Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) PLacc válasza xedos (#99) üzenetére


PLacc
senior tag

Jah, de itt nem csak mellete van sok hely (a'la Acer), hanem alatta elférne még egy 10cm-es ''mélynyomó'' is. :D

A leendő tulaj minden használat után azzal zárhatja a gamét, hogy szépen letörli Clinnel az ujjlenyomatait, meg zsírpacáit a lakkos fekete felületről... :C Még a Motorola MPX-em volt hasonló, nagyon utáltam miatta...

(#102) zeg válasza MegalodonS (#95) üzenetére


zeg
senior tag

Én szeretnék egy ilyen gépet, és örülnék neki ha nyernék egyet. (természetesen pénzt nem adnék érte) Eladása után az árából vennék egy notebookot(pölö IBM, Dell), a maradékból pedig olyan többprocesszoros scsi rendszeres márkás asztali gépet, mely porba alázná ezt az alien matricás clevót:)

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#103) xedos válasza PLacc (#101) üzenetére


xedos
addikt

Nem mondasz hülyeséget! Az ASUS notimnál az LCD aljában is volt hangszoró! :)

(#104) #64791808 válasza Dr. Akula (#93) üzenetére


#64791808
törölt tag

Hát az utánhúzás eléggé függ a felhasználótól. Én pl CRT-hez szoktam, sokat játszom, és most egy 40ms-os IPS panelem van, és juj :) De megszoktam, és már nem zavaró.

A hőtermelést megoldják, mert ezek csökkentett feszültségen és csökkentett órajelen járatott processzorok.

(#105) #64791808 válasza MegalodonS (#94) üzenetére


#64791808
törölt tag

No akkor sorban :)

1., Ki nem tud olvasni? Én azt kérdeztem, hogy volt-e OLYAN mennyiségű laptop a kezeid közt, hogy szignifikáns véleményt alkothass a minőségükről. Tudod mit jelent ez a szó?

2., Több Alienware notebook landolt már nálam, persze kipróbálás szintig, egy-két napra. Jók, tetszenek, amelyek jók, és nem tetszettek, amelyek nyikorogtak... De erről ki beszél? Jelen két Clevo alapű Alienware laptopról van szó.

3., Mit értessz azalatt, hogy gamer vagy? Miket játszol? Milyen ligákban indulsz?

4., Elnézést, de visszautasítom a nők kinézetének érvelésedbe történő bevonását, irreleváns szánalmas példa :)

5., Az, hogy Alienware rajongó vagy, az oké. Viszont a ''mindenki hülye, aki nem az'', és a ''mindenkit leszólok, aki nem az'' stílus gáz.

6., Nem mondtam, hogy ne vegyél alienware-t, tehát nem tudom, hogy mire válaszolsz. Én azt mondom, A, erre te mondod, hgoy nem B. Egészségedre.

7., A PC-m illetve laptopom felhasználási módja szintén irreleváns az érvelés során, mint a nő kontra lyuk problémád, nem erről volt szó.

Van kérdés?

(#106) #64791808


#64791808
törölt tag

MegalodonS kolléga, még valami: olvasd el az egész topicot, a véleményeket, érveket, stb. Világos, hogy mindenki hülye rajtad kívül :)

(#107) CrazyCoX


CrazyCoX
csendes tag

Gondoltam bele pofátlankodok a témátokba. Nekem eddig egy notim volt van egy notebookzone ba vásárolt kis gépecském. De fősulis révén elég sok géphez volt szerencsém jobbhoz is rosszabhoz is. De azt többen is észleltük, hogy a komolyabb gépekben amik már játékra is alkalmasak azok melegszenek még hozzá nagyon!! Játék közbe a vidokártyák anyi hőt termelnek szinte át égetik az asztal lapját és ölbe lehetetlen meg tartani őket. Szóval erre alapoznám szerény véleményemet. A technologia meg van hozzá hogy egy laptopbaa notiba ilyen jellegű alkatrészeket helyezenek de a hűtése nincs megoldva még ebbe a hiper szuper gépbe se pláne hogy kettő van benne. Szóval aki asztaligép színtű játékot akkarmeg új Larat fullon az valoszinüleg csalodni fog mível a gépe alkalmas rá de a hőtermelése annyira drasztikus, hogy vissza kell vennie annyira addig még stabilan nem fog futni.

Mindenre tudok magyarázatot találni, legfeljebb nem stimmel. De akkoris ha három madár lennék felûrõl láthatnám ahogy magam alatt repülök.

(#108) MegalodonS válasza #64791808 (#105) üzenetére


MegalodonS
őstag

Hogyne lenne mindentudo !
Latom szeretned megmutatni te vagy az alfahim :C !

En nem irtam senkire jelzot es nem is neked irtam vissza eloszor is!
Ha jol tudom ez egy topic es mindenki irhat bele,vagy nem ??
Latom rendort jatszol es kiosztod a cedulakat.
Te azt mondod feher en azt mondom fekete!Neked ez a velemenyed nekem az igy van!
Te is csak az atlag felhasznaloi laptopokkal akarsz osszehasonlitani egy Ali-t!Ne felejtsd el en a Dell-t is melleirtam a tobbi laptop meg no comment.
A topic az alirol szol es nem a tobbirol a Ferrarit is hasonlihatjuk a Trabanthoz.
En azt irtam hogy eros es jo laptop es aki nem ezt mondja az .....!

Sajnos HU-ba keves embernek adatik meg hogy legyen Ali gepe a vilagon mashol meg egyre tobben hasznaljak.Miert is vette meg a Dell ezt a rafizetos ceget??

Te tudod mi az az i27 most voltam ott 1067 fos LAN !! Anglia es Europa eggyik legnagyobb ilyen rendezvenye gyere el a kovetkezore es utana beszelgess ilyen gamer dolgokrol ok (kb egyeduli magyakent voltam ott!)

Miket jatszom?? :F Vercsoportom nem erdekelne? Ilyen kerdest?
Passzianszt meg Malmozom :)) !

''''''''Az, hogy Alienware rajongó vagy, az oké. Viszont a ''mindenki hülye, aki nem az'', és a ''mindenkit leszólok, aki nem az'' stílus gáz.''''''''''''''

En nem szoltam le senkit csak sok ember meg nem is latott es nem is hasznalt ali-t!
Oda irjak hogy egy sz.. Clevo es kesz.Hat par tesztben elamulnanak a teljesitmenyen!
En arrol irok altalaban velemenyt amirol tudok is valamit,nem csak a neten olvastam.
Kiprobaltam tetszett a hibai ellenere is jo gepnek tartom ezentul is.Az viszont hogy ossze hasonlitgassuk IBM meg stb gepekkel teljesen ertelmetlen mert nem sokan vannak a sulycsoportjaban.

Az ali megis egy jo ceg mert a Dell nem veletlenul vette meg nem gondolod.Az Ali gamer gepeket gyart es nem atlagfelhasznaloit,te egy trabantot akarsz osszehasonlitani egy ferrarival.
Ha mar olyan nagy laptop szakerto vagy akkor miert hasonlitasz atlag laptopot egy gamerlaptophoz???

Inkabb az Ali-rol kellene irnuk es dupla videokartyarol mint azt hogy fikazzuk egymast!

Van kerdes ? ;)

(#109) MegalodonS válasza CrazyCoX (#107) üzenetére


MegalodonS
őstag


Igen melegszik mert van teljesitmenye rendesen :R
Sajnos venni kell egy jo laptop hutot ala es kicsit orvosolja a melegedest!
A kovetkezo intel generacioval majd csokken a melegedest lasd CoreDuo szerintem az Ali kovetkezoleg azzal is ad majd ki gepet, de a videokari az mindig meleg lessz.Viszont a Lan-ra idealis partner barkinek.

(#110) sghc_toma válasza MegalodonS (#108) üzenetére


sghc_toma
senior tag

''te egy trabantot akarsz osszehasonlitani egy ferrarival.''

egy trabantot, ami titán-ötvözetből van, egy olyan ferrarival, ami papírból..

minőség != teljesítmény...

[Szerkesztve]

in asm we trust

(#111) #64791808 válasza MegalodonS (#108) üzenetére


#64791808
törölt tag

Az első két sorod megintcsak személyeskedő, válaszra nem méltatható.

Én is csak átlag laptop-felhasználóként hasonlítom össze a notikat? Ferrarit hasonlítunk trabanthoz? Te olvasod, amit leírsz? LOL :) Egyébként így van. Egy profin összerakott, ütésálló, mesterfogásokkal teli, örök darab IBM ''Ferrarit'' hasonlítunk egy Clevo alapú, magáról hihetetlen dolgokat marketingelő, gyönyörű pirosra festett ''Trabanttal''. Ugye hogy erős? Mert marhaság. Ahogyan a te hasonlatod is.

Alapjaiban kevered össze a teljesítményt a minőséggel, a kettő nem ugyanaz, ha nem látod a különbséget, akkor mehetsz te akármilyen lanpartyra, 8 általánosod nincs meg, mert ha meglenne, akkor vágnád, miről beszélek, én és mi mind.

Olvass már vissza egy kicsit, te ''nem személyeskedek'', azt pofázzuk, hogy drága, és ehhez képest nem kapod meg a minőséget. Erre te véded, és érvelsz a teljesítményével. Kutyád van? Mer az sem érdekel. NEM a teljesítményéről van szó. Nem érted? Vagy sportból vagy hülye?

Egy HGamer gép egy év alatt elavul. Egy év elteltével a gépedbe ramot cserélsz, teszel bele új processzort, meg vga kártyát, kész. A régit eladod 2/3 áron és ennyi. Egy notinál megveszed, kb háromnegyed évig neked van a legfaszább notid, (meg a legforróbb), utána adhatod el, max féláron, mert akkor ki vesz egy ''majdnem-high-end'' gépet magas áron? Szóval nekem jó, gondolom neked is jó. De nehogymár meggyőzzél minket, hogy évente
4-500k-t elkölteni laptopra ellentétben mondjuk a 80-100-zal, az jó :)

Egyébiránt a Clevo nem szar, csak nem magas minőség és nem kifinomult technológia. Nekem is Clevo-m van, jó, szeretem, de köszönő viszonyban nincs egy Toshiba-val, IBM-mel. De ha te beszopod, hogy egy ezüstre fújt szuzukit eladnak neked merciként, mi gratulálunk :) Szuziba rakunk neked egy V8-ast és állva hagyja az S mercit. De attól még szuzuki.

Nos ha még mindig nem érted, hogy mit nem értessz, akkor ne írj vissza. Ha visszaírsz, és megint ilyen hipervelős ''alfahím'' hsz-t kreálsz, akkor erre az esetre máris megvan a válasz hsz-em: krv nyd. Ha felfogtad, amit írni akartam, akkor tapsvihar.

(#112) raszputyin válasza MegalodonS (#109) üzenetére


raszputyin
senior tag

Tökjókat írtok, lehet ám szórakozni :R
Oké, majd ha lesz ilyenem, ígérem, veszek hozzá jó laptop hűtőt, ami nyilván egy jókora fémdarab. Meg hát kell a gamer egér, gamer klaviatúra, fejhallgató és nagyképernyő. Ezekkel felszerelkezve olyan mobil feelingem van, hogy több se kell ;]
Mellesleg nem tudom, mióta energiatakarékosabb a Core Duo, mint a Turion 64, főleg nem teljes gőznél. Gyanítom, hogy nem a processzor okozza itt a bajokat.
Néha megfordul a fejemben, hogy mit forgatnék meg az olyanok fejében, akik képtelenek a nyelvhelyesség legelemibb szabályait respektálni :P

(#113) parandroid válasza MegalodonS (#108) üzenetére


parandroid
nagyúr

''Oda irjak hogy egy sz.. Clevo es kesz.Hat par tesztben elamulnanak a teljesitmenyen!''

Ha teljesítményre van szükségem, veszek egy asztali gépet negyede áron és három havonta cserélek benne alkatrészt mindig a legújabbra, leggyorsabbra. Ennek se sok értelme van, de ez is egyfajta hobbi. Viszont már az első garnitúra cserével megveri egy asztali gép ezt az Alienware csodát, a második garnitúra csere után pedig az már kimondottan elavultnak számít gamer szempontból - fél év telt el.

Nekem meg van egy gamer konfigom, amiben van még potenciál, és egy full megbízható business class notim munkára.

Vagy te minden Lan-partyra új Alienware notebookot veszel?

Tanuljuk már meg, hogy mi mire való, nem kell a sok süket pénzes tinédzser után szaladgálni, akik nem azért mennek Alienware géppel LAN-partyra, mert annyira tudnak, hanem mert az a menő, és a hozzád hasonló további tinédzserek előtt vagizhatnak.

Mindezzel együtt tiszteletben tartom a véleményed, csak megköszönném, ha kevésbé vehemensen és több toleranciával állnál ki mellette.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#114) MegalodonS válasza #64791808 (#111) üzenetére


MegalodonS
őstag

Hat tudod vitatkoztam mar a forumon volt egy ket elesebb hangvetel de nem gondolod hogy egy kicsit tul losz a celon???Azt hiszem ez csak teged minosit!

''máris megvan a válasz hsz-em: krv nyd''
Szep idezet de nekem ne irj ilyet tobbet legyszives OK!THX

(#115) d900t válasza parandroid (#113) üzenetére


d900t
senior tag

Azért, hogy némiképp igazságosak legyünk a Clevo csúcsmodelljei semmilyen szempontból sem gagyik. A kis márkák átka, hogy az alap modelleket látva alakítotok ki magatokban globális helyzetképet, a márkás gépek esetében pedig pont fordítva. Pl. Milyen kurva jó a T43, veszek is gyorsan egy R50e-t, nemde? Az alapmodellek márkától függően recseknek, ropognak és kopnak. Amelyik meg nem, az bumfordi módon meg van erősítve, mint az IBM R széria.

(#116) MegalodonS válasza parandroid (#113) üzenetére


MegalodonS
őstag

Asztali gep? Notebook a ketto nem ugyan az.

Nem veszek de ha megengedhetem majd akkor miert ne !

Miert meno az Ali egy ceg ,van IBM akkor az is meno mert pc gyarto :F ?

Ha van valakinek penze ra akkor nem veheti meg,ha vennek akkor is azert vennek mert tetszik es jol teljesit nem a vagizasbol,engem ez messze nem erdekelt soha sem.

A ''hozzad hasonlo'' meg az a tobb ezer emeber aki ali-t hasznal igen mindenki vagizasra veszi ez azert tulzas.Gondol mar el azert mert otthon,nem keresnek az emberek ennyi penzt mashol azert ez a mengedett kategoriaban van.Ha megnezed a Dell egy ha nem a legjobb gyarto is elkezdte az XPS sorozatot vajon miert?Vagizasbol nem?

Tehet marad az izlesek es pofonok,van aki szereti es van aki nem!

Kosz hogy tiszteletben tartod a velemenyemet en is a tiedet!

(#117) parandroid válasza MegalodonS (#116) üzenetére


parandroid
nagyúr

''Asztali gep? Notebook a ketto nem ugyan az.''

Pont ezt próbálom én is elmagyarázni. :)

''az a tobb ezer emeber aki ali-t hasznal igen mindenki vagizasra veszi ez azert tulzas.''

Pontosan mire jó még ez a gép? Egyértelmű, hogy az árának a feléből egy ütős gamer konfigot össze lehet rakni - az kb 12kg, + egy normális TFT max 5kg.

Most az, hogy az Alienware 7kg, tartozékokkal, adapterrel, notebook-hűtőpaddal, miegyébbel meg 10 fölött, az már nem nagy difi, főleg, hogy otthon úgyis asztalon használod a csúnya égési sérülések elkerülése érdekében (no meg nem egy fíling egy minden sallang nélkül 7 kilós gépet ölbevenni), LAN-partyra meg egyszer kell odavinni, aztán ha valamiért nincs megfelelően klimatizálva a terem, akkor parázhatsz a hűtés miatt, ami mondjuk pár napos 24 órás üzemnél elég problémás tud lenni ilyen befoglaló méretbe zsúfolt ekkora teljesítmény esetén.

Akárhogyan nézem, sehogy sem racionális választás ez, ha meg tisztán emocionális, akkor meg visszatértünk az iménti kérdésre.

''Ha megnezed a Dell egy ha nem a legjobb gyarto is elkezdte az XPS sorozatot vajon miert?Vagizasbol nem?''

Őszintén szólva én így gondolom... :U

Maradok tisztelettel,

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#118) MegalodonS válasza parandroid (#117) üzenetére


MegalodonS
őstag

Elfogadom Te igy latod.

En meg ugy hogy mindig lessz olyan akinek nem szamit a penz csak egy eros konfigot akar es mindegy x vagy y gyartotta csak hasznalhato legyen,arra amire akarja pl game.
Tudod amig sajnos otthon sporolni kell egy videokarira az embereknek addig messze vagyunk egy ali vasarlasatol.En akkor is fogok venni eggyet az biztos.
Tudom hogy most jon ez meg az de nekem tetszik enny meg tudod amikor haza megyek akkor a repulon vinni az aszatali gepemet sajnos nem lehet a notit meg igen.
Szerintem egy kicsit az ara az ami negativ iranyba tolja el a dolgokat,sajnos megkerik az arat ez teny es valo.
A lan-ra sem visz mindenki ali-t de azert elofordul,a rendszergazdaknal is volt pl.Hidd el lattam super konfigokat amiket nem nagyon latsz mashol kb tobb mint 1000 gepet nezegettem vegig.Volt kinalat rendesen mindenbol.

A valasztas mindig embere valogatja,ha valakinek megeri akkor vegye meg ha nem akkor meg nem.

A Dell a piacot koveti es szerintem hamarosan ilyen gepek lesznek majd asztali es noti kevereke.Persze ettol lesznek meg notik de inkabb ez lessz az elterjedtebb.

(#119) parandroid válasza MegalodonS (#118) üzenetére


parandroid
nagyúr

''A Dell a piacot koveti es szerintem hamarosan ilyen gepek lesznek majd asztali es noti kevereke.Persze ettol lesznek meg notik de inkabb ez lessz az elterjedtebb.''

A játék akármennyire is népszerű mindig rétegigény marad. Aki szeretne éjt nappallá téve játszani, az nem fizetőképes vásárló, aki fizetőképes vásárló, az már általában kinőtt a játékból. Ezért nem készítenek más gyártók tömegével iylen gépeket, és ezért nem lesz soha valóban elterjedt és mindennapos eza kategória.

Hogy te hardcore gamer vagy, és nem ezt szeretnéd látni, az nem változtat a tényeken.

Valójában kétféle trend létezik:

1. A hozzáértőknek készítsünk jól elkülöníthető, jól behatárolható felhasználási területekre notebookot (business class). Lásd IBM, HP, Dell.
2. A lelkes amatőröknek építsünk gagyit otthonra, de tegyünk bele minél erősebb procit és videókártyát, emrt az kell a játékhoz. Ahhoz pedig, hogy normális áron lehessen tartani, spóroljunk ott, ahol tudunk. Lásd tipikusan Acer, Asus és FuSi mentalitás.

E mellett a két kategória mellett van egy réteg (egy elég kicsi réteg vallójában), amihez te is tartozol, aki szeretné midnenből a legjobbat kapni egy gépben, ez azonban a technika jelenlegi állása szerint egyrészt nem megvalósítható, másrészt nem gazdaságos.

Látom immunis vagy az észérvekre és a gazdaságosságra. Itt nem arról van szó, hogy megtehetik, vagy sem, hanem hogy megteszik-e vagy sem. A válasz az, hogy nem, nem teszik meg. Pedig havi 4000 EUR-os keresetből könnyedén lehetne venni félévente egy ilyen gépet, és mégsem adnak el belőle több százezer darabot. Egszerűen nyugaton a piac már felnőttebb módon képes viselkedni, és mérlegeli, hogy valóban szüksége van-e rá, érdemes-e megvenni? Eldönti magában, hogy nem, és ez a gép marad a csodabogarak és a felvágósok masinája - no offense. Persze nem egy gigantikus LAN-partyra kell elmenni reprezentatív mintavételre, de megkockáztatom, még ott is egyfajta szent tehén, aki ilyen géppel jelenik meg...

Egy rendszergazda meg járjon ThinkPad X32-vel, amin Linux fut. :D

Az eddig leírtakat arról, hogy mennyiért lehet összerakni egy asztali gépet, pedig fenntartom. Ennyi pénzből kijön két gép - egy itthonra, egy ott, az adatok hordozása pedig egy mobil rack kérdése.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#120) MegalodonS válasza parandroid (#119) üzenetére


MegalodonS
őstag

:R Tokeletes valasz :C !Nem tudok mit hozza fuzni! ;)

(#121) #64791808 válasza MegalodonS (#114) üzenetére


#64791808
törölt tag

nincs több érved, és kiszállsz azzal, hogy ''köszönöm, innen téged minősít''?

azért örülök, hogy legalább egy moderátor válaszát méltányolod :)

köszönöm, nekem ennyi elég :)



[Szerkesztve]

(#122) EQMontoya válasza parandroid (#119) üzenetére


EQMontoya
veterán

végével kapcsolatban: akár 2 asztali, akár 2 noti felesleges szerintem, 1-1 még ok, akkor pedig a legegyszerübb adatátviteli módszer az usb2.0 vincsi... (firewire is u.e.)

a témához pedig még 1 kérdésem lenne. látott már vki hardcore gamert laptoppal? :DDD

Same rules apply!

(#123) MegalodonS válasza EQMontoya (#122) üzenetére


MegalodonS
őstag

Hat latom nevetos kedvedben vagy hat leirok neked mit tapasztaltam az i27 1000fos lanon!

Oda mentem az eggyik resztvevohoz es megkerdeztem a gepet mi is van benne
figyelj: FX 60 ,7900GTX SLI-ben tehat 2db, raptor 150GB vinyo stb,stb de a lenyeg ott volt mellette egy '' Alienware'' laptop is hat ennyit a hardcore gamer kerdesedrol!

(#124) Dr. Akula válasza MegalodonS (#123) üzenetére


Dr. Akula
félisten

Attól hogy vmi burzsuj apuci megveszi burzsuj fiacskájának, nem lesz jobb.

(#125) PLacc


PLacc
senior tag

Tényleg nem értem, hogy mit kell ezen magyarázni... :F
MegalodonS kolléga nem fogja megérteni a fórumlakók 90%-ának álláspontját, és vissza ugyanez...
Majd amikor saját maga fogja megkeresni a pénzt egy notebookra (nem apuka fizeti esetleg), akkor meggondolja, hogy a 5-7-800k-ból olyan gépet vegyen, ami 2 hónap múlva elavult lesz, és az 1/4-ét fogja érni, vagy vesz egy IBM, Dell BC gépet a feléből-harmadából, ami hosszú évekig szolgálhatja, és többek között a 3 éves garancia miatt jó áron el is adhatja új állapotban (no kopás, színeződés stb...) később. A maradék pénzt meg a családjára költheti...

De ahogy elnézem ez még jó pár év lesz nála...
Nézzetek szét, hogy mit ér most egy Clevo D900t gép, ami 1-2 éve az abszolút csúcs volt? Talán 180k-t kapni érte... :C

(#126) MegalodonS válasza Dr. Akula (#124) üzenetére


MegalodonS
őstag

Kb 2eve nem is lattam az apamat csak errol ennyit ne szemlyeskedjunk mar ennyire.
Majd ha Te annyit melozol amennyit en akkor irj ilyeneket OK!

(#127) MegalodonS


MegalodonS
őstag

Na kb ez az utolso hozzaszolasom!

Tisztazzunk valamit nem 18 es nem 28 eves vagyok!
Nem is otthon elek es hidjetek el megkeresem a penzt!
Lehet anyazni ahogy eggyesek tettek velem, de majd ha x00.000Ft leteszel az asztalra havonta nettoban akkor brekegj nekem akarmit is.Nem vagyok felsofoku vegzetsegu csak ket kezu munkas csak en dolgozom es mivel jol keresek igy azt veszek magamnak amit akarok vagy amire eleg a keret.
Nem toltok le jatekokat hanem megveszem mert megtehetem!
Ha evi 500.000 vag 1.500.000Ft elkurok egy gepre az ne a Ti problematok legyen mar!
Ha nekem Alienware tetszik akkor miert nem vehetem meg elarulnad?

Azt vettem eszre hogy sokan nem is erdekel az Ali csak fikazzuk, sokan nem is lattak meg ,csak fikazzuk,nem is hasznaltak meg csak fikazzuk.
Elarulnatok miert?

Trabant is auto meg a Merci is az mindkettovel eljuthatsz a tengerpartra az eggyik olcso a masik draga egyik csiribiri a masik papir.
Van Ali meg sok mas miert nem lehet elfogadni hogy van akinek ez van akinek az tetszik.Hogy draga igen draga,de nem te veszed akkor miert olyan nagy problema ez??????
Hogy az ember bukik a Pc-n miert ki az aki nyer ????

A leirtak miatt elnezest kerek azoktol akik olvassak,de ne vegyek szemelyeskedesnek nem annak szantam.Ezuton is elnezest kerek toluk!

Koszonom a kellemes csevegest!THX BY

[Szerkesztve]

(#128) LaptopSystem

Sziasztok lenne nekem egy Alienware M5500i-R3 ki ismeri? Qvadro kártya van benne és bekapcsolásnál 30Db-ot csipog ezt hogy lehet orvosolni?

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#129) LaptopSystem

senki :N

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#130) LaptopSystem

sziasztok mi a véleményetek erről Alienware M17x R1 as Notebookról?

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#131) LaptopSystem

nem ide akartam ezt írni :B

látom már nem aktiv a fórum :)

[ Szerkesztve ]

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.