Hirdetés

2020. október 27., kedd

Gyorskeresés

(#651) zsida.kornel válasza Viperator (#650) üzenetére

zsida.kornel
tag

Dehogy, a személyes adatokat törli. Innetől már nem tud visszamenni verziót, ha csak le nem töltöd valahonnan és kézzel visszateszed rá. A két verzió között kb akkora különbség van mint a windows 7 és az xp között. 7-ből sehogy sem lesz xp nyugi :D

[ Szerkesztve ]

(#652) Viperator válasza zsida.kornel (#651) üzenetére

Viperator
őstag

Kösz!

Van régi telefonom, 6-os Androiddal, ott is lehet alkalmazni?

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#653) zsida.kornel válasza Viperator (#652) üzenetére

zsida.kornel
tag

Persze, de igazából azoknál már nemigen fogsz észrevenni gyorsulást, mert a legutolsó frissítés már kb szándékosan lassítja a telefont, hogy mindenképpen vásárolj új telefont. Nekem is van egy P7-em itthon, 5.0-ás androidot futtat. Ha teljesen legyalulom, a messneger akkor sem fut el rajta akadásmentesen. még akkor sem ha csak azt telepítem fel, semmi egyebet, de azért valljuk be, 4*1,8 ghz és 2 giga ram, nem elég egy messengerhez? nyilván elég lenne ha szándékosan nem lenne elrontva. Szerintem ha sosem frissítettem volna, (igaz akkor semmi nem futna el rajta) akkor ugyanolyan lenne, mint amikor először kézbevettem.

(#654) Anonymus95 válasza Viperator (#650) üzenetére

Anonymus95
senior tag

Visszaállítja gyári állapotra, de csak az aktuális rendszerverzión. Tehát az Android verzió nem változik.

(#655) gery1984 válasza Ablakos (#625) üzenetére

gery1984
csendes tag

(#656) Ablakos válasza gery1984 (#655) üzenetére

Ablakos
őstag

Szóval ez csinálja a cirkuszt. Kipróbálom. :R

(#657) batai15

batai15
nagyúr

Törölhető

[ Szerkesztve ]

"A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél". John C. Maxwell*******

(#658) Viperator

Viperator
őstag

Szép estét!

Ki melyik okosórát használ a V10 mellett? Huawei Watch GT vagy Honor Watch Magic?

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#659) Brekecs válasza Viperator (#658) üzenetére

Brekecs
aktív tag

Szia!
Volt magic, utánna amazfit gtr, most watch gt2 van .

[ Szerkesztve ]

Windows 10 Enterprise x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard lifetime ! :-)

(#660) Viperator válasza Brekecs (#659) üzenetére

Viperator
őstag

GT2-re nem adok annyi pénzt, nem hinném, hogy megéri a felára.

(#661) Brekecs válasza Viperator (#660) üzenetére

Brekecs
aktív tag

61500ft volt akciósan, ez még épp hogy belefért nekem . :)

Windows 10 Enterprise x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard lifetime ! :-)

(#662) StaChys válasza Viperator (#658) üzenetére

StaChys
tag

Honor Watch Magic. Nincs vele semmi extra, teszi amire kitalálták.

(#663) koxminator válasza Viperator (#658) üzenetére

koxminator
senior tag

Egy Huawei Watch 2 LTE-s verziót használok nagy megelégedettséggel 2 éve.

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#664) Ablakos

Ablakos
őstag

Melyik a legutolsó biztonsági frissítés? Nekem augusztust mond.

(#665) Anonymus95 válasza Ablakos (#664) üzenetére

Anonymus95
senior tag

Nekem is

(#666) sharkypeti válasza Viperator (#658) üzenetére

sharkypeti
aktív tag

Én használtam már Lemfo Lem 5 Pro és Amazfit Stratos 2 okosórákkal is. Mindkettővel tökéletesen működött.

(#667) Viperator válasza Anonymus95 (#665) üzenetére

Viperator
őstag

9.1.0.329?

(#668) Anonymus95 válasza Viperator (#667) üzenetére

Anonymus95
senior tag

Igen!
Egyébként most olvastam hogy elindult az EMUI 10 Béta kínában erre a modellre is.
előtte még biztosan fogunk kapni a közeljövőben biztonsági frissítést. Csak kicsit leállt Huawei. A Mate 20, Honor 9, P 20 lite is augusztusin állt sokáig. Egyedül a Mate 20 frissült szeptemberi, majd októberi csomagra nem rég. Szóval szerintem a bemutató után szabira is mehettek augusztusban és ezért nem jött semmi.

(#669) jaszy76 válasza Ablakos (#664) üzenetére

jaszy76
aktív tag

9.1.0.356
Ma jött.

(#670) zsida.kornel válasza jaszy76 (#669) üzenetére

zsida.kornel
tag

Méretes egy "Patch" a maga 4,25 gigájával, mikor megláttam azt hittem nem látok jól :D

(#671) zsida.kornel

zsida.kornel
tag

#sztori

Régebben kűzdöttem a 4G+ témával hogy nem ment a telefonomon. alásan jelentem egy gyári beállítások után ugyan a logó nem mutatta, de a NetMonster szerint két hálózaton voltam, a Speedtest szerint pedig jóval gyorsabb volt mint előtte a városban, örültem mint állat, de ez az öröm nem tartott sokáig :( nem telepítettem semmilyen alkalmazást, de rá egy hétre már megint csak egy hálózaton lógtam, ott ahol, addig kettőn szoktam, a net sebesség újra a régi. Már megszoktam, de kiábrándító, hogy semmit nem csináltam vele, este letettem jó volt, reggel felvettem nem.

#sztori vége

(#672) Anonymus95

Anonymus95
senior tag

Novemberi patch 9.1.0.358 érkezett ma hozzám.

(#673) Anonymus95

Anonymus95
senior tag

9.1.0.361 Decemberi biztonsági frissítés.

(#674) sharkypeti

sharkypeti
aktív tag

Tévedésből kinyomtam a fejlesztői módot. Vissza akarnám tenni, de most meg már sehol sem találom. :Y Beállításokon belül is rákerestem, de semmi... Hol találom?

(#675) Anonymus95 válasza sharkypeti (#674) üzenetére

Anonymus95
senior tag

Beállítások, Rendszer, A telefon névjegye, Build
Ezt a sort kell sokszor nyomogatni amíg elérhetővé nem válik (kb 10x) alul egy kis buborék fogja jelezni hogy fejlesztő vagy. Vissza lépsz egyet és ott lesz.

(#676) sharkypeti válasza Anonymus95 (#675) üzenetére

sharkypeti
aktív tag

:R köszönöm!

(#677) gery1984

gery1984
csendes tag

Hamarosan itt a 10-es android. Kinában, Indiában megkezdődött a frissítés. Februárra igérték Európába is.

"EMUI 10 for Honor 10 and View10 comes with EMUI version 10.0.0.152 (same for both) with 4.57GB and 4.41GB size respectively."

(#678) gery1984

gery1984
csendes tag

(#679) Ablakos válasza gery1984 (#678) üzenetére

Ablakos
őstag

Ezt sem mobilnetről fogom levakarni. :B

(#680) StaChys válasza gery1984 (#678) üzenetére

StaChys
tag

Ezt hol? Nálam még sehol, sehogy nem jön fel.

(#681) zsida.kornel válasza StaChys (#680) üzenetére

zsida.kornel
tag

Indiában :D :D :D

(#682) StaChys válasza zsida.kornel (#681) üzenetére

StaChys
tag

Úgy más... :D

(#683) gery1984 válasza StaChys (#680) üzenetére

gery1984
csendes tag

Európai megjelenés kicsit csúszik. Márciustól kezdődik az Egyesült királyságbeli telefonokkal, utána sorban jön a többi európai országban is.

(#684) Ablakos

Ablakos
őstag

Nem tudom mit tekergettem el, de a messenger lite egyáltalán nem jelez üzeneteket. Nem vagyok sohasen látható, de a célzott személyes üzenetnek azért jeleznie kellene. Tud valaki segíteni?

(#685) Anonymus95 válasza Ablakos (#684) üzenetére

Anonymus95
senior tag

Töröld le, majd telepítsd újra az alkalmazást.

Beállítások, alkalmazások, alkalmazások, Messenger Llite, értesítések. Ezeket böngészd át.

A messenger lite alkalmazáson belül tekintsd át a beállításokat.

Optimalizáló alkalmazás, bal alul az akkumulátor ikon, alkalmazás indítás, Messenger lite. A kapcsoló legyen bekapcsolva VAGY kapcsold ki, majd a felugró ablakban legyen mind a három lehetőség bekapcsolva. Így folyamatosan engedélyezi a telefon, hogy a háttérben futhasson az app.

Kapcsold ki a telefont. Lépj be a recovery menübe. (Hangerő fel + bekapcs gomb hosszan, amíg be nem jön a menü). Wipe cache, Reboot system.
(Azaz a gyorsítótárat kell üríteni)

Ha egyik sem segített, akkor valószínűleg az alkalmazással lesz baj és nincs más mint frissítésre várni és reménykedni.

Ui.: Természetesen a ne zavarj mód nem aktív és az automatikus szinkronizálás sincs kikapcsolva gondolom. (Beállítások, felhasználók és fiókok, jobb fent menü, automata adatszinkronizálás bepipálva).
Valamint nincs a telefon energiatakarékos módban. (Optimalizáló alkalmazás, bal lent akkumulátor ikon, energiatakarékos mód KI)

[ Szerkesztve ]

(#686) Ablakos válasza Anonymus95 (#685) üzenetére

Ablakos
őstag

Köszönöm, végig nyekeregtem, de nem lett jó. Feltettem a nem lite-ot. Az működik.

(#687) Ablakos

Ablakos
őstag

Újabb kérdésem van. Kértem DIGI kártyát és telefonálásra tökéletes Nógrád megye közelében. Viszont NET egyáltalán nincs. Keresgéltem, de nem találta, hogy hol kell állítani a telefonon, hogy legyen mobil net?

(#688) krics válasza Ablakos (#687) üzenetére

krics
tag

Hali, nekem nincs digis kártyám, de szvsz az APN beállítások közt kellene túrkálnod.
[link]

(#689) Ablakos válasza krics (#688) üzenetére

Ablakos
őstag

Igen, ott kell, csak a helyet találtam meg nehezen. :B A második sim a NET és egy teljes képernyővel lejjebb van. A franc gondolta, hogy görgetni kell felfele. Azt hittem hiányzik.

(#690) Anonymus95 válasza Ablakos (#689) üzenetére

Anonymus95
senior tag

Csak a sötét téma miatt kell egy képernyőt görgetni... Gyári téma esetén nem ilyen.

(#691) Ablakos válasza Anonymus95 (#690) üzenetére

Ablakos
őstag

Jól megszivatott a feketeség.

(#692) Anonymus95 válasza Ablakos (#691) üzenetére

Anonymus95
senior tag

Először engem is...

(#693) Ablakos

Ablakos
őstag

Nova launcert használok. Nem tudom, hogy ez miatt vagy máshol kell keresnem a megoldást. Az a nem kívánt jelenség van, hogy ha a telefon képernyő (15 sec-re állítottam) elhalványodik a teljes kikapcsolás előtt, akkor a készülék előtt akár kéz vagy fejmozdulatra visszakapcsolja a kijelzőt. 30-40 cm re van a fejem és ha megmozdulok visszakapcsol. Lehetséges ettől megszabadulni?

(#694) Ablakos válasza Ablakos (#693) üzenetére

Ablakos
őstag

link
Ez miatt nem akar aludni. De ki a rendszergazda?

[ Szerkesztve ]

(#695) Anonymus95 válasza Ablakos (#694) üzenetére

Anonymus95
senior tag

Az admin hozzáféréseket a következő helyen kezelheted:
Beállítások, Biztonság és adatvédelem, További beállítások, Eszköz felügyelet vagy rendszergazdák. Valami ilyesmi. Ott lehet engedni, tiltani.

(#696) Baggins86

Baggins86
aktív tag

Hát srácok, nagyon remélem hogy mire kijön az android 11, addigra tölthető lesz a 10.

(#697) DeliD

DeliD
csendes tag

Én is alig várom már :DD Tegnap este úgy megörültem, mikor jelzett a teló, hogy új rendszerfrissítés, de csak a januári biztonsági csomag :W
9.1.0.364

[ Szerkesztve ]

(#698) Ablakos

Ablakos
őstag

Hát egyszerűen nem találom ezt a rendszergazda módot. Biztonság és adatvédelem alatt keresem, de semmi. Ezt a "ránéz és nem kikapcsol" hülyeségtől akarok megszabadulni.

(#699) baganyviktor válasza Baggins86 (#696) üzenetére

baganyviktor
újonc

Nem tudom meddig fogják még húzni. :W

(#700) Ablakos válasza baganyviktor (#699) üzenetére

Ablakos
őstag

Nincs elég bajuk, most még követelődzünk is :O

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.