Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) Anonymus95 válasza Brekecs (#600) üzenetére


Anonymus95
senior tag

Nekem is most jött meg!

(#602) koxminator válasza Anonymus95 (#601) üzenetére


koxminator
senior tag

szintén :)

akinek sötét téma kell, tegyen vele egy próbát, nekem majdnem hibátlannak tűnik elsőre

Black Pie for EMUI Honor 9/9.1

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#603) Baggins86


Baggins86
aktív tag

Szintén, most este érkezett :)

(#604) jaszy76


jaszy76
aktív tag

Pár napja jött meg nekem is, de az értesítések kezelését sikerült elcseszniük.
Külföldi fórumokon is jelezték már többen: az értesítések nem tartalmazzák a küldőt. Ha pl. gmail-en érkezik vmi, akkor csak azt jelzi, hogy jött. De az, hogy kitől, azt csak akkor tudom meg, ha megnyitom a programot. Az arcalapú feloldásnál nem működik, hogy ha felismeri a pofám, akkor megmutatja pl. a küldőt. Vannak gondok...

(#605) kali válasza jaszy76 (#604) üzenetére


kali
legenda

Nem is biztos, hogy a Honor/Huawei hibája, már ha visszagondolok arra az időre, amikor Mate 10 Pro-t használtam és csak a Gmail nem volt hajlandó számmal jelezni az ikonon a levelek számát, minden más alkalmazás (külsősök is) igen.

(#606) jaszy76 válasza kali (#605) üzenetére


jaszy76
aktív tag

Sms, whatsapp stb sem jó.

(#607) kali válasza jaszy76 (#606) üzenetére


kali
legenda

SMS jó, azt most próbáltam a feleségem telefonján.
Beállítható persze rejtés, ha valaki direkt úgy akarja használni, de ha engedélyezve van, akkor megjeleníti.

[ Szerkesztve ]

(#608) Ablakos válasza koxminator (#602) üzenetére


Ablakos
őstag

Eddig nem találtam hibát ebben a témában. Esetleg valaki konkrétan tud hiányosságot?

(#609) Anonymus95 válasza jaszy76 (#606) üzenetére


Anonymus95
senior tag

Ez egy elég nagy jellegű frissítés volt. Lehet hogy nálad valami összeborult. Vissza kellene állítani a telefont gyárira.

(#610) jaszy76 válasza Anonymus95 (#609) üzenetére


jaszy76
aktív tag

Ja, ez elképzelhető. Az lesz. Köszi mindenkinek!

(#611) koxminator válasza Ablakos (#608) üzenetére


koxminator
senior tag

Én már találtam közben:

-időjárás jelzés, amikor lehúzom a rólót, ott csak fehérség van
- Beállításoknál nem látszódnak a kezelőgombok (ott vannak, reagálnak, de nem fehér, hanem beleolvad a háttérbe)

Mindenesetre ez még mindig jobb pár fokkal, mint a DeepBlack (az 9.0-ig jól működött)

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#612) jaszy76 válasza jaszy76 (#610) üzenetére


jaszy76
aktív tag

Egyedül a nem fogadott hívásnál jeleníti meg a hívót, semmilyen más programnál nem írja a küldőt.
Ráadásul, ha feloldom, és lehúzom az állapotsávot, akkor ott sem derül ki, hogy ki írt. Reset lesz ebből. :(

(#613) jaszy76 válasza jaszy76 (#612) üzenetére


jaszy76
aktív tag

Elnézést, lejárt a szerk idő. Szóval! Azoknál a programoknál nem működik az üzenetek rendes tartalommal történő kijelzése, amik védettek az alkalmazásszár által. Ha kiveszem onnan, akkor minden oké.
https://uk.community.huawei.com/mate-20-series-20/problem-with-notifications-for-protected-applications-in-emui-9-1-6174

[ Szerkesztve ]

(#614) Anonymus95 válasza jaszy76 (#613) üzenetére


Anonymus95
senior tag

Ez egyébként nem is hülyeség és így már világos.

(#615) jaszy76 válasza Anonymus95 (#614) üzenetére


jaszy76
aktív tag

Igen, ezek szerint eddig nem működött jól. :)

(#616) koxminator válasza jaszy76 (#613) üzenetére


koxminator
senior tag

nálam semmi nincs alkalmazás zár alatt, mégsem jelenik meg pl. VIber alatt
mindegy, majd heggesztenek rajta, de ha csak az Android Q-val kapjuk meg, egye fene, addig kibírom :D

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#617) Anonymus95 válasza koxminator (#616) üzenetére


Anonymus95
senior tag

Nem fog az olyan hamar jönni. Szerintem tavasszal, második hullámban jön majd csak. Addig ilyen biztonsági frissítések lesznek.

(#618) Anonymus95


Anonymus95
senior tag

Augusztusi biztonsági javítócsomag érkezett.
9.1.0.329

(#619) -darage-


-darage-
újonc

emui 9.1 eltűnt a sorozat fotózási lehetőség? vagy csak én nem találom?

(#620) Anonymus95 válasza -darage- (#619) üzenetére


Anonymus95
senior tag

Valóban nem találom.
Igaz..nagyon nem is használtam.

(#621) zsida.kornel válasza -darage- (#619) üzenetére


zsida.kornel
tag

Csak szimplán hosszan kell nyomni a fotó gombot! ;)

(#622) jaszy76


jaszy76
aktív tag

Sziasztok!
Az alábbi videóban szereplő probléma megoldásához szeretnék segítséget kérni: [link]
Röviden: nem játsza le a beágyazott facebook videókat.
Sem a facebook beépített böngésző, sem a chrome.
(facebook app újratéve, semmi változás.)

[ Szerkesztve ]

(#623) -darage- válasza zsida.kornel (#621) üzenetére


-darage-
újonc

Köszi :) Közbe rájöttem, hogy a Mi fotózásból (Ai) kell kilépni, akkor működik.Most már csak a lassított felvétel készítésére kell rájönnöm :)

(#624) Anonymus95 válasza -darage- (#623) üzenetére


Anonymus95
senior tag

Továbbiak alatt van a Lassított felvétel.

(#625) Ablakos


Ablakos
őstag

A főképernyőkön a lefelé suhintás gesztus előhozza az Ajánlások/keresés funkciót. Számomra rendkívül idegesítő. Lehet ezt valahogy hatástalanítani? (9.1.0.329)

(#626) Anonymus95 válasza Ablakos (#625) üzenetére


Anonymus95
senior tag

A kikapcsolására nincs lehetőség. Nem tudom, valamelyik rendszer alkalmazás tiltásával blokkolható lenne-e.
vagy lehetőségként ott van még az egyéb launcher, pld Nova választása.

[ Szerkesztve ]

(#627) Ablakos válasza Anonymus95 (#626) üzenetére


Ablakos
őstag

Amit ajánlottál, Nova. Nosza ismét megy vissza. :(

[ Szerkesztve ]

(#628) Viperator


Viperator
őstag

Sziasztok! Tavaly az Edigital-nál vettem V10-est. Hogyan lehet rávenni, hogy a 9-est androidot frissítse? Előre is köszönöm a választ!

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#629) Anonymus95 válasza Viperator (#628) üzenetére


Anonymus95
senior tag

Még nem kaptad meg?
Január óta mindenkinek elérhető.
Számítógépen HiSuite-on próbáltad?
HiCare alkalmazáson belül is nézted?
A frissítések menüpont alatt ha nem dobja be, akkor jobb fent menü gomb és a legutóbbi teljes csomag letöltése opciót is nézd meg.

(#630) Viperator válasza Anonymus95 (#629) üzenetére


Viperator
őstag

Próbáltam így is - úgy is, HiCare-vel is és marad a 8-as verzió. Este megnézem mégegyszer otthon.

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#631) Anonymus95 válasza Viperator (#630) üzenetére


Anonymus95
senior tag

Biztos hogy nem valami kínai verziós?
Ha más nem, szerviz

(#632) Ablakos válasza Viperator (#630) üzenetére


Ablakos
őstag

Esetleg. Úgy emlékszem, én is így frissítettem 9-re, mert nem akart megérkezni. A linken egy kis régió átverés lehet, a frissítés eredeti szoftvert tölt le.

(#633) Anonymus95 válasza Ablakos (#632) üzenetére


Anonymus95
senior tag

DE MINDENKÉPP ELLENŐRIZZE LE A BUILDBEN A RÉGIÓT.
Kínaira nehogy eu-s menjen mert tégla lesz. Csak körültekintően. Valami oka van hogy nem kapja meg a frissítést. Ezért nem ajánlottam ezt a lehetőséget. De körültekintéssel segíthet.

(#634) Ablakos válasza Anonymus95 (#633) üzenetére


Ablakos
őstag

Elnézést, nem tudtam ezt az infót. :(((

[ Szerkesztve ]

(#635) Viperator válasza Anonymus95 (#631) üzenetére


Viperator
őstag

Made in China, viszont EU piacra tervezve (This device may be operated in all member states of the EU)... ismét megnéztem a számítógéppel és nem ment a frissítés.

Akkor? Vissza a boltba? (még garis)

[ Szerkesztve ]

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#636) Viperator válasza Anonymus95 (#633) üzenetére


Viperator
őstag

Build régió? Az hol van? Nem Build szám? (BKL-L09 8.0.0.169 /C432/)

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#637) kali válasza Viperator (#636) üzenetére


kali
legenda

Szia,

A C432 teljesen rendben van, az az EU-s, amit hivatalosan forgalmaznak hazánkban (is).
Az lehet a gond, hogy a Huawei/Honor IMEI alapján is csoportosít a frissítés jóváhagyásakor és ha véletlenül kimarad néhány, akkor azoknak annyi...
A feleségemé is ED-s és már régen frissült 9-re.

[ Szerkesztve ]

(#638) Anonymus95 válasza Viperator (#636) üzenetére


Anonymus95
senior tag

Ahogy a kollega is mondta felettem.
A C432 -re gondoltam. Ez a rész jelöli a régiót a build számon belül. E szerint pedig EU-s a készülék. Próbáld meg azt a kis kiegészítőt amit fentebb linkeltek. Az kikerüli az IMEI és területi csoportosításokat.
A HiSuit legyen feltelepítve, de ez már meg is van. Töltsd le azt a kis crack fájlt és azt indítsd el. Ugyan úgy a HiSuite fog elindulni, de már nem nézi az IMEI számot.
Ha ez sem segít, akkor vidd vissza főleg, ha még garanciás. És mondd hogy elfelejtették közölni a Huaweijel, hogy ez a készülék el lett adva.

(#639) Viperator válasza Anonymus95 (#638) üzenetére


Viperator
őstag

Kipróbáltam a fenti leírást és nem sikerült. (úgy csináltam, ahogy le van írva angolul) Vissza a boltba.

Köszönöm!

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#640) Ablakos válasza Anonymus95 (#638) üzenetére


Ablakos
őstag

A szoftver garancia (nekem elég viccesnek hangzik) ilyen esetekre vonatkozik?

[ Szerkesztve ]

(#641) kali válasza Viperator (#639) üzenetére


kali
legenda

ED garis ügyintézést inkább ne...
A gyártói szervizbe vidd vagy juttasd el, frissítsék ők, ha tudják.

[ Szerkesztve ]

(#642) Anonymus95 válasza Ablakos (#640) üzenetére


Anonymus95
senior tag

Igen, erre is vonatkozik.

(#643) Viperator válasza kali (#641) üzenetére


Viperator
őstag

Miért nem ajánlott az ED szerviz?

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#644) kali válasza Viperator (#643) üzenetére


kali
legenda

Nagyon sok a probléma a garis ügyintézésükkel, rengeteg panaszt olvashatsz a neten, még külön Facebook ED csoport is van, ahová különböző károsultak írnak.
Ideális esetben az üzlet csak továbbítaná a készüléket a gyártói/szerződéses szervizbe, ott frissítenék, majd onnan vissza az üzletbe és végül hozzád, akkor meg már pláne érdemesebb direktben a gyártói szervizhez fordulnod.

(#645) Viperator


Viperator
őstag

Szerencsére Győrben is van szervizpont, jövőhéten fogok odavinni és kíváncsi leszek!

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#646) Viperator válasza Viperator (#645) üzenetére


Viperator
őstag

Ma átvettem a "frissített" telefont (9.0.0.178)... nem mondták meg, hogy hogyan (akitől átvettem, az papírmunkával foglalkozik). Kíváncsi leszek otthon, hogy tovább lehet-e updatelni vagy sem...

[ Szerkesztve ]

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#647) Viperator válasza Viperator (#646) üzenetére


Viperator
őstag

Wi-Fi-n keresztül 9.1.0.221-ig lehetett updatelni, afölötti számítógépen... a 9.1.0.325-ös letöltése kb másfél óráig tartott. :Y

Végső verzió: 9.1.0.329 :)

(lehet kitörölni a felhalmozott update-ból származó felesleges fájlokat? Vagy automatikusan kitöröli a frissebb firmware?)

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#648) zsida.kornel válasza Viperator (#647) üzenetére


zsida.kornel
tag

Szerintem recovery-ből mehet az FR meg mindenféle törlés amit enged. Jobban jársz ha tiszta lappal kezdesz :)

(#649) Anonymus95 válasza Viperator (#647) üzenetére


Anonymus95
senior tag

Így van!
Wipe chache és wipe factory data.

(#650) Viperator válasza Anonymus95 (#649) üzenetére


Viperator
őstag

wipe factory data - ez mit csinál? Visszaállítja a gyári beállítást? (vissza a 8-as verzióhoz?)

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#651) zsida.kornel válasza Viperator (#650) üzenetére


zsida.kornel
tag

Dehogy, a személyes adatokat törli. Innetől már nem tud visszamenni verziót, ha csak le nem töltöd valahonnan és kézzel visszateszed rá. A két verzió között kb akkora különbség van mint a windows 7 és az xp között. 7-ből sehogy sem lesz xp nyugi :D

[ Szerkesztve ]

(#652) Viperator válasza zsida.kornel (#651) üzenetére


Viperator
őstag

Kösz!

Van régi telefonom, 6-os Androiddal, ott is lehet alkalmazni?

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#653) zsida.kornel válasza Viperator (#652) üzenetére


zsida.kornel
tag

Persze, de igazából azoknál már nemigen fogsz észrevenni gyorsulást, mert a legutolsó frissítés már kb szándékosan lassítja a telefont, hogy mindenképpen vásárolj új telefont. Nekem is van egy P7-em itthon, 5.0-ás androidot futtat. Ha teljesen legyalulom, a messneger akkor sem fut el rajta akadásmentesen. még akkor sem ha csak azt telepítem fel, semmi egyebet, de azért valljuk be, 4*1,8 ghz és 2 giga ram, nem elég egy messengerhez? nyilván elég lenne ha szándékosan nem lenne elrontva. Szerintem ha sosem frissítettem volna, (igaz akkor semmi nem futna el rajta) akkor ugyanolyan lenne, mint amikor először kézbevettem.

(#654) Anonymus95 válasza Viperator (#650) üzenetére


Anonymus95
senior tag

Visszaállítja gyári állapotra, de csak az aktuális rendszerverzión. Tehát az Android verzió nem változik.

(#655) gery1984 válasza Ablakos (#625) üzenetére


gery1984
csendes tag

(#656) Ablakos válasza gery1984 (#655) üzenetére


Ablakos
őstag

Szóval ez csinálja a cirkuszt. Kipróbálom. :R

(#657) batai15


batai15
félisten

Törölhető

[ Szerkesztve ]

(#658) Viperator


Viperator
őstag

Szép estét!

Ki melyik okosórát használ a V10 mellett? Huawei Watch GT vagy Honor Watch Magic?

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#659) Brekecs válasza Viperator (#658) üzenetére


Brekecs
aktív tag

Szia!
Volt magic, utánna amazfit gtr, most watch gt2 van .

[ Szerkesztve ]

Windows 11 Pro x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#660) Viperator válasza Brekecs (#659) üzenetére


Viperator
őstag

GT2-re nem adok annyi pénzt, nem hinném, hogy megéri a felára.

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#661) Brekecs válasza Viperator (#660) üzenetére


Brekecs
aktív tag

61500ft volt akciósan, ez még épp hogy belefért nekem . :)

Windows 11 Pro x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#662) StaChys válasza Viperator (#658) üzenetére


StaChys
tag

Honor Watch Magic. Nincs vele semmi extra, teszi amire kitalálták.

(#663) koxminator válasza Viperator (#658) üzenetére


koxminator
senior tag

Egy Huawei Watch 2 LTE-s verziót használok nagy megelégedettséggel 2 éve.

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#664) Ablakos


Ablakos
őstag

Melyik a legutolsó biztonsági frissítés? Nekem augusztust mond.

(#665) Anonymus95 válasza Ablakos (#664) üzenetére


Anonymus95
senior tag

Nekem is

(#666) sharkypeti válasza Viperator (#658) üzenetére


sharkypeti
aktív tag

Én használtam már Lemfo Lem 5 Pro és Amazfit Stratos 2 okosórákkal is. Mindkettővel tökéletesen működött.

OnePlus 12

(#667) Viperator válasza Anonymus95 (#665) üzenetére


Viperator
őstag

9.1.0.329?

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#668) Anonymus95 válasza Viperator (#667) üzenetére


Anonymus95
senior tag

Igen!
Egyébként most olvastam hogy elindult az EMUI 10 Béta kínában erre a modellre is.
előtte még biztosan fogunk kapni a közeljövőben biztonsági frissítést. Csak kicsit leállt Huawei. A Mate 20, Honor 9, P 20 lite is augusztusin állt sokáig. Egyedül a Mate 20 frissült szeptemberi, majd októberi csomagra nem rég. Szóval szerintem a bemutató után szabira is mehettek augusztusban és ezért nem jött semmi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.