Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 8 - tisztelet a kivitelnek
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2401) zunga válasza berek21 (#2399) üzenetére


zunga
tag

Ez a tok az edigitalnál is kapható kicsit húzósabb áron.

(#2402) Project: A válasza berek21 (#2399) üzenetére


Project: A
tag

Köszönöm a tippet.
Ez a tok jól fest, viszont kicsit zavar az elején az a "kivágás". Ott a kivágásnál az teljesen fedetlen vagy egy átlátszó anyag védi a készüléket?

(#2403) magich


magich
csendes tag

Azért a szoftver magyarra fordítása helyenként kicsit fura... :D :D :D Például az időjárásnál a Tiszta égboltot (Clear) eképpen sikerült :D

http://bit.ly/2dmPRvc

(#2404) tiszalee4 válasza ZEROxFF (#2394) üzenetére


tiszalee4
csendes tag

back cover case (kék) tok-ról tudnál egy képet és elérhetőséget adni számunkra? Köszi

(#2405) Dwatti válasza Project: A (#2396) üzenetére


Dwatti
addikt

Nekem ez jön be, lehet veszek egyet.

Link

[ Szerkesztve ]

(#2406) Dwatti


Dwatti
addikt

Huawei Cell Phone Case for Honor 8 átlátszó gyári tokok - Blue,Silver ,Gold

HONOR 8 PROTECTIVE COVER GYÁRI HÁTLAP TOK, EZÜST

[ Szerkesztve ]

(#2407) #86973952 válasza Dwatti (#2391) üzenetére


#86973952
törölt tag

Iphone -ra, P9 -re meg még pár telefonra van ilyen üveg. Ultimate shield a neve, csak P9 -nél el van cs...ve, mert az üvegre vannak téve "pont-érzékelők", ami bár csak kikapcsolva látszik, de szerintem hülyén néz ki. Azóta lehet már van pár fajta, mostanában nem nagyon nézegettem.

Talán Honor 8 -ra is ilyen, csak az a baj, hogy nála nincs átlátszó keretes. Színezettben szerintem nem az igazi.

[ Szerkesztve ]

(#2408) magich válasza Dwatti (#2405) üzenetére


magich
csendes tag

Ezen én is gondolkodtam, kurva szép. Habár állítólag itt valaki vett már hasonlót, amire leather, azaz bőr volt írva, és csak műbőr. De ettől még marha szép szerintem.

(#2409) Threant


Threant
tag

Sziasztok!
Frissült a telefonom, de kéri a feloldási jelszót... Az meg mi a bánat? Ujjlenyomat felfüggesztve. Mi a következő lépés? Tudja valaki? :)

(#2410) Dwatti válasza #86973952 (#2407) üzenetére


Dwatti
addikt

iPhone 6-on ilyen van és nem takar az sem.

(#2411) #86973952 válasza magich (#2408) üzenetére


#86973952
törölt tag

Az sem bőr, csak a neve. PU leather.

(#2412) Dwatti válasza Threant (#2409) üzenetére


Dwatti
addikt

Ujjlenyomatot akkor engedett beállítani ha megadtál egy telefonzár jelszót, azt kéri.

(#2413) #86973952 válasza Dwatti (#2410) üzenetére


#86973952
törölt tag

P9. Ezen látszik a ronda pontozás is...

Nem az én képem, mert ettől elment a kedvem, de valakit nem zavar. Bekapcsolva nem látszik, de nem mindegyiknél ilyen. Aki csinálta annak iPhone volt előtte és azt mondta azon is végigért, mint ezen.

[ Szerkesztve ]

(#2414) Dwatti válasza #86973952 (#2413) üzenetére


Dwatti
addikt

Igen ez elég jól takar. iPhone most a lányomnál van de azon nem takar pedig az a típusú üveg.
ilyen

[ Szerkesztve ]

(#2415) Threant válasza Dwatti (#2412) üzenetére


Threant
tag

1111 segített, köszi:)

(#2416) #86973952 válasza Dwatti (#2414) üzenetére


#86973952
törölt tag

Lehet több fajta van, vagy volt. Ezt nem tudom.

Viszont aminek színezett a kerete, az szerintem nem néz ki jól. Samsung edge -re is volt olyan, azon sem tetszett.

(#2417) berek21 válasza #86973952 (#2413) üzenetére


berek21
senior tag

Az a csamcsung hátlap zsír! :DD
Más. Hardcore felhasználóknak egy jó kis tok.

http://s.aliexpress.com/yqyyuqM7

[ Szerkesztve ]

LG Velvet eladó!

(#2418) Threant válasza berek21 (#2417) üzenetére


Threant
tag

Erre a szép telefonra vétek lenne egy ilyen tokot rátenni...:)

(#2419) arkone


arkone
aktív tag

3d panoráma nincs az alap kamera szoftverben?

(#2420) Dwatti válasza arkone (#2419) üzenetére


Dwatti
addikt

Sima panoráma mód van, de a playen van fent alkalmazás.

(#2421) berek21 válasza Threant (#2418) üzenetére


berek21
senior tag

Lehet, de a víz, por, és ütésállőságnak, ára van.

LG Velvet eladó!

(#2422) bazsika89


bazsika89
tag

Sziasztok.

Megjött végre az én készülékem is. Eddig nagyon tetszik, ég és föld a 950hez képest. Azt viszont sehogy nem találom meg, hogy névjegyeknél, hogy tudom beállítani, hogy csak azok a kontakton szerepeljenek amiknek van telefonszáma. Google fiókot használok hozzá és abban ugye sok az email cím is. Csak olyan opciot tálaltam, hogy a hiányos névjegyeket törli, ezt természetesen nem szeretném.

Nokia 5800 -> Galaxy Spica -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> Samsung S3 -> LG G2 -> Nokia Lumia 930 -> Lumia 950 + Lenovo MiiX 2 10,1 -> Honor8 -> Mate 9

(#2423) t3tv3s


t3tv3s
tag

Sziasztok!

Érdekelne, hogy nem tudtok valamilyen minőségi szilikon tokot telefonra ( pl. mint applenek aminek a tapintása baromi kellemes)? Nem ez a kínai átlátszó TPU érdekelne. Esetleg valamilyen bőr hátlap.

példák:
[link]

[link]

Előre köszi az ötleteket.

(#2424) kiszu válasza t3tv3s (#2423) üzenetére


kiszu
senior tag

Ilyen tokot gyart a Huawei is. Nagyon minőségi és ahogy írod baromi jó tapintasa van. Viszont ilyet eddig Huawei p8-p9 re láttam.

[link]

http://www.speedshop.hu/termekek/2019452/hhuawei-p8-lite-ultravekony-hatlap-tok-sotet-szurke-gyari.html

[ Szerkesztve ]

(#2425) Forestgreen


Forestgreen
aktív tag

Három hónap kijelző garancia a Honor 8-ra... még ha a mi hibánkból adódóan megy is tönkre...

[link]

MSI Z690 Torpedo + Core i5-12600K+Noctua NH-D15S, EVGA RTX 2070 XC Gaming, 1 TB SSD, ADATA 2x 16GB DDR5 Corsair Crystal 680X RGB

(#2426) kiszu válasza Forestgreen (#2425) üzenetére


kiszu
senior tag

Mmmm,korrekt,korrekt.

(#2427) girnyau


girnyau
tag

Sziasztok!

Nektek nincs gondotok a bluetooth kapcsolattal a B120-al? Egy Mi Band 2 van hozzá csatlakoztatva, de a frissítés óta nagyon nehezen kapcsolódik bluetooth-on.

[ Szerkesztve ]

(#2428) clon válasza Project: A (#2396) üzenetére


clon
aktív tag

A belebújós toknak ezzel a telefonnal már van előélete. Valaki írta, hogy könnyen kicsúszik belőle, így gyakorlatilag van karcvédelem de kivételkor igen oda kell figyelni mert az üveg miatt nem biztos, hogy szükséges a tok "nyelv"-el kihúzni mert kicsúszhat magától.

Ez a telefon is megnyerte a "22-es csapdája" címet - szép az üveg miatt és ezért védeni kell -> ha védem oda a szépsége :)

(#2429) rozsi71


rozsi71
tag

Előre bocsájtom, nem trollkodni akarok, csak tapasztalatot írok.
Látom megint dúl a tok téma. Több, mint kéthete használom a telót tok és fólia nélkül, csak natúr. Zsebben hordva főleg, sokszor elővéve. Egy karc, vagy sérülés sincs rajta, úgyhogy bírja ez elég jól. Ennek ellenére rendeltem én is tokot, és üveget, de még nem érkezett meg. Viszont addig is használom, ahogy kell.
És még mielőtt megkapom, mint már valaki itt, igenis megdolgoztam érte, és az ára a fizetésem több, mint a fele...
Csak gondoltam megosztom veletek, hogy nem kell azért annyira félni a karcolódástól.

(#2430) kiszu válasza clon (#2428) üzenetére


kiszu
senior tag

Nálam volt bebújós tok gixer.Az előző Honor 8-am 3x csusszant ki belőle a betonra. Amióta van az újon egy nagyon vékony szilikon tok,még fejjel lefelé se esik ki a bebújós tokból.

(#2431) DaWehun


DaWehun
tag

akinek van a telefonon ilyen átlátszó tok az légyszi dobjon már fel pár képet, hogy hogy néz ki rajta, kíváncsi vagyok mennyire fedi le a telefon alját a hangszóró és a töltő körül illetve a tetejét. ugyebár a nillkines speedshopos superfrost hátlap eléggé nyitott ezeken a részeken, erre lennék kíváncsi, hogy a szilikon tok milyen!? előre is köszi.

...

(#2432) bence_85 válasza Forestgreen (#2425) üzenetére


bence_85
csendes tag

Lehet én vagyok vak de a cikk által hivatkozott official honor 8 oldalon egy árva kukkot nem találtam erről az extra garanciáról. Szóval ha valaki élt már ezzel a lehetőségek és tényleg működik ossza meg a tapasztalatait. Előre is köszi.

(#2433) clon válasza DaWehun (#2431) üzenetére


clon
aktív tag

Itt egy videó a Nilkin átlátszó tokról, én ugyanezt rendeltem (kaptam) a speed-től.
Nilkin tok videó

A Nilkin szilikon tok (Nillkin Nature TPU hátlap tok Honor 8, átlátszó)
- körbe mindenhol véd,
- a gombok helye nem kivágott, felül van két lyuk, alul a Type-c és a fülhallgató helye dugós ami szükség esetén kifordítható, ugyanez fülhallgató dugónál, a hangszórók helye ugyanolyan furatos mint a telefonon (nálam pontosa nem takarja)
- oldalt recézett alulról kb. 2/3 részig felfelé,
- kicsit feljebb ér a kijelzőtől de nem annyival, hogy le-fel vételkor esetleg magával a mozdulattal ne tudjon esetleg annyira összenyomódni, hogy mégiscsak hozzáérjen,
- jól illeszkedik, de a vastagsága vagyis a vékonysága miatt a hosszanti oldalakon a kijelzőn végigtolt újjal ne lehetne kicsit (könnyedén) eltolni a telefontól,

[ Szerkesztve ]

(#2434) kiszu válasza DaWehun (#2431) üzenetére


kiszu
senior tag

(#2435) DaWehun válasza clon (#2433) üzenetére


DaWehun
tag

mindenképp ilyen szilikon tokot akarok venni, Honor 6-osomon is ilyesmi volt és nagyon meg voltam vele elégedve, azért is mert nem egyszer esett pofával betonra és konkrétan karcolást nem láttál rajta annyira megvédte. arra volnék kíváncsi egészen pontosan, hogy ha kijelzővel lerakod a telefont sík felületre akkor a tok szélei mennyire érnek bele a kijelzőbe? ha esetleg pofára esik a telefon az elég sokat fel tud fogni persze, ha nem egy kavicsra vagy bármi ilyenre esik rá.

...

(#2436) clon válasza DaWehun (#2435) üzenetére


clon
aktív tag

Kiér körben, de mivel vékony a tok csak az asztallaptól véd (szerintem). Más telefonon, nem ujjlenyomat olvasóson a szilikon tok vastagabb, robosztusabb volt és ott is arányaiban ennyi ért ki - összehasonlítva a kettőt nagyjából a falvastagság mértékében ért túl a kijelzőn.

(#2437) DaWehun válasza clon (#2436) üzenetére


DaWehun
tag

jó lenne valahol élőben látni ilyent, mert randomra nem akarok betankolni tokokból :D super frosteddel nem vagyok kisegítve, hátlapot védi és csúszásmentessé teszi, de kb. ennyi. a telefont az eséstől nem védi az fix, ha csak nem a hátuljára esik vagy valamelyik oldalára. nincs vele bajom, meg jól is néz ki rajta aránylag, de valami komolyabb védelemmel akarnám ellátni.

...

(#2438) Yager01 válasza bence_85 (#2432) üzenetére


Yager01
senior tag

Én most vettem át egy egy hónapos garanciában kicserélt fehér színű készüléket. A tulaj pofára ejtette és a kijelzője ripityára tört. Egyeztetett az ügyfélszolgálattal aki felvilágosította prémium garanciáról majd visszaküldte és egy hét múlva kapta a vadi új készüléket. A napon szerepel hogy egy három hónapos szolgáltatás volt ami még egy ilyen esetre nem érvényes. Tegnap rendeltem hozzá nilkin szilikon tokot, most pedig fóliát keresek. pontosabban üveget az elejére... sokat variáltam one + 3 és között emiatt e mellett döntöttem. Úgy hogy már rendeltem két op3_at... Ennyi a sztori ;)

(#2439) Darksiders84


Darksiders84
aktív tag

Ezek az átlátszó szilikon tokok nem sárgulnak? Nem volt még ilyenem mert nem szeretek semmit rárakni vagy belerakni tokba de most majd néznem kell vmit.

(#2440) Yager01 válasza Darksiders84 (#2439) üzenetére


Yager01
senior tag

Ha esetleg besárgul akkor rendelsz újat és cseréled. Egyébként nem jellemző

(#2441) Dwatti


Dwatti
addikt

Én vettem a Nillkin Super Frosted hátlap tok mellé egy Gekko univerzális telefon bőrtokot is. Kijelzőn meg folia van.
Bőrtok itt látszik mennyire lóg ki a sarka, de azt meg védi a mü.a tok
Nilkin tok előröl
Hátulról
Együtt
Fő a biztonság :)

[ Szerkesztve ]

(#2442) nemtabo válasza DaWehun (#2435) üzenetére


nemtabo
aktív tag

Ez a NILKIN tok nem lóg rá az üvegre, csak az oldalt futó fémkeretet fedi. Asztalra téve nem ér le a kijelző, de most miután 0,33-as Xpro üveget tettem rá, már az üveg magasabb , mint a nilkin tok. Én csak a csúszásveszély miatt vettem meg, karcok ellen és ki ütődésre jó, tompítja, de leejtésre nem. Nem túl feszes a telefonon, de ki nem esik belőle. Kellemes a fogása, és oldalt a gombok alatt kétoldalt érdesített.

"Mindig tévedek. Abban is, hogy tévedek! " Ki A Szösz

(#2443) DaWehun válasza nemtabo (#2442) üzenetére


DaWehun
tag

így viszont gázos, ha az üvegfólia magasabbra ér mint a tok széle. erre lettem volna kíváncsi, köszi! :)

...

(#2444) clon


clon
aktív tag

Ma este 21:30-kor bekopogtatott hozzám is az OTA, mondjuk nálam nem volt 16:9-es hiba de már azért ideje volt. Elég lassan őrölt a Honor malom.

(#2445) Dwatti


Dwatti
addikt

Ilyen is van már : Honor 8 Cover laser

Link

Video

(#2446) DaWehun válasza Dwatti (#2445) üzenetére


DaWehun
tag

na ez lenne a számomra tökéletes csak egy kicsit lehetne vastagabb ez is

**közben utánanéztem, nekem S-line szilikon tpu tok volt a 6-oson, fogalmam sincs az milyen vastagságú, de annál jobbat nehezen tudnék elképzelni és ugye a 6-osnak is üveg elő és hátlapja volt és hihetetlen, hogy nem lett rajta egy karc se a leejtések után, áldom az embert aki kitalálta azt a tokot. bár tény, hogy ezen a telefonon, nem mutatna szépen...

[ Szerkesztve ]

...

(#2447) magich


magich
csendes tag

Hadd kérdezzem meg, hogy az itt szóba kerülő sok-sok tok közül melyik az, ami nem csak hogy véd, de jó gumis a háta, megakadályozva ezzel, hogy ide-oda mászkáljon a telefon még a kezemben is? Köszönöm.

(#2448) malnabokor válasza clon (#2444) üzenetére


malnabokor
senior tag

Nalam is, úgyhogy lehet most engedték szabadjára teljesen a régiónkban.

És ma egy második, fehér Honor 8 is belépett a családba, édesanyámnak tetszett meg a készülék :)

[ Szerkesztve ]

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#2449) bazsika89 válasza Dwatti (#2441) üzenetére


bazsika89
tag

Milyen téma van a telón ? Nagyon tetszetős.

[ Szerkesztve ]

Nokia 5800 -> Galaxy Spica -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> Samsung S3 -> LG G2 -> Nokia Lumia 930 -> Lumia 950 + Lenovo MiiX 2 10,1 -> Honor8 -> Mate 9

(#2450) Dwatti válasza magich (#2447) üzenetére


Dwatti
addikt

A Nillkin Super Frosted hátlap ami nekem van igaz kemény mü.a de gumiszerű a tapintása és recés a hátulja így kevésbé csúszik

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.