Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) doooo válasza Sirandrish (#285) üzenetére


doooo
veterán

Fele már rég Almán van, másik fele sosem menne arra se, csak irkál valamit unalmában.

(#302) BloodRay


BloodRay
veterán

Na ezekre tényleg felesleges lett volna tovább várni. :))
S21 és S21+ konkrétan pofátlan vicc... Pentile-os "full hd" a csúcskategóriában ilyen árakon?? Nem beszélve arról, hogy még mindig minden baromságot átvesznek az Apple-től...
Attól kéne hanyattesni ezeknél a modelleknél hogy új chipset került beléjük egy rusnya dizájnnal(szubjektív persze...) ?? Persze továbbra se Snapdragon felénk, mert a hülyéknek jó lesz ez is, hisz veszik...

Az ultra még aránylag érdekes legalább a kamerát tekintve, de ennyi...

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#303) Sirandrish válasza doooo (#301) üzenetére


Sirandrish
legenda

Még sose tudott megingatni az alma hogy esetleg rá kéne váltanom Samuról..
Lehet bennem van a hiba :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#304) <Lacy85> válasza doooo (#300) üzenetére


<Lacy85>
addikt

GSMArena szerint lehet, a gyakorlat meg azt mutatja páromnál, hogy a Note bírt ~5 óra kijelzőidőt, a Huawei meg ~8-at. Azonos használat mellett.

(#305) doooo válasza callmeakos (#286) üzenetére


doooo
veterán

Jobb SoC, jobb kamerák (előrelépés az előző generációhoz képest vagy sem, FE-nél jobbak, főleg mivel a képfeldolgozás is fejlődik az SoC képességinek hála), jobb kijelző, hosszabb szoftveres támogatás, + esetében üveg hátlap (mivel itt úgy tűnik mindenkinek ez az egyik legfontosabb dolog, ez határozottan pozitívum kell, hogy legyen). Persze az ár az, ami legtöbbször dönt. Ebben nyilván jobb az FE. De ennyi. Ha valakinek ez utóbbi nem szempont...

(#306) bayarena válasza Sirandrish (#303) üzenetére


bayarena
aktív tag

Senkiben nincs hiba, van aki a pirosat szereti, van aki a keket, attol meg nem jobb egyik a masiknal...ezek csak telefonok, amelyik tetszik azt kell venni. Van akinek az ios jon be, van akinek a droid.

Talan annyi, hogy iphone akkor tud jo lenni, ha rendszerben gondolkozol, van macbookod vagy mac-ed stb...az okoszisztema szerintem picit elorebb van...de azert az is olyan, hogy van, akinek masok az igenyei.

[ Szerkesztve ]

(#307) Sirandrish válasza bayarena (#306) üzenetére


Sirandrish
legenda

:R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#308) doooo válasza DS39 (#298) üzenetére


doooo
veterán

Akkor onnan idézve: "és mivel az iOS tovább támogatott, és biztonságosabb rendszer"

3+2 év a Samsung jelenlegi szoftvertámogatása, Androidon ez élvonalas, a rendszer pedig legalább annyira biztonságos, mint az iPhone... hisz tudod... Knox.

(#309) #08176384


#08176384
törölt tag

Tavaly gondolkodtam, hogy iPhone 12 pro vagy ez a széria legyen. Nem kérdés, hogy ez nem egy prémium termék lett, csak árban. Ez a kamera design ocsmány és ezek a bazári színek.... Mint írjatok, részben műanyag is. Samsung be akarja hozni extra profitottal a Covid visszaesést? Ez a 108 megapixeles kamera kiderült már tavaly, hogy nem egy jó irány, utána a note20ba raktak egy jobb kamerát. Ebbe miért került vissza a tavalyi 108as, amire tömegesen jöttek a közeli fókusz problémák. Tele volt vele minden fórum és emlékszem vagy 3 frissítés is volt miatta, de az is csak részben segített rajta. A kijelző meg kicsit kisebb felbontással is biztosan klassz lesz, nem lehet gondolom látni majd a különbséget ekkora méretben, de legalább keveset fogyaszt. A microsd hiánya több mint kiszúrás, mivel tudtommal nincs olyan fejlett iCloud jellegű rendszere mint az Apple-nek, hogy veszek havi valamennyi sarcert 50, 200 giga vagy éppen 2000et.

[ Szerkesztve ]

(#310) bayarena válasza doooo (#308) üzenetére


bayarena
aktív tag

Ezt meg tudom erositeni, kozel 4 eves az S8am, es folyamatosan jonnek ra a frissitesek. Most az, hogy a legujabb 10es androidra nem lehet frissiteni az lenyegtelen, semmiben nem jobb, ugyan az lenyegeben. Viszont minden fontos biztonsagi es egyeb frissitesek megvannak, es a rendszer sem lassult be annyira, persze azert erzodik, hogy 4 eves lesz.
Tokban termeszetesen sose volt, hiszen egy jol kinezo telefont minek raknank tokba.
Alap esetben meg vagyok elegedve a Samsunggal, de sajna tenyleg nem latom ertelmet ujra Samsungot venni, nem tetszik az irany.

(#311) beastars válasza Sirandrish (#264) üzenetére


beastars
tag

Dehogy nem olcsóbb. 352 ezért már kapni

(#312) FіkuszKukіsz válasza bayarena (#306) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Ezt az ökoszisztéma dolgot felejtsétek már el... Windowson is rengeteg dolog elérhető már androidos telefonnal.

[ Szerkesztve ]

Romanes eunt domus

(#313) GreenGoblin válasza doooo (#308) üzenetére


GreenGoblin
tag

Lehet hogy végre tovább támogatottak a Samuk de mit ér ha hónapokat kell várni egy verzió váltásra. :DDD
Android és a biztonság... :C
Ott már megbukik mikor belépsz a Google fiókodba.
Viszont lehet biztonságos fw-ket is feltelepíteni amivel odaver a IOS-nek biztonság tekintetében na ezt aláírom.

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#314) Tin válasza #08176384 (#309) üzenetére


Tin
veterán

Csak egy megjegyzes: ugyanaz a 108MP-es kamera van a Note 20 Ultraban, mint az S20 Ultraban volt, es ennek a tovabbfejlesztett verzioja kerult az S21 Ultraba.

A legtobb telefonban hasznalt 12MP-es erzekelo dual pixel autofokuszos, ami azt jelenti, hogy a szoftver onmagaban a kepszenzor segitsegevel kepes fokuszalni relative gyorsan es megbizhatoan, egyeduli hatranya, hogy sotetben nem igazan brillirozik. A 108MP-es ISOCELL erzekelo viszont nem DPAF-s, ezert vagy az ezereves fazisos (lassu) fokuszalast hasznalja, vagy egy kiegeszito fokuszrendszert, mint pl. a lezeres. A Note 20 Ultra utobbit kapta, ezert hibatlan es gyors a fokusza, es a lezeres AF sotetben is jol mukodik. Az S21 Ultra is ezt kapta.

Egyebkent egyaltalan nem rossz a Samsung 108MP-es ISOCELL szenzora, sot. 3x3-as keppont-osszevonassal dolgozik, igy all elo a 12MP-es kep, es amugy meg az i12PM-nel is nagyobb szenzor. Es bar sokan mondjak, hogy minek a 108MP, de nagyon jol tudja szoftveres nagyitasra hasznalni, hiszen van eleg keppont, es jo fenyviszonyok kozott siman hasznalhato a 108MP felbontas is. Persze bele lehet menni, hogy az minek, de ha ott a tema, es csak egy gombnyomas, hogy elrakd utomunkara, akkor siman hasznalhato.

Az SD meg tenyleg kiszuras. Nem a cloud tarhely miatt, azt mindegyik gyarto kinal, hanem azok miatt, akik offline akarjak tarolni a dolgaikat a telefonon. En pl. sose toltenek fel magankepeket a felhobe.

(#315) Kasya válasza #08176384 (#309) üzenetére


Kasya
nagyúr

Onedrive.

(#316) beyruth82


beyruth82
veterán

Én nem tudok napirendre térni a töltő elhagyásán.Elöszőr is miért használná barki is az előző töltőjét majd az új telefonhoz ha jellemzően az előző generációs telefonokat általában kisebb gyorsasággal lehet tölteni?Ki az a m@rha aki a lassabb töltőt használja inkább?Tegyük fel, hogy az előzőt 20W-vel az S21 ultrát pedig 40W-vel lehet(egyébként nem írják sehol hogy mennyivel lehet csak az S21 és S21+-nál)Miért használnák 20W-s töltőt akkor?Hogy 2,5 óráig töltse az 5000 mah-os aksit?Másodszor pedig ha megveszem az s21 ultrát akkor azért a tavalyi vagy tavalyelőtti telefont általában eladom mert így visszajön az árból valamennyi és egy S20 ultrát még mindig el lehet adni jó áron.Nyilván akkor töltővel adom el, tehát nem marad meg a tavalyi töltő.
Konklúzió:
Megveszem a S21 ultrát 499 ezer forontért és vehetek hozzá egy 45W-s samsung gyorstöltőt is 15 ezer forintért.
Forduljanak fel! :W

[ Szerkesztve ]

(#317) doooo válasza #08176384 (#309) üzenetére


doooo
veterán

Te meg miről beszélsz? Milyen rossz irány ez a 108 megapixeles kamera? Milyen Note-ba került más? Lézert tettek bele, így oldották meg a lassú fókuszt, és pont ilyet kapott a Note20 Ultra is pár hónapja. Ez pedig mostanra amúgy is a kamera (vagy inkább szenzor) második generációja, tehát még jobb.

Na meg, nem "prémium" termék? Feltűnt, hogy 3 különböző modell van itt? Ha a műanyagos legkisebbet ki is zárjuk, még mindig marad 2 igazán "prémium" termék.

(#318) bayarena válasza FіkuszKukіsz (#312) üzenetére


bayarena
aktív tag

Paromnak apple okoszisztema van, nekem windowsos, hidd el, latom es tapasztalom a kulonbseget. Jobb az apple ebben. akinek nincs tapasztalata mindket oldalrol, az inkabb probalja ki mielott velenyt formal.

(#319) Linkin1994 válasza beyruth82 (#316) üzenetére


Linkin1994
senior tag

az Ultra is csak 25w-os töltést tud

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#320) istnag


istnag
addikt

Nagyon jókor jelentették be az új telefonokat, így, hogy a Xiaomi épp most arra a sorsa jutott, mint a Huawei, szerintem sokkal többen fogják ezt választani. Vajon tudták előre?
Amúgy szó nélkül elfogadnám bármelyiket.

(#321) Sirandrish válasza GreenGoblin (#313) üzenetére


Sirandrish
legenda

Megkérdezhetem hogy milyen károd származik ebből a nem biztonságos droidból?
Idestova 10 éve használok droidot, de még semmiféle hátrányom nem származott belőle...

A másik kérdés hogy az Iphone-ra hittéritők baráti köre miért egy S21es hír alatt éli ki magát? :D
Mondjuk ha végre mondana valaki valamit, és nem csak a nagy szavakkal dobálóznátok a levegőbe, még lemondanám az előrendelésemet, és rohannék Iphone-t venni, de egyelőre csak a vagdalkozás megy!

Félreértés ne essék. Én szeretem a háttérből figyelni az ésszerü vitákat, és szeretem én is megvitatni az esetleges különbségeket, de szerintem ott tartunk hogy van 2 gyártó, akik aranyáron árulják ugyanazt, csak más színbe, és azon megy a vita hogy melyik cég a kevésbé köcsög :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#322) FіkuszKukіsz válasza bayarena (#318) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

nekem mind a kettő van. Nem látom miben lenne jobb az Apple.Lehet én nem használok olyan dolgokat ami másnak fontos.

Romanes eunt domus

(#323) bayarena válasza Sirandrish (#321) üzenetére


bayarena
aktív tag

Szerintem ha mar megrendelted, akkor ne mondd le. Ez csak egy telefon...lenyegeben kis kulonbsegek vannak...mindenki eldontheti, hogy neki melyik a jobb.

(#324) Kasya válasza beyruth82 (#316) üzenetére


Kasya
nagyúr

Majd megugranak a 10 dolcsis töltő eladások alin. :)

Microsoft terén semmi sem hangzott el? Nem haladtak előrébb a közös integrációkban?

[ Szerkesztve ]

(#325) beyruth82 válasza Linkin1994 (#319) üzenetére


beyruth82
veterán

Ok ebben az esetben csak 7-8 ezret kell az 500 ezren felül meg pluszba fizetni ha használni akarom a telefont.....
De ezt általánosságba is írtam mert más gyártók is hivatkoznak erre, olyanok is akik az előző telóikhoz még jóval lassabb töltőt és töltési technológiát használtak.Ez egyszerűen hazugság!Pofátlan, aljas hazugság!Ahogy a környezetvédelem duma is.Ha egy töltőt egyetlen dollárral számolsz(több az szerintem de számolj csak annyival) az 50 millió eladott telefon után már 50 millió dollár amit megspóroltak.100 millió telefon után 100 millió dollár, stb,stb, stb.Ennyit a környezetvédelemről.
Vérlázítónak tartom ezt az egészet.

[ Szerkesztve ]

(#326) bayarena válasza FіkuszKukіsz (#322) üzenetére


bayarena
aktív tag

Igen, ezt mondom, hogy mindenkinek mas a fontos. Nekem az apple fele jobban bejon, de masnak meg a masik tetszik jobban. Szerintem telefonok kozt nincs nagy kulonbseg. Par evig jo lesz akarmelyik, aztan majd johet a kovetkezo...

(#327) icecave válasza Tin (#283) üzenetére


icecave
nagyúr

Oké, én megértem ,a fő bajom az volt mindig is, hogy IDLE-ben jelentősen fogyaszt, főleg, ha még olyan helyen is van az ember,ahol nem max a térerő (ha mondjuk 4G-re van állítva, és csak 1-2 pálcika, 3G meg fullos, akkor is inkább a 4G-t keresgéli folyamatosan, akkor is,ha a 3G is simán elég volna). Viszont lehet az új exynos más lesz, erre vagyok leginkább kíváncsi.

(#328) Sirandrish válasza bayarena (#323) üzenetére


Sirandrish
legenda

Már csak a hívást várom hogy megerősítsem...
Mikor hívnak már? mikooor? :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#329) doooo válasza GreenGoblin (#313) üzenetére


doooo
veterán

Miért ne kellene hónapokat várni? Alig több, mint 2 hónapot egész pontosan az aktuális csúcskészülékek esetén. Jobb lenne ha bugosan adnák ki, ennél is jobban elsietve? Tudod, hogy hány modellt kell frissíteniük? Na meg persze ez nem a saját rendszerük, nem egyformák a lehetőségeik az Apple-höz viszonyítva (Google-ön kívül egyik Androidos gyártónak sem). Biztonság témában meg nézelődj kicsit, nem 2011-et írunk.

(#330) andor80


andor80
senior tag

Az árak szánalmasak a fejlődés kb 3 éve megállt(Talán a periszkopos kamera volt az uccsó)
A szifon töltö kivételére tett megjegyzéseik szintén szánni valóak voltak most meg ugye ők se csomagolnak hozzá.

Á lassan 2 éves a P30prom de nincs mire váltani marad még egy évet.

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#331) GreenGoblin válasza Sirandrish (#321) üzenetére


GreenGoblin
tag

Nem értem a kár és a privacy szó hogy férnek össze nálad. Ezt gondold végig szerintem. Ha ezzel nem vagy tisztában akkor kár neked ecsetelnem és magyaráznom a dolgot.

Nem vagyok hittérítő, sem Apple fan. Nekem aztán hótmindegy ki mit használ. Nem szavakkal dobálóztam hanem érveket írtam le, tényeket. Amik igazak is. Hol itt a baj?

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#332) andor80 válasza GreenGoblin (#313) üzenetére


andor80
senior tag

Jaja emlékszünk amikor icloudról szembejöttek a nunis kukis feltőrt képek.... Biztonság mi? ;]

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#333) GreenGoblin válasza doooo (#329) üzenetére


GreenGoblin
tag

Öö a hivatalos android verzió frissítés előtt már megindul a bétázás. A lehetőség ott van, hogy kiadják időben. Sosem tudják. Szóval bőven van ideje minden gyártónak végig gondolnia és bugmentesen kiadnia.
A másik mi az istennek van ennyi telefonjuk? Ki mondta, hogy fossák a telefonokat? Ha fele annyit dobnának ki az nagyobb hatással lenne a környezetre mint a töltő elhagyás.

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#334) Sirandrish válasza GreenGoblin (#331) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor kérdezem máshogy. Miben nyilvánúl meg az hogy a droid nem biztonságos? Komolyan érdekelne, mert mint mondottam 10+ éve használom, és még nem bírtam rájönni..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#335) Sirandrish válasza andor80 (#332) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az direkt volt :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#336) atike


atike
nagyúr

....de most komolyan, meddig gurul még el a gyógyszer az árak kapcsán....? :O

(#337) Sirandrish válasza atike (#336) üzenetére


Sirandrish
legenda

Addig tuti megy amikor majd azon kell filózni hogy S Merci, Nyaraló, vagy új teló :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#338) roli543 válasza istnag (#320) üzenetére


roli543
őstag

Ne haragudj de te miről beszélsz? Hova jutott a Xiaomi? :DD

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#339) Linkin1994 válasza roli543 (#338) üzenetére


Linkin1994
senior tag

[link]

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#340) LoGeN90


LoGeN90
aktív tag

Bocs sracok, elvesztem. Most akkor csak a sima 21 lesz plasztik? A masik 2 uveg?

(#341) Bayzee5 válasza GreenGoblin (#313) üzenetére


Bayzee5
tag

Hiszen azért tudod két kattintással tetszőleges fiatal amcsi színésznő fürdőben készült meztelen képeit megtekinteni, mert az iOS olyan húde biztonságos...
És ezt ajánlom minden biztonság mániás figyelmébe: [link]
TL,DR: több az exploit IOS-en és kb. már S9-es óta androidot nehezebb törni.
Bár tudom, hogy alig valaki fogja elolvasni, de ne legyenek illúziók, aki akar, az iPhone-ból bármit ki tud szedni
Apple már egy ideje nem számít biztonságosnak, szóval tessék elfelejteni mint érvet.

(#342) doooo válasza istnag (#320) üzenetére


doooo
veterán

"Vajon tudták előre?"

Csak pár órája, hogy lehozták a hírt, és máris megy a konteó? Gondolod bárki előre (tehát mondjuk minimum fél évre, hisz egy modellszéria nem két nap alatt kerül a tervezőasztalról a bemutatóra, meg a polcokra) ki tudja számítani a végnapjait járó kormány váratlan döntéseit?

Nem számítottam erre, de garantálom neked, hogy ők sem tudták előre, maximum olyan szinten, mint akárki más: ez is függ a kínai államtól, számtalan szállal kötődik oda (bár olyan szinten biztosan nem, mint a Huawei, legalábbis mostanáig), ilyen alapon lehetett vizionálni ilyesmiket. Számos dologban dolgoznak egyébként együtt a Samsunggal, és messze vannak még piaci részesedésben tőlük; nem áll érdekükben, hogy eltűnjenek, mint a Huawei.

(#343) Sirandrish válasza LoGeN90 (#340) üzenetére


Sirandrish
legenda

Csak az Ultra lesz üveg, a másik 2 plasztik.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#344) callmeakos válasza doooo (#305) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Az SoC-t aláírom. Bár még mindig nem tudjuk mire képes az Exynos 2100 és mennyivel tud többet mint a S865. A kamerák nem minden esetben jobbak. 3 modulból 2 ugyanaz, egyedül a telefotó más (8mp f2.4 76 mm helyett 64mp f2.0 28mm) és itt most maradjunk csak a sima S21-nél, mert igazándiból az van pariban az S20FE-vel. Illetve az S21 tud 8K felbontásban videót rögzíteni, amihez sok sikert hívánok egy 128GB-s nem bővíthető tárhellyel rendelkező modell esetén. Ráadásul az akkukapaciát is gyengébb (4000 mAh a 4500 helyett). És mindezt nagyjából 200 euróval drágábbért.

Szerintem ez elég erősen no-no. :N

All→M8

(#345) GreenGoblin válasza andor80 (#332) üzenetére


GreenGoblin
tag

Már vártam valaki felhozza azt a hibát ami egy User error volt.
Grat!
:C

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#346) Sirandrish válasza Bayzee5 (#341) üzenetére


Sirandrish
legenda

Némá...érv és bizonyíték is van a mondandó mögött..
Még ilyet :Y

:R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#347) GreenGoblin válasza Bayzee5 (#341) üzenetére


GreenGoblin
tag

Mondtam én valaha is hogy az Apple biztonságosabb?
Az biztos hogy out of the box egy iPhone biztonságosabb mint egy Android, de mivel Android Open Source így olyan szinten biztonságossá lehet tenni (aki ért hozzá) hogy a Knox elbújhat mögötte.

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#348) istnag válasza doooo (#342) üzenetére


istnag
addikt

Nyilván igazad lehet, csak fura ez az egybeesés. :R

(#349) doooo válasza GreenGoblin (#333) üzenetére


doooo
veterán

Azért van "bétázás", hogy ne siessék el. Mi nem világos ezen? Így is beleszaladnak nagyobb hibákba a különböző gyártók (lásd Xiaomi A3 frissítése). Ki mondja meg mi számít "időben"-nek? Mihez képest?
A másik meg: azért van ennyi telefonjuk, mert a létező összes szegmensben jelen vannak, 100 dollárostól 2000 dollárosig mindenféle mobilt árulnak, a világ minden régiójának számára, és érdekes módon piacvezetők 9. éve. És még így is összeszedettebb a palettájuk, mint néhány más gyártónak. (Ja meg nyilván ha kevesebb modelljük lenne, akkor sem gyártanának darabszámban kevesebbet.)

(#350) Micsurin válasza Tin (#259) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Mitől prémium? Hogy a gatyád leveszik rólad a szervizben ha elejted? :D

Olyan APC műanyagok vannak, hogy beszarás. Menj be egyszer egy motoros boltba és fogdosd meg a közép belépő kategóriás polikarbonát sisakokat. Nagyon jó tapintású műanyagok lehet csinálni.

A kamera adja el? Szerinted a nagy átlag hányszor lő makró vagy széles képet? Szerinted a 2 év alatt ameddig megtartja 2 kezén megszámolja.
Felesleges, drágít és még ocsmány is tőle a hátlap.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.