Hirdetés

2019. október 18., péntek

Gyorskeresés

(#201) Anonymus95 válasza PZoli76 (#200) üzenetére

Anonymus95
(senior tag)

Szia!
Igen, már van elektronikus stabilizálás a videóknál, max 1080p 30 fps mellett.
(B163-as Build, június 1. Google biztonsági csomag)

(#202) PZoli76 válasza Anonymus95 (#201) üzenetére

PZoli76
(csendes tag)

Köszönöm a gyors választ! :R

(#203) kali válasza Anonymus95 (#199) üzenetére

kali
(legenda)

Nem tudom, néha rányomok kíváncsiságból a frissítésre (teljes csomag letöltése) a feleségem View 10-esén, de nincs frissítés. (A Mate 10 Pro-mon talán egy hónapja van GPU Turbo.)

PZoli76: Szia, Nem olyan régen kapott egy frissítéssel a View 10 szoftveres stabilizálást, de azért így sem teljesen olyan, mint amiben eleve van OIS (is).

Just Mobile Gum Plus külső akkumulátor eladó: https://hardverapro.hu/apro/just_mobile_gum_plus_elado_keveset_hasznalt_kifoga/friss.html

(#204) Anonymus95 válasza kali (#203) üzenetére

Anonymus95
(senior tag)

Ezért írtam, hogy elvileg most jött volna a GPU Turbo-s frissítés, de a FirmwareFinder-ben eltűnt és jönni se jön.

Valóban nem olyan mintha optikai stabilizátor lenne benne, de jobb a semmitől.

(#205) Red B

Red B
(tag)

Nekem a tegnapi nap a semmiből megérkezett a 168 végű frissítés.

(#206) mzsolty87 válasza Prowler (#187) üzenetére

mzsolty87
(csendes újonc)

Igazából pont ezek azok az indokok amik számítanak, + az üzemidő és a fotók minősége. Játszani nemigen játszok hardver igényes játékkal, bár nem értek ezekhez a gpu chipekhez, hogy most melyik jobb, erősebb. Ha képes olyan fotót készíteni mint az S7 Edge, azzal már elégedett leszek.

[ Szerkesztve ]

(#207) Prowler válasza mzsolty87 (#206) üzenetére

Prowler
(aktív tag)

Itt találsz képeket amiket a View 10-el lőttem, nekem volt S7-em is, szerintem azt a szintet hozza.

Csend van, megyek az úton, nem szólnak hozzám. Nincsen szeretőm, nincsen ágyam, nincs hazám. De bárhol járok, nekem mindenütt ugyanúgy jó. Én, a nyughatatlan világcsavargó.

(#208) PZoli76 válasza kali (#203) üzenetére

PZoli76
(csendes tag)

Neked is köszönöm szépen a kielégítő választ ! :)

(#209) Anonymus95

Anonymus95
(senior tag)

Az Origo szerint hivatalos a GPU Turbo-s frissítés (mint ahogy páran itt meg is kapták már)
+ AIS-t is kap a kamera. :)

http://m.origo.hu/techbazis/20180917-honor-view-10-gpu-turbo.html

(#210) Brekecs

Brekecs
(aktív tag)

Most tölti lefele a 168-s turbo frissítést ! 417mb,

[ Szerkesztve ]

Windows 10 Enterprise x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard lifetime ! :-)

(#211) Anonymus95

Anonymus95
(senior tag)

Naponta ellenőrzöm én is. Most dobta be nekem is.

(#212) kali válasza Anonymus95 (#211) üzenetére

kali
(legenda)

Dobta az imént a feleségem telefonján is, most a teljes csomag letöltésére sem kellett külön rányomni.

[ Szerkesztve ]

Just Mobile Gum Plus külső akkumulátor eladó: https://hardverapro.hu/apro/just_mobile_gum_plus_elado_keveset_hasznalt_kifoga/friss.html

(#213) Anonymus95 válasza kali (#212) üzenetére

Anonymus95
(senior tag)

Most nekem sem.

(#214) StaChys

StaChys
(tag)

Hello! Új klubtagként találtam egy-két számomra eléggé (Honor 8 után) zavaró dolgot, első amit nem sikerült megoldanom, hogy a képek nézegetése során miért ajánl fel programokat kis ikonok formájában? Nekem pl. mindig ott van a Snapchat ikonja, de nem akarom telepíteni!

Hogy lehet eltüntetni, ezt?

Köszi előre is!

(#215) StaChys

StaChys
(tag)

Sajnos kicsúsztam a szerkesztési időből...

Van olyan aki esetleg többféle tokot-fóliát kipróbált már rá? Melyikkel van jó tapasztalat? pl. Mofi tokok milyenek? : [link] [link]
Az üvegfóliák széle mennyire fekszik fel? Vagy inkább valami lágy fóliát vegyek?

(#216) Anonymus95 válasza StaChys (#214) üzenetére

Anonymus95
(senior tag)

Tudtommal az új galéria beépített része, nem lehet eltávolítani. (Engem is zavar mellesleg)
De nem kell vele foglalkozni. Gyors megosztás gomb amúgy.

(#217) Ablakos válasza Anonymus95 (#216) üzenetére

Ablakos
(őstag)

Van olyan ("okos")tok, ami lezárja a telefont, ha behajtom? (Huawei Mediapad M5 -nek nagyon király a gyári tokja.)

[ Szerkesztve ]

(#218) DeliD válasza StaChys (#215) üzenetére

DeliD
(csendes tag)

Nekem többen is a Nillkin Frosted Shieldet ajánlották, és nagyon bejött (egyébként a gyári is meglepően jó minőségű).

(#219) Anonymus95 válasza Ablakos (#217) üzenetére

Anonymus95
(senior tag)

Valóban a gyári szilikon tok nekem is nagyon bejött és jó minőségű.

(Huawei P8 nak is olyan tokja volt, ami kikapcsolta a képernyőt, sőt egy kis ablaka is volt a bejövő hívásoknak és órának.) Nem tudom erre van-e.

(#220) StaChys válasza DeliD (#218) üzenetére

StaChys
(tag)

Köszi meglesem a Nillkin tokot is! A gyári valahogy nem az igazi (nekem, illetve páromé lesz e telefon bejáratás után :) )

@ (#216) Anonymus95: sajnálom, számomra apróság, de zavaró. Majd igyekszünk megszokni. Korábbi Honor/Huawei vonalon nem volt ilyen benne.

(#221) Nyiaz válasza StaChys (#215) üzenetére

Nyiaz
(aktív tag)

Nekem a kék IMAK hátlap tok jött be. Aliexpress.

(#222) retroid válasza Nyiaz (#221) üzenetére

retroid
(senior tag)

Kaphatok linket pls

Xiaomi Mi 9T

(#223) Nyiaz válasza retroid (#222) üzenetére

Nyiaz
(aktív tag)

Nem ennyire rikító kék mint a képen, tökéletesen illeszkedik és nem csúszós. Van Nillkinem is, annál jobb. Van hozzá az a karika is, de én nem tettem fel.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#224) sharkypeti válasza StaChys (#215) üzenetére

sharkypeti
(tag)

Nekem már sokadik telefonomon van ilyen MSVII tok. Nem csúszik, minőségi érzetet nyújt, méretpontos és még szép is. Tempered Glass-szal kapcsolatban viszont nekem nincs pozitív tapasztalatom. Többet is kipróbáltam, de mindegyiknek kell olaj a széleknél, hogy ne legyen csúnya. Az olajos technika viszont csak ideig-óráig tart, aztán ugyanolyan csúnya lesz az üveg széleinél. Ha van valakinek tökéletes üveghez linkje, ne tartsa magában. :)

[ Szerkesztve ]

(#225) Nyiaz válasza sharkypeti (#224) üzenetére

Nyiaz
(aktív tag)

Nekem Nillkin üveg van, vékony, nem gyűjti az ujjlenyomatokat, nem ér ki a széléig, de már a második repedt meg.

(#226) Anonymus95

Anonymus95
(senior tag)

Én az Xprotector üvegfóliákról jókat hallottam és más típusú készüléknél volt is hozzá szerencsém. Most rendeltem a View 10 telefonhoz is 2db-ot. Ha minden igaz jövő héten meg is érkezik és majd írok beszámolót.

Egy barna színű Flip tokot rendeltem szeptember elején GearBest-ről. Ma kaptam meg és tökéletes. Barna, Flip tok. Kártyatartóval és fekvő tartó módban is lehet használni pld, filmnézéshez.

A Wishről egy másik típusú Honor View 10 tokot küldtek aminek nagy T alakban volt a hátulja kivágva. 2x is rendeltem, de egyik sem ez a típus volt. Szerencsére vissza fizették az árát, de nem javaslom hogy onnan vegyetek. Nem ismerjük az európai verziót...

(#227) Red B

Red B
(tag)

Én ezt a tokot tudom nektek ajánlani gyönyörű és minőségi.

https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre=https%3A%2F%2Fwww.ebay.com%2Fulk%2Fitm%2F323366517533

(#228) ottoyes válasza Red B (#227) üzenetére

ottoyes
(senior tag)

Aham..megpróbáljuk..mondjuk nekem már úton van egy sima tok,és egy üvegfólia,aminek felrakásától már előre félek.. :F

Signature

(#229) Viperator válasza ottoyes (#228) üzenetére

Viperator
(őstag)

Sziasztok!

Valóságban még nem láttam kék színűt, valakinek van már és jól néz ki?

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#230) kali válasza Viperator (#229) üzenetére

kali
(legenda)

Szia,

A feleségemnek vetten kék színű View 10-et, szerinte szép és szerintem is jól néz ki.
Igaz, az ilyen dolgok szubjektívek, ezért érdemes lehet élőben is megnézni.

(#231) Viperator válasza kali (#230) üzenetére

Viperator
(őstag)

Férfi kezében is jól szuperál a kék szín? (meg fogom nézni valamelyik nagyáruházban...)

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#232) kali válasza Viperator (#231) üzenetére

kali
(legenda)

Szerintem igen, én is a kék színű View 10 miatt/hatására vettem magamnak szintén kékben Note9-et.

(#233) krics

krics
(tag)

sziasztok, ha minden igaz, ez 1 jo hir: allitolag rovidesen varhato a 9-es droid erkezese a telora (BKL-L09):
[link] . (Hszek kozt csak Beta romot emlegetnek.)

[ Szerkesztve ]

(#234) Anonymus95

Anonymus95
(senior tag)

Megérkezett az Xprotector üvegfólia.
Az ECELL kínálatából vásároltam. 0.33 mm, edzett üveg. 2db + GLS futár (990ft) = 5.870 Ft
Kitölti a kijelzőt, minőségi!
Annyi történt, hogy a második üvegfólia egy iPhone 8/8s-re való.. Felhívtam az emailben szereplő telefonszámot és pár elnézést kérés után mondta, hogy küldi a jót.
Szal ha jön a futár, csomagot ad, én az iPhonos fóliát adom a futárnak és kész. Nagyon korrekt volt.

(#235) Ablakos válasza Anonymus95 (#234) üzenetére

Ablakos
(őstag)

Van értelme az üvegfóliának? Törési teszteken püfölik mindenféle fémtárggyal és nem törik.

(#236) Brekecs

Brekecs
(aktív tag)

Azt sem tudtam hogy vízálló !?
View10 :)

Windows 10 Enterprise x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard lifetime ! :-)

(#237) Banyaasszony válasza rjg (#157) üzenetére

Banyaasszony
(lelkes újonc)

Ahogy olvasom, a puremobil befejezte pályafutását...

(#238) Anonymus95 válasza Brekecs (#236) üzenetére

Anonymus95
(senior tag)

A Huawei P8 és bírta a vizet egy YouTube teszt alapján, Sőt még véletlenül én is teszteltem és szerencsére bírta.
Ettől függetlenül sem a P8 sem a Honor View 10 nem hivatalosan vízálló.
És bár figyelembe véve hogy a hivatalos IP védettség mellett sincs garancia, nem tudom mennyi értelme van hogy a Honor view 10 nem kapott IP számot.
Véleményem szerint a mai készülékek nagyon jól össze vannak rakva így nem folyik bele egyből a víz. Viszont ettől még valójában nem vízálló.
Ha víz éri és nem lesz baja, akkor szerencséd volt. de lehet hogy pont olyan szögben éri a víz, hogy egyből tönkremegy. Jobb nem firtatni a dolgot.

Nálam eddig minden telefonon volt üvegfólia és ha nagyot esett tört is. A kijelző ellenben megúszta. Az első telefonom idejében még nem volt üvegfólia, és sajnos úgy esett a kőre hogy a kijelző megrepedt.
De a karcoktól biztosan szépen megvéd.

Ilyen esetben ha egy online bolt bezár, mi lesz a garanciával?

(#239) Banyaasszony válasza Anonymus95 (#238) üzenetére

Banyaasszony
(lelkes újonc)

Szerintem lehet belőle papírrepülőt hajtogatni. A volt tulajt feljelenteni, polgári peres úton érvényesíteni... Mert a Huawei szervíz nem foglalkozik vele, az biztos.
Egy hónapja ácsingózom a Mte 10 pro vagy a view 10 után. Az összes olyan gsm boltot megkerestem, ahol gyári garit ígérnek. Hogyugyehogy akkor személyesen intézhetem az esetleges garancia problémát. Mjndegyik válaszolt, hogy azt pont nem. Nekik küldjem, majd ők elintézik, pont ugyanabban a márkaszervizben, ahová én is mennék. Megkerestem a Huawei központi szervizét, hogy ez lehetséges-e? Annyit írtak diplomatikusan, hogy jobban járok, ha a hivatalos forgalmazóktól vásárolok.
Ez van, így nem merek beleugrani. Lehet csak addig jó üzlet, amíg nincs a cuccnak baja. Csak a hivatalos helyeken az ár túlmegy a komfortzónámon. Bocsi, vhol ki kellett panaszkodnom...

[ Szerkesztve ]

(#240) bprubin

bprubin
(tag)

Végre sikerült vennem egy ilyen masinát, Xiaomi Mi Mix 2-ről váltottam és nagyon megérte szerintem, mindenkinek csak ajánlani tudom.

Egy olyan kérdésem lenne, hogy a navigációs sáv kikapcsolása után be lehet valahol azt állítani vagy tudja a rom, hogy a kijelzőn lehessen a ujjmozdulatokat végezni,ne csak a képernyőn kívüli navigációs gombon?

(#241) Anonymus95

Anonymus95
(senior tag)

https://napidroid.hu/akcios-honor-telefonok-lightinthebox-weboldalan/

(#242) Viperator

Viperator
(őstag)

Üzletből fogok venni egyet, nem tudom, hogy benne van-e a tok is, mint gyári tartozék? Vagy vegyek külön? Milyet érdemes? Nillkin?

(#243) Anonymus95 válasza Viperator (#242) üzenetére

Anonymus95
(senior tag)

Gyárilag van benne egy szilikon tok. Elég minőségi.
Egyébként igen, sokan azt ajánlják. Fényképezd le Rendeltem egy sima barna Flip tokot. Az is nagyon jó.

(#244) Viperator

Viperator
(őstag)

A telefon hátulján van egy vonalkódos matrica, érdemes levenni és eltenni?

(#245) kali válasza Viperator (#244) üzenetére

kali
(legenda)

Igen, érdemes eltenni, bár ne legyen rá szükség.

(#246) Ablakos

Ablakos
(őstag)

Mágneses autós tartóban próbálta valaki? Oda vonzza ezt a telefont?

(#247) Lacics25 válasza Ablakos (#246) üzenetére

Lacics25
(aktív tag)

A telefont, mint ahogyan egyiket sem, nem vonzza a mágnes. A hátlapra, "tok alá" ragasztott acél lemezt (tartó tartozéka) vonzza. Tapasztalatom szerint valóban stabilan tart!

[ Szerkesztve ]

(#248) Ablakos válasza Lacics25 (#247) üzenetére

Ablakos
(őstag)

Ezt nem tudtam. Köszi.

(#249) StaChys válasza Ablakos (#248) üzenetére

StaChys
(tag)

Vagy van olyan tok amibe bele van építve a fémlemez, pl. ez.

[link] - aliexpress-es fotó, élőben még nem láttam ilyet, csak szemezek vele.

[ Szerkesztve ]

(#250) Ablakos

Ablakos
(őstag)

Az értesítési hangokat lehet külön kezelni? Az sms és mail hangokat szeretném különböző hangokkal hallani.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.