi8800gt válasza Cunaja (#12497) üzenetére


ricsi8800gt
addikt

Szerinted ki az aki ennyit vissza olvas?
Meg hogy öszinte legyek ebbe a összefoglaló résznél elég nagy a kupi.Nem igen lehet jol átt látni hogy az adott leírás vagy rom hol is van.Ezt a részt kicsit rendbe kellene tenni szerintem

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Ford Focus 1.6.07.KTM EXC 250.07

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.