Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) Sirandrish válasza VIBO (#900) üzenetére


Sirandrish
legenda

Gyere beee adunk érte vagy 180at..gyerecsaaaak.
oooh, hát nem mondtad hogy poros a kijelző..legyen 40 :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#902) janeszgol


janeszgol
félisten

Telenor összefoglalós ár táblázat. [link]
Senki tárcájában nem akarok túrkálni, de ezek az árak egyáltalán nem tűnnek vészesnek.
Bár a Telenor extra havi költséget számol fel, ha telefont is veszel, de talán még azzal sem vészes. Az XS-nél egy havi 500ft, az S-nél havi egy ezres. A többit nem tudom fejből.

[ Szerkesztve ]

(#903) maximilian4 válasza GaS- (#527) üzenetére


maximilian4
addikt

Meg ha belegondolunk undorítóan semmit nem ér a magyar forint. Amíg tavaly ilyenkor 330 körül volt, addig most 360 körül van. Az 1000 euro esetében már 30 ezer forint különbség. Magyarország évről évre jobban teljesít! Hajrá. :D

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#904) maximilian4 válasza leslien (#897) üzenetére


maximilian4
addikt

Akkor reméljük poroltót is kapunk hozzá 😂

Maxi

(#905) ImpersonatoR

Ezust szinu s21 ultra van valahol kiteve ? Mondjuk budaorson. Mert csak a feketevel talalkoztam. Illetve a telenoros kartyas verzional van valami megkotes/buktato ?

(#906) GreenGoblin válasza maximilian4 (#903) üzenetére


GreenGoblin
tag

Én már rég nem is veszek itthon kütyüket. Inkább kivárom az akciókat németben vagy angliában azt megvetetem kinti rokonokkal-ismerősökkel a dolgokat.

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#907) Tin válasza Sirandrish (#898) üzenetére


Tin
veterán

A nemetek jobban biznak az emberekben, ugy latszik. Nem tudom, hogy ez az arlista mire vonatkozik, de gyanitom, hogy a hibatlan keszulekre.

#899janeszgol: tenyleg ennyi az annyi, a Samsungnak nagyon jo a trade-in rendszere, amcsiban is eleg sokat adnak a telefonokert.

Fel tudtok menni a samsung.de oldalra, ott az S21 Ultra-ra "Jetzt vorbestellen", es a Trade-in-nel a "Ja" opciot kivalasztani. Utana meg lehet adni a gyartot, majd a tipust, es kilistazza az osszesnek az arat. Asszem S7-ig visszamenoleg fizetnek mindenre valamennyit. A poen, hogy az S20U 512GB-os valtozatot 650€-ert szamitjak be.

(#908) VIBO válasza ImpersonatoR (#905) üzenetére


VIBO
őstag

Westend Ses

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#909) Dare2Live válasza janeszgol (#891) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

"S20-ről S21-re érdemes lehet váltani"

Érdemes lehet cserélgetni mindig ha a pénz nem számít vagy igen de van rá és mindig kell a latest/greatest.

DE szerintem jópár éve már eljutottunk oda, hogy nincs értelme az évenkénti cserének. Feleségem egy !5éves! modellel egy S7el tolja. Napi szintü 2+h netmegosztás, 3h meeting, vállalati levelezés... és persze sok foto/video gyerekről... Annyi van, hogy munkahelyén rá kell dugnia töltőre különben du elköszön. Na bumm rádugja.
Amikor rákérdezek, hogy cserélné e szinte a kérdést se érti, hogy minek. Amikor megtudja mennyi lenne egy új csúcs kiveri az ideg, hogy de abból gyerekekkel nyáron 2hétig nyaralunk. Vagy 1 hét tenerife. Ráadásul nem akar 70mmnél szélesebb telefont. Még a sima S21 is vastag. xperia 5 iit néztem ki neki de ahogy látom akkor lesz cserélve ha az S7 megadja magát. Olcsó modellt meg nem akar mert a mobilja rendszeresen találkozik a vizz/nyállal/bukással.... így ami nem vízálló kizárva.

Én nagy galaxy vonalas voltam. De az utobbi időkben jórészt köszönhetően az exynosnak áttértem xioamira. Az S21 ultra jelenleg kb a kamerarendszer miatt érdekel. De az exynos fiaskó, elöző évi kamera fiaskó, aku/sot fiaskó az hogy nincs double sim, nincs microsd erősen csökkenti a kedvet arra, hogy kiadjak érte 500Kt. És lássuk be a 855el szerelt xioamim is mindenre elég az egy kamerarendszer ami kehés benne. Erre kiadni 500Kt azért erősen luxus/értelmetlen akárhogy is akarom meg kognitiv diszonanciálni magamnak, hogy de megéri... :DDD

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#910) GaS- válasza Dare2Live (#909) üzenetére


GaS-
aktív tag

S21U -ban dual sim van.

(#911) dkovizoli válasza urby01 (#892) üzenetére


dkovizoli
addikt

Én telenor topikban kérdeztem van-e beszámításra lehetőség. Most nincs , ez volt a válasz.

(#912) janeszgol válasza Dare2Live (#909) üzenetére


janeszgol
félisten

Ilyen gyenge üzemideje kevés telefonnak van. Ezért írtam azt amit. Arról érdemes lehet váltani. (És akkor már 5G is van.) Beszámítják neked az S20-at. Erről beszélgettem Tinnel.

De más egyébben egyetértek veled, én is úgy látom. Érdemes 2+ esetleg 3+ évre venni a telefonokat ma már. Hiszen tök érdekes az, hogy egy (most mindkettő napi használatot feltételező esetben) egy 300 ezres kaptopot 5+ évre veszünk, de telót meg kettő évente cseréljük, mondván a hosszabbításhoz el lehet hozni, miért ne?
Lehet anélkül is hosszabbítani, aztán közben lehet már vásárolni telefont bármikor. (Igaz onnantól újra két év.)

[ Szerkesztve ]

(#913) bigdigit válasza urby01 (#892) üzenetére


bigdigit
addikt

Bemész egy ses-be és megmondják. Az enyémnek makulátlan mindene meg van így 70 az alapár. Erre jön rá max 40. plussz aminek értéke függ milyen drága telefont veszel beszamítva . Mindenről tételes táblázatuk van. Ha karcos - ha nincs töltő-......

[ Szerkesztve ]

(#914) janeszgol válasza Tin (#907) üzenetére


janeszgol
félisten

Elhiszem neked, csak csodálkoztam. Akkor kijelenthetem, hogy most érdemes cserélni bárkinek, aki cserélni szeretne? Mert most eléggé nyomatják ezt a beszámítós dolgot.
Gondolom a Samsung jobb évet akar hozni, mint tavaly, így sok mindent elkövet ennek érdekében, szóval aki kihasználja, az jól is járhat vele.

(#915) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah közben hívott a Telenor.
Január 26.-án (pont szülinapom, köszi Samu) érkezik is a fekete Ultra :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#916) VIBO válasza bigdigit (#913) üzenetére


VIBO
őstag

Mid van és milyen állapot? :DDD

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#917) Sirandrish válasza VIBO (#916) üzenetére


Sirandrish
legenda

S9+ nem?
Legalábbis arra írt.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#918) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Egyébként a Telenoros előrendelőktől kérdezem. TI tudtatok biztosítást kötni? Nekem azt mondta a kollegina hogy nem tud se most se a késsőbiekben.
Ez azért van mert előrendelés, vagy mert alapba jár 1 hónap, vagy hogy van ez?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#919) bigdigit válasza VIBO (#916) üzenetére


bigdigit
addikt

S9+ már garancia nélkül makulátlan állapotban.

(#920) VIBO válasza bigdigit (#919) üzenetére


VIBO
őstag

Thx. Ha jól értem 130at tudsz érte kapni ha a legdrágább készüléket és csomagot választod?

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#921) bigdigit válasza VIBO (#920) üzenetére


bigdigit
addikt

110-et kaphatok érte. De nem értem milyen csomagra gondolsz? Ez a SES nem szolgáltatós.

(#922) 7Heads Drago válasza bigdigit (#913) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Micsodaaaa???
Te nem kapsz töltő az új telohoz a régiét meg ad le??? Nevetségesek :C :C :C

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#923) Micsurin válasza 7Heads Drago (#922) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Beveszik töltő nélkül is, gondolom 4-5k-val kevesebbért. Ezen mi annyira nevetséges? A töltő mentes újon kívül.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#924) Sirandrish válasza Micsurin (#923) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát lóf*szt! Adjanak érte 20K-val töbet töltő nélkül, mert hát környezettudatos vagy :DDD ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#925) dkovizoli válasza Sirandrish (#918) üzenetére


dkovizoli
addikt

Neten nekem simán engedte. Egyébként nem jár alapból, csak az első hónap ingyenes.

[ Szerkesztve ]

(#926) Sirandrish válasza dkovizoli (#925) üzenetére


Sirandrish
legenda

Igen, ott láttam hogy ki lehet választani..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#927) Thom!


Thom!
veterán

[link] Note20 Ultra vs. S21 Ultra 4K kamera test

(#928) akooos válasza 7Heads Drago (#922) üzenetére


akooos
veterán

Ezen már túl vagyunk, igen, gáz, hogy kimaradt itt is, de akinek nincs otthon másik, az nyilván tudja, hogy venni kell hozzá :)

Most kcsg módon mondhatnám, hogy inkább töltőt veszek hozzá, de legyen rajta GMS, de inkább nem teszem :))

(#929) Ricardo válasza bigdigit (#913) üzenetére


Ricardo
félisten

"ha nincs töltő-..."

Bámulatos. Nem adnak töltőt az új telefonhoz, mert környezettudatosak vagyunk. tartsd meg a régit, azzal kíméled a környezetet. Természetesen ebben az esetben kevesebbért vesszük áta régi telefonod.

akooos: Az a gáz hogy a régi árából levonják. Igazán gavallérok.

[ Szerkesztve ]

(#930) akooos válasza Ricardo (#929) üzenetére


akooos
veterán

Persze, értem én. Egy pillanatig sem mondom, hogy ez jó döntés volt részükről.

Azt viszont igen, hogy erre fel tud készülni bárki. Nekem például van vagy 4-5 C kábelem (irodában, itthon, kocsiban) plusz vezeték nélküli töltőm is :) Úgyhogy nekem aztán nem lenne érvágás. Ha vennék most ilyen telefont, akkor a jelenlegit tartozékokkal együtt adnám el / ajándékoznám oda valakinek, úgyhogy ugyanott lennék.

Persze, ez én vagyok és tényleg megértem azt, akinek elfogadhatatlan a töltő hiánya a "környezetvédelem" nevében :)

(#931) Kamikaze75


Kamikaze75
tag

Kíváncsi vagyok hogy mikor jön a perek hada szifont is beleértve hogy a rendeltetésszerűen használni nem lehet mert nincs mellékelve töltő...
Ja hogy az otthoni nem úgy tölt mintha vettél volna egy hozzá valót ....?
Szarszung gyári töltőd van,jah az 5 éves....?
Kipurcant tőle a csilli villi S21?
Sebaj arra nincs gari.... :DDD
Olvasd el az apróbetűs részt paraszt.......na szóval ez gáz.....

(#932) Ricardo válasza akooos (#930) üzenetére


Ricardo
félisten

Nálam ez a fillérszexualizálás ami kiveri a biztositékot.

(#933) GreenGoblin


GreenGoblin
tag

Felnéztem a Samsung német ill. angol oldalára ott azt írják nem kell töltőt visszaküldeni. Nincs is opció arra hogy töltővel vagy nélküle menne vissza.

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#934) Szakiii


Szakiii
addikt

Megéri egyáltalán régit leadni? Nem egyszerűbb eladni és többet kivenni belőle? Vagy ilyen jól fizetnek érte?

(#935) GaS-


GaS-
aktív tag

Emagon 3.285 Ft a 25W -os gyári Samsung töltő.

Ha ennyivel drágább lenne a teló és járna hozzá, akkor nem lenne ilyen hiszti vajon? :F

(#936) Tin válasza Thom! (#927) üzenetére


Tin
veterán

Megnéztem, tök jó lett az S21U. Mondjuk pont a 4K videózás stabilizálása, meg a sötét-világos részek élesítése még eléggé kiforratlan, de ezeket majd javítják szoftveresen. Az UWA objektív autófókusza tök jó makrózáshoz. a 3+10x és az 5x tele lencsék közül az S21U-é talán jobb, mert pont a 3-4x-os zoom már eléggé szoftveres az N20U-n, az S21U-n gyakorilatilag 30x-os zoomolási maximum 3x-osan kell szoftveresen nagyítani, amitől végig jobb minőségűek a képek.
A fő szenzornál nem láttam akkora minőségi ugrást. Talán éjszakai módban élesebb. Meg ami még lejött a videóból, hogy az N20U kamera szoftvere már teljesen optimalizált, és minden körülmények között kihozza, amit a hardver tud, de az S21U-nál még bizonyos helyzetekben nagyon vacak kép/videó készül. De ezt nyilván javítják.

(#937) GreenGoblin válasza Szakiii (#934) üzenetére


GreenGoblin
tag

Privátban többért lehet eladni

[ Szerkesztve ]

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#938) Szakiii válasza Tin (#936) üzenetére


Szakiii
addikt

S21 ultra szerintem is baba lett. De még mindig maradok note 8on :D még mindig nincs nekem ilyen kell érzetem.

(#939) Tin válasza GaS- (#935) üzenetére


Tin
veterán

Az nem biztos, hogy eredeti. De valamiért az rémlik, mintha olvastam volna, hogy a Samsung csökkenti a töltők árát.

Én a TA-800-at kábellel 22€-ért találtam hivatalos helyen. És ez a gyári!

(#940) Tin válasza Szakiii (#938) üzenetére


Tin
veterán

Szerintem is tök jó lett. De N20U-ról eszembe nincs váltani :D Nekem az esetek nagy részében nulla előnyt adna a kamera. Az SD kártya hiánya sokkal nagyobb hátrány. Na majd az N21U!

(#941) GaS- válasza Tin (#939) üzenetére


GaS-
aktív tag

(#942) mSchumi87


mSchumi87
senior tag

Tudjátok mire leszek kiváncsi? nem e fogom kisujjal eltakarni a beszéd mikrofont telefonálas kozbe, mivel tobnyire kisujjal támasztom meg a telot es ahogy néztem pont oda jon ki most S10+-hoz képest aminek a hangszoro oldalán volt.

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#943) Kanczy válasza GaS- (#935) üzenetére


Kanczy
veterán

Szerintem itt a legtöbbünknek nem az a baja, hogy jaj, még 3.000 Ft lesz a termék, hanem hogy kispórolják a 300.000 Ft-os készülék mellől.

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#944) Tin válasza GaS- (#941) üzenetére


Tin
veterán

Tűnik, vannak ennyiért, csak kérdés, mi az eredetük. És mivel eddig ilyen 10e körül mentek, igen, hamisítják ezeket is.

Ez is "elvileg" eredeti, csak a kommentek kételkednek. Azt sem az emag árulja, hanem valami kis bolt.

(#945) Micsurin válasza GreenGoblin (#937) üzenetére


Micsurin
nagyúr

S9+-ot 110 ért számítottak be itteni tagnak, kivan zárva, hogy többet kapsz érte privátban. S10-et kaptál nyáron 150-155-ért szolgáltatótól.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#946) Sirandrish válasza Micsurin (#945) üzenetére


Sirandrish
legenda

70et kap, meg attól függően valamennyit hogy mibe invesztál...
Ha jól értettem..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#947) GaS- válasza Kanczy (#943) üzenetére


GaS-
aktív tag

Úgy látszik nem ment át.. Ha annyival drágább lenne a telefon, mint amennyibe kerül a töltő (és járna mellé a töltő), akkor nem lenne ilyen hiszti? :F

[ Szerkesztve ]

(#948) Micsurin válasza Sirandrish (#946) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Irreleváns használt S9+ nem megy el tényleg csak max 70-be. 80-100 közt a 10-esek mennek 100-110 körül meg már ott vannak a 10+-ok.

edit.: végig nézve a HA-n tényleg valid árat adtak. 70-75 a törés mentes S9+-ok szórása.

Jó ajánlat a beszámított ár.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#949) Ricardo válasza GaS- (#947) üzenetére


Ricardo
félisten

"Ha annyival drágább lenne a telefon, mint amennyibe kerül a töltő"

Mert a mostani árba nem férne bele :DDD Ne viccelj.

(#950) Pythoncobra


Pythoncobra
tag

Nem tudom, kinek számít, kinek nem.
Úgy két simes a telo, hogy a második sim értelemszerűen E sim.
Nekem spec nem volt egyértelmű, bár abból lehetett erre következtetni, hogy nem bővíthető a memo.
Telekomnál előrendelés nélkül feb elejétől kapható.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.