Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:27:56

LOGOUT.hu

Huawei P7 Összefoglaló
Hivatalos OFF topik: Huawei P7 - OFF topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13251) GSPLR


GSPLR
senior tag

Mèg annyi hogy a cache partíciót nem wipeoltam, tutira mentem.

Huawei

(#13252) ufonauta válasza GSPLR (#13251) üzenetére


ufonauta
aktív tag

Köszi!

Most el vagyok havazva és fontos, hogy pakkra működjön a teló, így kis idő lesz míg lementek mindent, de hétvégén lehet felrakom én is.

Szerk: lehet, hogy nem is várok addig. :)

[ Szerkesztve ]

(#13253) csordog válasza ufonauta (#13252) üzenetére


csordog
csendes tag

Hali. Vodás, független, mióta kijelző hibával szervizeltetett, telefonon hibátlan a b839. Jobb akku idő és kezelhetőbb minden.

(#13254) ufonauta válasza csordog (#13253) üzenetére


ufonauta
aktív tag

Köszi!

Amint időm engedi felpróbálom rá. :)

(#13255) Macipalika válasza debi94 (#13246) üzenetére


Macipalika
csendes tag

Ez engem is érdekelne. A régi jobb volt.
Amúgy még a 839 azt produkálja hogy mikor kinyitom a flip tokot és automatikusan felold a képernyő, akkor először fekete háttér van és utánna tölti be a beállítottat. A névjegyek megnyitásakor is gondolkodik neki 1-2 másodpercet.
Üdv.

[ Szerkesztve ]

Nokia 3220, Sonyericsson w580i, w760i, Lg gt500, Samsung Omnia II, Nokia E7, Concorde Speed tablet, Samsung Galaxy Advance,Huawei Ascend P7

(#13256) eddie17


eddie17
addikt

Első szembetűnő hiba a B839-nél: egy idő után ha chrome-ban böngészik az emberfia, néha villog a képernyő, fekete háttérrel. Mint ha képfrissítési baja lenne. De csak ott és csak egy bizonyos idő után. Elég zavaró. :F

(#13257) jegenye77 válasza eddie17 (#13256) üzenetére


jegenye77
addikt

Én pont tegnap kukáztam a Chrome ot. Eddig szerettem de nálam valamiért lassú is lett. Gyári böngészőt használom.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#13258) Cunaja válasza eddie17 (#13256) üzenetére


Cunaja
addikt

Jelentem a jelenlegi Chrome más készülékeken is okoz problémát. Ez nem a szoftver hibája.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#13259) eddie17 válasza Cunaja (#13258) üzenetére


eddie17
addikt

Köszönöm, akkor megnyugodtam. :)

(#13260) Forrest814


Forrest814
csendes tag

Hali! Én felraktam az 5.1.1.-et de valamiért állandóan befagy a teló, filmet nem játszik le semmivel..és szar az egész........javaslat?????Please

(#13261) zorb válasza Forrest814 (#13260) üzenetére


zorb
tag

Wipe volt? Melyik build?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S9 duos

(#13262) Forrest814 válasza zorb (#13261) üzenetére


Forrest814
csendes tag

Volt Wipe....

csak így tudom mutatni ezt raktam fel....

http://www.carbontesla.com/2015/10/huawei-ascend-p7-b830-full-lollipop-firmware-emui-3-1/

(#13263) zeon.hu válasza Forrest814 (#13262) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Fent az összefoglalóban leírás és linkek.
B830 hibás, ott megtalálod a B839-et is, az a hivatalos javított változat.

#?*@&!

(#13264) zorb válasza Forrest814 (#13262) üzenetére


zorb
tag

tanácsolom, hogy Cunaja romjára cseréld le, útmutató a fenti összefoglaloban

Samsung Galaxy S9 duos

(#13265) Forrest814 válasza zorb (#13264) üzenetére


Forrest814
csendes tag

Hát lecseréltem...egy fokkal jobb...

videót még mindig nem játszik le....

(#13266) ricsi8800gt válasza Forrest814 (#13265) üzenetére


ricsi8800gt
addikt

Más palayeren se ?

Nálam Bs playerrel még a 4K-is le játsza,igaz kicsit akadozva de viszi

[ Szerkesztve ]

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Ford Focus 1.6.07.KTM EXC 250.07

(#13267) fatomas673 válasza Forrest814 (#13265) üzenetére


fatomas673
tag

A helyedben én visszatérnék B609-re, utána wipe, majd B830-as szintén wipe és ezek után a javított B839! Nekem Vodafoson működik és a gyári lejátszó is visz mindent. A maestrok által leírt előzményeket tényleg érdemes elolvasni! De ha nekem sikerült egy tényleg minden területen gond nélkül futó gyári romot feltenni vodafonos készülékre akkor Neked miért ne sikerülne? Megjegyzésként írom, hogy nem mertem feltenni a Cunaja féle romot pontosan azért mert Vodafoson nem volt tesztelve.
Ui: Majd ha az új B839C meg lesz megosztva akkor azt felteszem!

[ Szerkesztve ]

(#13268) GSPLR válasza fatomas673 (#13267) üzenetére


GSPLR
senior tag

Na, akkor neked is fent van! :DDD Azért picit égő a Vodának a helyzet (tudom hogy olvassák az oldalt, sőt a topikot is). Érdekes módon a kibaszott jó oldalukon eltűnt a Fórum rész... Na erről vajon ki tehet?! ;] Dögöljenek meg.

Huawei

(#13269) fatomas673 válasza GSPLR (#13268) üzenetére


fatomas673
tag

:C
Bosszankodjanak ők! :W Vodafone

[ Szerkesztve ]

(#13270) Devil Gelo


Devil Gelo
tag

Sziasztok, rendelnék egy nillkin bumpert, de sajnos csak 10-es csomagban lehet rendelni, esetleg itt összeverbuválhatnék még 9 embert magam mellé? Róla lenne szó

(#13271) ricsi8800gt válasza Devil Gelo (#13270) üzenetére


ricsi8800gt
addikt

mennyi /db?

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Ford Focus 1.6.07.KTM EXC 250.07

(#13272) Devil Gelo válasza ricsi8800gt (#13271) üzenetére


Devil Gelo
tag

hát a tizede a 63 nak :D 6 dolcsi és 30 cent. kb 1800-1900 forint

(#13273) ricsi8800gt válasza Devil Gelo (#13272) üzenetére


ricsi8800gt
addikt

akkor 1 érdekelne még 8 embrió kell :)

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Ford Focus 1.6.07.KTM EXC 250.07

(#13274) Devil Gelo válasza ricsi8800gt (#13273) üzenetére


Devil Gelo
tag

helyes :D akkor emberek gyertek-gyertek :))

(#13275) jegenye77 válasza ricsi8800gt (#13273) üzenetére


jegenye77
addikt

63 dodo, 10 felé osztásánál mi zavart be? Még a múltkori óraátállítás?! :) :) :)

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#13276) ricsi8800gt válasza jegenye77 (#13275) üzenetére


ricsi8800gt
addikt

nem figyeltem árat sorry csak a képeket a tokrol és kérdeztem mennyi /db

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Ford Focus 1.6.07.KTM EXC 250.07

(#13277) Devil Gelo válasza Devil Gelo (#13270) üzenetére


Devil Gelo
tag

Kérlek, aki szeretne magának egyet, az jelezze felém, mert ha mondjuk 8-an összejövünk, már megrendelem, a fennmaradó kettőt meg csak elviszi majd valaki akinek kell :F

(#13278) edima10 válasza Devil Gelo (#13277) üzenetére


edima10
tag

Szia! Én beneveznék egyre. Egy kék (vagy max fekete) engem is érdekelne. Nem akarsz hozzá üveg elő és hátlapot is rendelni? Vagy az már van neked?

(#13279) Devil Gelo válasza edima10 (#13278) üzenetére


Devil Gelo
tag

Kereshetek, akár még kellhet is, de nem tudok, hogy nem tolja e fel a bumper, mert sajnos egy sima silikon tok feltolja a fóliát is :(

színeket mindenki írjon majd!
már csak 7 ember kell :D :R

[ Szerkesztve ]

(#13280) Newlachka válasza Devil Gelo (#13279) üzenetére


Newlachka
őstag

kék vagy narancs érdekelne

(#13281) Devil Gelo válasza Newlachka (#13280) üzenetére


Devil Gelo
tag

jeeeh, már csak 6 :)

(#13282) HellAbove válasza Devil Gelo (#13270) üzenetére


HellAbove
tag

Engem is érdekelne. Narancs/kék színben. Inkább narancs :)

"The quieter you become, the more you can hear."

(#13283) Atlantisz48 válasza Devil Gelo (#13281) üzenetére


Atlantisz48
őstag

Üdv!

Engem is érdekel egy ilyen keret, fekete színben. :D

[ Szerkesztve ]

(#13284) Atlantisz48


Atlantisz48
őstag

De amúgy EZ nem jobb? Kicsit masszívabbnak tűnik, kicsit drágább de nem nagyon.

(#13285) repvez válasza Atlantisz48 (#13284) üzenetére


repvez
addikt

Nekem ilyen van feketébe csak még volt, hozzá egy müanyag hátlap is hozzá, egy edzett üveg fóliát tettem még az elejéne és igy teljeskörű a védelem , egy kis térerő vesztés azért megfigyelhető,de ahol amugy is van térerő ott nem lesz gond a telefonálással vele.

(#13286) csordog válasza Devil Gelo (#13270) üzenetére


csordog
csendes tag

Hali, egy kékre én is beneveznék. Narancssárgám van, de már kezdi megadni magát, kicsit sokszor lett ki/be feszegetve.

(#13288) p_zsolt válasza Atlantisz48 (#13284) üzenetére


p_zsolt
tag

Ezekkel a fém keretekkel van egy másik probléma, a GPS gyakorlatilag használhatatlan tőlük, nekem legalábbis az autón belül nagyon pontatlan ilyen keretben.

(#13289) Prime110 válasza Devil Gelo (#13270) üzenetére


Prime110
aktív tag

Szia,
Jönnék én is egyre, egy kék színűt kérnék - ha már lehet választani! :)
Üdv,

(#13290) paolinho


paolinho
őstag

Sziasztok!
A tanácsotokat szeretném kérni a következő témában. Egy nagyon kedves kis barátnőmnek van egy P7-je, amelyet nem egész 2 éve vett a T-nél. Az eltelt időszak alatt többször is szervizbe kellett vinnie, melynek során több kevesebb sikerrel "megjavult" a készüléke, többek között alaplapot is cseréltek már a készülékben). Viszont a legutóbbi alkalommal, amikor egy olyan hiba lépett fel a telóban, hogy 10 percenként elhajigálta a jelet, azt mondták a T szervizében (2 hét tesztelgetés után), hogy nem javítják, mert el van hajolva. Ez azonban nem igaz, mert a kislány nem farzsebezik, hanem mindig táskában viszi. Nem pontosan tudom már, hogy hol, de az anyukája megnézette máshol is a telót, és ott azt mondták, hogy vigye vissza a T-be, mert nincs elhajolva, de a T szintén 2 hét után azt mondta, hogy nem javítják, és forduljon bíróságra. De egy független szakértő, meg a tortúra megérhet ennyit?
Plusz még egy kérdés. A gari lassan szépen leketyeg, de a javítási idő (vagy amíg a szervizben volt a teló) nem növeli meg annyival a garanciát?
Van esetleg valakinek tapasztalata, vagy valamilyen jó tanács a helyzetre?

(#13291) ricsi8800gt válasza Devil Gelo (#13270) üzenetére


ricsi8800gt
addikt

Ha meg lesz akkor egy fekete jöhet ide

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Ford Focus 1.6.07.KTM EXC 250.07

(#13292) Devil Gelo válasza ricsi8800gt (#13273) üzenetére


Devil Gelo
tag

milyen színű kell neked? már megvagyunk 8 an, tehát indítanám a rendelést

(#13293) Devil Gelo


Devil Gelo
tag

Még egy választ várok, utána indítom a rendelést, és ha megérkezik teszek fel képeket, illetve hardveraprora kirakom de csak, hogy megtaláljátok és ne kelljen egyenként keresgélni, a hirdetés linkjét ide fogom majd megírni így megkönnyítve az átvételeket. :R

Eddig így állunk :

kék 3 edima10, szende_robi, csordog, Prime110
narancs 1 V4mPiRe
piros 1 én :D
fekete 2 NagyZL, ricsi8800gt

[ Szerkesztve ]

(#13294) Cunaja válasza paolinho (#13290) üzenetére


Cunaja
addikt

1. tipp Fogyasztató védelem
2. tipp cseréld le a szoftvert. Az összefoglalóban van bőven.
3. Ha a térerő rendben van, és a T-mobil hálózat szinten megvizsgálta a készülék illetve a kártya párosítását ( Cellainformáció) akkor marad a szoftver csere. Ha nem segítene, tuti hardver hiba.
Nekem is csinálta! Írtam nekik, percre pontosan, mikor szakadozik, megnézték és jó lett. Ő náluk volt valami hiba.
A pontos időadatok, azért fontosak , hogy tudják melyik cellán volt éppen a készülék.
Egyszóval, cserélj szoftvert, vezess naplót, T-mobil panasz, majd ha nem javul,akkor fogyasztó védelem.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#13295) KKrisz751


KKrisz751
aktív tag

Kérdésem lenne, akiknek a B839 van fent.

Ez alatt is működik a Hívókép növelése. Vagyis úgy mint a B609 ben kicserélve az apk-t? Vagy ebben már eredetileg nagyobb.

Hívás rögzítés is működik rajta?
Vagy A b609es trükkök csak abban működnek? Próbálta már valaki?

Ja és a b609 alatt leszedett biztonsági mentés, vissza tölthető ebbe?

[ Szerkesztve ]

... Ráfogsz jönni, hogy sok igazság amihez ragaszkodunk, javarészt a mi szemszögünkön múlik - Obi-Wan Kenobi

(#13296) Cunaja válasza KKrisz751 (#13295) üzenetére


Cunaja
addikt

Szia Barátom!
Köszönjük a kérdésed, kb 30x lett megválaszolva mindegyik a fórumon.
Nem mindig csak az aktuális oldalt kell olvasni, hanem a keresőt is használva a teljes fórumot, mert nem mindent fogunk 50x leírni.
Azért most még válaszolok, de közben nem haladok a dolgommal.
1. Hívókép növelése, nem működik sajnos, de ezen is dolgozom. Már átírtam majdnem mindent, de még mindig kicsi.

2.Hívásrögzítés jogellenes, ezért gyári romban nincs benne. Különböző alkalmazásokkal pótolható hiánya, vagy Custom rom felrakásával.

3. Nandroid Backuppal ha rendelkezel akkor, bármikor visszatérhetsz a B609-re a mostani állapotra, vagy ha nem rendelkezel vele, akkor gyári állapotra, de meg ne kérdezd hogyan kell, mert menten felakasztom magam. :W

Zeon társammal nem azért szerkesztjük az összefoglalót folyamatosan, hogy azt ami ott benne szerepel itt mindig külön leírjuk .

Telepítés közben ha elakadtál, akkor a problémát is érdemes a keresőbe beírni, és ha nem talál semmit, akkor nyugodtan kérdezd meg, válaszolni fogunk.
Ezért is írtam a romok felrakásának leírásánál, hogy ne privátban tegyétek fel a kérdéseket, mert lehet másnál ugyanaz a probléma.
Köszönöm!!!

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#13297) KKrisz751 válasza Cunaja (#13296) üzenetére


KKrisz751
aktív tag

Na igen a kereső ha tudna gonbdolatot olvasni

Nem jelent gondot a romcsere, sem a belenyúlkálás. Meg a visszatérések, sem. Sokszor 2 naponta cseréltem oda vissza. Csak belefáradtam és maradok a gyári romoknál, így megvártam a gyári működőt.

Tudom, hogy törvénytelen, de mint B609-ben is megoldott (ha jól tudom, mikesa csinálta), lásd porterocka leírásában, csak akkor még külön blogban volt. Am. még mentésben is megvan MiUI-romig.

A kereső meg nem tud körülírt szöveget keresni, csak pontos kifejezést. Mivel nem voltam itt ennek a megbeszélésénél pontos szöveget nem tudok,
A "b839 hívóképnővelés" re nincs találat.
A "b839 hívásrögzítés" re sem dob találatot.

A b839 nélkül, meg még a régi év eleji, beszélgetéseket dobálja fel b609 el.
Ezért kérdeztem.

Biztonsági mentésnél az sms, könyvjelzők stb érdekel, visszaolvassa-e hiba nélkül ha előző verzióban mentve.
Nyilván nand backupból vissza tudok térni.

Bár a cwm jobban bejön, twrp-t nem szeretem. De ez nem választható ahogy elnézem.

[ Szerkesztve ]

... Ráfogsz jönni, hogy sok igazság amihez ragaszkodunk, javarészt a mi szemszögünkön múlik - Obi-Wan Kenobi

(#13298) ricsi8800gt


ricsi8800gt
addikt

Kétszer lefutattam az Antutut B839-en és mind a kétszer 25-26e köszi kaptam. Telefon restart majd újra futattam és akkor 29e csinált.
Szerintetek? Volt hogy 31e csinált.
Vagy épp milyen kedve van?

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Ford Focus 1.6.07.KTM EXC 250.07

(#13299) Cunaja válasza KKrisz751 (#13297) üzenetére


Cunaja
addikt

A B839-ről a véleményem, a telefonomon B839C fut stabilan. Ami a B851-ben hiba volt, az folyamatosan javítva és tesztelve. Visszatérve a B839-re, 3 napig volt fent, de meguntam, felidegesített a gondolkodása és várakozása.
Ami a kérdésedre igazán a válasz. A Lolli, vagyis az android 5.0 - tól felfelé, teljesen más szerkezetű android mint elődjei.
Másképpen kezeli a rendszerstruktúrát és a mappák szerkezete is más. Sajnos ezért fordul elő, ami simán ment az előző android verziókon , ezen már nem megy.

Én azon vagyok, hogy a xml és so fájlok szerkezetének átírásával, alkalmassá tegyem a dolgokat a lollira.
Mivel tudom, hogy nagy téma szerkesztő is vagy, ezért nem kell elmagyaráznom, az xml fáj-t mire való.
A lélek tükre, az alkalmazásokban. AndroidManifest.xml + a többi. Mindegyiknek egymással is kell kommunikálni, vagyis valahol változatok egy sort, azt a másikban is a hivatkozásoknál is változtatnom kell.
Nem egyszerű feladat. :(((

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#13300) Cunaja válasza ricsi8800gt (#13298) üzenetére


Cunaja
addikt

A lényege, hogy mi fut a háttérben? Valószínű van valami automatikusan induló folyamat, ami lassítja alapból a rendszert. Az Antutu mindig normál energia módban menjen, mert csak akkor pörgeti ki rendesen a rendszert.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.