Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Ablakos válasza Anonymus95 (#300) üzenetére


Ablakos
őstag

Nem. Manuálban használom. Ha 0.5 -re (vagy bármilyen nagyobbra) állítom az animációt a fejlesztői módban, akkor nem változik a fényerő. Csak kikapcsolva szarakodik.
(De rohadjon el, egész délután ezt a szart nyomogattam. :O )

(#302) Anonymus95 válasza Ablakos (#301) üzenetére


Anonymus95
senior tag

Most kipróbáltam, de én sem tapasztaltam ezt a jelenséget.
Újraindítást próbáltad már?
Próbáld ki automata fényerőn is, hogy úgy is csinálja-e.
Kapcsold ki vagy be a jobb olvashatóságot erős fényben. Az is ott van a fejlesztőiben.
Nem hiszem, hogy más beállításnak köze lenne hozzá. Ha szeretnéd lefotózom neked az én beállításaimat.
Ha semmi nem segít..fact.reset. Bár gondolom az meg nem éri meg. Vagy esetleg hátha az Android 9 megjavítja. Hamarosan jön.
Szerintem 0.5x sebesség is jó. Én azon kezdtem el ma használni. Kikapcsolva már túl szögletes nekem és annyival nem gyorsabb.

UI.: Normál sebességgel, manuális fényerő mellett ritkán tapasztaltam már én is ezt. Nem jöttem rá miért..és hogy mikor. Teljesen váratlan hogy lejjebb veszi magát pedig nincs autóra téve.
De nem vészes..és ritka..nem zavar.

(#303) Ablakos válasza Anonymus95 (#302) üzenetére


Ablakos
őstag

Újraindítás után is maradt az egyedi feature.
0.5X lesz a beállítás, ez még elég fürge animáció.

(#304) Anonymus95 válasza Ablakos (#303) üzenetére


Anonymus95
senior tag

Nekem most egész este elkezdte ezt...ragadós ez a hiba..100-ról kb 30-40%-ra 'lecsökken' a fényerő pedig manuális... Nagyon lassú vízhullám szerűen..egyenletesen..Messenger én vagyok és most így felettébb zavaró
Elég meleg a teló..(zene, feltöltés, full fényerő)..szal nem csoda, de esetleg a meleg okozhatná? Panel hiba? Szoftveres?

(#305) Baggins86 válasza Ablakos (#297) üzenetére


Baggins86
aktív tag

Most én is kipróbáltam, auto fényerőnél nem jelentkezik, ha manuálisra rakom és pl kilépek chromeból a főképernyőre, akkor kb 1mp-re leveszi a fényerőt, majd visszajön. Érdekes.

(#306) Prowler


Prowler
senior tag

Ma reggel érkezett meg a B169-es frissítés, szeptemberi biztonsági csomaggal.

[ Szerkesztve ]

Veremivadék Undorkutya

(#307) Ablakos válasza Prowler (#306) üzenetére


Ablakos
őstag

Nekem hetek óta fent ez a frissítés. Kicsit össze-vissza megy Honoréknál.

(#308) kali válasza Ablakos (#307) üzenetére


kali
legenda

A feleségem telefonjára már vagy 1.5 hónapja megérkezett, de a Huawe/Honor ilyen sajnos a frissítések tekintetében, nem csak régió, de még IMEI alapján is szortíroz.

(#309) Anonymus95


Anonymus95
senior tag

Nekem is fent van már jó ideje.

(#310) Prowler válasza Anonymus95 (#309) üzenetére


Prowler
senior tag

Úgy látszik nekem most próbálja behozni a lemaradást a telefon, ez a frissítés 10 perce érkezett :D

Veremivadék Undorkutya

(#311) sharkypeti


sharkypeti
aktív tag

Januárban jön a Honor View 20! 😉😀👍

OnePlus 12

(#312) Baggins86


Baggins86
aktív tag

Van már valakinek infója a pitéről? Azon kívül, hogy lesz. :D

(#313) retroid válasza Prowler (#310) üzenetére


retroid
senior tag

Októberi biztonsági szint dec közepén... Az korrekt.... :D
Samsung, Sony már a decemberit adja kifele.....

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#314) Prowler válasza retroid (#313) üzenetére


Prowler
senior tag

Ilyen ez a popszakma :DDD

Veremivadék Undorkutya

(#315) Nyiaz válasza Prowler (#314) üzenetére


Nyiaz
aktív tag

Nekem mai napig sem jött rá a 172..... ????

(#316) Brekecs válasza Nyiaz (#315) üzenetére


Brekecs
aktív tag

Dettó :F

Windows 11 Pro x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#317) Anonymus95 válasza Brekecs (#316) üzenetére


Anonymus95
senior tag

Nevetséges.. se 8.1, se 8.2, se 9. Még mindig 8.0 szeptemberi csomaggal..december közepén. Valahogy nem ezt ígérték.

(#318) kali válasza Anonymus95 (#317) üzenetére


kali
legenda

Pontos Pie megjelenést nem ígért szerintem ide a gyártó a View 10 kapcsán, meg úgy általánosságban is ha van egy dátum, az nem erre a régióra vonatkozik, meghatározott helyen kezdik mindig, aztán valamikor ideér, de a különböző fórumok, oldalak azt már csak találgatni tudják.
A Mate 10 Pro-ra elkezdték amúgy hazánkban is kiadni hivatalosan ma OTA az Android 9-et, lassan csak sorra kerül majd a View 10 is.

[ Szerkesztve ]

(#319) Anonymus95 válasza kali (#318) üzenetére


Anonymus95
senior tag

Ezt én is olvastam.

Eddigi tapasztalatok alapján 16-25 között érkeztek meg eddig hozzánk a frissítések (Honor 9, H V 10)
Szerintem meg kellene kapnunk karácsony környékén, ha azt nézzük hogy kb 2 havonta van update, októbert követően itt az ideje. Szép ajándék lenne a Honortól.

(#320) Baggins86


Baggins86
aktív tag

https://napidroid.hu/elindult-huawei-p20-p20-pro-es-mate-10-pro-android-pie-frissitese/ itt van a miénk is.

(#321) Anonymus95


Anonymus95
senior tag

B172-es FULL ROM érkezett 16:45-kor.
Októberi csomaggal, kamera és képernyőfelvétel újdonságokkal. Wi-fi keresési értesítés javítással.

[ Szerkesztve ]

(#322) rjg válasza Anonymus95 (#321) üzenetére


rjg
őstag

Most ránéztem és Nekem is feldobta. Pedig én már a Pie kiadásában reménykedtem. A hírek szerint már kész van és a Mate 10 Pro-ra már itthon is letölthető.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#323) Anonymus95 válasza rjg (#322) üzenetére


Anonymus95
senior tag

Még a P20 (Pro)-ra is.. sajnos a frissítés után sem dobta fel a Pie-t. Lehet jövőre marad?

(#324) rjg válasza Anonymus95 (#323) üzenetére


rjg
őstag

Úgy tűnik, pedig pont tegnap olvastam utána az xda-n és a Firmware Finderben látszik is két 9.0-ás verzió.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#325) krics válasza Anonymus95 (#321) üzenetére


krics
tag

Hát nálam is ez a szitu, pedig mán aszittem a pie az.

(#326) baganyviktor válasza rjg (#324) üzenetére


baganyviktor
újonc

Az szerinted jelent valamit? A honor 10 már megkapta, nekem a View 10 még semmit sem. 172-n állok egy jó ideje.

(#327) rjg válasza baganyviktor (#326) üzenetére


rjg
őstag

Szerintem igen. Valószínűleg azt, hogy már készen van és kiadásra, terjesztésre vár.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#328) rjg


rjg
őstag

Találtam egy leírást az xda-n, ami alapján - kb egy óra - már fent is van a Pie. :)

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#329) amoartus válasza rjg (#328) üzenetére


amoartus
csendes tag

Azt meg tudnád mondani, hogy a Pie-jal elérhetővé tették-e a View 10-ben is a super slow motion funkciót? Nagyon sajnáltam, hogy a 10-be frissítéssel bekerült a 480fps-es lassítás, de a View 10-be nem. Pedig a 960-at is el kéne bírnia...

(#330) rjg válasza amoartus (#329) üzenetére


rjg
őstag

Nem látok benne ilyet :-(

[ Szerkesztve ]

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#331) amoartus válasza rjg (#330) üzenetére


amoartus
csendes tag

Ha kiválasztod a "Lassított mozgás" funkciót, utána dobja fel a 120fps-es videófelvételt. A Honor 10-ben itt már régóta 480fps a maximum.

(#332) rjg válasza amoartus (#331) üzenetére


rjg
őstag

16x (480 fps) és 4x (120 fps) az opciók.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#333) amoartus válasza rjg (#332) üzenetére


amoartus
csendes tag

Na, akkor beletették.
Köszönöm a választ!

(#334) krics


krics
tag

Most mán tényleg a célegyenesbe ért a kilences.
https://www.huaweicentral.com/honor-10-view-10-and-play-emui-9-0-update-now-available-in-europe-and-asia/

[ Szerkesztve ]

(#335) Baggins86 válasza rjg (#328) üzenetére


Baggins86
aktív tag

Jessz! Működik! 1000 köszi!

(#336) Anonymus95 válasza rjg (#328) üzenetére


Anonymus95
senior tag

Holnap megcsinálom, ha reggelig nem jön meg.
Mikori a google biztonsági szint?

Köszi a cikket!

(#337) rjg válasza Anonymus95 (#336) üzenetére


rjg
őstag

Nincs mit! ;-) 2018 november 1.-i

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#338) Anonymus95 válasza rjg (#337) üzenetére


Anonymus95
senior tag

Namikaze 1 tapasztalatok így a rendszerről?
Akkumulátor hogy bírja? Elvileg javulnia kellett volna. Tudom hogy még nem olyan régóta van, De hát ha már úgy látszik valami.

Azt tartom érdekesnek hogy szinte minden Huawei készülék decemberi biztonsági csomagot kapott karácsony előtt vagy két ünnep között. A View 10 nagyon le van maradva. Októberit kapott de az Android 9 is csak novemberi...

(#339) rjg válasza Anonymus95 (#338) üzenetére


rjg
őstag

Egy (egész) nap után úgy tűnik, hogy jobb lesz. Tegnap a SOT 8 óra 53 perc lett, ami bő egy órával hosszabb, mint az eddigiek, kb azonos felhasználás mellett. Ebben kb négy óra böngészés Chrome-al négy óra e-book olvasás és egy óra Duolingo volt.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#340) Anonymus95 válasza rjg (#339) üzenetére


Anonymus95
senior tag

Az nagyon jó!
És az AdGuard szépen működik 9 alatt is?

(#341) Brekecs válasza Anonymus95 (#340) üzenetére


Brekecs
aktív tag

Igen működik ! most tettem fel én is ! :-)

Windows 11 Pro x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#342) Anonymus95 válasza Brekecs (#341) üzenetére


Anonymus95
senior tag

Köszönöm, nincs több kérdésem!
Megyek és felteszem.

(#343) rjg válasza Anonymus95 (#340) üzenetére


rjg
őstag

Igen, az Adguard szépen működik. Még az ACR-t kell majd megnéznem és ha nem megy, keresni helyette más alternatívát.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#344) Brekecs válasza rjg (#343) üzenetére


Brekecs
aktív tag

Újra be kellett állítani , engedélyezni , azóta működik rendesem az ACR ! :-)

Windows 11 Pro x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#345) Anonymus95 válasza Brekecs (#344) üzenetére


Anonymus95
senior tag

Na az jó lenne. Ki fogom én is próbálni.
Állítólag nem működik..de az csak jó, ha még is!

Fent van, működik az Android 9, csak van pár dolog, amit újra be kell állítani.

(#346) zsida.kornel


zsida.kornel
tag

Sziasztok!

Valaki használ Roidmi 3s-t a View 10-e mellé? Nekem valamiért használhatatlanul recseg a magas hangoknál, másik telókkal jó, illetve más eszközökkel jól működik a telóm (QCY QY20 vezeték nélküli fülhallgatónál serceg egy picit de abszolút nem zavaró csak ah nagyon odafigyelek). Zenét spotify-ról játszom, prémium minőségben, de youtube-ról is serceg. Máshol is kérdeztem de elvileg más honoroknál nem vettek észre hasonlót.
Valaki valami ötlet? Tanácstalan vagyok

(#347) Anonymus95 válasza zsida.kornel (#346) üzenetére


Anonymus95
senior tag

Én Honor SportX vezeték nélküli fülhallgatót használok és itt nincs semmilyen probléma.
Egyvalamit tudok esetleg javasolni, hogy nézd meg és próbáld ki különböző beállításokkal.
A fejlesztői lehetőségekben (a telefon névjegye, Build számot nyomogatni sokszor, majd egyet visszalépni) van 3-4 Bluetooth-szal kapcsolatos beállítás. bit, Hz, sztereó ilyenek. Próbáld ki más beállításokkal hátha úgy jó lesz. Más ötletem nincs esetleg egy factory reset.

Nálam tegnap óta fent van az Android 9. 9.0.0.159
kíváncsi leszek hogy akinek magától fog érkezni annak is ilyen build száma lesz-e.
Eddig minden jó, tetszik az új rendszer, Jobbnak tűnik az akkumulátor is és sok új funkció is van. A kurzor mozgatása közben kinagyítja a szöveget, így jobban látható. HiVison (kezdő képernyő közepén lefelé suhintás és a keresőmező jobb oldalán lévő ikon) nemcsak kód olvasás lehetséges, hanem már több minden más is.
HiTouch: két ujjunkat közel egymáshoz rátesszük a kijelző azon pontjára, online szeretnénk rákeresni a neten hogy mennyibe kerül és hol kapható. Nem magyar De például egy kék pólót egész jól beazonosított egy videóról.
Alkalmazás váltó gyorsabb, alkalmazások megnyitása szintén gyorsabb.
A rendszer kevesebb helyet foglal.
biztos van még új dolog amiről nem tudok vagy amit most elfelejtettem leírni.
Összegezve: nekem nagyon tetszik!

Akit zavar a sok fehér és nincs az akkumulátor menüben sötét téma lehetőség annak ajánlom a deep black témát. Az XDA oldalról lehet letölteni és folyamatosan fejlesztik javítják. Van még egy két hiányosság ahol a fehér háttér még nincs átírva, de a fejlesztés gyakoriságát nézve úgy gondolom hamar javítása kerül. Az értesítések kis fekete hátteret kaptak nemcsak a kapcsolók és alap alkalmazások.

(#348) zsida.kornel


zsida.kornel
tag

Én is felraktam a pitét :D nagyon bejön, vezetéknélküli kijelzőnél a windows10ben lévő alkalmazásnál kiírja hogy csak telefon módot támogat, most akkor vezeték nélkül a view 10 is megkapta a desktop modot? Mert annyival bővült hogy már lehet irányítani win10 alól.

(#349) zsida.kornel


zsida.kornel
tag

Még egy gyors kérdés:
Ki milyen üvegfóliát ajánl? Nekem az összesnek feljön a széle, illetve inkább nem tapad le :W .(nyilván normális árban)

(#350) Anonymus95 válasza zsida.kornel (#349) üzenetére


Anonymus95
senior tag

ECELL weboldalról. Magyar oldal, Email, telefon van. Elérhető a tulaj. Rendes, korrekt.
Az üvegfólia május óta fent van. Fekszik és strapabíró. Nem vált fel sehol. Tudom ajánlani.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.