Hirdetés

2019. november 19., kedd

Gyorskeresés

(#651) zsida.kornel válasza Viperator (#650) üzenetére

zsida.kornel
(tag)

Dehogy, a személyes adatokat törli. Innetől már nem tud visszamenni verziót, ha csak le nem töltöd valahonnan és kézzel visszateszed rá. A két verzió között kb akkora különbség van mint a windows 7 és az xp között. 7-ből sehogy sem lesz xp nyugi :D

[ Szerkesztve ]

Honor View 10 6/128 / Sony A6300

(#652) Viperator válasza zsida.kornel (#651) üzenetére

Viperator
(őstag)

Kösz!

Van régi telefonom, 6-os Androiddal, ott is lehet alkalmazni?

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#653) zsida.kornel válasza Viperator (#652) üzenetére

zsida.kornel
(tag)

Persze, de igazából azoknál már nemigen fogsz észrevenni gyorsulást, mert a legutolsó frissítés már kb szándékosan lassítja a telefont, hogy mindenképpen vásárolj új telefont. Nekem is van egy P7-em itthon, 5.0-ás androidot futtat. Ha teljesen legyalulom, a messneger akkor sem fut el rajta akadásmentesen. még akkor sem ha csak azt telepítem fel, semmi egyebet, de azért valljuk be, 4*1,8 ghz és 2 giga ram, nem elég egy messengerhez? nyilván elég lenne ha szándékosan nem lenne elrontva. Szerintem ha sosem frissítettem volna, (igaz akkor semmi nem futna el rajta) akkor ugyanolyan lenne, mint amikor először kézbevettem.

Honor View 10 6/128 / Sony A6300

(#654) Anonymus95 válasza Viperator (#650) üzenetére

Anonymus95
(senior tag)

Visszaállítja gyári állapotra, de csak az aktuális rendszerverzión. Tehát az Android verzió nem változik.

(#655) gery1984 válasza Ablakos (#625) üzenetére

gery1984
(csendes tag)

(#656) Ablakos válasza gery1984 (#655) üzenetére

Ablakos
(őstag)

Szóval ez csinálja a cirkuszt. Kipróbálom. :R

(#657) batai15

batai15
(veterán)

Törölhető

[ Szerkesztve ]

"A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél". John C. Maxwell*******

(#658) Viperator

Viperator
(őstag)

Szép estét!

Ki melyik okosórát használ a V10 mellett? Huawei Watch GT vagy Honor Watch Magic?

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#659) Brekecs válasza Viperator (#658) üzenetére

Brekecs
(aktív tag)

Szia!
Volt magic, utánna amazfit gtr, most watch gt2 van .

[ Szerkesztve ]

Windows 10 Enterprise x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard lifetime ! :-)

(#660) Viperator válasza Brekecs (#659) üzenetére

Viperator
(őstag)

GT2-re nem adok annyi pénzt, nem hinném, hogy megéri a felára.

(#661) Brekecs válasza Viperator (#660) üzenetére

Brekecs
(aktív tag)

61500ft volt akciósan, ez még épp hogy belefért nekem . :)

Windows 10 Enterprise x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard lifetime ! :-)

(#662) StaChys válasza Viperator (#658) üzenetére

StaChys
(tag)

Honor Watch Magic. Nincs vele semmi extra, teszi amire kitalálták.

(#663) koxminator válasza Viperator (#658) üzenetére

koxminator
(senior tag)

Egy Huawei Watch 2 LTE-s verziót használok nagy megelégedettséggel 2 éve.

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#664) Ablakos

Ablakos
(őstag)

Melyik a legutolsó biztonsági frissítés? Nekem augusztust mond.

(#665) Anonymus95 válasza Ablakos (#664) üzenetére

Anonymus95
(senior tag)

Nekem is

(#666) sharkypeti válasza Viperator (#658) üzenetére

sharkypeti
(tag)

Én használtam már Lemfo Lem 5 Pro és Amazfit Stratos 2 okosórákkal is. Mindkettővel tökéletesen működött.

(#667) Viperator válasza Anonymus95 (#665) üzenetére

Viperator
(őstag)

9.1.0.329?

(#668) Anonymus95 válasza Viperator (#667) üzenetére

Anonymus95
(senior tag)

Igen!
Egyébként most olvastam hogy elindult az EMUI 10 Béta kínában erre a modellre is.
előtte még biztosan fogunk kapni a közeljövőben biztonsági frissítést. Csak kicsit leállt Huawei. A Mate 20, Honor 9, P 20 lite is augusztusin állt sokáig. Egyedül a Mate 20 frissült szeptemberi, majd októberi csomagra nem rég. Szóval szerintem a bemutató után szabira is mehettek augusztusban és ezért nem jött semmi.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.