Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1701) Aryon87 válasza leslien (#1697) üzenetére


Aryon87
félisten

Mé' nem szóltál :))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1702) Thom! válasza Sirandrish (#1698) üzenetére


Thom!
veterán

Jó beállítások és végleges szoftverrel lehet...
2-3 hónap

[ Szerkesztve ]

(#1703) snots válasza TODI1111 (#1689) üzenetére


snots
tag

Mondom, nem a játék az elsődleges cél, csak megjegyeztem, hogy ezért az árért már akár azok is futhatnának rajta, gond nélkül. Természetesen gondolom a többség fut.
Az elsődleges cél egy minőségi kamerával felszerelt telefon megvásárlása volt, amivel a mobiltelefon által nyújtott kereteken belül közel tökéletes képeket lehetet csinálni. Engem az iPhone Max annyira nem győzött meg ezzel kapcsolatban, bár kétségtelen, hogy videóra az tökéletes, de én inkább fényképeznék elsősorban.

Természetesen e mellé meg gondoltam legyen egy erős telefon, szuper kijelzővel, stb. Általánosságban semmi különösre nem szoktam amúgy használni a telefont. Leginkább a teljesen hétköznapi dolgokra.

(#1704) BusinessGuy válasza snots (#1703) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Messze nem a végleges a soft verzió, látható hogy a pre verzió mennyire alul teljesített, a jelenlegi verzió a snap865 fölött teljesít 888-tól elmarad, de a throtling továbbra is a game optimizing service-nek köszönhető ami az exynos esetében baromi agresszív miközben a snapdragon esetében magasabb hőfokon sem csinál még semmit...

Továbbra is várom aki játszik a telefonon Alliance Shield X-el próbálta lelőni a game optimizing service-t? Az állítólag működik.

(#1705) snots válasza BusinessGuy (#1704) üzenetére


snots
tag

Köszönöm, ez végre hasznos infó volt. Nézzétek el nekem, én nem vagyok telefon mániás, nem okoz eufórikus érzést egy telefon megvásárlása, de ezért ne kövezzetek meg. Nem vagyunk egyformák.Aláírásomba se teszem be, ha egyszer megérkezik. ;)

Közel 4 év után váltok, most is leginkább azért, mert kezdi feldobni a pacskert az, ami van. Szánalom, de ez alatt a 4 év alatt egy telefon tesztet sem néztem meg. Ez is addig fog maradni, amíg működik, nekem ez ennyi, nem több. Nem érzek semmi bizsergést.

Valójában a legnagyobb reményem tényleg a kamerával kapcsolatban van, ezért választottam ezt és nem mondjuk a sima S21-et, vagy S21 pluszt.

A tesztek alapján a kamera jól teljesít, továbbá az esetleges jővőbeni frissísésekkel ez már csak jobb lehet. Szóval szíves elnézést, ha hülyeségeket kérdezek, vagy mondok, nekem a telefon az telefon, ennyi. Netezek rajta, google maps, telefonálok, sms-t írok, meg whatsapp. 98%-ban számomra ennyi.

Valójában csak tisztában akarok lenni vele (és igen, azért, mert nem tudom), hogy mire számíthat az ember 2021-ben, ha elkölt közel 500 ezer forintot.

(#1706) kengyel válasza Thom! (#1702) üzenetére


kengyel
nagyúr

Most csináltam 3-esti képet, a fototrenden fent vannak.

kengyel

(#1707) leslien válasza snots (#1705) üzenetére


leslien
nagyúr

vegyél egy S20 FE 5G .. és marad 250k... :)

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1708) snots válasza leslien (#1707) üzenetére


snots
tag

Kétlem, hogy a kamera ugyanilyen minőséget tudna abban, mint az S21 Ultra-ban, de örülök, hogy átjött a mondanivalója annak, amit leírtam. Mindegy, halott téma, inkább hallgatok.
Kösz azért.

(#1709) Thom! válasza kengyel (#1706) üzenetére


Thom!
veterán

Nem rosszak.
Éjszakai módban vagy normál módban készültek?

(#1710) Thom! válasza Thom! (#1709) üzenetére


Thom!
veterán

Valószínűleg kézből és normál módban.
Exp. Idő alapján.

Akkor elég jóféle.

(#1711) leslien válasza snots (#1708) üzenetére


leslien
nagyúr

Kétlem, hogy a kamera ugyanilyen minőséget tudna abban, mint az S21 Ultra-ban

láttál már képeket? ha nem 30km re lévő dolgot akarsz fényképezni simán a leírtak szerint ez lesz a telód...
nekem nagyon bevált..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1712) kengyel válasza Thom! (#1709) üzenetére


kengyel
nagyúr

Normál módban vannak.

kengyel

(#1713) BusinessGuy válasza leslien (#1711) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Ő dolga de s20 széria kifejezetten gyenge lett minden téren, 21 ultra meg kifejezetten erős az eddigiek alapján. Az egyetleg gyengébb pontja hogy ez is throtlingol de még így közelebb áll az aktuális snaphoz mint az előző gen ami gyakorlatilag a 10-es széria szintjére esett a hőre, akksiban gyengus volt kamerában pedig szinte zéró előrelépés. Azért nem csaka zoom előrelépés a 21-ben...

(#1714) oAcido válasza BusinessGuy (#1704) üzenetére


oAcido
aktív tag

Már nem működik. Volt valami Knox licensz szarság és kivették belőle..

Két fizetős alkalmazás maradt: CCSWE és Package Disabler Pro. Sajnos itt is amint újradolgozza a Samsung a Knox licenszet nem fog működni. Ráadásul hiába vetted meg, amint működésre bírják veheted meg újra. Lehet hogy 1 évet működik, lehet csak 2 hetet.

Talán még ADB-vel menne, meg root szükséges verziók vannak. Ezekkel én nem kockáztatom a garit.

(#1715) leslien válasza BusinessGuy (#1713) üzenetére


leslien
nagyúr

amit ajánlottam SD865 az miért lenne gyenge?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1716) *RLaci* válasza kengyel (#1712) üzenetére


*RLaci*
addikt

Jók.

(#1717) TODI1111 válasza BusinessGuy (#1704) üzenetére


TODI1111
addikt

"Továbbra is várom aki játszik a telefonon Alliance Shield X-el próbálta lelőni a game optimizing service-t? Az állítólag működik."

Ha jól olvastam akkor android 11-en már nem működik mert a samsung elvette a knox engedélyt az alkalmazástól.

[link]

(#1718) kengyel válasza *RLaci* (#1716) üzenetére


kengyel
nagyúr

Tényleg semmitmondó képek, csak teszt jellegűek.

kengyel

(#1719) snots válasza leslien (#1711) üzenetére


snots
tag

Legelőször gondolkoztam azon is, megmondom őszintén. Nekem tényleg az a legfontosabb, hogy jó képeket csináljon, ez a fő szempont. Viszont arra a következtetésre jutottam, hogy azért mégiscsak jobb képeket csinál az Ultra és ezért hajlandó vagyok kifizetni az árkülönbséget. És igen, akkor már zoomoljon, meg kutyafüle.
Nem a készülék árán lovagolok, mindegynek nem mindegy, de nem a nyugdíj alapból veszem el rá a pénzt. Mindösszesen érdekelt, hogy körülbelül mire számíthatok, ha megérkezik, illetve érdekelt, hogy pl. az, ahogy a túlmelegedést kezeli a készülék, az vajon változhat-e pl. jövőbeli update-tel. Egész egyszerűen azért érdekelnek ezek, mert nem vagyok képben a dolgokkal, nem a telefonok körül forog az életem.Gondoltam veszek egy jót, ennyi.

Amennyire tudtam utánanéztem én is, youtube-on meg weboldalakon. Eléggé meggyőző a minősége a képeknek amit csinál, tetszik a 120Hz is. iPhone is szóba jött (amiért gondolom megintcsak dögöljek meg bizonyos emberek szemében :) ), de a fél tonna összehasonlítás alapján, amit megnéztem, ez sokkal inkább nekem való. Ugyanennyiből meg lett volna az is.

Overall teszteken kifejezetten jól szerepel a telefon, nekem ez eléggé meggyőző volt, az viszont új volt, hogy túlmelegedhet és belassulhat pl. bizonyos játékok alatt, ezért érdeklődtem. És nem, még mindig nem játékra veszem a telefont, arra van más.

(#1720) bbendre


bbendre
őstag

Már mindenki a Pixel topicból a Samsungnál van :D Remélem a Pixel 6 azért jó lesz ...

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#1721) *RLaci* válasza kengyel (#1718) üzenetére


*RLaci*
addikt

Persze, a minőségre gondoltam. ;)

(#1722) Thom! válasza bbendre (#1720) üzenetére


Thom!
veterán

A többiek kezdenek felőni, amig a főnök bukdácsol. :D

(#1723) kengyel válasza *RLaci* (#1721) üzenetére


kengyel
nagyúr

Tudom hogy értetted. Annyira nem rosszak, csak jó téma kellett volna.

kengyel

(#1724) HaliGab23


HaliGab23
senior tag

Ezt ma keszítettem 10x optikával (közben látom átméretezte):

Kezdetek... 1996... Nokia 1610...

(#1725) BusinessGuy válasza TODI1111 (#1717) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Nem igazán értem miért jó a samsungnak az hogy egy ilyen szar alkalmazást ennyire kényszerítenek hogy fusson a háttérben. Remélem hamar lesz megoldás.
Ahogy olvasom a topikot root nélkül ADB debloat működik továbbra is. Illetve dolgoznak rajta a srácok hogy működjön számítógépre kötés nélkül is a megoldás. :)

[ Szerkesztve ]

(#1726) TODI1111 válasza BusinessGuy (#1725) üzenetére


TODI1111
addikt

"hogy működjön számítógépre kötés nélkül is a megoldás. "

ADB-re gondolsz? Az már működik. Már letöltöttem, hogy kipróbálom de még nem volt rá időm. [link]

(#1727) snots


snots
tag

Mégegy hülye kérdés, aztán megszűntem. Ha jön firmware update, akkor azt jelzi a telefon? Gondolom ez más mint a sima Android OS update. Nekem kell keresnem és kézzel felraknom, vagy autómatikus?

[ Szerkesztve ]

(#1728) kutyek válasza oAcido (#1714) üzenetére


kutyek
senior tag

Adb nem ugrasztja a knox-ot, nyugodtan tilthatsz vele. Vissza is állítható adb paranccsal...

(#1729) Tin válasza kutyek (#1728) üzenetére


Tin
veterán

ADB-vel amúgy permanens lesz a csomagtiltás (pl. game opt service), vagy csak az adott session-re vonatkozik, újraindításig? Mert pl. ahogy olvastam, a DOZE-t csak a következő újraindításig tudja letiltani.

(#1730) dkovizoli válasza snots (#1727) üzenetére


dkovizoli
addikt

Általában három helyen van frissítés. A szoftver frissítés, mint amolyan android os frissítés. A google play-ből letöltött alkalmazások frissítése illetve a galaxy store-ból letöltött dolgok frissítése. Ami ezekből hivatalosan van , azokra jön automatikus frissítés, amit jelezni is szokott a készülék. De ez nagyjából minden telefonon így van. Ha valami más forrásból telepítesz, arra nyilván neked kell a friss változatokat is megkeresned.

(#1731) snots válasza dkovizoli (#1730) üzenetére


snots
tag

Köszönöm szépen.

(#1732) kutyek válasza Tin (#1729) üzenetére


kutyek
senior tag

Perzisztens az újraindításokat és általában OTA update-eket tekintve, főverzió update, illetve full FW flash (odin) visszateszi a csomagot. Ugyanígy adb paranccsal vissza is állíthatók a csomagok (mivel csak adott user kontextusában "törlődnek"). Tehát nem frissül, nem fut, nem látszik, de "ott van"...

(#1733) TODI1111


TODI1111
addikt

Úgy gondolom, hogy az ultra kényelmesen hozni fog egy reggeltől-estig tartó napot. Első töltés után ezt hozza:

(#1734) Tin válasza oAcido (#1682) üzenetére


Tin
veterán

Pár megjegyzés a tesztedhez. Ha jól látom, S21U Exynos 2100-al készült.

Több dolog a feltűnt benne. Az egyik, hogy energiatakarékos módban jobb a "best" pontszám, viszont jobban tartotta a magasabb pontszámot, tehát mondhatjuk, hogy ez a 4300 körüli hosszú távon is működik. Kicsit torzítja a teszted, hogy az elsőnél 35C-ról, a másikiknál viszont 29C-ról indult a menet. Gondolom, hogy emiatt lett elsőre alacsonyabb a kezdő pontszám. Ami nagyon meglepő, és egy SD888-as tesztben is láttam, hogy magasabbra (46-47C) engedi el a hőmérsékletet. Az akkufogyasztásod 10-12%, ezt számoljuk át 5000-ről 4500 mAh-s akkura (a másik kettő az), így lesz 11-13% az adott session alatt.

Ezek után jött leslien tesztje az S20FE SD 865-el.

Itt feltűnt, hogy mennyire stabilan tartotta a teljesítményt, viszont csak 3800 pont körüli eredményt produkált (megnéztem több SD865 tesztet is, mindegyik ilyen értéket produkált). A melegedés csak 40C-ig ment fel, ami dícséretes, ami viszont még inkább, hogy az akku csak 9%-ot merült, ezzel meg is van a legjobb fogyasztás. Itt jól tetten is érhető, hogy mennyire jó a hőmenedzsmentje az SD865-nel, még ha ez valószínűleg a csökkent teljesítmény miatt is van. Jó lenne megnézni eddig "visszafogva" az Exynos-okat is, valószínűleg azok is hasonló eredményeket produkálnának.

Utolsóként jött az én tesztem (második rész) az N20U Exynos 990-el.

Azt már tudtam, hogy 42C körülig engedi el a melegedést throttling előtt, mert ezt már több programban kipróbáltam korábban. A tokot is azért hagytam rajta, hogy legyen korrekt használati eredmény, de az meglepett, hogy ilyen sokáig húzta, mielőtt beesett a teljesítmény (akkor viszont eléggé). A második körben, bekapcsolt energiagazdálkodás mellett nem melegedett fel annyira, hogy throttlingoljon, talán ez a jó balansz, hiszen így stabilan tartja a hőmérsékletet, még ha melegedett is a készülék (bár melyik nem). Az eredmény alapján az Exynos 990-en stabilan tartja azt a teljesítményt, amit az Exynos 2100 a stressz teszt végére (és gondolom onnantól) tud, tehát hosszú távon ugyanazt tudják, viszont a 990-es kevésbé melegszik. A fogyasztása viszont ennek a legmagasabb, 13-14% a teljes lefutás alatt (ami nyilván nem ugyanannyi ideig tart mindegyik készüléken).

A tanulság valószínűleg az, amit pár napja már beszéltünk a topikban, mégpedig hogy ez itt a határ. Láthatóan az 5nm-es csipeknél jobban elengedték a hőmérsékleti határt, hiszen az Exynos 2100 és az SD888 is bőven 45 feletti értékeket produkál throttling előtt, míg az előző generációnál eddig nem mentek fel, gondolom mert oda még elég volt a "klasszikus" hűtés. Az új generáció teljesítménye viszont eléggé nagyot ugrott, és a fogyasztása is annyival csökkent, hogy az emelt teljesítmény mellett is kevesebbet fogyaszt, mint az előző generáció. Így viszont az "alap". kicsit terhelt fogyasztása jóval alacsonyabb. Ez dícséretes. A hőtermelésnél nincsenek csodák, pár éven belül játékra jönni fognak a gaming telefonok alu hátlappal, külső hűtéssel, mert a csip ugyan tudná, de a passzív hűtés már nem. Ja, és még valami: remélem idővel optimalizálják ezt a generációt is. Ha máshogy nem, komolyabb hűtésre cserélik a telefonban jelenleg alkalmazottat.

(#1735) TODI1111 válasza TODI1111 (#1726) üzenetére


TODI1111
addikt

Kipróbáltam. Működik a vezeték nélküli ADB. Első csatlakozásnál kell a kábeles kapcsolat, utána megy wifin.

(#1736) Capella válasza TODI1111 (#1735) üzenetére


Capella
senior tag

Én is most próbáltam ki az ADB AppControlt, igaz még csak a Note8-on.
Miután felrakta a telóra az ACBridge szolgáltatást, megvolt a kapcsolat is.
Megnéztem mi van tiltva, mi van törölve. 42 letiltott alkalmazást talált és 3 töröltet. Úgy emlékszem a Package Disablerrel 24 db-ot tiltottam csak, de itt jobban szétszőrözi, az ottani egyet itt néha több darabra bontja.
Próbáltam egy debloat ellenőrzést. Fizetés nélkül csak az alap beállítás megy, a 3 erősebb fokozathoz adományozni kell, hogy a feloldó kulccsal aktiváljuk a bővített verziót.
Alapon 13 bloatware-t talált még, közte olyanokat is, mint Google Fotók, Térkép, és még a Microsoft OneDrive.
Akkor lenne igazi értelme, ha az 5 dollárt PayPalon keresztül átutalnám a fullos verzióhoz.
Ha az S21U-n is szükség lenne a tiltásra, akkor megérheti a befektetést. :)

(#1737) doooo válasza oAcido (#1685) üzenetére


doooo
veterán

Nem a fenét nem forrófejű... méghozzá a throttlingot is teljesen irreálisan próbálja kezelni. Nézd meg a Mate40 Pro GSMArena tesztjét.
Minden 5 nanométeres hőproblémákkal küzd. Annyi a különbség, hogy a Mongoose magok miatt a Samsung már tavaly is ebbe a problémába szaladt. Most viszont legalább tapasztaltabbak. Továbbra is egy dolgot kell megértened: még január 29 sincs. Semmi értelme egyelőre ezeknek a teszteknek, mivel se a tesztprogramok, se a mobil sw nincs kellően befejezve még. Irreális eredmények keverednek állandóan.
Ugyanez vonatkozik a kamera sw-re is.

[ Szerkesztve ]

(#1738) Thom! válasza doooo (#1737) üzenetére


Thom!
veterán

Minél kisebb a csíkszélesség annál közelebb vannak a tranzisztorok egymáshoz sokkal nagyobb hőtgenerálva.
Minel tovább csökkentjük a méretet annál nehezebb lesz rá megoldást találni...

(#1739) oAcido


oAcido
aktív tag

ADB-vel se tiltható vagy törölhető a Game Optimizing Service mert folyamatosan visszaállítja magát.

(#1740) doooo válasza Thom! (#1738) üzenetére


doooo
veterán

Pontosan, és épp ez a lényeg, ez nem gyártóspecifikus, és a 4 jelenlegi csúcsproci pontosan ugyanazzal küzdd, és mind a 4 esetében próbálnak különböző megoldásokat találni a dologra. Persze ha a kellően friss szoftver sincs még se a globális start előtt álló mobilokon, se a tesztprogramok vagy épp játékok nincsenek patchelve, frissítve... addig nincs vége a sztorinak. Inkább az a probléma, hogy húzzák az időt, a appok/tesztek fejlesztői, meg a Samsung programozói is. Bár lehet azért mentek bele ebbe az "adjuk kézre gyorsan az előrendelőknek" dologba, hogy az esetleges problémákat még január 29-ig, vagy esetleg az azt követő 1-2 hétig kijavíthassák.

Engem ez a teljesítmény rész nem izgat perpillanat, az üzemidő sokkal, sokkal jobb, mint eddig (S21 tesztekben), a teljesítmény, gyorsaság - pár még frissítetlen játék FPS-én - kívül kifogástalan... ellenben a kamerára igenis ráfér a frissítés, hisz abnormális rosszabb végeredményt kapni mondjuk a Note20U-hoz (vagy a Note20 idejére javított S20U-hoz) képest. Ez a kisebbik S21-ekre is érvényes, ahol szintén kell javítani a szoftveres feldolgozáson a tavalyi szériához képest. Főleg miután alaposan visszafogták a túlélesítést/mosást a Note20U-val kezdődően, azokat a dolgokat, amik nagyon szembetűnők még a korai szoftverrel szerelt S21 szérián.

[ Szerkesztve ]

(#1741) Dare2Live válasza Tin (#1734) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Nem semmi kutató meló, írás.

Viszont ez "ezzel meg is van a legjobb fogyasztás"
evvel:
"a fogyasztása is annyival csökkent, hogy az emelt teljesítmény mellett is kevesebbet fogyaszt"
viszont sztem nem jön össze.

Ahogy én látom:
Az első mondatod sztem áll. Egy S865 egyértelműen 7-10%al jobban fogyaszt mint egy exynos2100es. Ide értve a játékot és a telefon/böngészés/youtube kombót is. Elég összevetni a 4000es aksi S21et meg 4000es aksis 865öt. De persze másikat is lehet csak aksi kb egyezzen.
Peak perfomanceben vezet az exynos2100. Ami ha bethrotolingol 865 szint alá löki a teljesítményt.
Ettől még SOT huszároknak is jó vétel az S21+/S21 Ultra mert ld gsmarena S21 tesztjét 93h lett. Erre rájön a + ~20% aksi és 110h lesz kb a vége. Tehát kb fog annyit tudni mint egy S10 Lite vagy egy S20 5G FE. Az pedig nagyon jó.

"A hőtermelésnél nincsenek csodák"

Az elmúlt 10évben nagyon nagyot léptünk előre teljesítmény/fogyasztás vonalon. Ahogy én látom ez a 990el egy nagyot bicsaklott. Most a Samsung 5nm miatt bicsaklott egyet. Megállás pedig nincs. Az "A79" lehet kissebb teljesítmény növekedést/fogyi csökkenést hoz majd mint amit az A78 hozott de hoz. A csikszél csökkenés pedig továbbra is fog fogyi csökkenést hozni. Ha nem akkor nem lesz új csíkszél. Tehát lesz itt még előrelépés. Ami sztem fontos lenne, hogy jöhetne már egy olyan SOC is ahol sokkal jobban koncentrálnak a fogyasztásra. Mert most egyértelműen a teljesítmény a fő csapásirány.

+1
-990 nagyon rosszul fogyasztott 865höz képest. Ennek fő oka a Mongose magok voltak.
Megoldás: Samsung kidobta a Mongoset és lett helyette A78. Tadám!
-990ben, exynos 2100ben a GPU sokkal/kevésbé de gyengébb lett mint 865/888ban.
Megoldás: Samsung leszerződött AMDvel. Exynos 2200 GPUja custom AMD/Samsung lesz. (A dolog pikantériája, hogy az Adreno ATI/AMD mobil GPUja volt.)
-Samsung 5nm nem sikerült jól TSMC 5nmjéhez képest.
Megoldás: X nem tudom. De az biztos Samsung mindent meg fog tenni hogy jövőre ez ne így legyen.

Én holnap meghozom a döntést, hogy megveszem e. Ha igen 100% az ultra lesz HW ügyileg a kamerát, setupot nagyon eltalálták. A sima S21/S21+ sztem semmit nem ad amit az ára indokolna. Ami miatt még vakarom a fejem az hogy 4K60 esetén nem váltogat kamerák közt video esetén és hogy anomáliákat látok video/fotok esetén. Az anomáliákat sztem javítani fogják SWsen de a 4K60 sztem azért nincs mert nem tudja mindegyik szenzor tehát nem lesz rá javítás.
nah enyém is hosszú lett.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#1742) BusinessGuy válasza oAcido (#1739) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Ezt nem így olvastam neten...

(#1743) gilfoyle


gilfoyle
őstag

A Telekom már szállított vkinek? Ha igen, akkor TMH vagy XEH verziós?

(#1744) oAcido válasza gilfoyle (#1743) üzenetére


oAcido
aktív tag

TMH verzió.

BusinessGuy: Game Launcher és Game Booster letörlődöt, a GOS pedig folyamatosan visszaáll. A beállításokban az alkalmazások között nem látom már, viszont ADB-ben folyamatosan aktívnak mutatja amint rá van frissítve a listára.

[ Szerkesztve ]

(#1745) dkovizoli válasza oAcido (#1744) üzenetére


dkovizoli
addikt

Akkor majd megint jön később a fanyalgás, hogy késnek a frissítések. :)

(#1746) MikeWazowski válasza TODI1111 (#1733) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Az a jó kis edge böngésző. Esküszöm szerintem a legjobb most. Ha chrome lett volna, tuti nincs ennyi SOT. Ám, szép eredmény!

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#1747) BusinessGuy


BusinessGuy
senior tag

Azért a Genshin-hez hozzátartozik az is,hogy egy retek szarul optimalizált játék még más platformokon is.
Itt egy pár órája készült pubg teszt exy vs snap. Ez teljesen korrekt.
[link]

(#1748) Tin válasza Dare2Live (#1741) üzenetére


Tin
veterán

Nagyjából egyetértünk, ezert is írtam korábban, hogy KELL ezekbe a SOC-okba kapcsolható teljesítmény profil, és NE csak az AI csinálja. Rakják a fejlesztői beállítások közé, nem érdekel, de legyen. Engem sem érdekel a nyers teljesítmény, az akku idő fontosabb.

Az Exynos990 meg tényleg nem lett annyira szar, csak a Note20 utánra lett hozzá rendes firmware. Persze, nem jó, de se nem kazán, se nem merül le, ha ránézek. Mellesleg a teszt alapján kevésbé melegszik, es oké, kisebb a teljesítménye, de ha nem használod, mindegy is.

S21-ben minden kamera tud 4k60-at, de váltani nem lehet, csak 4k30-nál. Az N20U-nál amúgy csak az előlapi és a főkamera tudja a 4k60-at.

(#1749) HaliGab23


HaliGab23
senior tag

Azt vettem észre, hogyha ~20 percnél tovább nézem az S21U-t, akkor elkezdek szédülni! :Y

Változott valamit a kijelző a Note10+ óta??

Kezdetek... 1996... Nokia 1610...

(#1750) leslien válasza HaliGab23 (#1749) üzenetére


leslien
nagyúr

hát ez nagyon magas labda... ;]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.