Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 8 - tisztelet a kivitelnek
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2201) TODI1111 válasza Potrien (#2199) üzenetére


TODI1111
addikt

Kuponnal akartam megvenni a szegedi áruházban, de azt mondták, hogy szerepel az akciós újságban így a kupon erre a készülékre nem érvényes ezért az ára 139 990 Ft. lett volna. Átmentem az euronicsba és ott megvettem 123 990 Ft-ért. :)

(#2202) Hoorus válasza TODI1111 (#2201) üzenetére


Hoorus
őstag

Elég kapós lett ez a telefon úgy látom... :))

(#2203) arkone válasza Hoorus (#2202) üzenetére


arkone
aktív tag

Persze, mert elég gyors és szép, viszont nem szállt el a gyártó árban (még).

(#2204) Potrien válasza arkone (#2203) üzenetére


Potrien
senior tag

én kézbe fogtam próbálgattam,de nem tetszett meg sajnos. :(

(#2205) arkone válasza Potrien (#2204) üzenetére


arkone
aktív tag

Igen, olvastam. Nyilván minden ember különbözik, viszont rengeteg embernek tetszik.

Érdekelne, ha nem tetszik, akkor miért vagy itt? Ne vedd támadásnak, de komolyan érdekel. Nekem pl nem jönnek be a windows phone telefonok. Nem is látsz a topicjaikban.

(#2206) dokee78 válasza bajtokarpi (#2171) üzenetére


dokee78
félisten

Hali!

"Szia!
Köszönöm a válaszodat, ez jó hír. Viszont a tesztek nem tudom miért 30 fps-t emlegetnek. Mindegy is akkor."

Nem tudom melyik tesztet olvastad,de a mobilarena tesztet biztos nem,ezért idézek:

"Videofelvétel legfeljebb 1080p-ben lőhető 30 vagy 60 fpssel, középszerű részletességgel, jó dinamikával és megbízható fehéregyensúllyal, egy példa."

Mondjuk nekem pont tetszik a tesztben linkelt példa.

[ Szerkesztve ]

(#2207) Shyciii válasza malnabokor (#2192) üzenetére


Shyciii
veterán

Egyszerű a képlet. Ha neked a videófelvétel a fontos, akkor ne ezt a telefont válaszd. Mindenki mérlegelje, hogy mi fontos neki, aztán tájékozódhat, és nincs mérgelődés.

(#2208) ChrisLowe


ChrisLowe
csendes tag

Segítsetek már...Time Lapse vagy lassított videofelvételnél ha áttöltöm a google fotók alkalmazásba akkor normál lejátszással adja le nem a gyorsított vagy lassított módon. Néztem, hogy a honor galériában van lehetőség módosítani a sebességet(0.5*-től 1.5* sebességre). Van még ott egy lakat amivel le tudom zárni a gyorsaságot viszont menteni nem tudom, és valószínűleg emiatt nem úgy menti a google fotók. Van valami ötlet, hogy megmaradjon a felvétel?

(#2209) Sanyikaaa


Sanyikaaa
csendes tag

Üdv mindenkinek!

Segítségre lenne szükségem, táskába volt a telefon s valószínűleg egyik gomb benyomódhatott, mert miután használni akartam már nem tudtam és kiir egy dolgot amivel nem tudok mit kezdeni.

Nagy kör formába EMUI alatta 5%, és még annyit ír hogy Please insert otg/sdcard or check APP files 2 mins.

Mit tanácsoltok?

(#2210) #86973952 válasza Sanyikaaa (#2209) üzenetére


#86973952
törölt tag

Nyomd hosszan a bekapcsoló gombot, amíg újra nem indul.

Nem az egyik gomb nyomódott be nálad, hanem mindegyik. :D

[ Szerkesztve ]

(#2211) Potrien válasza arkone (#2205) üzenetére


Potrien
senior tag

Mert a páromnak meg nagyon tetszik, és kiváncsi vagyok hogyan vizsgázik használatban a készülék.
op3-és e között vacilál ő is.

(#2212) gubisadam


gubisadam
aktív tag

pár tesztkép:

[link]

-= Suzuki SX4 S-cross 1.4T 6aut - i5-13500 / MSI PRO B760 / GW 2060S =-=-

(#2213) Potrien válasza gubisadam (#2212) üzenetére


Potrien
senior tag

Nem tűnnek rossznak.

(#2214) ronar válasza ChrisLowe (#2208) üzenetére


ronar
tag

Én gépen a vlcplayer-el próbáltam ott alapból 120fpsel játsza le, de ott lehet állítani a lejátszási sebességen.

(#2215) Luck Dragon válasza gubisadam (#2212) üzenetére

A méhecskés kép szuper lett.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2216) TODI1111


TODI1111
addikt

Használja valaki a chrome böngészőt? A kezdőlap gombot, hogyan lehet megjeleníteni?

(#2217) #04331520 válasza TODI1111 (#2216) üzenetére


#04331520
törölt tag

Pont az előbb váltottam Firefox-ra. 😃 Van AdBlock plugin hozzá.

(#2218) dokee78 válasza Potrien (#2211) üzenetére


dokee78
félisten

Inkább OnePlus 3.

(#2219) TODI1111 válasza #04331520 (#2217) üzenetére


TODI1111
addikt

Nekem megfelel a chrome,túl sokat nem szoktam rajta lógni mobilon.Az asztali gépemen is chrome-ot használok és nagyon jól leszinkronizál mindent, meg a beépített fordítónak is nagy hasznát veszem (igaz, hogy néha elég érdekesen fordít, de a lényeget ki lehet bogarászni :K ) csak a kezdőlap gomb hiányzik.
Reklám blokkolásra én Ezt használom. Tökéletesen teszi a dolgát és az alkalmazásokban is blokkolja a reklámokat.( Nem tört alkalmazásokat használok, de vannak olyan progik amik ingyenesek és nincs reklám nélküli verziójuk)

[ Szerkesztve ]

(#2220) TODI1111


TODI1111
addikt

Letöltöttem a 120-as romot. Kicsomagolás után kaptam egy "UPDATE APP" fájlt és egy "META-INF" mappát.
A mappa ezt tartalmazza:

Ha frissíteni akarok akkor csak a fájlt vagy a mappát is be kell rakni a "dload" mappába?

[ Szerkesztve ]

(#2221) Shyciii válasza TODI1111 (#2220) üzenetére


Shyciii
veterán

Csak az Update.app fájlt kell beraknod a dload mappába.

(#2222) TODI1111 válasza Shyciii (#2221) üzenetére


TODI1111
addikt

Köszönöm a választ.

(#2223) Joachim


Joachim
tag

Sziasztok!
Vásárolt már valaki az EU-s 64GB-os (FRD-AL19) változatból?
Tudomásom szerint ez a kombináció csak arany színben kapható.
Mivel én kéket szerettem volna, ezért a kínai változatot (FRD-AL10) vettem, amit szeretnék dbrandolni és ezzel EU-s készüléket faragni belőle.
Ehhez szükségem lenne a fentiekben említett készülék oeminfo.bin mentésére.
Van egy thaiföldi srác (somboons), aki készít SRK toolt több készülékhez, ezzel rootolhatóak is és kérésemre kibővítené az oeminfo cseréhez a programot.
Aki tud, kérem segítsen!
Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#2224) Dwatti


Dwatti
addikt

Honorra akadva - Honor 8 bemutató - SPEEDSHOP.HU
Videó

(#2225) peanar válasza Joachim (#2223) üzenetére


peanar
senior tag

Szia.
Nekem a H8 előtt H6+ PE-TL10 két simes kínai változatom volt, én nem tudtam eu-s romot rátenni. A hogyan lehetne kérdésemre a huawei magyar o. sem reagált, igaz tőlük nem is vártam mást:)
Azóta sok víz lefolyt a Dunán, lehet hogy neked több szerencséd lesz ;)
Ha valakitől kapsz egy mentést majd referálj hogy sikerrel jártál e.

(#2226) Dwatti


Dwatti
addikt

Játék a "rekeszértékkel" :
Kép

[ Szerkesztve ]

(#2227) Szita


Szita
csendes tag

Sziasztok
Na én is Honor 8 tulaj lettem (3 napja) és gondoltam írok pár sort a telefonról hátha érdekel valakit egy kis tapasztalat.

-Sony Z3ról válltottam,és azonnal szembe tűnt,hogy Honorék az 5.2colt bele tudták paszírozni egy picivel kissebb készülék házba :D piros pont.

-Gyári 6.0 én nem romolgatok,Sonyknál meguntam.A rendszer pörgős megy mint atom(csak a bele költözésnél röccent meg bár 30 alkalmazást indítottam telepíteni,érthető) kijelző gyönyörű,új lenyomat 100ból ha 99szer felold egy pillanat alatt.

-Sonyhoz képest a cam szerintem érezhetően jobb,filterek és a záridővel való játszadozás elég pöpec,nappal nekem hibátlanok a képek,este vaku nélkül azt fotózza amit látsz,vakuval meg bevillant egy utcát :D ez a két tónusú led szerintem űberjó.

-Értesítési led fényereje és pulzálása nekem nagyon tetszik,aksinak még be kell állnia ugyan de már most látom hogy nem lesz vele gond,egy napot vígan elmegy,úgy hogy szét nyomkodom,Bluetooth sokat megy,net és hotspot is van használva rendesen,átlagos felhasználás mellett a 2 nap simán meglesz.

-Okosomb brilliáns egy katt cam,kétkatt zseblámpa,nyova tart Poweamp,és mármi hozzá rendelhető ugye.

-Feldobtam a Skyforce nevű játékot amivel a Sony képernyőjét konkrétan megsütöttem(besárgult a jobb felső sarka, megsütötte proci) de Honor épphogy langyosodott kb fél óra játék után,úgyhogy pirospont,játékhoz még annyi (ugye a tesztben a 3D képességek kicsit le voltak húzva) nekem se a Skyforce se a másik nagy kedvenc a Most Wanted egyszeresem röccent meg,szép folyamatos,hibátlan.

-A kék szín amire be neveztem megjelenése gyönyörű,bárkinek mutattam eddig,mindenkinek tetszett.
-A hangerő fel/le nekem kicsit fura helyen van,tehették volna a bekapcsgomb alá,meg szerintem még egy cam indító/exponáló gomb elfért volna,de mivel a hangerő bill is használható a kép elsütésére,így elégedett vagyok.
-Slomo felvételek..én egy hangszóró mozgást lassítottam be,na ott nem annyira jön ki,túl gyorsan remegett a membrán,viszont dobáltam egy dobozt,átlátszó pohárba öntöttem vizet,ezeknél szuper volt,inkább a távolabbi események lassítására használható,de még majd tesztelgetem.

-Dual simtől tartottam kicsit (olvastam jópár helyen hogy a kínai telók hajlamosak eldobni a jelet néha dualsim megoldással) de eddig mindig rendben volt,3 csík a 4ből folyamatosan, 4g stabil, 1 simmel és micro sdvel.
-Két apróság amin én változtatnék,az ujjlenyomat olvasóval való feloldásnál rezzenhetne egyet,rossz ujjnál meg mondjuk kettőt, a rendszer hangok (képernyő feloldás/lezárás) lehetnének kicsit hangosabbak,de ezek apróságok... :D

Mindent összevetve nagyon klassz telefon,egy jó darabig biztosan marad,aki tervezi hogy ezt veszi én bátran merem ajánlani :C :C :C

Smartphone superuser,nem várok el sokat csak azt tudja amire kitalálták..........

(#2228) Potrien válasza dokee78 (#2218) üzenetére


Potrien
senior tag

Nekem is az van.

(#2229) Andrew801


Andrew801
tag

Van valami hivatalos oldal, ahonnan le lehet tölteni a b120-as update-et? Nem akar jönni a frissítés a telóra...

(#2231) hanati64 válasza Andrew801 (#2229) üzenetére


hanati64
tag

#2190

(#2232) mm89 válasza ronar (#2214) üzenetére


mm89
őstag

Ez nem tud olyat mint a iphone, hogy beállítasz egy intervallumot amit lassítson és a többit meg nem?

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#2233) garrotter válasza mm89 (#2232) üzenetére


garrotter
tag

Elvileg a telefonon szerkesztheted, hogy melyik rész legyen lassított.

"Emberi törvény kibírni mindent, s menni mindig tovább, még akkor is, ha nem élnek már benned remények és csodák."

(#2234) nemtabo


nemtabo
aktív tag

Hello! Érdeklődnék, hogy valaki használ-e svox szövegfelolvasót? Korábban Honor 7-re telepítettem, de nem beszélt, előtte és utána LG G2-ön és LG G4-en tökéletesen működött, most meg Honor 8-on hibát jelez az SVOX Mariska.

"Mindig tévedek. Abban is, hogy tévedek! " Ki A Szösz

(#2235) LaciGSM


LaciGSM
aktív tag

Sziasztok! én is csatlakozom a Honor 8 táborhoz!
Nagyon szép, gyors kis teló, aktív Dual sim hatalmas piros pont!
Nagyon kellemes,pozitív csalódás ez a készülék!
Arról már nem is beszélve hogy az ára szerintem több mint baráti!!
( Note 7 visszaküldési mizéria után döntöttem a Honor 8 mellett)

https://www.twitch.tv/lacigsm Kövess be!

(#2236) zunga


zunga
tag

Felbosszantottam ma magam a T-n.
Mindenképpen ott szeretném megvenni a telefont céges előfizu miatt, viszont ugye a vételár az nem volt baráti. Vártam vele, hátha megy kicsit lejjebb így több, mint 1 hónappal a megjelenés után. Erre nézem ma és még felfelé emelte az árát 1500 Ft-al. :(((
K*cs*g banda! :((

(#2237) #04331520


#04331520
törölt tag


Ez a prioritás megjelenítés igazából mit csinál?

(#2238) osztraksajt válasza zunga (#2236) üzenetére


osztraksajt
őstag

A 18.500Ft feletti havidíjú KKV árlistában meg 20k-t emeltek rajta, most 60k. :W

De a 9-12,5k-s havidíjsávban is rettentő barátságos 134k-s árral rukkoltak elő. Rohanok venni.....

(#2239) laci0530 válasza LaciGSM (#2235) üzenetére


laci0530
senior tag

Csak megerősíteni tudom, Samsung Galaxy S7 edge-ről váltottam (a Note 7 előrendelésem törlése mellett), az utóbbi idők legjobb döntése volt számomra telefon téren. :) Ez a telefon úgy jó, ahogy van: teszi a dolgát (remekül), nem idegesít fel állandóan a hibáival, nem gördít állandó, megoldandó akadályokat elém. Ezt Samsung fronton utoljára a Note 3 tudta számomra, azt nagyon megbántam, hogy lecseréltem az S7 edge-re. De ez a Honor 8 szintén remek készülék, megelégedéssel használom.

[ Szerkesztve ]

(#2240) zunga válasza osztraksajt (#2238) üzenetére


zunga
tag

Jobbnál jobb ajánlatok ezek... :W

(#2241) rozsi71 válasza #04331520 (#2237) üzenetére


rozsi71
tag

Amennyire én tudom, azt jelenti, hogy "ne zavarj" módban is fog az alkalmazás értesítési hangot adni, ha ez be van kapcsolva.

(#2242) magich


magich
csendes tag

Nosza, itt az én tesztfotóm is :-)

http://bit.ly/2d7cQaa

(#2243) Dwatti válasza magich (#2242) üzenetére


Dwatti
addikt

Ez egy Alien :)

(#2246) magich


magich
csendes tag

No és egy esti fotó, ilyet talán még nem tett fel senki. Most lőttem a Normafánál :-) (persze nem kézből ment, letámasztottam)

http://bit.ly/2dWDUup

[ Szerkesztve ]

(#2247) Tina77


Tina77
csendes tag

Sziasztok!
Nagyon jónak tűnik ez a telefon, a teszt alapján. :)
Szeretném megkérdezni tulajoktól, hogy tényleg duál aktív?
Én egy Tmobilos SIMmel használnám telefonálásra és egy vodafone-s SIMmel telefonálásra és netezésre.
Működne?
A másik kérdésem, hogy netezés vagy játék közben mennyire gyorsan merül illetve melegszik?
Köszönöm! :)

(#2248) berek21 válasza Tina77 (#2247) üzenetére


berek21
senior tag

Istenbizony dual active. :D igen lehet használni egyszerre a két kártyát. Amíg az egyiken beszélsz, a másik foglaltat fog jelezni.

LG Velvet eladó!

(#2249) kiszu válasza laci0530 (#2239) üzenetére


kiszu
senior tag

Komolyan? És milyen problémáid voltak az s7 edge-el? Mert én meg azon gondokodom dual sim variánsban.

(#2250) dokee78 válasza berek21 (#2248) üzenetére


dokee78
félisten

Foglaltat kell jeleznie?
Nem inkább pittyenni például,hogy bejövő hívás van a másik vonalon?

Csak érdeklődöm.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.