Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34) sakeee82


sakeee82
aktív tag

Sziasztok!

Bocsi ha olyanokat írok, ami már elhangzott, de én kifejezetten szeretem az Alienware termékeket, még ha egyelőre nem is engedhetem meg magamnak őket :)
Egyértelműen a hardcore gamereknek gyártanak, nem a mezei felhasználóknak, hiszen ilyen árak mellett az átlagfelhasználó, főleg ha kelet-európai, nem igen juthat ilyen gépekhez...Bár, azért a magyar mindig sír, hogy csóró, de kétmagos Athlonra 64-re csak futja......
Az Alienware márkanév miatt kerül annyiba, amennyibe kerül minden gépük... (Olyan ez mint az Adidas márkanév, bár ne mondják nekem, hogy az adott cipő 35.000 Ft-ba kerül azért, mert csúcstechnológia felhasználásával készült és annyira megkönnyíti a futást, hogy szinte repülünk benne...)
Az asztali gépeik is hasonló árkategóriát képviselnek,(sőt láttam 6500$-st is) csak ott adott esetben egy, minden fűtő egységre kiterjedő vízhűtés és 4 videókártya is lehet benne+ ugye manapság egy Pshyx kártya is...A 4 videókari egy gépben azért nem semmi fogyasztással bírhat!!! 1000W-os tápegység rulez+villanyszámla!!!
A notebook piacon a gépeik a legnagyobb elérhető minőséget képviselik, mind a felhasznált alkatrészek, a gyártás, illetve kűlcsín tekintetében is - azért az airbrush-al készített garfikák a notikon nem semmi látványt nyújtanak szerintem!!! A noti áráról csak annyit, hogy egy X700-al felszerelt szerényebb kiépítésű ACER noti is benne van majd 400 ezerbem, és az nem GF7900...
A két videókártya SLI-ben nem rossz páros, de szerintem az aksit 2,5 óra alatt nullára meríti a két kártya+vinyó+TFT. Lehet, hogy van hozzá 10 pót aksi...
A képernyő felbontást a notiknál sohasem értettem, hogy miért olyan amilyen(pl 1240*800 - érdekes). De a két noti súlya tényleg elég érdekes, talán a nagyobbik noti TFT-je nyom + 3kg-t!!! :)

Srácok valjuk be, ha lenne rá pénzünk(havi 1mFT-s kereset mellett), mi is beruháznánk egybe...Bár játékra nem hiszem, hogy túl sokan használnánk...Arra ott van a 1,7 MFt-s asztali Alienware szörnyeteg... :)

Bocsi a hosszú hozzászólásomért!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.