Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) Dare2Live válasza leslien (#849) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

dual sim? hogy? nem ugy volt nincs dual sim? (max esimmel?)

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#853) Thom! válasza leslien (#849) üzenetére


Thom!
veterán

kameratesztet kérünk :D

(#854) oAcido


oAcido
aktív tag

Egy-két videót nézve, például Genshin Impact-ba azonos vagy jobb eredményeket produkál az Exynos mint az SD888. Plusz az Exynos nem fő meg 20-25 perc alatt, ezért stabilabb is.

Redditen lehet olvasni még 7-8 vagy akár 9 órás SOT-ról az Exynos-os verziónál.

Eddig úgy tűnik (számomra legalábbis), hogy ismét jobb az Exynos és remélhetőleg nem fake infókat osztogatnak meg.

(#855) doooo válasza Micsurin (#732) üzenetére


doooo
veterán

Akkor a szoftverfejlesztők hanyagsága miatt, mert hát minek optimalizálni mindenre...

(#856) Linkin1994 válasza oAcido (#854) üzenetére


Linkin1994
senior tag

redditen vannak becnhmark adatok.szerintem a Samsung arra ment hogy ne melegedjen a cucc a többi pedig másodlagos volt.
[link]

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#857) GaS- válasza Linkin1994 (#856) üzenetére


GaS-
aktív tag

(#858) oAcido válasza Linkin1994 (#856) üzenetére


oAcido
aktív tag

A Xiaomi M11 és SD888 páros se jobb: [kép]

(#859) Linkin1994 válasza GaS- (#857) üzenetére


Linkin1994
senior tag

maradjunk annyiba hogy ezek a benchmarkok szart se érnek. max majd akkor ha több teszt is kijön és nagyobb lesz a minta

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#860) kobayashy válasza Dare2Live (#848) üzenetére


kobayashy
tag

Nam az a lényeg'hogy 28.-ig legyen előrendelve?Ha utána kapod meg a telefont akkor csak nem bukod az ajándékot?

(#861) Dare2Live válasza kobayashy (#860) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Én is így tudom. Ezért kell egy rendes teszt addig.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#862) Schuler888 válasza oAcido (#858) üzenetére


Schuler888
senior tag

A sarkoknal az az eltero keszulekhaz-kijelzo radiusz egyszeruen borzalmas ahanyszor ranezek rosszul vagyok.. :(

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#863) doooo válasza #90305280 (#827) üzenetére


doooo
veterán

Kérlek ne duplán "off topik"-ozd a kommentjeidet, mert olvashatatlanul halványak lesznek.

(#864) Szakiii válasza doooo (#863) üzenetére


Szakiii
addikt

lol nem színt hanem opacity-t állít az off? :D

(#865) <Lacy85> válasza Tin (#283) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Előre szólok, eszemben sincs flame war-t indítani, szóval nekem ne essen valaki. :D

A normális standby fogyasztás / üzemidő valahogy így néz ki. 1 nap készenlét, kicsit több, mint 1 óra netezés, végig wifi-n, jött minden értesítés, stb.
Akksi 89%-on.

(#866) doooo válasza Szakiii (#864) üzenetére


doooo
veterán

Ha valami egyre inkább a fehérhez tendál, akkor nyilván a szín is változik (már ha színnek számít a fekete-szürke-fehér; maradjunk árnyalatnál, mielőtt valaki beleköt) meg ezzel egyetemben az olvashatóság is romlik, hisz a háttérrel összevetve csökken a kontraszt. Nem tudtam, hogy ezt meg lehet duplázni itt, de nyilván ez a probléma, hisz látható a különbség pl. a mi off-topic kommentjeink, meg az övéi között.

[ Szerkesztve ]

(#867) karldergroße válasza Schuler888 (#838) üzenetére


karldergroße
senior tag

Nevetséges, hogy valaki RAJONGÓJA egy telefonnak és az, hogy SZERETI. Könyörgöm, ezt csak egy használati tárgy.

(#868) #85163776


#85163776
törölt tag

Egyesek úgy hisztiznek itt ezek miatt a telefonok miatt, mintha kötelező lenne megvenni őket. Pedig aztán egyáltalán nem az, sőt az itt hisztizők nagy része előbb vagy utóbb úgyis megveszi a 3 telefon valamelyikét. Annyira nem értem sok ember gondolkodását. Van egy csomó másik opció az S21 széria helyett, ha már nem tetszik, vegyétek azokat..Nem kell folyamatosan ez a tini lányos hiszti mert rohadt unalmas, főleg úgy, hogy még a kezetekbe sem fogtátok őket, plusz nagy valószínűséggel most az AMD-s együttműködésre koncentrálnak és az fogja elhozni a nagy dobást, amire oly' sokan várnak....

(#869) gthomma válasza aujjobba (#1) üzenetére


gthomma
senior tag

Az S22-ből ki lehetne hagyni az aksit, az S23-ból a kijelzőt. Mekkora fejlesztés lenne !!

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#870) leslien válasza Dare2Live (#851) üzenetére


leslien
nagyúr

majd kiderül ...

#853
Thom!
ez csak természetes :)

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#871) *RLaci* válasza leslien (#870) üzenetére


*RLaci*
addikt

Képes vagy megvenni egy exynosos samut? ;] :D

(#872) bulcsut válasza szami777 (#29) üzenetére


bulcsut
újonc

Pontosan egy prémium "készülék" és nincs sd???, az iPhone-t fikázták, hogy nincs töltő, most meg utánozzák, micsoda képmutatás! Samsung-om van kb:11 éve, de a N20U után biztosan nem veszek már samsung-ot, ár/érték/tudásban messze lemarad a Huawei, Xiaomi, oppo-tól, OnePlus tól.

(#873) Schuler888 válasza bulcsut (#872) üzenetére


Schuler888
senior tag

Szep elso komment a hiteles sokadregrol... :U
De ezzel elkestel, a fikazos par nap lement, mar a leendo tulajdonosok es erdeklodok tarsalognak...

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#874) bulcsut válasza Kanczy (#30) üzenetére


bulcsut
újonc

Sajnos van benne némi igazság, az N10 és az N20 között pl: kamera, üzemidő, stb nincs érezhető különbség, ja és érthetetlen okokból a pálca baloldara kerűlt, ez úgy 6 év után nem volt kellemes 2 hónapig.

(#875) bulcsut válasza Schuler888 (#873) üzenetére


bulcsut
újonc

Véleményem lehet csak úgy mint Neked.

(#876) Schuler888 válasza bulcsut (#875) üzenetére


Schuler888
senior tag

A fikazos velemeny elso kommentkent es ideje beregelt accounttol mindig gyanus.. de persze lehet. De nem kell tobb regen is leirni, eleg az elsodlegesen.

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#877) Heyman


Heyman
aktív tag

Aki a vodafonenál rendelt elő kapott már valami infót a rendelés értesítő e-mail-en kívül? Csütörtök este óta ügyfél megerősítésre vár a rendelés követésnél az állapota az előrendelésemnek.

(#878) GreenGoblin válasza Schuler888 (#873) üzenetére


GreenGoblin
tag

Kezd unalmas lenni hogy nem lehet úgy fórumozni, hogy ne rágalmaznák az embert.
Remélem alapja is van ennek amit mondasz, ha nincs akkor inkább ezt bízd azokra akik ezt kinyomozzák.

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#879) ForRedGlory válasza *RLaci* (#871) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Most nézem, hogy tényleg. Szerintem rászokott a piára. Nem is tudom mikor volt ilyen lelkes Exynos chip miatt. ;]

(#880) Schuler888 válasza GreenGoblin (#878) üzenetére


Schuler888
senior tag

Hoppa valaki magara vette ;] talan NOUKOUM nem is tévedett veled kapcsolatban? ;)

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#881) Tin


Tin
veterán

Az SD kivetelet en sem ertem. A "sima" S21-nel meg oke, tomegtermek, de legalabb az S21+-ban maradhatott volna, igy ha valakinek ez kell, akkor fizet erte kicsit tobbet.
Az S21U-bol valo eltavolitasat viszont abszolut nem ertem. Ha az a celjuk, hogy az S Ultra vegye at idovel a Note helyet, akkor gondolhatunk ra munkaeszkozkent is. Nem azt mondom, hogy az 512GB keves, de eddig 1.5TB-ra lehetett boviteni a telefonokat, most viszont ennyi a maximum. Eleve a videoknal azert hamar betelhet, nem beszelve a DeX-es hasznalatrol, ahol azert szukseg lehet tobb adatot is tarolni a telefonon.
A tolto elvetele inkabb pofatlansag meg kellemetlenseg, a muanyag hatlap a kisebb modelleken szinten csak bosszanto (vagy valakinek pont ez jon be), az 1080p-re korlatozott kijelzo sem valodi problema (a 120Hz tobbet ad), de az SD-vel nem lehet mit csinalni, maximum USB-n rakotni egy pen drive-ot, de az meg ugy vicc.

(#882) Schuler888 válasza ForRedGlory (#879) üzenetére


Schuler888
senior tag

Szerintem a mongoose magok kidobasanal mar nyilt a pezsgo :DDD

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#883) Juhaszatti válasza GreenGoblin (#403) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Ez inkább szubjektív. Részemről nem örülök a változásnak.

(#884) GreenGoblin válasza Schuler888 (#880) üzenetére


GreenGoblin
tag

Magamra vettem?! Meg lettem rágalmazva korábban vagy sem?
Utoljára leírom bizonyíték nélkül nem kéne ilyeneket írni senkinek!

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#885) Schuler888 válasza GreenGoblin (#884) üzenetére


Schuler888
senior tag

Passz, egy honapos reggel gyanusitottal elotte valakit regi dolgokra, ezek a mozzanatok azert gyanusak, gondolom neki is ez tunt fel..

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#886) GreenGoblin válasza Juhaszatti (#883) üzenetére


GreenGoblin
tag

Előnynek én azt találtam, hogy kijelző védőt pontosabban, könnyebben tudtam felrakni ill. nem volt torzulás/színeltérés a széleken. Jobb, bistonságosabb fogást biztosít így számomra a telefon.

Schuler888: Valakivel keversz. Én senkit nem gyanusítottam.

[ Szerkesztve ]

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#887) janeszgol válasza GreenGoblin (#878) üzenetére


janeszgol
félisten

Te altreg vagy, ez 100%. Úgy beszélsz itt a régi tagokkal, mintha ezer éve ismernéd őket.

[ Szerkesztve ]

(#888) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Holnap meglesem ezt, de nekem tetszik, jól tudom super macro is van benne.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#889) Dare2Live válasza Tin (#881) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

A galaxy / S21 csúcsszéria sztem alapvetően hiba bármilyen visszalépés bármelyik darabjánál és nem csak az ultranal.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#890) Tin válasza Dare2Live (#889) üzenetére


Tin
veterán

Nezd, az akkuidot nem tudjuk. Oszinten szolva, ha jelentoset leptek elore akkuidoben, mikozben az ar csokkent, nekem nincs nagy bajom az 1080p-vel, a muanyag hatlappal (ugyis tokban van), vagy a tolti elvetelevel (bar pofatlansag, elismerem). A sik kijelzo nalam inkabb plusz az uvegfolia miatt (mar ha mukodik vele az ujjlenyomat-olvaso), bar a lekerekitett is bejon.
Ha viszont az Exynos SOC felzarkozik, es jelentosen no az akkuido a fogyasztas csokkenesevel, es a thermal throttlingot is megoldjak, akkor szerintem lehet akar valos elorelepes is ez a generacio.
Az SD eltavolitasa viszont szerintem nagy baromsag.

(#891) janeszgol válasza Dare2Live (#889) üzenetére


janeszgol
félisten

Én nem feltétlen gondolom így. Pl S20-ről S21-re érdemes lehet váltani. Az S21 Ultra az nagyon kemény, pláne a 16/512, szóval aki a csúcsot akarja, annak ideális választás lehet szinte bármiről.
De bejönnek majd a teszteredmények (kamera, sebesség, fogyasztás) és többet megtudunk.

(#892) urby01 válasza bigdigit (#639) üzenetére


urby01
csendes tag

Vajon repedt kijelzővel mennyiért veszik be az s9+-t?

Ha bevennék 100 ért, meg eladom a fülest úgy már egész emészthető árért lehetne elhozni az új szériát....

Ilyen leadás csak SES-ben van vagy szolgáltatónál is lehet?
(Még sosem adtam el telefont)



HTC ONE SILVER

(#893) Juhaszatti válasza GreenGoblin (#886) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Az S10 mértékű hajlítás, ami számomra tökéletes. Főleg mióta gesztusvezérlést használok, sokkal kényelmesebb így. De mint mondtam, természetesen szubjektív, ki melyik megoldást preferálja. Én sajnálom, ha a jövőben ez eltűnik a kínálatból.

(#894) Sirandrish válasza urby01 (#892) üzenetére


Sirandrish
legenda

AKkor a makulátlan S10+-ért mennyit adnak? 250et? :D
Egyébként ha már szóbakerült. Hol lehet beszámoltatni? Illetve hogy derül ki hogy mennyiért?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#895) andor80 válasza GaS- (#852) üzenetére


andor80
senior tag

zajos mosott .Persze yt biztos az a gond. ;]

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#896) Tin válasza Sirandrish (#894) üzenetére


Tin
veterán

Elvileg kell legyen lista a neten. En a nemet oldalon neztem a listat, eleg jo arat adnak a nem tul regi modellekert. S10+ 300-400€ kozott van, hattertartol fuggoen. S9+ 180-200€.

[ Szerkesztve ]

(#897) leslien válasza Schuler888 (#882) üzenetére


leslien
nagyúr

az majd jövőre amikor az AMD színre lép... :DDD

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#898) Sirandrish válasza Tin (#896) üzenetére


Sirandrish
legenda

Megtaláltam, ki kell tölteni hogy milyen állapotban van, de árat nem ír, csak felhívnak ha akarom.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#899) janeszgol válasza Tin (#896) üzenetére


janeszgol
félisten

S9+ 180-200 eur? A használt piacon nem adnak ennyit érte. Tévedek?

(#900) VIBO válasza Sirandrish (#894) üzenetére


VIBO
őstag

Azt olvastam be kell vinni valamelyik ses boltba és ott mondják meg a tutit. :DDD

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.