Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) Noukoum válasza icecave (#549) üzenetére


Noukoum
veterán

2020 őszi iphoneba simán beletudták volna. De amúgy is eléggé egyértelmű hogy legyen benne mind2, az nem árt. Covidtól függetlenül is!

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#552) <Lacy85> válasza sub71 (#550) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Nem rossz a DeX, de jelen formájában soha nem fog kiváltani egy telefon + laptop kombót.

(#553) <Lacy85> válasza Noukoum (#551) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Hát nem tudom. Note9-ben minden volt. Ujjlenyomat, arcfelismerő, írisz.
Egy percig nem hiányzott egyik sem, amikor iPhone-ra váltottam. Inkább csak örültem, hogy ez mindig felold. :D

(#554) Tin válasza sub71 (#550) üzenetére


Tin
veterán

Ebbe felesleges belemenni. A S21 topikban bátran elmondhatja mindenki az S21 vagy a Samsung hibáit, de van, amit felesleges kritizálni, mert az csak tökéletes lehet. Ami nincs benne ,okkal nincs, ami rossz, az jó, ami meg majd egyszer lesz, az akkor született tökéletesre. Ismered a mondást: a hit hegyeket mozgat.

(#555) darkarthur


darkarthur
senior tag

"a microSD bővítés lehetőségét elhagyta a Samsung. Ez nem újdonság, ha a teljes portfóliót nézzük, a Foldokban sincs kártyahely, de az S szériából eddig nem hiányzott."

Ez nem igaz! Az S6-ban sem volt!

Samsung S23 Ultra 5G

(#556) doooo válasza <Lacy85> (#553) üzenetére


doooo
veterán

Nagyon jól jön az az íriszolvasó ebben a maszkos helyzetben. Én speciel hiányolni fogom.

(#557) Noukoum válasza darkarthur (#555) üzenetére


Noukoum
veterán

Nem azt írták hogy eddig sose hiányzott. :)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#558) prime77


prime77
aktív tag

Könyörgöm, adják már 1 millióért ezeket a szarokat! :)
A sok atomhülye annyiért is venné, ráadásul két pofával.
Mikor lesz már 1 millió az áruk ezeknek?
Nagyon várom! :D :D

(#559) bayarena válasza prime77 (#558) üzenetére


bayarena
aktív tag

Ha a forint gyenguleset nezed, akkor szerintem realisan olyan 5 ev mulva.
Meg jo, hogy dollarban kapom a fizetesem :)

(#560) *Mukeey* válasza sub71 (#550) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Teljesen igaz. Nagyon jó úton jár a Samsung a Dex-el. Én napi szinten használom a Tab4-en, nagyon bevállt. Kompatibilis appokon kellene javítani még, és tényleg szinte egy készülék kiváltana mindent.
Nekem ez az innováció a mobiloknál.

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#561) prime77 válasza bayarena (#559) üzenetére


prime77
aktív tag

Nagyon örülök, hogy dollárban kapod a fizetésed, de azért remélem, hogy ilyen mértékben nem fog devalválódni a forint!!!!!!!!!! :)

(#562) bayarena válasza prime77 (#561) üzenetére


bayarena
aktív tag

Persze, en se annak szurkolok, de sajnos elegge olyan a helyzet, hogy folyamatosan gyengul...

(#563) HarleyCustom válasza GreenGoblin (#520) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Oled...hopp! Ezt is kihagytad.....
Van előre lépés, ahogy mondtam.
Nem drágultak. Ne az itthoni árat nézd, hanem a dollár árat megjelenéskor.

Hogy senki nem lépett ellőre? Ezt rosszul tudod. Az Apple igen, még ha szerinted kicsit, akkor is fejlődött a 11 szériához képest. Holott nagyot, mert kiadott egy mini-t is. Hopp!

A Samsung viszont nem hogy előre, de hátra lépett egyet.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#564) leslien


leslien
nagyúr

kíváncsi leszek az üzemidőre...ha ezt tudja pl a S21+ akkor van fejlődés Exynos terén...
dual sim állandó mobilnet mivel korlátlan az egyik sim..wifi kb 10 perc volt..


Samsung Galaxy S20 FE 5G

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#565) krita1126


krita1126
újonc

Menjetek tüntetni ha a telefont szarozzátok mert a 200 dolcsis ár csökkenés mellett is ugyanannyiba kerül...

(#566) zsoltiz válasza <Lacy85> (#544) üzenetére


zsoltiz
aktív tag

Nem csak fizetéskor használom a telefont, és sajnos elég sok helyen hordani kell a maszkot. Én iPhone tulajként megértem a fanyalgókat.

(#567) Szakiii


Szakiii
addikt

Imádom olvasgatni, hogy most másik tábor nyomja mennyivel jobb az apple, majd mikor megjelenik az uj iphone akkor androidos tábor nyomja annyi különbséggel, hogy akkor az a válasz mindenre, hogy de mi sose megyümk androidos forumok alá ezt csinálni :D erre itt minden 2. Hsz az hogy iphone mennyivel jobb.

Olcsobb, tobbet fejlodott, jobb a face id hisz ha most nem mukodik lassan 1 éve mert maszkot kell hordani akkor jó ami igaz de megis kicseszes a userrel de nem baj ja igen és ha kakil az sem büdös amíg a samsungé elviselhetetlen :D ők ha elveszik a töltőt akkor csak vesznek el a usertől amíg az apple szépen fejlődik hisz lett oled! Imádom :C

[ Szerkesztve ]

(#568) kalmani


kalmani
tag

Mivel nem 30-as sorozat lett a neve, ezért azt gondolom, hogy átmeneti típusok. Pár hónap múlva jön a 30-as széria.
Kövezzetek meg, de én 5-6 éve semmi érdemi előrelépést nem látok a telefonoknál. Kényszeredett minden csúcsmodell leváltása.

(#569) Szakiii válasza kalmani (#568) üzenetére


Szakiii
addikt

Én is így látom. S7 óta csak a dex ami egy új irány és hozhat valami tényleges fejlődést. Minden mas csak kicsit javult. Megy itt a kamera harc de fbn továbbított kép olyan szinten lebutított, hogy egy középkat telefon is bőven elég.

(#570) icecave válasza HarleyCustom (#563) üzenetére


icecave
nagyúr

De drágább lett legalábbis az alap. 799 volt tavaly nyitáskor az i11, i12 meg 849.

(#571) GreenGoblin válasza icecave (#570) üzenetére


GreenGoblin
tag

Hoppát kihagytad
;]

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#572) DeathAdder válasza kalmani (#568) üzenetére


DeathAdder
veterán

Kegyetlenül belassult a mobilpiac, és ezzel látszólag nem tudnak mit kezdeni, és szerintem ez már csak rosszabb lehet.

Kamerán, szoftveren van mit reszelni, más téren meg elkezdődött a spórolás.

Ahogy az autógyártás aranykora a kilencvenes évek volt, úgy telefoné is már leáldozóban, kezdetét vette mindenből a spórolás extra profit hajhászás. Látva, hogy egy 100 ezres fejhallgató, egy 400 ezres videokártya is milyen olcsó anyagokból van már kifröccsentve, illetve csomagolva, nincsenek kétségeim.
Lesznek itt még kiskapacitású akkumulátorok is a környezetvédelem jegyében.

(#573) #72042496


#72042496
törölt tag

Ahogy elnézem, megoldották, hogy natív felbontásban is legyen 120 Hz. Nem biztos, hogy mindenki ilyen megoldást várt, de hát ez van. :D

Korrekt telefonoknak látom őket amúgy, de akkor se mozgatnák meg a fantáziám, ha nem lennének ilyen rohadt drágák.

[ Szerkesztve ]

(#574) doooo válasza kalmani (#568) üzenetére


doooo
veterán

Mivel jelenleg évszámokat követ az új számozás, aligha lesz jövőre 30-as széria... nem atomfizika.

(#575) CrAzY88 válasza Parallaxis (#525) üzenetére


CrAzY88
aktív tag

+1 teljes mértékben :D

Lexus IS 300h (XE30), iPhone 12 Mini, Apple watch S6 LTE, M1 Air, iPad 11 Pro 2020+Magic Keyboard, Apple TV 4K, Sony A8

(#576) janeszgol válasza DeathAdder (#572) üzenetére


janeszgol
félisten

Amúgy ez mennyire igaz. Egy 100+ ezres bármi is sokszor gagyi összeszerelésű, gagyi anyagokból van megcsinálva.
Egy 30 ezres farmer annyira vékony, mint egy pizsama. Egy 10 ezres póló fél éves mosás-hordást nem bír ki. Lehetne sorolni. Egy 80-100 ezres fejhallgató eltörik?

Úgy általánosságban mindennek a minősége tré lett. Sz*r.

Aki csak foxposttal akar küldeni, attól nem fogok vásárolni!

(#577) Szakiii válasza CrAzY88 (#575) üzenetére


Szakiii
addikt

Ezzel csak az a baj hogy se 120 htz nincs se dex féle megoldás addig lehet itt bemagyarázni mi hogy lesz. De NINCS, btw Dexen gyakorlatilag minden átlag használatos dolgot meg lehet csinálni tökéletesen már most.

Fel nem foghatom, hogy lehet egy létező és hanszálható dolog vs fiktív valami között párhuzamot hozni úgy hogy a fiktív a jobb szerintetek. :C

(#578) Tewe013 válasza CrAzY88 (#575) üzenetére


Tewe013
őstag

Kár volt leírni, az aláírásodból magunktól is kitaláltuk. ;]

(#579) joey04 válasza Szakiii (#577) üzenetére


joey04
titán

én pont most használom párhuzamosan az androidot meg az iphone-t, és sajnos pontosan ezt tapasztalom, hogy ios-en sokkal jobban, kényelmesebben, megbízhatóbban működnek az olyan megoldások, amik droidban korábban már voltak, de ios-be csak nem olyan rég kerültek bele. Szóval simán ezen a véleményen vagyok én is, hogy ha ők is beleteszik, akkor biztos jobban fog működni. Egyszerűen azért, mert ezt tapasztalom hosszú évek óta. Persze ez csak személyes vélemény, nem kell vele egyetérteni, de szerettem volna rávilágítani neked arra, hogy hogy lehet a fiktív dolgot jobbnak beállítani. Hát így. Vagyis inkább hát ezért. A korábbi kommentedre pedig: androidos topikokba is beszabadul pár váresszájú apple user szó se róla. Csak nem mindegy az arány. Egyrészt arányaiban szvsz kevesebb az ilyen habzó szájjal örjöngő, másrészt darabszámban sincsenek sehol, hiszen egy iPhone topikba beszabadul hüvelyes, xiaomis, samus, oppos meg a "többis" és sokkal nagyobb pusztítást végeznek szimplán a nagyobb létszám miatt.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#580) South Velen válasza janeszgol (#576) üzenetére


South Velen
addikt

Így van, ilyenné lett a világ, a koronát pedig az teszi fel, hogy a gyártók a környezettudatosságra hivatkoznak mikor tróger módon kihagyják a töltőt a csomagból.
A tervezett elavulás, hogy gariidő után 1-2 éven belül dobhatod ki a telefont, tv-t, stb. a szemétbe, az teljesen rendben van nekik :)
Aztán még meg is spékelik álságos marketinggel a fenntarthatóságról szomorú zenével.

[ Szerkesztve ]

(#581) <Lacy85> válasza South Velen (#580) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Hát ja. Ma már sajnos kötelező a minimum 5 éves kiterjesztett gari mindenre, amit használni is szeretnél hosszabb távon.

(#582) LurkerSheik válasza <Lacy85> (#547) üzenetére


LurkerSheik
senior tag

Valóban a covidra nem lehetett tervezni, ezért megléphették volna a kijelző alatti ujjlenyomatolvasót.
De tudjuk az Apple mindig más akar lenni.
11 Pro-t használok és kurva idegesítő mindig a jelkódot pötyögni, főleg, mikor még 2-3 másodpercig szenved is a rendszer a feloldással.
Otthonra nem kell a maszk, óvodán kívül meg nem orr alatt hordod a maszkot, ahogy én se a munkahelyen.

A témához, hogy On legyek:
Az S21 lineup szerintem elég vérszegény lett.
Értem, hogy pozícionálják a termékeket és az ultra az igazi zászlóshajó S21 meg csak nevében csúcs, ennek ellenére iPhone oldalon nincs ilyen szintű butítás az új szériánál. Sokkal több következetességet érzek.
Műanyag hátlap jó vagy rossz, de nem következetes árügyileg és maguknak mondanak ellent, ahogy a töltőhiány kifigurázásával is.
Nekem ez a mentalitás nagyon kiábrándító és kicsinyes.
az iPhone X 380ezer körül nyitott 2017-ben üveghátlappal és acélkerettel(!), a 12 aluházas lineup még mindig alá van pozícionálva árban is.
Az LG elcseszte az Optimus csúcsszériáját, lett G, aztán azt is, lett V kiváncsi vagyok lesz-e v70 vagy új számozást indítanak megint.
Sonynál számolni se tudom hány új névvel-számozással indított csúcsszériát mondjuk a droidos xperia x10, ARC óta.
Samsungnál ez végig a Galaxy S , illetve Note 11 éve.

A 11Pro matt üveg és acélkerete, kiszámítható termék pozícionálása nekem abszolút prémiumérzetet nyújt. Mondjuk a súlyától hülyét kapok.

[ Szerkesztve ]

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#583) GreenGoblin válasza <Lacy85> (#581) üzenetére


GreenGoblin
tag

Mintha a garancia bármira is garancia lenne. Ott bújnak ki alóla egyébb dolgokra hivatkozva ahol tudnak vagy cseszik szét a telefonod gari alatt.

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#584) Szakiii válasza joey04 (#579) üzenetére


Szakiii
addikt

Én is használtam iphonet igaz régebben i5s idején ami sokak szerint az egyik legjobb telójuk volt. Én is azt vettem, újonnan előfizura és 2 hónap után eladtam mert annyira nem jött be lg g2 után ettől még persze el tudom ismerni miben jó és miben nem, de ami itt megy hogy tényleg dexet hasonlítja az általa kitalált valamivel ami már jobb az vicc.

Semmi baj nincs azzal ha valakinek egyik jobban tetszik mint a másik, de ilyen hülyeségek azért kiakasztók. Amint megjelenik az ő megoldásuk és jobb akkor jobb lesz és bármikor el fogom ismerni.

Addig jó amíg egyik tud jobbat letenni az asztalra mint a másik.

(#585) aujjobba válasza South Velen (#580) üzenetére


aujjobba
addikt

A 2016-os iPhone SE még mindig használatban van a családban, a legújabb szoftverrel, nem lett szemétre dobva.
Ugyanúgy valószínűleg egy S9 vagy hasonló akkori csúcs is bőven használható még.
A töltő dologgal én egyetértek, egyszer vettem egy gyorstöltőt azt használom mindenhez. Mi a fenéért kellene legyártani és becsomagolni mindig egy újat?
A gond inkább azokkal az alsó kategóriás cuccokkal van, amik már a megjelenéskor elavult és kvázi használhatatlan vackok, sajnos sok van ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#586) csucsu21


csucsu21
aktív tag

Most erről a S21 szériáról az A széria jutott eszembe, a 2017-es A3, A5 marha jó telók voltak, utána évről évre egyre kevesebbet adtak, egyre drágábban. Itt most kb ugyan ez megy.

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan, mint a motor be kell rúgni másként nem megy !!!

(#587) CrAzY88 válasza Szakiii (#577) üzenetére


CrAzY88
aktív tag

Csak úgy kíváncsiságból, mi is a fiktív dolog? :F
Te tényleg 5-6 coll-on éled az életed, hogy égetően szükséges legyen az osztott kijelző, lebegő ablakok, 120 Hz, stb? Ezekre a dolgokra léteznek laptopok és tabletek, ezek a dedikált eszközöket pont ezekre találták ki. NEKEM teljesen megfelelnek, végülis nem lehetünk egyformák. Talán jobb is így.

Tewe013: szerencse, nem tettem magasra a lécet ;]

Lexus IS 300h (XE30), iPhone 12 Mini, Apple watch S6 LTE, M1 Air, iPad 11 Pro 2020+Magic Keyboard, Apple TV 4K, Sony A8

(#588) Szakiii válasza CrAzY88 (#587) üzenetére


Szakiii
addikt

Az hogy iphone-on nincs Dex féle megoldás mégis már most ott tartotok mennyivel jobb lesz az apple féle megoldás. Lehet így lesz de nincs ilyen, ahogy 120 htz sincs ami most nem kell meg tök hülyeség stb de amint lesz ott is már jó, így járt az oled is.

Oled se kellett és most itt van több helyen is példának felhozva hogy fejlődnek az iphoneok hisz már oled van, na most akkor kell és jó e vagy nem kell? Mindig minden addig szar amíg ott nincs, ha meg már van akkor na ugye hogy fejlődik alapon fel lehet hozni.

Az meg hogy, hogy élem az életem, hogy jön ide? Elmegyünk személyekedésbe? Ne már...

(#589) <Lacy85> válasza csucsu21 (#586) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Na igen. Az A5 2017-nél ennek az árnak a ~harmadáért is belefért az alu + üveg ház.
Most meg kézbe vettem az A40-et és elsírtam magam. Rég láttam ennyire gagyi, igénytelen anyaghasználatot telefonban.

(#590) Tin válasza CrAzY88 (#587) üzenetére


Tin
veterán

Éppen az a lényeg, hogy DE, rengetegen, és egyre többen az okostelefonjaikat "élik az életüket" (ahogy te fogalmaztál), de valójában azt használják "személyi számítógépként". Amit egy átlag ember a neten csinál, arra tökéletes az okostelefon, éppen ez az oka annak, hogy egyre nagyobb telefonok jönnek ki, mert erre van igény.

És egy nagyobb kijelzőn, mint a Pro Max is, simán használható lenne az osztott kijelző. Sokan néznek videókat, miközben pörgetni akarják az instát vagy akármit, mert erre van igény. Az sem rossz dolog, amikor kis ablakban megy a videó, és közben a teljes képernyőn meg csinálod, amit akarsz. És tudod, elég hasznos az is, amikor egy BT billentyűzet és egér párossal leülsz a tévé elé, rálövöd DeX-en a Samsungot (vezeték nélkül!), és elintézed, amit akarsz éppen úgy, mintha egy számítógépen csinálnád. Vannak, akik munkára is ezt használják, mert miért ne?

Ők miért vegyenek laptopot külön, ha a nagyobb képernyő és a billentyűzet csak ritkán kell? Még az sem helytálló, hogy "mert a laptop erősebb", mert hát a mobilok bőven hozzák azt a szintet, ami kell.

A 120 Hz-et meg ne erőltessétek, ősztől az iPhone-on is lesz ilyen "valaha készült legjobb" funkció.

(#591) <Lacy85> válasza Szakiii (#588) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Note9-em volt elég sokáig. Próbálgattam is a DeX-et. El nem tudom képzelni, hogy ez miért annyira “hűha”, meg mit fog kiváltani.

(#592) JanR válasza CrAzY88 (#587) üzenetére


JanR
addikt

Nekem például nagyon fontos mit nézek. Nem is tudom melyik fórumban fejtettem ki, hogy ma egy telefon nem csak telefonálásra jó, hanem sokminden másra, és inkább okos eszköz, mint sem telefon. DE! Nekem rohadtul nem mindegy, hogy mire nézek rá, 60Hz-re, vagy 120Hz-re. Lehet itt fölényeskedni, hogy de minek és miért, a 120Hz sokkal kényelmesebb a szemnek, mint a 60Hz. Az osztott kijelző is egy baromi jó dolog, utazol valahova, mint utas. Addig netezel, keresgélsz, közben megy a youtube, vagy akármilyen másik program. Vagy 2 táblázattal dolgozol és mondjuk eltérést keresel. Nem mindig van lehetőség laptopot nyitni, vagy otthon kényelmesen ülni egy PC előtt..

Akinek ezek nem fontosak, azoknak biztos jó a qwartz kijelző is még, mert azzal is el lehet olvasni egy egy soros SMS-t. Hasonlítgathatjuk egymáshoz a két bázist, de ez teljesen baromság, hogy ami nincs az iphone-ba az felesleges, vagy még nem működik jól.

(#593) icecave válasza <Lacy85> (#591) üzenetére


icecave
nagyúr

Note 9 óta baromi sokat fejlődött.

(#594) CrAzY88 válasza Szakiii (#588) üzenetére


CrAzY88
aktív tag

Eddig bizony úgy tűnt, hogy amit behoztak, még ha később is, de az bizony jobb lett. És nem, nem a Samsunggal van/volt bajom, hanem az android nevű szeméttel, amire rákényszerültek anno.

A felhasználói szokásról beszéltem, szándékosan értetlenkedsz? :W

Semmi személyeskedés nem volt benne.

Személyeskedés On: ha már ennyire sérülékeny a lelkivilágod, én ezen a ponton be is fejeztem veled a kommunikációt, nem hiányzik hogy megint modit hívjon valaki, mert megsértették, vagy csak egyszerűen valakinek más a véleménye. Nem vitatkozni jöttem, csak beszélgetni, de úgy látom, hogy itt csak vérremenő harcot lehet vívni, ami nekem nem túl szórakoztató jelen esetben. További jó fórumozást! :R

Lexus IS 300h (XE30), iPhone 12 Mini, Apple watch S6 LTE, M1 Air, iPad 11 Pro 2020+Magic Keyboard, Apple TV 4K, Sony A8

(#595) janeszgol válasza JanR (#592) üzenetére


janeszgol
félisten

Engem a 120 Hz annyira nem érdekel, viszont az osztott kép igen. Az nagyon fontos. Leginkább a messenger + böngésző szokott megnyitva lenni nálam. De munkában hasznos videóchat és dokumentum páros.

Aki csak foxposttal akar küldeni, attól nem fogok vásárolni!

(#596) Szakiii válasza <Lacy85> (#591) üzenetére


Szakiii
addikt

Nekem több kollégám is csak azon dolgozik már, irodába is csak egy monitora van. Kapcsolattartó külföldi cégekkel pl az egyik srác, bejön telót lerak monitorra rá és dolgozik. Van bent NAS tökéletesen tudja használni, office dolgok mennek, el kell mennie nála van minden ami fontos lehet.

CrAzY88: semmilyen extra felhasználói szokás nem kell egy osztott képernyő hasznosságához... és az emberek nagyon nagy része a telefonon él már ez egy teljesen általános dolog így ez elég támadóan hangzott de akkor bocsi :R túlkaptam.

[ Szerkesztve ]

(#597) <Lacy85> válasza icecave (#593) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Nem a használhatóságra gondoltam, hanem egyáltalán a létjogosultságára.
Céges környezetben a legtöbb helyen eleve halott ügy, mert ott a céges hálózat, egy rakás biztonsági szoftver, céges privacy, stb.
Arról nem is beszélve, hogy szoftveres téren az android labdába sem rúghat egy Windows mellett. Ezzel még az iPad-nek is gondjai vannak, pedig almáék egy "kicsit" célirányosabban fejlesztenek. Náluk is majd akkor lesz teljes az átjárhatóság, ha a teljes termékpaletta átáll ARM-re és bármelyik appot tudod bármelyik eszközön futtani.
Jelenleg kb. alap irodai munka esetén tudja kiváltani az eddigi eszközöket, de arra meg egyszerűbb venni egy olcsóbb gépet ~100 ezerért.
Aztán ott a hordozhatóság, aminél megint a laptop nyer. Ha menet közben akarsz dolgozni, vagy mész egyik tárgyalóról a másikra, esetleg ügyféltől ügyfélig, akkor megint cseszheted a DeX-et.

Otthoni felhasználásnál meg főleg. Egy ilyen telefon árából már elég komoly gépet össze tudsz lapátolni. Miért szórakozzak telefonnal?
Szóval szerintem ez maradni fog egy "ilyet is tudunk" fícsör, de megváltoztatni semmit nem fog.

(#598) Schuler888


Schuler888
senior tag

[S21 ultra - Jobb, mint gondolod!]
Azert nekem a microSD hianya meg mindig nagy szivfajdalom

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#599) CrAzY88 válasza Szakiii (#596) üzenetére


CrAzY88
aktív tag

Lehet kicsit én is :R
Viszont az tényleg igaz, hogy nem fröcsögni, meg hitet téríteni jöttem, csak dumálni.

Nekem S7 Edge-em volt, néhányszor muszáj volt használnom, nem rossz a szemem kicsit sem, de valahogy nekem inkább volt kínlódás ebben a méretben, de persze megint csak; kinek mi :D

Azt értem hogy rengetegen már telefonon élik az életüket (ha nem lenne tabletem, akkor én is azt tenném), de azért abban megegyezhetünk szerintem, hogy ezt az optikusok legnagyobb örömére teszik.

A kollégáid munkaeszközként használják, jól értem?
Ha már valamit muszáj pluszban cipelni, akkor ahogy EclipseGT írja, tényleg jobb lehet(ne) egy céleszköz.

Lexus IS 300h (XE30), iPhone 12 Mini, Apple watch S6 LTE, M1 Air, iPad 11 Pro 2020+Magic Keyboard, Apple TV 4K, Sony A8

(#600) GaS-


GaS-
aktív tag

Iphone 12 Pro max - S21 Ultra (1:1)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.