Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1251) ForRedGlory válasza Zolint (#1236) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Kemény. :DDD

(#1252) Zolint válasza kengyel (#1249) üzenetére


Zolint
tag

Igen, annyi.

(#1253) wong kok wah válasza Zolint (#1244) üzenetére


wong kok wah
senior tag

Ha tudtam volna, hogy XEH a voda is akkor tőlük rendelem még. Bár még nem késő lemondani a Telenort.
Amúgy grat! :)

(#1254) FіkuszKukіsz válasza bounty123 (#1250) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Te mit rendeltél? Nálam S21+ 256, de még mindig készletre vár.

[ Szerkesztve ]

Romanes eunt domus

(#1255) SzaboDeGergo válasza wong kok wah (#1253) üzenetére


SzaboDeGergo
csendes tag

Total amatorkent kerdezem, hogy mi az az XEH? A gyarilag fuggetlen elmeletileg nem? A telenoros nem az? :D

(#1256) Tin válasza icecave (#1248) üzenetére


Tin
veterán

Annyira nem, folia van rajta. De amugy te nem teszel tokot ra?
Az ezustot en is megneznem, nekem is tetszik.

(#1257) BusinessGuy válasza SzaboDeGergo (#1255) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Én továbbra is úgy tudom egy jóideje nem árulnak függő készüléket a szolgáltatók, dual sim esetén különösen baromság lenne mert kvázi értelmét veszítené a dualsim. De javítson ki valaki ha tévednék, mindenesetre a huaweit is 2 éve úgy hoztam ki telenoréktól hogy független, pedig részletre ment előfizetéssel.

(#1258) wong kok wah válasza SzaboDeGergo (#1255) üzenetére


wong kok wah
senior tag

Független Rom. Azért választottam a Telenort mert abban biztos voltam, hogy XEH lesz. A vodától előbb és olcsóbban kaptam volna...

(#1259) wong kok wah válasza BusinessGuy (#1257) üzenetére


wong kok wah
senior tag

Itt nem a kártyafüggőségről (SimLock) van szó, hanem hogy az FW , független vagy tele van pakolva szolgáltatós szarságokkal...

(#1260) SzaboDeGergo válasza wong kok wah (#1258) üzenetére


SzaboDeGergo
csendes tag

Így már minden világos. És köszönöm az infót. Ezért szeretem PH-t. Mindig tanulok valamit.

(#1261) bounty123 válasza FіkuszKukіsz (#1254) üzenetére


bounty123
őstag

Sima S21 128-as szürke.

(#1262) dkovizoli válasza TODI1111 (#1245) üzenetére


dkovizoli
addikt

Nem vagy egyedül.🙂 a telenoros előrendelésem változatlan még mindig. Pedig bíztam benne, hátha meglepnek.

(#1263) dkovizoli válasza wong kok wah (#1253) üzenetére


dkovizoli
addikt

Már s10 sorozatnál sem volt vdh rom, ők is xeh-val adták.

(#1264) kengyel válasza dkovizoli (#1263) üzenetére


kengyel
nagyúr

Az S20 Plus, nekem VDH-volt.

kengyel

(#1265) JanR


JanR
addikt

Akinek ma megjött az S21-es voda rendelése.
Nekik az ajándékokkal mi a helyzet? Mert nekem semmi nem volt a telefonon kívül a csomagban.
Sima S21.

(#1266) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

"Kedvezmény igénylésének időszaka: az Előrendelési Időszakot követően a Résztvevő az adott Kedvezményt 2021. január 29.napján 00óra 00 perctől 2021. február28. napján 23 óra 59 percig, vagy a készlet erejéig tudja igényelni az Előrendelési Időszak alatt megvásárolt Samsung Galaxy S215G, S21+5G,vagyS21 Ultra5G készülékre letöltött Samsung Members alkalmazáson keresztül (a jelen szabályzatban: „Kedvezmény Igénylési Időszak”)"

Itt megtalálsz minden infót.

[ Szerkesztve ]

(#1267) TODI1111 válasza JanR (#1265) üzenetére


TODI1111
addikt

Arra külön kell regisztrálni a samsung membersben és később érkezik.

(#1268) JanR válasza bulikavagyok (#1266) üzenetére


JanR
addikt

Nagyon köszönöm! :R

(#1269) oAcido


oAcido
aktív tag

Aki esetleg megkapta és felrakta a frissítést az tudna futtatni egy geekbench-et? :R

[ Szerkesztve ]

(#1270) JanR válasza JanR (#1268) üzenetére


JanR
addikt

Voda S21 is kapott egy 634 MB-os updatet.

(#1271) ignat


ignat
csendes tag

Telekomtól rendeltem s21-et, most került át a státusz szállítás alattra, 01.27-én érkezik elvileg. Spigen Ultra Hybrid tokot rendeltem hozzá, az már itt van. 😁

Igen, a fülesre 01.29-től lehet regisztrálni, és a szolgáltatási szabályzatban olvasottak szerint legkorábban 02.26-án kezdik a kiszállításukat a megbízott vállalkozójuk.

(#1272) Thom!


Thom!
veterán

S21 kamerával csináljatok már pár fotót...
AI, Bixby Off... ;)

(#1273) Thom! válasza leslien (#87) üzenetére


Thom!
veterán

S21 128GB Tré mobil 330.000
Edigital is ennyi

Tiszta vicc...

(#1274) lela válasza wong kok wah (#1259) üzenetére


lela
aktív tag

Akkor a XEH rom esetén olyan a rom mintha a SES-ben vettem volna?
A vodánál a kártyás csomagokra van valamilyen megkötés, vagy akár bedobhatom a sim-et a fiók mélyére?

(#1275) Capella válasza wong kok wah (#1253) üzenetére


Capella
senior tag

Tegnap délután próbáltam egy fekete 256 GB Ultra előrendelést a Vodánál, de készlethiány miatt nem engedett tovább. Linkeltem is a képet. Ettől még lehet, hogy később és másnak sikerülhet.
A Vodánál nem is néztem valamiért korábban. A Telekomnál valahogy nem volt nyerő, így a Telenornál rendeltem meg én is.
Annyi, hogy így buktam 8 ezret az üzleten a Vodához képest, és csak a jövő héten lesz meg valamikor.
Ha XEH lesz ez is, akkor annyival egyszerűbb az élet.

(#1276) BusinessGuy


BusinessGuy
senior tag

Aki már megkapta az Ultrát, tudna esetleg dobni egy 15-20 loopos wild life stress tesztet diagrammal hogy lássuk mekkora throtling van? Totál összevissza infók vannak róla neten...

(#1277) PeteePeti


PeteePeti
őstag

Sestore rendelést most tette le GLS futár glsponton! :Y Hirtelen azt se tudtam mi ez? Aztán, mikor láttam, Bravophone a feladó! Mondom hoppá! :C

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 6 44mm | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#1278) dkovizoli válasza kengyel (#1264) üzenetére


dkovizoli
addikt

:Y akkor ott megint volt szolgáltatós rom? A 10-esekhez nem volt.

(#1279) Tiger. válasza oAcido (#1218) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Reméljük, mert elvileg ugyan azok a magok vannak benne, mint az sd 888-nal.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1280) kengyel


kengyel
nagyúr

Most kaptam kézhez, mehet a belakás.

kengyel

(#1281) bigdigit válasza PeteePeti (#1277) üzenetére


bigdigit
addikt

Igaz én személyes átvételt választottam mert telefon beszámítás is lesz de még mindig csak az első levelem van sestore köszönjük a rendelését és ennyi.

(#1282) wong kok wah válasza lela (#1274) üzenetére


wong kok wah
senior tag

Igen, olyan. A kártya mehet a ... fiókba.. :)

(#1283) Dare2Live válasza Dare2Live (#1192) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Akinek Ultraja van ránézne arra, hogy video közben ha be ki zoomol akkor vált e kamerák közt?

Úgy a legegyszerübb ha indít egy videot periszkopon aztán widera váltana. Ez megy? Nekem nem sikerült MMban amikor bent voltam. YTn néztem videokat de fakeba is belefutottam olyanba ahol müködött de US verzió volt, jobban megbíznék egy forumtárs próbájába.

Ez nekem elég fontos ha nem működik nem tudja kiváltani a fényképezőgépet....

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#1284) FіkuszKukіsz


FіkuszKukіsz
őstag

Aki megkapta már, írja már meg legyen szíves, hogy fizikai DUAL SIM-es vagy csak 1 fizikai SIM hely van, mert volt pár értetlenkedő korábban aki váltig állította, hogy csak 1 fizikai SIM hely van. Köszi.

Romanes eunt domus

(#1285) PeteePeti válasza bigdigit (#1281) üzenetére


PeteePeti
őstag

Mondjuk arról nem kaptam értesítést, hogy átadáták volna GLS-nek! Sőt, GLS sem küldött mailt, hogy feladtak nekem egy csomagot! Ezért ért derült égből villámcsapásként az üzenet, hogy már átvehető ma a glsponton! :)

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 6 44mm | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#1286) dkovizoli válasza PeteePeti (#1285) üzenetére


dkovizoli
addikt

Marhára nem bánnám, ha ma kapnék értesítést postáról, hogy mehetek érte és a többi értesítés ki is maradhat! :)

(#1287) JanR válasza FіkuszKukіsz (#1284) üzenetére


JanR
addikt

Voda S21: fizikai dual sim.

(#1288) FіkuszKukіsz válasza JanR (#1287) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Köszi :R

[ Szerkesztve ]

Romanes eunt domus

(#1289) icecave


icecave
nagyúr

"I've been mildly impressed with the battery performance using this exynos chip."

Persze, a részletesre az embargó miatt még mindig várni kell.

(#1290) JanR válasza FіkuszKukіsz (#1288) üzenetére


JanR
addikt

Becsapós, mert csak egy "rekesz" van, viszont annak mind a két oldalára lehet simkártyát tenni.

szerk: írhatnák egy slotos tálcát is a rekesz helyett.

[ Szerkesztve ]

(#1291) BusinessGuy válasza icecave (#1289) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Én változatlanul kérem valaki legyen oly jó aki már megkapta az Ultrát, tudna esetleg dobni egy 15-20 loopos wild life stress tesztet diagrammal hogy lássuk mekkora throtling van? Totál összevissza infók vannak róla neten, olyan teszt is napvilágot látott ahol 15-20 loop alatt a note 20 ultra alá esik a teljesítmény...

(#1292) SzaboDeGergo válasza icecave (#1289) üzenetére


SzaboDeGergo
csendes tag

Elméletileg meddig tart at embargo?

(#1293) csoe


csoe
tag

SES-ben vásárolt S21 256GB ma reggel már átvehető volt.
SmartSwitch átállás nagyon egyszerűen és gyorsan ment, viszont a készülék elég forró lett a process végére :/

További tapasztalatok S10+ után:
- kijelző felbontás változása nem zavaró
- ahogy a műanyag hátlap sem (legalább nem csúszik ki a kezemből)
- FP lock fényévekkel gyorsabb

(#1294) Tin válasza csoe (#1293) üzenetére


Tin
veterán

Az ujjlenyomat feloldast inkabb gyorsnak, pontosnak, vagy nagyobb feluletunek erezted? Azert kerdezem csak, mert nekem a Note 20-ban meg elvileg a regi van, de en ezt sem erzem lassunak vagy pontatlannak (Note 10-et nem ismerem). Egyedul az a nehez benne neha, hogy eltalald a megfelelo helyet, de ez gondolom minden kijelzos olvasora igaz. Jo, nem olyan gyors, mint a kapacitiv hatlapiak, de alvo telefonnal is <1mp alatt bent vagyok, ha viszont elotte fel van ebresztve, akkor csak egy erintes, es felold.

(#1295) Bayzee5 válasza BusinessGuy (#1291) üzenetére


Bayzee5
tag

Komoly elvárásaid vannak :)
Nem hinném, hogy épp kézhezkapott telefon esetében bárkinek első dolga lenne stressz benchmark futtatása :) Nem is lenne releváns, mert gyaníthatóan a telefon az első napban - napokban szinkronizál, adatot indexel meg ki tudja milyen háttér folyamatokat tol, hogy utána tulaja boldogan használhassa.

(#1296) csoe válasza Tin (#1294) üzenetére


csoe
tag

Állítólag nagyobb is, ami viszont biztos, hogy feljebb került, nekem kényelmesebb, eddig nem tévedett és tényleg érezhetően rövidebb a válaszideje. (a korábbi Sonykhoz képest mondjuk az S10+ is ég-föld különbség volt)

(#1297) kengyel


kengyel
nagyúr

Pár gyors tesztkép, a fototrenden megtalálható.
Gyors képek, nem volt időm.

kengyel

(#1298) Thom! válasza kengyel (#1297) üzenetére


Thom!
veterán

Nem rosszak de semmi extra.
Sarkokban van egy kis lágyulás.
Pixel 4-em legalább ilyet lő hanem jobbat.
Vonalélesség nem rossz de nem is kiemelkedő. HDR viszont jól végzi a munkát.

(#1299) kengyel válasza Thom! (#1298) üzenetére


kengyel
nagyúr

Még meg sem néztem, sietnem kellett. Majd csinálok nyugodtan is, csak az a hétvége.

kengyel

(#1300) Thom! válasza kengyel (#1299) üzenetére


Thom!
veterán

Várjuk... :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.